Najlepsze Oprogramowanie Do Angażowania Pracowników

Dbałość o zaangażowanie i zadowolenie pracowników to troska o każdą firmę. W związku z wysokimi obrotami i spadającą produktywnością pracowników, duże i małe firmy mają trudności z utrzymaniem personelu.

Jednym ze sposobów, w jaki doświadczeni właściciele firm radzą sobie z problemem, jest oprogramowanie do angażowania pracowników. To pomocne narzędzie pozwala zmierzyć satysfakcję pracowników i dać pracownikom głos za pośrednictwem dedykowanej platformy. Efekt końcowy? Zwiększona produktywność i lepsze wskaźniki retencji.

Ale jeśli nie jesteś zaznajomiony z tym oprogramowaniem, możesz nie wiedzieć, od czego zacząć. Przejrzałem wiele opcji dostępnych dziś na rynku i zmniejszyłem je do pięciu najlepszych. Zawarłem również strategie określania, które funkcje są najważniejsze dla Twoich potrzeb.

Czytaj dalej, aby odkryć najlepsze oprogramowanie do angażowania pracowników dla Twojej firmy.

Najlepsze Oprogramowanie Do Angażowania Pracowników 5

 1. 15Five-najlepsze na szybkie zameldowanie
 2. Culture Amp-Najlepsze dla menedżerów
 3. Kudos-najlepsze dla uznania pracowników
 4. Trakstar-najlepszy do personalizacji
 5. Fortay-najlepsze narzędzia analityczne

To są nasze najlepsze typy, więc zaczynajmy.

#1-15Five-najlepsze do szybkiego zameldowania

Odwiedź 15Five

 • Zapytania zwrotne w czasie rzeczywistym
 • Integracja z zespołami Jira, Slack I MS
 • Szybkie przeglądy wydajności
 • Darmowa aplikacja mobilna na iOS / Android

Wypróbuj przez 14 dni za darmo

Czasami długie przeglądy wydajności nie są najlepszym wyborem zarówno dla menedżerów, jak i pracowników. W końcu czas jest cenny, a często szybkie zameldowanie jest tak samo dobre, jak wykonanie pracy, jak cokolwiek innego. 15Five jest tego świadomy i oferuje krótkie przeglądy wydajności, które sprawiają, że Twoi pracownicy są zadowoleni i zaangażowani. 

Oprogramowanie zachęca do częstych i szybkich odpraw piętnaście minut, które utrzymują rzeczy toczenia bez zamieszania można znaleźć na innych platformach.

Znajdziesz tu szereg narzędzi, które pozwolą Twojemu zespołowi osiągnąć więcej, od próśb o opinie w czasie rzeczywistym po hashtagi i piątki, które możesz rozdawać członkom zespołu na platformie. Możesz skonfigurować 1-na-1, aby szczegółowo określić cele przeglądu i pokazać pracownikom, że ich ciężka praca nie pozostanie niezauważona. Odprawa jest tak prosta, jak potrzebujesz, z możliwością zaplanowania lub przełożenia wydarzenia w zaledwie kilka sekund.

Warto wspomnieć o bogactwie imponujących integracji, z opcją połączenia z Jira, Slack, BambooHR, a mianowicie Microsoft Teams, SCIM, SSO i Workday bez przeskakiwania przez wiele obręczy, aby to zrobić. Do tego darmowa aplikacja mobilna z tymi samymi funkcjami, co wersja na komputery—bonus powitalny.

Ceny są również dostępne i dostępne w czterech głównych poziomach:

Główną różnicą między tymi poziomami są dostępne funkcje. Na przykład będziesz mieć dostęp do dostosowywania nazw, integracji Jira i Salesforce w warstwie Focus. To powiedziawszy, pierwszy poziom daje Ci wystarczająco dużo do pracy, a będziesz mógł uaktualniać usługę w trakcie pracy.

Co więcej, możesz wypróbować oprogramowanie za darmo. 14-dniowe konto próbne jest dostępne w 15Five po prostu wypełniając szybki formularz. 

#2-Culture Amp-Najlepsze dla menedżerów

Odwiedź Culture Amp

 • W zestawie gotowe ankiety
 • Raporty prognozowania obrotów
 • Potężna analityka
 • 30 + konfigurowalne szablony

Zamów Darmowe demo

Culture Amp pozwala menedżerom przeprowadzać przeglądy wydajności i regularnie śledzić, jak czują się ich pracownicy.

