Znacznie popraw szybkość, stabilność i SEO witryny bez bólu (lub kosztów) migracji

W tym momencie to powszechna wiedza.

Ale jest to tak istotne dla Twojego sukcesu online, że powtarza się jeszcze raz.

Potrzebujesz naprawdę szybkiej strony internetowej.

I wiesz dlaczego: prawdopodobieństwo utraty gościa z powodu niecierpliwości lub frustracji wzrasta z każdą dodatkową milisekundą czasu ładowania, a mniej szczęśliwszych odwiedzających oznacza mniej potencjalnych klientów i mniej sprzedaży.

Matematyka jest prosta. Stawka jest wysoka.

I tylko w tym tygodniu usuwamy największy problem związany ze zmianą dostawców hostingu: dajemy Ci darmową migrację.

(Możesz przejść od razu do szczegółów tutaj.)

Oto coś jeszcze, co jest proste: potrzeba tylko kilku inteligentnych, świadomych decyzji, aby radykalnie zwiększyć wydajność witryny. (Weźmy ten przykład, który spowodował wzrost prędkości ładowania strony o 72.7 procent.)

Ale szybkość to nie wszystko, jeśli chodzi o Twoją stronę internetową …

Stabilność i bezpieczeństwo są również niezbędne

Potrzebujesz strony internetowej, która działa cały czas — i która powiadomi Cię w rzadkich przypadkach, gdy tak nie jest.

Potrzebujesz również strony internetowej, która jest chroniona przed rodzajami hacków i zastrzyków, które mogą rzucić właścicieli firm online na kolana.

Pamiętasz, jak bezsilny czułeś się ostatni raz, gdy Twoja strona była wyłączona bez wyjaśnienia lub naruszona bez ochrony? To się zdarza, a kiedy tak się dzieje, to jest okropne.

I aby nie myśleć “Och, to nie stanie się ze mną” w odniesieniu do witryny jest zhakowany lub zainfekowany złośliwym oprogramowaniem, wiedz, że, zgodnie z Guardian, jeszcze dwa lata temu 60 procent małych firm w Wielkiej Brytanii — jednego ze światowych liderów w dziedzinie bezpieczeństwa cybernetycznego — doświadczyło naruszenia bezpieczeństwa cybernetycznego.

Dlatego wybór hosta z proaktywnym monitorowaniem złośliwego oprogramowania i Polityką odpowiedzialności w przypadku naruszenia nie jest przyjemny, ale must-have kiedy wybierasz gospodarza.

Speed. Stabilność. Ochrona. Potrzebujesz wszystkiego.

I Ty też potrzebujesz wsparcia-światowej klasy wsparcie od prawdziwych wydawców online, którzy rozumieją twoje potrzeby. Ponieważ pytania dotyczące szybkości, stabilności lub bezpieczeństwa witryny nie są pytaniami, które mogą długo pozostawać bez wykwalifikowanej odpowiedzi.

Tak, potrzebujesz hosta, który zapewnia to wszystko, plus więcej …

Co else możesz dostać od gospodarza?

Każdy dostawca hostingu obiecuje Ci szybkość i stabilność. Jedni dostarczają, inni nie (jak widać tutaj).

Ale tylko jeden dostawca w zarządzanej przestrzeni hostingowej WordPress może obiecać szybkość, stabilność, wsparcie, oraz narzędzia, których potrzebujesz, aby pomóc ci uzyskać jeszcze więcej z WordPress.

Synthesis dodaje potężne narzędzia do optymalizacji treści do instalacji WordPress, które pomagają zoptymalizować zawartość pod kątem wykrywania i konwersji.

Jeśli zamierzasz zainwestować w szybszą, bardziej stabilną witrynę, równie dobrze możesz zmaksymalizować zwrot z tej inwestycji, uzyskując jak najwięcej wykwalifikowanego ruchu. Pakiet optymalizacji treści dołączony do Synthesis pomaga Ci to zrobić.

Czy jesteś gotowy, aby znacznie poprawić szybkość, stabilność i SEO witryny?

Następnie przełącz się na syntezę, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Zapewni Twojej witrynie zupełnie nowy silnik, którego potrzebuje, aby działać szybciej, lepiej i bezpieczniej.

Na co czekasz?

Dla niektórych z was to nie takie proste. Rozumiemy to.

Łatwo powiedzieć, że potrzebujesz lepszego hostingu, aby chronić przyszłość swojego biznesu online, ale faktycznie może to być przerażający i czasami bolesny proces. (Szczerze mówiąc, tak się czuję, gdy myślę o migracji jednej z moich witryn do nowego hosta.)

Wykonanie bezbłędnej migracji witryny wymaga technicznego know-how i czasu na zwrócenie uwagi na kilka naprawdę drobnych szczegółów. Ledwo mam know-how, a na pewno nie mam czasu. Rozumiesz?

Wolałabym zapłacić, żeby zrobić to dobrze, przez ekspertów.

Skreśl to.

Wolałabym nie płać, ale upewnij się, że zostanie to zrobione dobrze, przez ekspertów.

Jeśli się z tym zgadzasz-A dlaczego nie? – więc skorzystaj z naszej tygodniowej oferty.

Oto nasza oferta dla Ciebie …

Dołącz do Synthesis w tym tygodniu — do piątku, 6 lutego 2015, o godzinie 17:00 czasu pacyficznego — a otrzymasz jedną bezpłatną migrację standardową od naszych partnerów w Fantastic. (Tylko nowi klienci.)

To proste. Standardowe migracje zwykle kosztują 99 USD. Nic nie zapłacisz.

Oto jak to działa:

  • Kliknij ten specjalny link promocyjny i wybierz plan, który jest odpowiedni dla Ciebie. (UWAGA: Musisz upewnić się, że klikniesz że link, aby uzyskać bezpłatną migrację.)
  • Po zakończeniu szybkiego, bezproblemowego procesu rejestracji, w portalu konta pojawi się link do strony fantastic, gdzie możesz zrealizować bezpłatną migrację. Kliknij.
  • Postępuj zgodnie z prostymi instrukcjami fantastic, aby zaplanować migrację — potrzebują tylko kilku informacji o Twojej witrynie i jej aktualnym hoście.
  • Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, podczas gdy fantastic wykonuje ciężkie podnoszenie.

I odpowiadając na twoje pytanie: tak, nawet z darmową migracją standardową nadal będziesz miał normalne 30 dni na jazdę testową. 🙂

Więc jeśli w dowolnym momencie w ciągu pierwszych 30 dni, nawet po otrzymaniu migracji, zdecydujesz, że szybkość, stabilność, bezpieczeństwo i wsparcie Synthesis nie są dla ciebie, jesteś tylko jednym kliknięciem od zwrotu pieniędzy.

Bez ryzyka. Po prostu naprawdę szybki i niezawodny hosting bez bólu i kosztów migracji.

Aby rozpocząć, kliknij przycisk i wybierz plan:

Wybierz lepszy hosting (i otrzymaj darmową migrację)

I nie czekaj. Pamiętaj, że ta oferta wygasa w piątek, 6 lutego 2015 r., o godzinie 17:00 czasu pacyficznego.

Total
0
Shares
Related Posts