Jak sprawić, aby witryny WordPress ładowały się szybciej o 72.7%

Chcesz poznać sekret szybszej witryny WordPress?

Ty i wszyscy inni.

Ale to nie tajemnica. Problem polega na tym, że istnieje wiele błędów, które utrudniają właścicielom witryn, takim jak ty i ja, zidentyfikowanie rozwiązań, które naprawdę działają.

Skończmy z tym gównem i skończmy z szumem.

Jeśli twój dom ma problemy z fundamentami, nie traktuj swoich okien. Naprawiasz fundamenty. Jeśli twój samochód pracuje na biegu jałowym, nie zmieniasz opon. Wejdź pod maskę i zwróć się do silnika.

Więc jeśli Twoja witryna WordPress jest powolna, po co na ziemi patrzeć na krawędzie pierwszy dla rozwiązania?

Nie, jeśli chcesz real rozwiązanie, które może prawie podwoić prędkość ładowania.

Patrzysz w sedno

Rdzeń ciała jest ogólnie definiowany jako tułów minus wyrostki (ramiona, nogi i głowa).

Twoja witryna WordPress ma również rdzeń. Jego “tułów” obejmuje hosting, motyw i wtyczki. To jest początek każdej strony, którą serwuje Twoja witryna. Szybkość i wydajność są określone tutaj, na początku strony internetowej, nie na krawędzi, na której wyświetlana jest strona.

Oczywiście, możesz również mieć pewne dodatki na swojej stronie WordPress. “Ręce i nogi” witryny mogą obejmować mgliste rozwiązania w chmurze lub zbędne sieci dostarczania treści. Ale usługi krawędziowe, takie jak te, ostatecznie biorą swoje wskazówki od początku.

Pomyśl o tym w ten sposób:

Jeśli chcesz całkowitej siły ciała, widzisz najwięcej korzyści, zwiększając siłę obszaru w ciele, z którego pochodzi prawie cały ruch: rdzeń. Zgrywane bicepsy i pulsujące łydki są miłe, ale siła i elastyczność brzucha i dolnej części pleców są niezbędne.

Twoja strona jest taka sama.

Jeśli chcesz najwyższą wydajność z witryny, a następnie spojrzeć w prawo do rdzenia i wzmocnienia-lub, lepiej powiedział, Optymalizuj – pochodzenie treści.

Oto, co zawiera zoptymalizowany rdzeń dla witryny WordPress:

  • Niezawodny DNS
  • Hosting skonfigurowany specjalnie dla WordPress z inteligentną strategią buforowania origin
  • Czysty temat pozbawiony wzdęć (a najlepiej na frameworku)
  • Lista wtyczek przycięta do fat

Podzielmy te elementy, a następnie pokażę Ci, jak łatwo jest zwiększyć wydajność WordPress o prawie 75 procent.

Nie ignoruj DNS (nawet jeśli chcesz)

DNS to irytujący temat, który nie ma sensu dla większości z nas, ale może również określić, czy Twoja strona tonie, czy pływa.

Nie musisz dużo wiedzieć o DNS (w rzeczywistości nawet nie musisz wiedzieć, co oznaczają litery), ale powinieneś wiedzieć: jest to pierwsza komunikacja, gdy ktoś próbuje wyciągnąć jeden z twoich adresów URL w przeglądarce internetowej.

Jeśli DNS dla Twojej witryny nie działa, przeglądarka nie może znaleźć twojej witryny. Jeśli nie może znaleźć twojej witryny, nie może znaleźć twojej strony. Wynik netto jest taki, że podczas gdy Wszystko inne działa idealnie, Twoja witryna jest tak dobra, jak w dół.

To byłoby jak umieszczenie listu w poczcie z tylko nazwiskiem adresata, ale bez adresu. List tam nie dociera. Twoja strona też nie.

Możesz nie mieć ziemskiego pojęcia, czy masz problem z DNS, czy nie. Dowiedz się. Nie żyj w ciemności. Pobierz dane.

Uruchom szybki test Pingdom dla swojej witryny i spójrz na pierwszy obiekt w wodospadzie do załadowania, nazwę domeny. Najedź kursorem na wielokolorowy Pasek reprezentujący czas ładowania. Pierwsza liczba jest dla DNS i powinna być szybka jak mgnienie oka. Copyblogger jest 7 milisekund … nawet szybciej niż mrugnięcie.

Chodzi o to, że jeśli poważnie myślisz o wydajności, poważnie traktuj DNS.