Oprogramowanie oferuje szereg narzędzi, od gotowych do użycia ankiet po raporty prognozowania obrotów. Celem jest zapewnienie wysokiego wskaźnika retencji, a ostatecznie, że pracownicy pozostają zadowoleni z pracy w firmie.

Dostępna jest biblioteka szablonów ankiet zawierająca ponad 30 konfigurowalnych szablonów, które pozwalają zrozumieć zaangażowanie, wdrażanie i włączenie. Najlepsze jest to, że będziesz mógł dostosować ankiety do swoich potrzeb. Chcesz dowiedzieć się, jak pracownicy postrzegają obecne przywództwo w firmie? Możesz, a menedżerowie mogą szybko uzyskać dostęp do informacji, gdy ich potrzebują.

Będziesz w stanie wyróżnić wiedzę pracowników w Twojej firmie za pomocą odznak, które sprawią, że poczują się doceniani, a dostępne są zaawansowane analizy, które przewidują wskaźniki obrotów. W tym ostatnim oprogramowanie poinformuje menedżerów, kto jest zagrożony odejściem, dlaczego i jak możesz pracować nad ich odzyskaniem. 

Możesz dostosować swoje raporty w dowolny sposób, a także funkcję analityki intuicyjne mapy cieplne, linie trendów i inne. To kompletne rozwiązanie.

Niestety, Culture Amp nie podaje swoich cen, ale możesz już dziś sięgnąć po Darmowe demo.

# 3-Kudos-najlepsze dla uznania pracowników

Odwiedź Kudos

 • W zestawie odznaki i certyfikaty
 • Konfigurowalne możliwości nagradzania
 • Automatyczne wiadomości e-mail dotyczące wydarzeń specjalnych
 • Dostępne certyfikaty do druku

Zamów Darmowe demo

Ważne jest, aby pracownicy czuli się uznani i szanowani w firmie, w której pracują—bez względu na branżę. Kudos rozwiązuje ten problem, umożliwiając nagradzanie najlepszych pracowników za pomocą szeregu solidnych narzędzi.

Oprogramowanie zachęca do nawiązywania kontaktów peer-to-peer i wzmacnia pozytywne zachowania poprzez nagrody, odznaki i certyfikaty—działają one jako rodzaje funkcji grywalizacji, które rozpoznają największe talenty na każdym etapie. Na przykład każda odznaka zawiera wydrukowany certyfikat i reklamę na ścianie zespołu, aby wszyscy mogli ją zobaczyć, zachęcając do ciężkiej pracy i wzmacniając poczucie odpowiedzialności.

Jesteśmy fanami konfigurowalnych e-maili, które Kudos wysyła do Twoich pracowników na specjalne okazje, takie jak urodziny i rocznice pracy. Te wydarzenia są umieszczane na ścianie zespołu, dzięki czemu wszyscy mogą dołączyć i życzyć powodzenia kolegom—to świetna mała funkcja.

Możesz także nagrywać osobiste filmy dla swoich pracowników, które świętują ich ciężką pracę i zachęcają zespół do tego samego. Możesz wysyłać swoim najlepszym pracownikom wszystko, od cyfrowych kart upominkowych po nagrody w programach lojalnościowych.

Kudos nie podaje publicznie swoich cen, ale możesz skontaktować się z nami, aby poprosić o wycenę. Dostępne jest również bezpłatne demo.

# 4-Trakstar-najlepsze do dostosowywania

Odwiedź Trakstar

 • Spersonalizowane oceny wydajności
 • Automatyczne przypomnienia e-mail
 • Proste i niestandardowe raporty
 • Elastyczne przepływy pracy

Zamów Darmowe demo

Świetne oprogramowanie do angażowania pracowników często oferuje możliwość personalizacji, ale Trakstar jest najlepszym wyborem dla niestandardowego zaangażowania i nagród. Pozwala robić to, co najlepsze dla Ciebie i Twojego zespołu, bez komplikacji.

Przyjrzyj się recenzjom wydajności, które możesz przeprowadzić za pośrednictwem platformy, a przekonasz się, że czeka cię świat personalizacji.

