Rippling Recenzja

Narzędzia do zarządzania płacami, IT i talentami łączą się, tworząc Rippling-dostawcę usług płacowych, który wyróżnia się unikalnym pakietem rozwiązań do zarządzania. 

Chociaż Rippling na pierwszy rzut oka wygląda jak nowe, błyszczące narzędzie, które warto wdrożyć, pierwszym wyzwaniem jest prawdziwe określenie, czy jest to narzędzie, które będzie działać dla Twojej firmy.

Poniżej przedstawiamy niektóre z zalet i wad Rippling, a także głębiej przyjrzymy się funkcjom każdej oferty produktów i ich stosowi. 

Bierzmy się do roboty. 

Rippling plusy i minusy

Plusy

 • Automatyzuje wiele zadań administratora
 • Bezpieczna synchronizacja danych w różnych systemach
 • Zapewnia aplikację mobilną dla pracowników
 • Zarządza globalnym systemem płacowym
 • Zarządza i chroni urządzenia pracowników
 • Automatyzuje śledzenie czasu, aby dokładnie obliczać wypłaty
 • Kompleksowo zarządza świadczeniami zdrowotnymi pracowników
 • Synchronizuje dane kadrowe z listami płacowymi w celu szybszego zautomatyzowanego przetwarzania
 • Automatyzuje wypełnianie i wypełnianie obowiązków podatkowych
 • Tworzenie raportów od podstaw lub gotowych szablonów

Wady

 • Podczas procesu wdrażania może wystąpić krzywa uczenia się
 • Obsługa klienta jest ograniczona do poczty e-mail
 • Nie tak intuicyjny w obsłudze jak inni, prostsi dostawcy płac

Jak Rippling porównuje się do najlepszych dostawców usług płacowych

Jeśli jest jedno słowo opisujące falowanie, byłoby to ” zaangażowane.”Chociaż dostawca usług płacowych stara się oferować mnóstwo narzędzi, które ułatwiają i automatyzują proces płacowy, czasami zarządzanie nim może być bardzo trudne, zwłaszcza podczas procesu wdrażania do pracy.

Nie trzeba dodawać, że Rippling to oprogramowanie najlepiej dostosowane do firm, które szukają kompleksowego zestawu narzędzi, które wykraczają poza podstawy. Tam, gdzie Rippling z pewnością świeci, jest jego cena. Oferuje punkt wyjścia $8 miesięcznie na użytkownika, choć musisz poprosić o niestandardową wycenę w zależności od oferty produktu, który Cię interesuje. 

Jeśli szukasz prostszego w zarządzaniu oprogramowania, warto zastanowić się nad takim narzędziem jak Gusto. Oferuje wiele rozwiązań płacowych, które obejmują wszystkie podstawy, których potrzebuje mała i średnia firma. Jednak narzędzie jest bardziej przyjazne dla użytkownika niż bardziej zaangażowane alternatywy i jest wystarczająco plastyczne, aby pasowało do firm w wielu różnych branżach.

QuickBooks Payroll to optymalny wybór, jeśli przede wszystkim chcesz uporządkować swoją listę płac, gdy czas podatkowy toczy się wokół. Chociaż może integrować się z innymi aplikacjami w celu uzyskania bardziej kompleksowego przepływu pracy, QuickBooks Payroll koncentruje się na podstawach, jeśli chodzi o płace. Czasami, zwłaszcza jeśli prowadzisz małą lub sezonową firmę, prostota może działać najlepiej. Zmieńmy bieg i wróćmy do falowania. Oto niektóre z najlepszych rozwiązań płacowych. 

Zarządzanie I Samoobsługa Pracowników

Funkcja aplikacji Rippling działa dwojako: pracownicy mogą pobrać aplikację mobilną, która może śledzić ich odcinki wypłat, żądania WOM i inne, a także umożliwić im logowanie się do dodatkowego stosu aplikacji roboczych, takich jak Slack lub Office 365, poprzez wbudowany proces uwierzytelniania.

Tymczasem po stronie zarządzania Twój zespół HR może przyznawać i odwoływać dostęp do aplikacji pracownikom według własnego uznania. Ułatwia skonfigurowanie dostępu do aplikacji, gdy jesteś na pokładzie nowego pracownika.

