Wykonalny Przegląd

Jeśli jesteś rekruterem próbującym wypełnić otwarte stanowiska, zarządzanie dużą ilością danych, których wymagają te Wyszukiwania, często stanowi wyzwanie. Workable to platforma oprogramowania do śledzenia kandydatów (ATS), która ułatwia pracę, oferując szereg funkcji HR. 

Funkcja AI sourcing firmy Workable zapewnia dostęp do ponad 400 milionów rekordów kandydatów. Oprogramowanie zapewnia również dostęp do ponad 200 bezpłatnych i premium tablic stanowisk pracy oraz przyjaznych dla urządzeń mobilnych formularzy aplikacyjnych. Oferuje ponad 70 integracji firm zewnętrznych, w tym kontrole przeszłości i oceny. 

Studiowałem wykonalne szczegółowo, i ułożyła tę recenzję, która podkreśla wszystko, co musisz wiedzieć o tym oprogramowaniu technologii rekrutera.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, czy wykonalne jest właśnie dla ciebie.

Praktyczne plusy i minusy

Plusy

 • Ekskluzywna technologia rekrutacji AI
 • Zgłoszenie do ponad 200 ofert pracy
 • Integracja z ponad 70 aplikacjami

Wady

 • Mała integracja z większymi platformami HR
 •  Brak automatycznych kontroli referencyjnych
 • Wyszukiwanie opisów stanowisk pracy jest niezgrabne

Odwiedź Wykonalne

Porównaj Najlepsze Oprogramowanie Do Śledzenia Kandydatów
Sprawdziliśmy dziesiątki programów do śledzenia kandydatów i zawęziliśmy je do najlepszych opcji.

Zobacz Najlepsze Typy

Jak wykonalne w porównaniu do najlepszego oprogramowania do śledzenia kandydatów

Wykonalne to dobry kawałek oprogramowania do śledzenia wnioskodawców. Oferuje konfigurowalne potoki wizualne, całodobową obsługę klienta na całym świecie i przesyłanie do ponad 200 bezpłatnych i premium tablic zadań. Na uwagę zasługuje możliwość przeszukiwania milionów profili kandydatów za pomocą rekrutera AI.

Jednak Workable nie znalazł się na naszej liście najlepszych wyborów między innymi ze względu na brak integracji z większymi platformami HR i brak automatycznych kontroli referencji.

Spędziliśmy wiele godzin na badaniu i sprawdzaniu najlepszego oprogramowania do śledzenia kandydatów, a nasz szczegółowy przewodnik można zobaczyć tutaj. Nasze siedem najlepszych typów było następujące:

 1. BambooHR
 2. JazzHR
 3. JobScore
 4. WebHR
 5. Bullhorn
 6. Ascendify
 7. Recooty

Naszym pierwszym wyborem jest BambooHR ze względu na doskonałe narzędzia do rekrutacji, wdrażania i współpracy zespołowej.

Nasz drugi wybór to JazzHR dla nieograniczonej liczby użytkowników i 21-dniowy darmowy okres próbny.

Praktyczny wolumen i częstotliwość zatrudniania

Prawie wszystkie oprogramowanie ATS ma pewną formę ograniczenia liczby otwartych stanowisk pracy, które można wymienić w dowolnym momencie.

Wykonalne nie różni się zbytnio, choć nie przedstawia swoich ograniczeń w ten sam sposób. Oprogramowanie oferuje ograniczoną liczbę tzw. “miejsc pracy” w jednym czasie—chociaż jest to teraz prawdziwe tylko w przypadku starszego typu planu.

Na przykład w przypadku kilku starszych planów rocznych obowiązuje ograniczenie liczby aktywnych miejsc pracy. Plan “starszy Starter 10″pozwala tylko na posiadanie do 10 aktywnych zadań, a jeśli spróbujesz dodać zadanie poza tym, będziesz musiał zarchiwizować jedno z istniejących.

Te starsze plany są nadal dostępne, ale tylko dla istniejących użytkowników, chociaż wykonalne zasugerował podobne opcje w przyszłości.

Bardziej aktualny, wykonalny plan o nazwie “Pay As You Go”to $ 99 za pracę miesięcznie. Nie ma ograniczeń co do liczby ofert pracy, które możesz wymienić w tym modelu, ale oczywiście szybko się sumuje i potrzebujesz poważnego budżetu, aby wymienić wiele ofert pracy na raz.

