Zaskakujący staroświecki sekret sukcesu blogów (edycja 2012)

Prawdopodobnie zauważyłeś, że około 80% sukcesu Twojego bloga pochodzi z czasu “ass in chair”.

To czas, który spędzasz pisząc posty, edytując posty, znajdując obrazy, komentując posty gości, odpowiadając na komentarze, kształtując swoje SEO i wszystkie inne zadania, których uczymy cię tutaj na Copyblogger.

Musisz to naprawić. Ale świetne blogi nie są budowane przez” tyłek w fotelu ” sam na sam.

W rzeczywistości jest to istotny element Twojego sukcesu, który możesz zaniedbywać przy całej tej pracy i skupieniu.

Od czasu do czasu możesz rozważyć wstanie z krzesła i fizyczne ustawienie oczu na drugiego człowieka. Zdaję sobie sprawę, że to dziwaczna, tajemna praktyka, ale proszę o cierpliwość.

Social networking 1.0

Czy zauważyłeś, że tak naprawdę nie wiesz, o czym będzie post, dopóki nie zaczniesz pisać? Rzucasz coś tam, a potem wiesz, że idzie w dowolnym kierunku.

Wierzcie lub nie, ale możecie odtworzyć to zjawisko poprzez fizyczne zlokalizowanie się w bliskiej odległości od innej osoby, a każdy z Was na zmianę mówi. Nazywa się to rozmowa.

Wiem, wiesz wszystko o już rozmawiamy. To odpowiadanie na komentarze na blogu, pisanie na ścianie twojej byłej dziewczyny na Facebooku i tweetowanie, jak marudny jesteś w kolejce do genialnego baru.

Ale jest coś, czego możesz nie wiedzieć — “rozmowy” faktycznie sprzed Internetu.

Spędź wystarczająco dużo czasu na tych rozmowach w “prawdziwym świecie”, a uruchomisz rozwój nowych połączeń neuronowych. Wymyślasz nowe pomysły. Rzucasz wyzwanie istniejącym pomysłom i wprowadzasz je w nowe kierunki. Uczysz się.

Zjawisko to jest udoskonalane przez inną oldschoolową technikę, zwaną słuchanie. To jak lurking poza tym, że ta druga osoba widzi, że tam stoisz, więc w pewnym momencie powinieneś coś powiedzieć.

Rozmowa i słuchanie mogą, jeśli im pozwolisz, stać się inspirującą bronią w swoim arsenale blogów. Dadzą ci praktycznie nieskończoną ilość pomysłów na posty, kątów treści i wglądu w ludzką psychologię.

I poprawią jakość twojego myślenia, wyciągając cię z tych samych starych percepcji i podejść do pisania.

Zrób wystarczająco dużo tego, a sprawisz, że przyjaciele. Są podobne do znajomych na Facebooku, z wyjątkiem: a) naprawdę ich lubisz, i B) jeśli cię szturchną, dostaniesz klapsa w głowę i powiesz im, aby przestali być dupkiem.

Zaawansowane rzeczy

Gdy już opanujesz te podstawowe narzędzia, możesz być gotowy, aby przejść do bardziej zaawansowanej praktyki.

Możesz ćwiczyć rozmowę i słuchanie z więcej niż jedna osoba na raz.

Jednym z miejsc, które możesz wypróbować, jest grupa przedsiębiorcy w Twojej lokalnej społeczności. Ogólnie rzecz biorąc, działa to tak, że pojawiasz się, płacisz coś, serwują Ci naprawdę zły lunch, a facet od nieruchomości uderza cię w interes w ciągu pierwszych 2 minut.

Gdy już oddzielisz się od faceta od nieruchomości, może to być całkiem zabawne. Możesz angażować się w słuchanie i rozmowy z innymi ludźmi, którzy mają do czynienia z tymi samymi problemami. O niektórych rzeczach będziesz dużo wiedział i możesz ich nauczyć. W niektórych sprawach będą mądrzejsi od Ciebie, czyli wtedy, gdy będziesz chciał się zamknąć i zrobić kilka notatek.

Możesz również przejść do imprezy. Są to spotkania ludzi w jednym miejscu dla wielu przypadków w czasie rzeczywistym rozmowy, słuchania i przyjaźni, często w towarzystwie piwa, tequili i ewentualnie precli.

Te “imprezy” często obejmują muzykę, taniec i śmiech. Rzeczy mogą nawet ożywić dzięki hałaśliwej obecności jednego lub więcej osób wysoce odurzonych, którzy zapewniają rozrywkę i pocieszające poczucie wyższości moralnej.

Co ja tam wiem?

Piszę ten post w oparciu o słabą pamięć o tych starych praktykach, ponieważ nie robiłem ich dla miesiące lat.

Rozwinąłem dość imponującą opaleniznę blogera. Innymi słowy, mam ten sam kolor co powierzchnia Księżyca. Stworzyłem go, ukrywając się w moim biurze w piwnicy, nagrywając sesje pytań i odpowiedzi, pisząc treści, edytując posty i inne działania 80%.

Więc pomyślałem, że spróbuję czegoś radykalnego. Zamierzam popracować nad moimi 20% i polecieć do Austin w przyszłym tygodniu, aby spędzić kilka dni z Brianem i wieloma innymi przyjaciółmi na interaktywnej konferencji South By Southwest.

Jeśli ty też tam będziesz, powinniśmy się upewnić, że wpadniemy na siebie. Może nawet na oficjalnej imprezie Copybloggera.

Czy to prawda, że Copyblogger urządza imprezę?

Tak, to prawda! Zespół Copyblogger organizuje w tym roku kolejną imprezę SxSW. Tym razem nasz własny Brian Clark będzie kręcił niesamowitą muzykę z lat 80.na czas open bar happy hour. Oczywiście będę tam ubrany w coś niestosownego, a nawet spróbuję przeciągnąć naszego kochanego odludka Roberta Bruce ‘ a.

Odbędzie się w najnowszym miejscu Stubb, Rattle Inn, Computer Blue party będzie zawierał kilka pięter wspaniałych ludzi, muzykę i oczywiście koktajle. Browar Southern Star powiedział nam, że przyślą kilka skrzynek Bombshell Blonde, dla tych z nas, którzy lubią takie rzeczy.

Drzwi otwarte o 20: 00, A bezpłatny open bar odbędzie się w godzinach 8:30 – 21:30. Zeszłoroczna impreza miała linie wokół bloku, więc przyjedź tam wcześniej. To wydarzenie jest bezpłatne, chociaż musisz potwierdzić tutaj, aby wziąć udział. Czekamy na ciebie tam!

O autorze: Sonia Simone jest współzałożycielką i CMO Copyblogger Media i prowadzi 90% swojego życia społecznego na Twitterze. Biedactwo.

Uwaga: ten post pierwotnie działał przed SXSW 2010. Niewiele się zmieniło, chociaż opalenizna mojego blogera jest teraz znacznie bardziej imponująca. Jeśli jesteś w Austin w tym roku, Przyjdź zobaczyć osobiście! Do zobaczenia na imprezie …

Total
0
Shares
Related Posts