Zapomnij O Wszystkim, Co Wiesz O Zarabianiu W Internecie … I Zacznij Zarabiać

Znowu ta pora roku…

Lato się już kończy, dzieci wracają do szkoły, a nauczanie na semestr jesienny się otwiera.

Wielu z was może nie być zaznajomionych z nauczaniem, a to jest całkowicie w porządku.

Oto, co mamy Ci przedstawić:

Na początek 22-stronicowy raport PDF (lub Wersja audio) o nazwie Zapomnij O Wszystkim, Co Wiesz O Zarabianiu W Internecie (I Zacznij Zarabiać). Odkryjesz, dlaczego musisz zapomnieć o wszystkich” szybko się wzbogacić ” i zacząć budować prawdziwy biznes online.

Ponadto mamy dla ciebie trzy studia przypadków, które pokazują trzy różne sposoby, w jakie członkowie Teaching Sells skorzystali z możliwości szkolenia online, które oferujemy. Zobaczysz również, dlaczego bycie “ekspertem” na szkoleniu, które sprzedajesz, jest całkowicie opcjonalne.

Dodatkowo wyślemy Ci:

  • Raport bonusowy o budowaniu szybkich i łatwych witryn członkowskich.
  • 20-stopniowa Mapa procesu budowania biznesu szkoleniowego online.
  • Film instruktażowy, który ujawnia rozwiązanie “problemu z ruchem drogowym”, z którym boryka się każdy przedsiębiorca online.
  • Oraz kompletną listę kursów z całego programu nauczania.

Ale po co to czytać?

Przygotowaliśmy zupełnie nowy film, który wyjaśnia wszystkie powyższe rzeczy w cudownym Technicolor nauczania sprzedaje styl (i tak … uczymy Cię, jak tworzyć filmy takie jak to w kursie).

Zauważysz, że film jest trochę żartobliwy w typowej promocji “make money online”. Mieliśmy dużo zabawy, więc mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić, jak również poinformowani.

Obejrzyj film “Teaching Sells” tutaj i zapisz się do darmowej promocji.

O autorze: Brian Clark jest założycielem Copyblogger i współzałożycielem Teaching Sells. Dowiedz się więcej od Briana na Twitterze.

Total
0
Shares
Related Posts