W dużej organizacji takie funkcje mogą decydować o niezgrabnym przepływie pracy, który spowalnia pracę, lub o usprawnionym procesie, który usuwa tarcie związane z wdrażaniem nowych talentów i zarządzaniem istniejącymi zespołami.

Jeśli chodzi o wyposażenie cię w samoobsługowe korzyści dla pracowników, Rippling wykracza poza oferowanie samoobsługowego portalu dla pracowników, aby sprawdzić ich odcinki płac i pobrać dokumenty podatkowe. 

Rippling Wielonarodowych Dokumentów Podatkowych

Rippling automatyzuje proces podatku od wynagrodzeń i zapisuje je dla Ciebie na poziomie stanowym i federalnym. Aktualizuje informacje i wprowadza zmiany, jeśli pracownicy przenoszą lokalizacje. Jako rozwiązanie płacowe, możliwość automatyzacji procesu podatkowego jest standardowym narzędziem, którego nie powinieneś dostarczać.

Dużą częścią zarządzania płacami, która zużywa dużo zasobów, jest obliczanie podatków od wynagrodzeń. Może to być coraz trudniejsze, jeśli pracujesz zarówno z pracownikami wewnętrznymi, jak i zdalnymi lub co jakiś czas konsultujesz się z kontrahentami. 

Wyróżniająca się funkcja Rippling jeśli chodzi o składanie podatku? Możesz dokonywać globalnych płatności płacowych bez żadnych problemów. Oznacza to, że jest nie tylko skuteczny w zarządzaniu pracownikami w Stanach, ale może również pomóc w bezproblemowej pracy z kontrahentami i pracownikami na całym świecie. Jest to potężna funkcja dla potrzeb płac klasy korporacyjnej, której nie należy pomijać. Nie wszystkie programy płacowe mogą pochwalić się taką samą elastycznością. 

Rippling Specjalistyczne Rozwiązania Płacowe

Specjalistyczne rozwiązania płacowe to niestety coś, co nie stawia zbyt wiele na stanie. Chociaż jest to doskonałe rozwiązanie płacowe, jeśli szukasz również uzupełniających się rozwiązań HR, IT lub onboardingu, nie znajdziesz wiele na drodze specjalistycznych rozwiązań, jeśli pracujesz w niszowej branży. 

Jeśli uzyskanie wyspecjalizowanych rozwiązań płacowych jest dla Ciebie deal-breaker, rozważ bardziej zróżnicowane narzędzie, takie jak OnPay. Oferuje wiele z tych samych narzędzi, co Rippling, w tym zarządzanie zasobami ludzkimi, rozwiązania płacowe i zarządzanie korzyściami bez korzyści IT i kontroli urządzeń. 

Oferuje również więcej w drodze specjalistycznych rozwiązań płacowych. Na przykład oferuje narzędzia branżowe dla firm w rolnictwie, opiece zdrowotnej, fitness lub księgowości. 

Rippling Pay Cycle Frequency

Częstotliwość cyklu płatniczego jest ważnym elementem układanki, gdy próbujesz poradzić sobie z potrzebami płacowymi. Rippling zajmuje się tym za pomocą zautomatyzowanych narzędzi płacowych. 

Rippling może z łatwością obsłużyć twoje cykle płatnicze po ustawieniu zasad dla jego zautomatyzowanego procesu. Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach Ripplingu z częstotliwością cyklu płatnego, Gorąco polecam zaplanować 30-minutową wersję demonstracyjną produktu, aby uzyskać dogłębne zrozumienie wszystkiego, co Rippling może zrobić. 

Rippling All-In-One Korzyści

Zarządzanie benefitami stanowi ważną część procesu płac. Rippling otrzymuje dodatkowe punkty za nie tylko oferowanie kompleksowych korzyści, ale także prawie pełną automatyzację procesu.

Ubezpieczenie zdrowotne, świadczenia dla dojeżdżających do pracy, 401 (k) s, Rippling robi wszystko. Gdy będziesz gotowy, aby zarejestrować się w planie, możesz zacytować, porównać i zarejestrować się w planie od ponad 4000 największych dostawców, w tym BlueCross Blue Shield, Humana lub Aetna. Jeśli nie jesteś zainteresowany zmianą planów, to proste. Możesz zachować istniejącą konfigurację. 