Każda firma będzie miała inne wewnętrzne cele, które chce osiągnąć, a Ty możesz uczynić je integralną częścią doświadczenia. Możesz dodać cele i kompetencje związane z konkretną rolą członka zespołu i poinformować go, kiedy osiągnął coś bezpośrednio na platformie.

Będziesz mógł zobaczyć wybitne elementy akcji recenzowania i wysłać poręczne automatyczne przypomnienia e-mail do raterów, aby każdy pracownik otrzymał szczegółową ocenę i uznanie, na które zasługują. Raporty niestandardowe umożliwiają podejmowanie decyzji w oparciu o osiągnięcia pracowników, a Ty możesz szybko i łatwo ocenić, jak dobrze sobie radzą.

Możesz dostosować elastyczne przepływy pracy do swojej organizacji, dając Ci wybór, w jaki sposób chcesz przeglądać i nagradzać wydajność.

Trakstar nie podaje swoich cen, ale możesz zarejestrować się na darmową wersję demonstracyjną na żywo, aby zobaczyć wszystko, co oprogramowanie ma do zaoferowania.

# 5-Fortay-najlepsze narzędzia analityczne

Odwiedź Fortay

 • Szczegółowa i atrakcyjna analiza
 • Szybkie ankiety w czasie rzeczywistym
 • Niestandardowe i proste kwestionariusze
 • Integracja ze Slack

Zamów Darmowe demo

Dobry zestaw danych może być różnicą między sukcesem a porażką, więc oprogramowanie do angażowania pracowników, które oferuje szczegółowe informacje, jest korzystne dla Twojej firmy. Fortay zapewnia atrakcyjne dane w prawie wszystkim, co robi i zachęca menedżerów i pracowników do poprawy ich gry.

Na przykład dzięki oprogramowaniu można zatrudniać pracowników w oparciu o ich podstawowe wartości i mierzyć to w czasie. Będziesz mógł zobaczyć, co pracownicy myślą o codziennej pracy, preferowanej strukturze organizacyjnej i wartościach, które chcą widzieć jako kluczową część twojej firmy.

Fortay wyświetla wyniki tych pytań z dużymi i pogrubionymi wynikami, które informują, jak zgodni są pracownicy z kulturą Twojej firmy. 96% Dopasowanie wartości będzie dobrym rozwiązaniem dla Twojej firmy, ale najlepsze jest to, że możesz zobaczyć, jak to się zmienia i dostosować swoją strategię, aby Twoi pracownicy byli zadowoleni. Być może Twoi pracownicy chcą zobaczyć więcej uznania; jeśli tak, będziesz w stanie uzyskać bezpośrednie odpowiedzi na to pytanie.

Oprogramowanie pokazuje, jak pasjonaci są pracownicy i pozwala im szczegółowo określić, jak cenione są ich uczucia. Wyniki te są następnie wyświetlane na pulpicie nawigacyjnym, co zwiększa produktywność i pozwala utrzymać najlepszych pracowników zadowolonych i zaangażowanych w firmę. 

Inne godne uwagi funkcje oprogramowania obejmują integrację Slack dla komunikacji centralnej, niestandardowe kwestionariusze i ankiety w czasie rzeczywistym.

Fortay występuje w trzech różnych poziomach:

Żaden z poziomów nie oferuje cen, a będziesz musiał poprosić o wycenę szczegółów. Główną różnicą jest liczba użytkowników, od pierwszego poziomu dla małych firm do poziomu klasy korporacyjnej dla znacznie większych.

Dostępna jest również bezpłatna wersja demonstracyjna oprogramowania, do której można się zapisać tutaj.

Jak znaleźć najlepsze oprogramowanie do angażowania pracowników

Wybór najlepszego oprogramowania do angażowania pracowników nie zawsze jest najłatwiejszym z procesów. Przy tak szerokiej gamie dostępnych narzędzi może być trudno wybrać odpowiedni dla ciebie.

Dobrą wiadomością jest to, że podstawowe funkcje większości oprogramowania do angażowania pracowników są zasadniczo podobne. Różnią się między sobą narzędziami i niektórymi funkcjami zaangażowania, które oferują.

Na przykład, niektóre programy będą intensywnie koncentrować się na stronie rozpoznawania pracowników, podczas gdy inne będą bardziej dotyczące opinii i sposobu, w jaki możesz je otrzymać. To, do czego to sprowadza się, w końcu w dużej mierze zależy od obszaru zainteresowania Twojej firmy. 