Ilość zatrudniania jest niezbędna, aby pamiętać.

Na przykład możesz potrzebować zatrudnić mniej niż dziesięciu pracowników rocznie i nie potrzebujesz więcej niż, powiedzmy, trzech aktywnych ofert pracy w tym samym czasie. W przypadku starszych wykonalnych planów byłoby to odpowiednie, a w przypadku nowszych planów również nie rozbiłoby banku.

Jednak większa firma może się znacznie ograniczyć w przypadku starszego wykonalnego modelu z tylko dziesięcioma aktywnymi miejscami pracy na raz. Są bardziej skłonni do posiadania niezbędnych zasobów w wysokości 99 USD za pracę miesięcznie w nowszych planach.

Niektóre opłaty za oprogramowanie ATS na użytkownika, a nie przez liczbę aktywnych zadań w systemie. Pamiętaj, aby wziąć to pod uwagę, patrząc na inne oprogramowanie ATS w ogóle.

Wykonalny Typ Oprogramowania

Wykonalne jest dla firm każdej wielkości w wielu branżach. Oprogramowanie pomaga zarządzać rekrutacją wewnętrzną i umożliwia zatrudnianie najlepszych talentów.

Z tym, że wykonalne jest użyteczne przez zarówno wewnętrzni rekruterzy i inni specjaliści HR. Nie wspominając o agencjach rekrutacyjnych, które również zatrudniają pracowników dla firm.

Nie ma ograniczeń co do tego, kto może korzystać z oprogramowania, w przeciwieństwie do niektórych rozwiązań na rynku wyraźnie ukierunkowanych na Agencje kadrowe i rekrutacyjne. Niezależnie od celów zatrudnienia, wykonalne będzie solidnym wyborem.

Funkcjonalne Funkcje Zasobów Ludzkich

Jeśli nie potrzebujesz oprogramowania HR, nie ma powodu, aby płacić dodatkowo za kompleksowe rozwiązanie HR—możesz zamiast tego szukać śledzenia kandydatów jako samodzielnego produktu. Należy pamiętać, że funkcjonalne oferuje zarówno możliwości śledzenia kandydatów, jak i funkcje HR.

Przejdę do niektórych z tych funkcji HR później w recenzji, ale Workable ma ich wiele ogólnie i wyróżnia się wśród konkurencji.

Oferuje on kompletne tworzenie ogłoszeń o pracę, możliwość dostosowania formularzy podania o pracę, a będziesz mógł znaleźć kandydatów do każdego z Twoich ofert pracy. Ponadto istnieje możliwość wyświetlania kandydatów.

Weź tworzenie ogłoszeń o pracę. Dzięki niemu wykonalne pozwala tworzyć ogłoszenia o pracę od podstaw z dodatkową pomocą po drodze.

Oprogramowanie dostarcza cennych sugestii i może pomóc w zdefiniowaniu poprawnych słów. Pokaże Ci najlepszy sposób na pisanie ofert pracy dla określonych branż i kierowanie ich do właściwych odbiorców.

Szablony mogą przyspieszyć pracę i tworzyć dokładne i odpowiednie ogłoszenia o pracę z odpowiednimi obowiązkami. Możesz edytować te szablony bezpośrednio, chociaż niektóre są wystarczająco dokładne i nie wymagają zbytniego majsterkowania.

Dostosowywanie formularzy podania o pracę oznacza, że możesz dostosować się do coraz bardziej mobilnej populacji. Będziesz mieć możliwość podglądu wyglądu formularzy pracy na komputerach i urządzeniach mobilnych oraz dostosowania ich w razie potrzeby, upewniając się, że oba formaty są spójne.

Za pomocą kilku kliknięć będziesz mógł dodać nowe pytania lub utworzyć konkretne pola, takie jak numer telefonu lub zdjęcie kandydata, całkowicie opcjonalne.

Następnie możesz opublikować swoją reklamę na ponad 17 zewnętrznych witrynach za darmo. Możesz też zachować prywatność reklamy, aby twój zespół mógł ją zobaczyć i najpierw przekazać swoją opinię.

Znalezienie kandydatów z wykonalnym jest łatwe, zwłaszcza z technologią AI, ale to jest coś, o czym omówię nieco później.