Rippling ostrożnie zarządza i przenosi ochronę bez konieczności ponownego zapisywania pracowników. Co więcej, gdy nowi pracownicy są zatrudniani automatycznie zaprasza ich do wypisania się i zapisania się na ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne. 

Jako narzędzie, które opiera się na automatyzacji organizowania świadczeń z ubezpieczenia zdrowotnego, może być bardzo przydatne w zmniejszeniu pracy i pozbyciu się sterty dokumentów, z którymi w przeciwnym razie możesz mieć do czynienia. 

Rippling Time & Attendance

Oprócz płac i świadczeń, Rippling oferuje również dodatkowe oferty produktów, które są komplementarne do Twoich potrzeb w zakresie płac i zarządzania. Na przykład funkcja time & attendance pozwala pominąć późne zatwierdzenia, które czasami mogą się zdarzyć, gdy ręcznie śledzisz czas.

Dzięki zautomatyzowanym narzędziom do śledzenia Rippling śledzi każdy z twoich pracowników taktujących i wychodzących, co bezpośrednio przekłada się na dokładne czeki i płatności wysyłane na autopilota. Aby zarejestrować się, pracownicy mogą korzystać z aplikacji Rippling lub kiosku na tablet. W razie potrzeby można również łatwo wyciągnąć i przejrzeć indywidualne karty czasu pracy pracowników. 

Śledzenie czasu i płac staje się bardziej wydajne, gdy uzyskasz pełną kontrolę nad regułami i logiką, które rządzą zautomatyzowanym procesem. Rippling pozwala dostosować swój system do Twoich unikalnych potrzeb. Ponadto można również ustawić reguły, które automatyzują proces alertów, jeśli coś na temat konkretnej karty czasu nie sumuje się lub narusza wstępnie ustawioną regułę.  

Rippling Learning Management

Jakby śledzenie czasu pracy i płace nie wystarczyły, Rippling niedawno wprowadził system zarządzania nauką. Jeśli jesteś w trakcie szkolenia swojego zespołu, może to być uzupełnienie przepływu pracy płac. 

Wartość oferowania rozwiązania szkoleniowego polega na tym, że pomaga pozbyć się pracy wynikającej ze zdecentralizowanego programu szkoleniowego. Rippling pozwala łatwo dodawać i przesyłać kursy oraz rejestrować w nich określonych pracowników. Pozwala również śledzić postępy. 

Co więcej, możesz również zautomatyzować szkolenie w zakresie zgodności w ramach procesu wdrażania, aby łatwiej zarządzać nowymi pracownikami. Czy posiadasz uprawnienia państwowe, które muszą być odbierane co roku, aby zachować zgodność? Rippling może automatycznie co roku ponownie rejestrować pracowników, aby zapewnić zgodność z przepisami. 

Teraz możesz się zastanawiać, co narzędzia do zarządzania nauką mają wspólnego z płacami. To ciekawe pytanie. Chociaż płace mogą pokrywać się z wdrażaniem, a następnie pokrywać się ze szkoleniami i kursami, nie ma oczywistej potrzeby łączenia narzędzi w pary. Jeśli jednak Twoja firma potrzebuje więcej niż kilku z tych rozwiązań do zarządzania pracownikami, Rippling może być optymalną opcją pod względem rozwiązania, które oferuje różnorodność. 

Rippling Talent Management

Rippling nie tylko kończy się na zarządzaniu nauką, ale także stara się oferować rozwiązania do zarządzania talentami. Mówiąc dokładniej, możesz zarządzać procesem rekrutacji, tworząc pulę kandydatów, którą możesz łatwo zweryfikować za pomocą szeregu narzędzi do zarządzania talentami Rippling.

Pozyskiwanie staje się również łatwiejsze, ponieważ można skonfigurować procesy i procesy zatrudniania, które pozwalają znaleźć i zatrudnić najlepszych możliwych kandydatów. Funkcje zarządzania talentami Rippling umożliwiają również publikowanie na głównych tablicach ogłoszeń jednym kliknięciem po otwarciu pracy. 