Aby ułatwić ten proces, poniżej wyszczególniliśmy niektóre z krytycznych obszarów, o których należy pomyśleć.

Narzędzia Szkoleniowe

Nie wszystkie programy do angażowania pracowników oferują kompleksowy zestaw narzędzi szkoleniowych, ale uważamy, że jest to ważna część pakietu.

Dla większych organizacji, oczywiście, utrzymanie wiedzy jest niezbędne, więc silne narzędzia szkoleniowe pracowników są koniecznością, aby utrzymać rzeczy na dobrej drodze.

Świetne narzędzia szkoleniowe dla pracowników zapewnią łatwo przyswajalne informacje, podzieloną treść edukacyjną i funkcje grywalizacji zachęcające do uczestnictwa.

Mniejsze firmy mogą potrzebować tych narzędzi mniej, ale nadal uważamy, że są one niezbędne dla większości firm.

Rozpoznawanie Pracowników

Jednym z głównych elementów oprogramowania do angażowania pracowników są narzędzia, które oferują do rozpoznawania pracowników.

Rozpoznawanie ciężkiej pracy i nagradzanie pracowników to inteligentny sposób na zadowolenie i motywację. Jak widać z naszej listy, istnieje kilka atrakcyjnych opcji, od osiągnięć po odznaki i samo rozpoznawanie wideo.

To, jak bardzo potrzebujesz tych narzędzi, zależy od osobistych preferencji, ale mniejsze firmy korzystają z nich najbardziej.

Skalowalność

Jeśli Twoja firma ma plany na przyszłość, skalowalność oprogramowania do angażowania pracowników jest kluczowym czynnikiem.

Wybierając narzędzie, warto sprawdzić, jak łatwo oprogramowanie będzie skalować się w zależności od planów biznesowych i dodatkowych kosztów związanych z tym.

Możliwość wspierania czynników drugorzędnych, takich jak integracja i zwiększona liczba użytkowników w miarę upływu czasu, to obszary, na które należy zwrócić uwagę przede wszystkim.

Możliwość ankiet i informacji zwrotnej

Nie jest dobrze, jeśli nie wiesz, co Twoi pracownicy sądzą o swojej roli w Twojej firmie, a najlepsze oprogramowanie oferuje różne możliwości informacji zwrotnej, aby się tego dowiedzieć.

Możliwość przeprowadzania ankiet i automatycznego zbierania informacji zwrotnych jest prawdziwym bonusem i pozwala na wyznaczanie celów, celów i monitorowanie nastroju zespołu w czasie.

Uważamy, że większość dobrych programów powinna mieć jakąś formę funkcji sprzężenia zwrotnego, co przyniesie korzyści firmom o różnych kształtach i rozmiarach.

Streszczenie

Narzędzia zaangażowania pracowników są ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dzisiaj, jeśli Twoi pracownicy nie są zadowoleni, nie zostaną w pobliżu, więc utrzymanie ich i rozpoznawanie ich pracy jest niezbędne.

Menedżerowie, którzy muszą być na bieżąco ze swoimi pracownikami, powinni zdecydować się na Culture Amp, podczas gdy dla głównego nacisku na uznanie pracowników, Kudos to świetny wybór.

Jeśli wolisz personalizację, Trakstar nie zawiedzie Cię swoją elastycznością, a 15Five to szybkie odprawy, które wykonują swoje zadanie.

Jeśli chodzi o Dane i analizy, wybierz Fortay, który wyświetla bieżące wyniki zgodności i pozwala utrzymać wysokie morale zespołu.

Niezależnie od tego, co wybierzesz, nie spiesz się i weź pod uwagę dostępne narzędzia i funkcje, które będą skalowane z Twoją firmą, od narzędzi szkoleniowych po ankiety i rozpoznawanie pracowników.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Related Posts

Najlepsze Firmy Sprawdzające

Sprawdzenie przeszłości jest istotną częścią procesu zatrudniania. Łatwo go pominąć-ale jeśli to zrobisz, możesz zatrudnić kogoś, kto zaszkodzi…

Jak zatrudnić pracowników

Zatrudnianie nowych pracowników może być ekscytującym czasem. Może również stanowić poważne wyzwanie. Pracownicy mogą tworzyć lub łamać Twoją…