Wreszcie, jeśli chodzi o badania przesiewowe, realiable pozwala tworzyć określone procesy wywiadów, w których można wyświetlać kandydatów, jak chcesz. Możesz sprawdzać kandydatów za pomocą wywiadów wideo, kart wyników, wpisywania wymagań dotyczących pracy i innych przydatnych ocen.

Istnieje wiele funkcji HR, które można znaleźć w realnych, więc jeśli need że oprócz rozwiązania do śledzenia kandydatów jest to dobry wybór.

Wykonalne i twój budżet

Jak wspomniałem powyżej, wykonalne oferuje funkcje HR i służy jako oprogramowanie do śledzenia kandydatów w tym samym czasie. Ta funkcjonalność pozycjonuje go jako cenny pakiet z wielu powodów, ale zawsze powinieneś szukać oprogramowania ATS, które pasuje do Twojego budżetu.

Niektóre oprogramowanie ATS jest dostępne za jedyne 0,50 USD za pracownika i jako dodatek do oprogramowania HR. Plany również iść tak wysokie, jak $ 300 miesięcznie, ale zazwyczaj spadnie gdzieś pomiędzy tymi dwoma liczbami.

Jeśli ilość zatrudniania jest niska, może lepiej skorzystać z bezpłatnego oprogramowania do śledzenia kandydatów, zamiast decydować się na wykonalne. To może Ci zaoszczędzić pieniądze.

Na przykład Recooty z naszych najlepszych ofert oferuje trzy aktywne oferty pracy i śledzenie kandydatów na górze za darmo. Jeśli to wszystko, czego potrzebujesz,nie ma sensu płacić za droższe wykonalne. Bezpłatna wersja próbna programu Workable wygasa po 15 dniach i możesz publikować tylko jeden praca w tym czasie.

Innymi słowy, zastanów się dokładnie, czego potrzebujesz przed zarejestrowaniem się w oprogramowaniu ATS i dokonaj świadomego wyboru.

Sprawna Automatyzacja

Realne oferuje funkcje automatyzacji, które pomagają przyspieszyć ogólny czas wynajmu. Zautomatyzowane “działania”, jak je nazywa, mogą zautomatyzować najbardziej powtarzalne zadania i radzić sobie z e-mailami w razie potrzeby.

Możesz tworzyć szablony wiadomości e-mail, a następnie tworzyć niestandardową automatyzację dla każdego zadania i działu, a nawet etapu zatrudniania.

Na przykład prawdopodobnie nie masz czasu na wysyłanie podziękowań po tym, jak każdy kandydat zgłosi się w przeciętnym pracowitym dniu. Nie masz też zazwyczaj czasu na wysyłanie e-maili o dyskwalifikacji do wszystkich kandydatów. Automatyzacja wchodzi w grę.

Będziesz mógł je dodać za pomocą kilku kliknięć. Stamtąd możesz spersonalizować swoje podziękowania po zgłoszeniu się kandydata lub wybrać Czas Opóźnienia dla wiadomości e-mail o dyskwalifikacji. Przykładem mogą być wiadomości e-mail o dyskwalifikacji wysyłane co tydzień we wtorki o 14:30 bez dodatkowego wkładu od Ciebie. Reszta jest załatwiana automatycznie.

Możesz nawet poprawić czas na zatrudnienie dzięki natywnemu samo-planowaniu, które pozwala wysyłać e-maile z własnym harmonogramem, gdy kandydaci przechodzą do określonego etapu procesu rekrutacji-kandydaci mogą szybko zarezerwować dla nich najlepsze czasy.

Być może zapominasz wysyłać e-maile kandydatów lub tracisz zaproszenia na spotkania w dołach swojej skrzynki odbiorczej? Dzięki funkcji Pracable będziesz w stanie zapewnić, że każdy kandydat otrzyma spersonalizowaną odpowiedź, a każda zdyskwalifikowana osoba otrzyma przejrzystość i szacunek bezpośrednio z Twojej osi czasu w oprogramowaniu.

Wszystkie oferty automatyzacji od Workable są pomocne i dodają dodatkową funkcjonalność do już sporego pakietu. Mając to na uwadze, nie są one czymś, czego nie będziesz w stanie znaleźć w innym oprogramowaniu ATS, więc pamiętaj o tym przy wyborze najlepszego dla ciebie.

Praktyczna Technologia rekrutacji AI

Technologia “AI Recruiter” firmy pracable jest wyłączną cechą oprogramowania ATS i jest w tym potężna. 

