Zapowiedź tematu proza dla WordPress

Być może niedawno zauważyłeś, że połączyliśmy StudioPress, twórcę potężnego szkieletu motywów Genesis, w Copyblogger Media. Dlaczego to zrobiliśmy?

Mogę to podsumować w jednym zdaniu: bo jesteśmy maniakami kontroli.

Dzięki Genesis zobaczyliśmy możliwość stworzenia motywów WordPress, które były dokładnie dostosowane do potrzeb i pragnień naszych klientów.

Możemy włączyć funkcje, które są najważniejsze dla witryn bogatych w treści, eksperckie SEO, na które nalegasz, i bezpieczeństwo, aby Twoje witryny były tak bezpieczne, jak to możliwe.

Brian i ja ściśle współpracowaliśmy z założycielem Genesis (i naszym nowym partnerem) Brianem Gardnerem nad nową współpracą. Motyw WordPress zaprojektowany dla tych z was-blogerów, copywriterów, konsultantów i marketerów treści — którzy w taki czy inny sposób produkują świetne treści, aby zarabiać na życie lub w niepełnym wymiarze godzin.

Chciałbym wam przedstawić prozę.

Elegancki minimalistyczny design

Pierwszą rzeczą, którą wiedzieliśmy, było to, że chcieliśmy, aby projekt wsparcie Twoje treści, nie walcz z nimi.

Niektóre motywy świetnie wykorzystują animowane Widżety lub mają na celu podkreślenie uderzających obrazów. Albo są świetne do e-commerce, lub budowania marki korporacyjnej.

I Genesis ma wspaniałe motywy, które robią to wszystko.

Proza to coś innego. Chodzi o słowa.

Twoje słowa.

Jest prosty i elegancki, więc nie rozprasza uwagi. Ale ma tyle wyrafinowania projektowego, że nigdy nie wygląda amatorsko ani “latać nocą”.”

Jak idealna mała czarna sukienka, nie zwraca na siebie uwagi … po prostu sprawia, że ty wyglądaj niesamowicie.

Sterowanie projektem wskaż i kliknij

Ale tylko dlatego, że nie możesz być przede wszystkim projektantem, nie oznacza to, że chcesz zaangażować się w jedną sztywną formę konstrukcyjną.

W końcu pisarze to kreatywni ludzie. Wiedzieliśmy, że będziesz nalegał na samodzielną zmianę niektórych kluczowych elementów, bez “łamania”ogólnego, czystego, zaprojektowanego wyglądu motywu.

Dlatego wbudowaliśmy w prozę kontrolki projektowe typu “wskaż i kliknij”. Pozwalają kontrolować kolory witryny, kroje czcionek, rozmiary czcionek i inne krytyczne elementy projektu witryny. Natychmiast.

Czy Twoi czytelnicy chcą mieć większy rozmiar czcionki? To tylko kilka kliknięć, zaczynając od pulpitu WordPress.

Chcesz wypróbować inny układ kolumn dla swojej witryny lub zmienić wygląd śródtytułów? Zajmuje mniej niż minutę. A jeśli ci się nie podoba, wystarczy kilka kliknięć, aby zmienić go ponownie.

Możesz zmienić styl linków, wysokość nagłówka i dziesiątki innych kluczowych elementów projektu.

I nie musisz znać żadnego CSS, HTML, PHP ani żadnych innych liter. Jeśli możesz wskaż i kliknij, możesz dostosować projekt witryny.

Wyszukiwanie zoptymalizowane i zasilane przez Genesis

Być może zauważyłeś, że Genesis nie jest tylko motywem WordPress, ale tak naprawdę nazywa się ramą motywu.

Więc moje pierwsze pytanie, Kiedy zobaczyłem, że było, Co to jest framework tematyczny?

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że jeśli chodzi o projektowanie stron internetowych, należy oddzielić formę i funkcję.

Innymi słowy, jak twoja strona internetowa prace (podobnie jak kod, na który patrzy Google, aby znaleźć Twoje treści i jak je ocenić, lub bezpieczeństwo, które powstrzymuje złoczyńców przed hakowaniem Twojego bloga), powinno być oddzielone od sposobu, w jaki twoja strona internetowa wygląd.

