Wyzwanie Za 100 000$: Wrześniowa Aktualizacja

september traffic

Właśnie zakończyłem szósty miesiąc wyzwania $ 100,000. Ruch na NutritionSecrets.com gwałtownie wzrosła do 66,473—to 62% wzrost w stosunku do poprzedniego miesiąca.

Większość wzrostu pochodzi z Facebooka. W szczególności pochodzi z postu “co dzieje się z Twoim ciałem, gdy rzucisz cukier”, który stał się wirusowy. Oprócz ruchu na Facebooku, ruch w wyszukiwarce wzrósł do 19,595—to wzrost o 45% w stosunku do poprzedniego miesiąca.

I chociaż dochody wciąż są na poziomie zerowym, poczyniono duży postęp w tej dziedzinie. Spójrzmy na wszystko w szczegółach…

Ogólny ruch wyszukiwania

Ruch wyszukiwania nie wzrósł tak bardzo, jak chciałem, ale to moja wina. Mike nie skupiał wystarczająco uwagi na budowaniu linków, ponieważ próbowałem go nauczyć, jak pisać atrakcyjne nagłówki.

Przez większość miesiąca ruch w wyszukiwarkach był dość płaski, mimo że we wrześniu opublikowaliśmy 30 artykułów.

search traffic

Aby to naprawić, Mike będzie skupiał się mniej na tworzeniu treści, a bardziej na budowaniu linków, ponieważ blog ma już ponad 100 elementów treści, co jest więcej niż mój osobisty blog. A mój osobisty blog jest w znacznie węższej niszy, otrzymując prawie 60,000 odwiedzających Wyszukiwarki miesięcznie.

Korzystając z Ahrefs, Mike najpierw dowie się, kto łączy do podobnych postów, a następnie użyje szablonów z tego artykułu, aby poprosić o linki.

Ruch w mediach społecznościowych

Jedną z taktyk, którą zaczęliśmy wykorzystywać, aby zwiększyć ruch w mediach społecznościowych, jest intensywniejsze korzystanie z Buzzsumo.

Najpierw wpisujemy słowa kluczowe i frazy związane z artykułami, które piszemy:

buzzsumo

Następnie klikamy przycisk” View Sharers”, aby zobaczyć, kto udostępnia treści wirusowe w sieci społecznościowej:

sharers

Na koniec sprawdzamy każdego z użytkowników, aby zobaczyć, która strona jest ich własnością (niektórzy z nich linkują do swoich stron internetowych w swoich profilach na Twitterze), i wysyłamy każdemu użytkownikowi wiadomość e-mail, która wygląda mniej więcej tak:

Temat: widziałeś to już?

Hej [Wstaw ich imię],

Zauważyłem, że udostępniłeś [Wstaw poprzedni artykuł, który udostępnili na Twitterze] i muszę powiedzieć, że to niesamowity artykuł. Spodobało mi się tak bardzo, że postanowiłem się zagłębić, poszperać trochę i rozwinąć temat.

Właśnie opublikowałem swoje wyniki tutaj [Wstaw link do swojego artykułu].

Jeśli uznasz to za przydatne, możesz udostępnić je w swojej ulubionej sieci społecznościowej. 🙂

Zdrówko,

[wpisz swoje imię]

P. S. Dzięki za udostępnienie oryginalnego kawałka – to było otwieranie oczu.

Jeśli użyjesz powyższego szablonu wiadomości e-mail, zaczniesz zauważać więcej akcji społecznościowych. Po prostu trzeba być cierpliwym, jak to jest hit-or-miss. To działa tak dobrze dla NutrutionSecrets.com że we wrześniu blog przyjmował 30 848 gości miesięcznie z serwisów społecznościowych takich jak Twitter i Facebook.

social traffic

Suplementy

W październiku uruchomimy nasz dodatek do oleju rybnego. Mike znalazł firmę, która chce zakleić swój produkt na biało, obciążając nas tylko wtedy, gdy sprzedajemy butelkę. W ten sposób nie będziemy wiązać naszych pieniędzy.

fish oil

Jak widać, nie wykonali oni najlepszej roboty projektując butelkę, ale nie mogę narzekać—w końcu była za darmo.

Wszystko, co musimy teraz zrobić, to zdobyć produkt na Amazon. Wielkim zatrzymaniem jest uzyskanie nowego konta zatwierdzonego przez Amazon. Nie wykorzystuję moich połączeń, więc przejście przez standardowe kanały może zająć tygodnie.

Gdy produkt będzie dostępny w sprzedaży na Amazon, podzielę się z wami, jak mam zamiar wykorzystać NutritionSecrets.com Marka, aby zwiększyć sprzedaż.

Wniosek

Ogólnie wrzesień był dość dobrym miesiącem. Mike wykonuje świetną robotę, tworząc treści, ale musi zrobić więcej, jeśli chodzi o budowanie linków.

Musi również rozszerzyć swoje wysiłki społeczne, które powinny pomóc przyciągnąć uwagę do bloga.

Mam nadzieję, że Październik się poprawi. Myślę, że ruch w wyszukiwarkach wzrośnie, ale ruch w mediach społecznościowych może spadać, ponieważ skupimy się na generowaniu przychodów.

We wrześniu naszym jedynym wydatkiem był Aweber, czyli 29 dolarów miesięcznie. Powinien jednak pójść w górę, ponieważ na stronie aktywowano wyskakujące okienko wyjścia i gromadzono więcej wiadomości e-mail. Powinno to również pomóc w długotrwałym ruchu.

Jak myślisz-jak nam idzie do tej pory?

Total
0
Shares
Related Posts