Wybierz najlepszego dostawcę, takiego jak Amazon Route 53. A jeśli przeraża cię myśl o migracji samego DNS, możesz zlecić ten proces w miejscu takim jak fantastic.

Poprawa wydajności WordPress nawet o 10 procent nie ma znaczenia, jeśli twój DNS nie jest niezawodny.

Uzyskaj swój hosting i buforowanie WordPress prawo

Gdy twój DNS zostanie podniesiony do kwadratu, możesz zwrócić się do swojej instalacji WordPress. Zacznij od hostingu.

Powiedzieliśmy to wcześniej i powiem to jeszcze raz: poważni użytkownicy WordPress potrzebują hostingu, który oznacza biznes. Jeśli wybierzesz ogólny, współdzielony hosting, otrzymasz ogólną, powolną wydajność.

Jeśli poważnie myślisz o swojej witrynie i jeśli nie chcesz, aby się upaść, gdy po raz pierwszy otrzymasz ładny strumień ruchu, musisz hostować ją na serwerach specjalnie skonfigurowanych do złożoności hostingu WordPress.

Aby zobaczyć, których dostawców hostingu polecamy, zapoznaj się z naszym kompleksowym przewodnikiem po narzędziach i wtyczkach WordPress.

 

Widzisz, WordPress generuje strony dynamicznie. Może to oznaczać wyciąganie z plików motywów, z bazy danych, z folderów obrazów i z witryn innych firm-tylko po to, aby wygenerować pojedynczą stronę.

Cały proces staje się szybszy i bardziej niezawodny, gdy zaangażowany jest NGINX i gdy całe strony lub elementy stron mogą być zapisane na serwerze i załadowane wstępnie wygenerowane po wywołaniu. Umożliwia to serwowanie stron internetowych much szybciej do większej liczby potencjalnych użytkowników na raz.

Ten ostatni proces nazywa się buforowaniem pochodzenia. Możesz zobaczyć, dlaczego strategia buforowania smart origin jest tak ważna.

Jeśli chodzi o WordPress, buforowanie origin nie jest znacznie mądrzejsze ani bardziej wydajne niż zespół W3 EDGE i ich Wtyczka W3 Total Cache.

Jeśli chodzi o motyw i wtyczki … czyste, czyste, czyste

Mówiąc o Genesis, jest powód, dla którego więcej niż ludzie 177,000 używa go do zasilania swoich witryn WordPress. Nawet najlepsza konfiguracja NGINX z najmądrzejszym planem buforowania origin nie może zrekompensować nadętego motywu.

To jest cyfrowa sieć, w której wszystko, co robimy online, to tylko układanie i ponowne układanie jedynek i zero. wszystko wraca do kodu.

Zły kod to zła strona. Kropka. Niezależnie od tego, czy jest to motyw, czy wtyczka, zły kod zatopi Twoją witrynę i nie ma magicznego hostingu, buforowania, “chmury” lub pigułki CDN, które ją wyleczą.

Zły kod sprawia, że witryna tykająca bomba zegarowa, która może eksplodować i upaść, gdy tylko pojawi się następny ruch.

Dlatego musisz wybrać czysty motyw. Framework Genesis i każdy motyw potomny zespołu StudioPress są dokładnie tym.

Dlatego też musisz zachować folder wtyczek tak czysty, jak to możliwe.

Zachowaj tylko te wtyczki, które są potrzebne do podstawowej funkcjonalności. A spośród nich Zachowaj tylko te z solidnym, sprawdzonym kodem, które są aktywnie wspierane.

WordPress to mocne oprogramowanie. Obsługuje ponad 40 wtyczek jeśli wszystkie są właściwe. Ale wystarczy jedno złe jabłko, żeby zepsuć paczkę. Jedna wadliwa wtyczka może sprawić, że Twoja strona będzie działać 72.7 procent wolniej, co jest dokładnym przeciwieństwem tego, do czego zmierzamy.

“Let’ s break it on down” …

Surowa rzeczywistość jest taka, że poprawa wydajności WordPress polega bardziej na usuwaniu bzdur z rdzenia niż na dodawaniu bandaży do krawędzi.

Może to wiązać się z pewnymi inwestycjami, zarówno pieniędzy, jak i czasu, a także kilkoma trudnymi decyzjami.

Ogólny hosting, tanie motywy i uruchamianie niewłaściwych wtyczek zatopi Cię. Jeśli nalegasz na którąś z nich, nie traktujesz poważnie wydajności.

