Zgłoś autorstwo Google dla swojej witryny WordPress w 3 prostych krokach

Nota wydawcy: 28 sierpnia 2014 roku Google zakończyło swój program autorski. Aby dowiedzieć się, co to oznacza dla Ciebie jako twórcy treści online, sprawdź ten post autorstwa Sonia Simone.

Mam nadzieję, że już uchwyciłeś znaczenie autorstwa Google, mechanizmu, na który rankingi wyszukiwarek Google mogą mieć wpływ ranking autora.

Jeśli nie, autorstwo Google w zasadzie stanowi największy wstrząs w wyszukiwaniu od czasu linku. To sposób Google na identyfikację autora treści, aby uwzględnić go jako sygnał jakości treści.

Zdajemy sobie sprawę, że większość pisarzy i wydawców internetowych nie ma mnóstwo czasu, aby przesiać nadmiernie maniakalne posty dotyczące kodu witryny (rel= “autor” lub rel=”ja” ktoś?).

Ponadto proces do tego momentu był co najmniej mylący. Ten żmudny kod i zamieszanie nie są konieczne.

Wraz z wydaniem w tym tygodniu najnowszej wersji Genesis Framework dla WordPressa, bardzo ułatwiliśmy Ci skorzystanie z rangi autora w zaledwie trzech prostych krokach.

Tak więc, jeśli chcesz szybko połączyć swój profil Google+ ze wszystkimi treściami online, aby czerpać korzyści z tej przełomowej zmiany dla pisarzy online, Czytaj dalej.

Łatwo ubiegaj się o autorstwo Google dzięki Genesis Framework dla WordPress

To naprawdę ekscytujący czas dla pisarzy online, ponieważ treści o wysokiej wartości, które przyciągają, bawią, informują i angażują, zwiększają autorytet autora, zamiast tylko strona lub strona organu. To z kolei będzie kopać w Ranking Autorów efekt, czyli sygnały wyszukiwania, które są bezpośrednio związane z ty.

Jeśli używasz WordPress, masz nadzieję, że już uruchomiłeś najnowszą wersję (3.5) na swojej stronie. Nasz oddział StudioPress właśnie wydał nową wersję Genesis Framework dla WordPress z podobnie uproszczonym wyglądem.

Teraz, dzięki pięknym projektom, korzyściom SEO i dodatkowemu bezpieczeństwu Genesis, bezproblemowe połączenie z autorstwem Google.

Bardzo ułatwiliśmy Google powiązanie Twoich treści z Twoim profilem Google+. Oto jak.

Jak skonfigurować autorstwo Google w 3 prostych krokach …

Uwaga: Upewnij się, że wykonujesz kopię zapasową witryny przed aktualizacją do WordPress 3.5 lub najnowszej wersji Genesis framework. Ponadto musisz mieć profil Google+, aby twierdzić, że autorstwo jest obowiązkowe, co Google i tak uczyniło obowiązkowym. 😉

1. Dodaj Swój Link Do Profilu Google+

Przejdź do ekranu edycji użytkownika (i do swojego profilu, jeśli masz wielu autorów) na pulpicie nawigacyjnym WordPress i przewiń w dół, aż zobaczysz okno opcji dla swojego profilu Google+ link. Skopiuj link do profilu Google+ i wklej go w polu opcji Google+. Oto mój link do profilu Google+, aby dać ci właściwy pomysł:

https://plus.google.com/u/0/109450535379570250650/posts

Oto jak powinno to wyglądać po zakończeniu:

Aby potwierdzić, możesz po prostu wyświetlić źródło pojedynczego postu lub strony i poszukać podświetlonego kodu:

Ważne: Ponieważ Genesis pozwala modyfikować autorstwo dla każdego pisarza w Twojej witrynie, każdy pisarz może twierdzić, że jest autorem ich treści. Będzie to niezwykle ważne w przyszłości, ponieważ najlepsi pisarze gościnni absolutnie będą tego wymagać od każdej strony, do której się przyczyniają. I to jest dobre dla Ciebie, ponieważ dla każdego postu, który dodają, możesz również skorzystać z ich rangi autora.

2. Dodaj Link do dostawcy Google+

Teraz musisz dodać wzajemny link z profilu Google+ do właśnie zaktualizowanej witryny. Możesz to zrobić, przechodząc do strony profilu Google+ i edytując sekcję “współtwórca”.

W wyświetlonym oknie dialogowym kliknij “Dodaj niestandardowe łącze”, a następnie wprowadź adres URL witryny. Oto jak to wygląda:

3. Przetestuj Swoje Połączenie Autorstwa Google

Wreszcie, będziesz chciał sprawdzić, czy poprawnie wykonałeś dwa pierwsze kroki.

Na szczęście Google dostarczyło narzędzie do testowania ustrukturyzowanych danych, aby wykonać za Ciebie kontrolę.

Oto przykład posta na blogu, w którym autorstwo Google zostało poprawnie skonfigurowane i zrzut ekranu, aby pokazać wynik:

Gdy już wszystko skonfigurujesz, zobaczysz swój profil headshot i nazwę obok wszystkich Twoich postów w wynikach wyszukiwania, wraz z liczbą kręgów Google+, w których się pojawiasz. Uśmiechnięta twarz pojawiająca się obok treści w wynikach wyszukiwania Google może znacznie poprawić wskaźniki klikalności.

Nieźle, co?

Daj Google dzień lub dwa na zarejestrowanie zmian w Twojej witrynie. Często aspekty wyników wyszukiwania Google Authorship nie pojawiają się od razu.

StudioPress usuwa domysły

Nie ma wątpliwości, że autorstwo Google jest niezwykle ważne dla pisarzy i wydawców online. Oczywiście jest to tylko jedna z cech elastyczności, bezpieczeństwa i wsparcia, które otrzymujesz dzięki stronie WordPress opartej na Genesis.

Dzięki wielu innowacjom, zagrożeniom i możliwościom, które stale przybywają do pisarzy i wydawców online, możesz spędzić czas nadążając za tym wszystkim samodzielnie. Ale dlaczego nie polegać na nas zrobić wiele tego ciężkiego podnoszenia dla Ciebie?

Sprawdź Genesis 1.9 i nasze 44 projekty oparte na Genesis już dziś, a my będziemy pracować nad utrzymaniem i wzmocnieniem twojej obecności w internecie już dziś, jutro i nie tylko.

Total
0
Shares
Related Posts