Wbudowane funkcje raportu zarządzania talentami pozwalają zapoznać się z opiniami kandydatów, czasem do obsadzenia i wartościami odstającymi. Piękno oferowania procesu zarządzania talentami polega na tym, że po podjęciu decyzji o zatrudnieniu kandydata zintegrowany proces wdrażania staje się bardzo prosty. Może on wdrożyć pracowników w ciągu kilku sekund, gdy skonfigurujesz systemy dokładnie tak, jak chcesz. 

Zarządzanie Urządzeniami Rippling

Jedna rzecz, na której Rippling zdecydowanie skupiał się, to kontrola. Dzięki rozwiązaniom do zarządzania urządzeniami umożliwia zarówno ochronę, jak i Zdalne zarządzanie urządzeniami pracowników. Nie musisz nawet być specjalistą IT, aby z powodzeniem korzystać z tej funkcji. 

Możesz zarządzać zarówno komputerami Mac, jak i komputerami w 100% zdalnie po zainstalowaniu aplikacji Rippling na każdym urządzeniu pracownika. Jeśli masz większą kontrolę nie tylko nad aplikacjami, z których korzystają Twoi pracownicy, ale także nad ich urządzeniami, funkcje zarządzania urządzeniami i aplikacjami Rippling mogą umożliwić Ci sprawowanie kontroli na dużą skalę. 

Czy musisz kupować urządzenia dla nowych pracowników? Zgadłeś, Rippling ma wbudowaną funkcję, która pozwala łatwo zająć się tym zbyt. 

To trochę niezwykłe, że rozwiązania z zakresu oprogramowania płacowego oferują tak zróżnicowany wachlarz funkcji razem. Może to ostatecznie doprowadzić do sytuacji “jack of all trades, master of none”, jeśli nie jesteś ostrożny. Jeśli jednak jesteś firmą, która ma wyjątkową pozycję, aby potrzebować znacznej liczby funkcji, które obejmują oferty płacowe, może to być świetna wartość dodana do Twojej firmy. 

Rippling App Management

Rippling jest pozornie darem, który ciągle daje. Oferuje również rozwiązania do zarządzania podziałami, dzięki czemu możesz jednym kliknięciem wprowadzać i wysyłać pracowników do dowolnych aplikacji roboczych. 

Może to być pomocna część procesu wdrażania, która pomaga przyspieszyć proces włączania nowych pracowników. Po włączeniu dostępu do wybranych aplikacji firmowych pracownicy mogą mieć do nich dostęp za pośrednictwem własnej aplikacji Rippling na dowolnym urządzeniu. 

Możesz automatycznie dodawać pracowników do aplikacji w oparciu o dział lub rolę. Na przykład możesz łatwo dodawać nowych pracowników do swoich kanałów Slack lub tworzyć nowe firmowe konta Gmail w mgnieniu oka. Jako funkcja oszczędzająca czas dla działu IT, zarządzanie urządzeniami jest kolejnym cennym narzędziem, które wykracza poza płace i kadry. 

Streszczenie

Podsumowując, Rippling może być świetną opcją płacową, jeśli myślisz również o włączeniu ściśle powiązanych narzędzi do zarządzania, takich jak zarządzanie urządzeniami pracowników lub rozwiązania do zarządzania nauką. Jest to również świetne rozwiązanie, jeśli próbujesz poradzić sobie z globalną siłą roboczą, która potrzebuje skutecznego rozwiązania do zarządzania płacami. Jednak nie polecam Rippling, jeśli jesteś mniejszą firmą, która potrzebuje prostszych rozwiązań płacowych bez żadnych dodatkowych dzwonków i gwizdków. Jeśli chcesz rozpocząć pracę z Ripplingiem, zaplanuj 30-minutowe demo tutaj. 

Total
0
Shares
Related Posts

Recenzja Recooty

Recooty jest najbardziej łatwym oprogramowaniem rekrutacyjnym na rynku, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla małych firm. Jego intuicyjna…

Jak wyświetlić CV

Ogłoszenie otwarcia pracy może być ekscytującym czasem dla rozwijającej się małej firmy poszukującej nowego kandydata o doskonałych umiejętnościach.…