Dlaczego?

Po pierwsze, Google jest wielkim fanem czystego kodu. “Boty” Google są wyrafinowane, ale są tylko tak inteligentne. Niezgrabny, złomowany kod może ich zmylić-a jeśli Google się pomyli, nie podadzą Twojej witrynie rankingu, na który zasługujesz.

Po drugie, sieć ewoluuje. Te elementy “zaplecza” muszą być zawsze aktualne. Bezpieczeństwo ewoluuje, SEO ewoluuje, WordPress ewoluuje, a funkcja strony musi rosnąć wraz z tymi rzeczami, aby wszystko działało tak, jak powinno.

Ale ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest to, aby starannie zaprojektowana strona internetowa nagle wyglądała zupełnie inaczej, ponieważ zaktualizowałeś swój motyw WordPress.

To jest piękno struktury. Po kliknięciu przycisku, aby zaktualizować Genesis, automatycznie zajmie się wszystkimi kwestiami bezpieczeństwa i SEO dla Ciebie. Ale nie dotyka projekt strony, ponieważ jest to obsługiwane przez ” motywy potomne.”

OK, więc co to jest motyw dziecka?

Ramka tematyczna jest o tym, jak strona prace.

Motyw dziecięcy (jak proza i 27 innych z StudioPress) jest odpowiedzialny za to, jak strona wygląd. Kolory. Układ. Kroje pisma.

Motyw potomny kontroluje “wygląd i działanie” witryny. A dokładnie ta sama treść będzie miała zupełnie inne odczucie w zależności od tego, jak Ta treść zostanie przedstawiona.

Zaletą motywów dziecięcych jest to, że dzięki Genesis framework możesz je zmienić w ciągu kilku minut.

Oznacza to, że możesz wziąć funky stronę O ręcznie robionym smaku, jak motyw Genesis Bee Crafty, a w około dwie minuty możesz nadać tej samej treści elegancki profesjonalny połysk, przechodząc na Motyw Enterprise.

I nigdy nie dotkniesz ważnego kodu “za kulisami”, który sprawia, że Twoja witryna działa dokładnie tak, jak chcesz.

Największe zagrożenie bezpieczeństwa dla większości blogów

Niestety, źli ludzie są wszędzie, a blogi są hakowane każdego dnia.

Najczęstszym winowajcą? Blogerzy, którzy nie zaktualizowali swojego motywu lub instalacji WordPress, ponieważ obawiają się, że zepsuje to wygląd i użyteczność ich witryn.

Przestarzałe oprogramowanie stanowi poważne zagrożenie bezpieczeństwa. W rzeczywistości Brian Gardner powiedział mi, że jednym z powodów, dla których opracował Framework Genesis, było ułatwienie aktualizacji własnych witryn jednym kliknięciem.

Kiedy łatwo jest zaktualizować WordPress i ramy motywów, a nie martwisz się o coś, co się zepsuje, nie odkładasz tego.

A to sprawia, że twój blog (i czytelnicy) jest bezpieczniejszy.

Pobierz prozę + Genesis już dziś

Wybierz prozę z Genesis już dziś, a otrzymasz:

  • Prose wskaż i kliknij elementy sterujące projektu, aby stworzyć dokładny wygląd, który chcesz
  • Świetnie wyglądający motyw, który koncentruje się na Twoich treściach
  • Wszystkie zalety SEO i bezpieczeństwa Genesis Framework
  • Nieograniczone aktualizacje i wsparcie
  • Możliwość korzystania z prozy na dowolnej liczbie stron (bez dopłaty dewelopera)

Dowiedz się więcej o najlepszym motywie WordPress dla pisarzy i sprzedawców treści tutaj.

O autorze: Sonia Simone jest starszym redaktorem Copyblogger i CMO Copyblogger Media. Śledź ją na Twitterze.

Total
0
Shares
Related Posts

Jaka jest Twoja historia?

W moim ostatnim poście użyłem historii, aby zilustrować, że opowiadania (która jest najpotężniejszą techniką copywritingu) doskonale nadaje się…