Zapomnij O Wszystkim, Co Wiesz O Zarabianiu W Internecie (I Zacznij Zarabiać)

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób próbuje zarabiać w Internecie. I wydaje się, że tak samo wielu jest sfrustrowanych ich wynikami.

Jeśli masz problemy z utworzeniem firmy online, może to być spowodowane tym, że stosujesz podejścia, które naprawdę już nie działają. Prawda jest taka, że niektóre modele, które pracowały kilka lat temu dla wczesnych użytkowników, są trudne, jeśli nie niemożliwe dla nowych graczy, aby z powodzeniem zacząć działać dzisiaj.

Kluczem do uniknięcia tej frustracji jest zobaczyć, dokąd zmierzają rzeczy i stać się wczesnym odbiorcą w następnej wielkiej fali komercyjnego Internetu. Oczywiście, nawet jeśli już dobrze sobie radzisz, nigdy nie zaszkodzi patrzeć w przyszłość, prawda?

Raport free Teaching Sells opiera się na moim 11-letnim doświadczeniu w marketingu online i jest twoim przewodnikiem po tym, co nadchodzi. Niektórzy doświadczeni przedsiębiorcy internetowi już odnoszą sukcesy w tym modelu right now.

W tym szybkim i łatwym 22-stronicowym raporcie (lub opcjonalnym nagraniu audio) dowiesz się:

  • Czy blogowanie jest martwe czy nie
  • Jak uniknąć tyranii Google
  • Dlaczego warto zapomnieć o “długim ogonie”
  • Jak naprawdę wykorzystać Web 2.0
  • Dlaczego nie jesteś normalny i dlaczego to dobrze
  • Jak pomija się prawdziwą moc Internetu
  • Co oznacza dla Ciebie “nauczanie sprzedaje”

Dodatkowo otrzymasz natychmiastowy dostęp do trzech studiów przypadków przedsiębiorców, którzy są już w modelu Teaching Sells. Mają taktykę i strategie, które działają … i mogą pracować również dla Ciebie.

Jeśli zastanawiałeś się kiedyś, co NASA, rosyjscy kosmonauci, przemysł filmowy w latach 40., Marshall McLuhan i Sex Pistols mają wspólnego z biznesem internetowym…. Cóż, będziesz chciał to przeczytać (lub posłuchać).

Wystarczy podać swoje imię i główny adres e-mail. Nigdy nie udostępniamy Twoich informacji, Szanujemy Twoją prywatność i nie nadużywamy twojego zaufania.

Imię:
Główny E-Mail:Potrzebujesz więcej informacji? Sprawdź stronę domową Teaching Sells.

O autorze: Brian Clark jest redaktorem naczelnym Copyblogger i współzałożycielem Teaching Sells i DIY Themes. Dowiedz się więcej od Briana na Twitterze.

Total
0
Shares
Related Posts

BO SUPER!

NIKOGO NIE OBCHODZĄ TWOJE GŁUPIE RZECZY. Dlaczego? MYLISZ SIĘ, PONIEWAŻ. BO CHCĘ. BO CHCIWOŚĆ. BO JA. ŹLE, BO…