Wykorzystuje zgromadzoną wiedzę AI z hostingu ponad 85 milionów kandydatów w 1,3 miliona stanowisk pracy, a następnie znacznie ułatwia podejmowanie decyzji o zatrudnieniu. 

Przy każdym stanowisku, które opublikujesz, technologia AI wymieni najlepszych pasywnych kandydatów do tej roli 50. Zawiera to w szczegółowej liście, gdy tylko praca zostanie opublikowana-około dwóch minut. Nie musisz godzinami szukać kandydatów. 

Jest to znacząca część oprogramowania wykonalnego, a co najlepsze, jest w każdym planie. Tak, konta próbne mogą również przetestować AI Recruiter. Otrzymasz jednak ograniczone wyniki wyszukiwania-do 25 kandydatów. 

Jak to działa? Z informacjami, które podajesz. AI Recruiter zapewnia wszystkie podstawowe kryteria i umiejętności wymienione w opisie stanowiska, a następnie wykorzystuje je do znalezienia odpowiednich kandydatów.

Gdy rekruter AI znajdzie nowych kandydatów, możesz skontaktować się z nimi indywidualnie lub ręcznie za pośrednictwem zbiorczej wiadomości e-mail po naciśnięciu przycisku na czas. Będą to bierni kandydaci, a nie osoby aktywnie poszukujące pracy-niesie to ze sobą niezależne korzyści.

Idealnym scenariuszem korzystania z technologii jest sytuacja, gdy masz niewielką liczbę kandydatów i nie wiesz, gdzie szukać nowych talentów—kandydaci będą pochodzić z szerokiej gamy źródeł, nie tylko tych, które dobrze znasz.

Jest to również świetna opcja dla tych trudnych do obsadzenia ról, w których nie spodziewasz się wielu aplikacji.

Jeśli te scenariusze brzmią znajomo, rekruter AI nie zawiedzie.

Wykonalne Oceny Kandydatów

Workable oferuje testy poznawcze i osobowościowe przed zatrudnieniem, aby ułatwić Ci zatrudnienie najlepszych kandydatów. Możesz dokładnie porównać wyniki kandydatów bez uprzedzeń. 

Nie ma potrzeby współpracy z dodatkowym dostawcą oceny. Możesz wybrać jedną z pięciu ocen osobowości i kognitywnych bezpośrednio z edytora zadań. Kandydaci mogą ukończyć testy w dowolnym miejscu z dowolnego urządzenia.

Jeszcze lepsze jest to, że możesz wysyłać testy bezpośrednio z osi czasu kandydata lub za pośrednictwem funkcji automatyzacji, o których mówiłem wcześniej. Są bezproblemowo zintegrowane z oprogramowaniem.

Będziesz mógł przeglądać wyniki i korzystać z predictive job performance insights zaraz po ukończeniu testu przez kandydata. Rekruterzy mogą również zostawić opinię w jednym ujednoliconym miejscu bez opuszczania osi czasu kandydata.

Rezultatem dla większości będą szybsze decyzje o zatrudnieniu z lepszymi profilami kandydatów, dzięki czemu proces zatrudniania będzie nieco łatwiejszy.

Te testy przed zatrudnieniem nie są najbardziej krytyczną częścią oferty Pracable, ale dobrze jest widzieć je jako część pakietu.

Odwiedź Wykonalne

Porównaj Najlepsze Oprogramowanie Do Śledzenia Kandydatów
Sprawdziliśmy dziesiątki programów do śledzenia kandydatów i zawęziliśmy je do najlepszych opcji.

Zobacz Najlepsze Typy

Streszczenie

Wykonalne jest dobrym wyborem, jeśli chodzi o oprogramowanie ATS. Chociaż nie jest to nasza najlepsza lista najlepszych wyborów, nie pozwól, aby cię to zniechęciło. Dzięki zaawansowanej technologii rekrutacji AI, wielu najlepszym funkcjom HR i obsłudze klienta 24/7, jest to więcej niż warte rozważenia.

Pamiętaj tylko, że dostępne są tańsze opcje, jeśli potrzebujesz tylko podstawowego śledzenia kandydatów.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Related Posts

Jak stworzyć proces rekrutacji

Skalowanie firmy wymaga talentów na najwyższym poziomie.  Aby znaleźć i zatrzymać odpowiednich ludzi, potrzebujesz skutecznego procesu rekrutacji, zatrudniania…