Ale dla tych z Was, którzy są poważni, Oto prawdziwy przykład tego, jak łatwo jest doładować witrynę WordPress.

Jak poprawić wydajność WordPress przez 72.7%

Jeśli był Pan klientem Synthesis, to prawdopodobnie współpracował Pan z Julianem Fernandesem. Poprosiłem go, aby przeprowadził dla mnie kilka testów w ramach przygotowań do tego artykułu. On podekscytowany zobowiązany.

Oto co zrobił Julian:

Wziął domenę testową (która nie jest już żywa) i wychował ją na syntezie z podstawowym planem, który zawierał W3 Total Cache Pro i najnowszą wersję WordPress domyślnie. Potem zaczął przeprowadzać testy Pingdom.

Jego pierwszy test był z dwadzieścia trzynaście temat uruchomiony:

Jego drugi test zastąpił domyślny motyw WordPress Framework Genesis i motyw Sixteen Nine, który jest domyślnie dołączony do każdej konfiguracji syntezy.

Następnie Julian aktywował buforowanie fragmentów z poziomu W3 Total Cache Pro.

Jak widać, przy all else equal, samo dodanie Genesis Framework poprawiło czas ładowania z 630 ms do 172 ms. Aktywacja buforowania fragmentów na dodatek zmniejszyła czas ładowania do 157 ms.

Jest to wzrost prędkości o 72.7% dla WordPressa.

A gdybyśmy zrobili wstępny test na ogólnym hostingu nie-WordPress, różnica byłaby jeszcze bardziej drastyczna.

(Dla przypomnienia, przetestowaliśmy również losowy motyw z ThemeForest, a także framework Woo. Każdy z nich spisywał się dobrze, odpowiednio 334 ms i 347 ms, ale nie tak dobrze.)

Uświadom sobie, że te testy nie były uruchamiane na instalacji bare bones. Na stronie głównej było właściwie pięć postów, każdy z polecanymi zdjęciami. Było nawet kilka widżetów, w tym proste ikony społecznościowe. Jednak prędkości były still tak szybko.

To jest to, co może zrobić zoptymalizowany rdzeń.

Jak zoptymalizować swój rdzeń WordPress już dziś

Teraz wiesz, co jest możliwe dzięki zoptymalizowanemu rdzeniowi.

Sam dobry DNS i hosting mogą doprowadzić cię do prędkości ładowania strony poniżej drugiej. Zoptymalizuj rdzeń jeszcze bardziej dzięki platformie premium, wydajnemu buforowaniu i bezdętkowemu sposobowi myślenia, a uzyskasz prędkość mrugania oczami, taką jak milisekundy 157.

Dlatego wewnątrz, do rdzenia witryny, jest pierwszym miejscem, w którym powinieneś szukać, jeśli chcesz poprawić wydajność.

Częściej niż nie, przekonasz się, że nie potrzebujesz fantazyjnych falbanek, które tak często są sprzedawane. Nie są to magiczne eliksiry wydajności, za które rzekomo są. Istnieje czas i miejsce dla CDN i tym podobnych, ale Zoptymalizuj swoje pochodzenie pierwszy a potem pozwól, aby dane kierowały Twoimi decyzjami.

Potrzebujesz rekomendacji dla dostawców hostingu i bezpieczeństwa?

Następnie musisz sprawdzić Przewodnik Copyblogger po najlepszych narzędziach WordPress: Hosting, SEO, bezpieczeństwo, wtyczki i inne.

Przez lata nasz zespół zbadał, przetestował i wykorzystał tysiące niezbędnych narzędzi WordPress, a my podzieliliśmy się przydatnymi poradami na wszystkie najważniejsze tematy WordPress:

  • Jaki hosting WordPress jest najlepszym wyborem dla Twojej witryny?
  • Jakie środki ostrożności należy podjąć?
  • Jakie wtyczki i usługi SEO powinieneś kupić?
  • Jakich innych narzędzi i wtyczek potrzebujesz, aby rozpowszechniać swoje słowa, budować odbiorców i osiągać wyniki biznesowe?

Na tej stronie wydestylowaliśmy nasze najlepsze, najbardziej aktualne rekomendacje WordPress, aby odpowiedzieć na wszystkie te pytania i nie tylko.

Jeśli zamierzasz używać WordPress do budowania odbiorców lub wspierania firmy, jest to twój punkt kompleksowej obsługi dla wszystkich podstawowych narzędzi i usług, które absolutnie musisz mieć.

Dowiedz się więcej
Total
0
Shares
Related Posts