Przewodnik dla początkujących do profitów biurowych

Dodatki biurowe mogą ożywić miejsce pracy i mieć duży wpływ przy niewielkich kosztach. Kiedy tworzysz swoje, powinieneś zacząć od tego, czego chcą twoi pracownicy i jak odzwierciedla to twoją kulturę pracy.

Profity mogą pomóc Twoim pracownikom cieszyć się pracą jeszcze bardziej. Oto podstawy oferowania ich w Twojej firmie.

Czym są Dodatki biurowe?

Dodatki biurowe, czasami nazywane dodatkami dodatkowymi, są ofertami pozapłacowymi dla pracowników. Innymi słowy, nie są to takie same korzyści, jak ubezpieczenie i płatny urlop lub premie przyznawane jako nagrody za wyniki.

Korzyści biurowe odnoszą się bardziej do kultury firmy i wyglądają inaczej dla każdej firmy. To sprawia, że są one nieco trudne do zdefiniowania, ale powinny odzwierciedlać i wspierać doświadczenie zawodowe, które chcesz zbudować dla swoich pracowników.

Nie powinny być używane do odwracania uwagi pracowników od większych problemów, takich jak problemy z przywództwem, ani do bezpośredniego odniesienia się do pracy pracowników. Zamiast tego powinni poprawić samopoczucie pracowników i wspierać zespół w ich pracy i życiu.

Podstawy profitów biurowych

Dodatki biurowe są w wielu formach, a te w Twojej firmie nie będą wyglądać tak samo, jak te w cudzej.

Oto kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć o korzyściach pakietu office, zanim zdecydujesz, co zaoferować.

Korzyści Do Kupienia

Jak sama nazwa wskazuje, możliwe do kupienia korzyści to te, które możesz kupić dla swoich pracowników.

Wiele osób zna je jako obiady z wyżywieniem lub wycieczki firmowe, ale mogą wykraczać poza to. Purchasable perks może obejmować członkostwo w siłowni, usługi pralni chemicznej, możliwości kształcenia zawodowego, pożyczki studenckie przebaczenie i wszelkie inne rzeczy, które wymagają zanurzenia w budżecie firmy do zaoferowania.

W przypadku tego rodzaju ofert, stypendia perk pozwalają firmie pewną kwotę budżetu na pokrycie potrzeb pracowniczych. Konta te są czasami nazywane kontami wydatków na styl życia.

Stypendia Perk istnieją na różne potrzeby pracowników, od wsparcia zdrowia psychicznego do potrzeb rodziny, takich jak opieka nad zwierzętami lub rodzicami.

Krótko mówiąc, korzyści do kupienia obejmują wszystko, co kupujesz, aby wesprzeć swoich pracowników, co nie ma związku z ich wynagrodzeniami, ubezpieczeniem lub częściami pracy, do której już są uprawnieni, takimi jak artykuły biurowe lub nowy sprzęt.

Profity Programmatic

Profity Programmatic są wpisane w politykę Twojej firmy. Często mają do czynienia z elastycznością miejsca pracy i sposobem, w jaki pracownicy mogą spędzać czas w biurze.

Korzyści te mogą obejmować możliwości pracy zdalnej, umożliwienie pracownikom zabrania zwierząt do pracy lub umożliwienie im wzięcia wolnego w piątki w lecie, ewentualnie w zamian za wydłużone godziny w pozostałej części tygodnia.

Profity Programmatic pozwalają pracownikom na większy wybór i sprawność w ich stylu pracy. Odchodzą od typowego sztywnego miejsca pracy i dają pracownikom swobodę wyboru sposobu, w jaki pracują najbardziej produktywnie.

Korzyści te często tworzą bardziej swobodną atmosferę, która sprawia, że pracownicy czują się bardziej komfortowo w swoim otoczeniu.

Korzyści Dla Środowiska

Korzyści środowiskowe odnoszą się do tego, jak skonfigurujesz swoje fizyczne Biuro. Obejmują one wszelkie udogodnienia na miejscu, z których pracownicy mogą skorzystać w biurze.

Obejmuje to konfigurację biura, pokoje do medytacji, obszary do ćwiczeń i aktywności oraz inne opcje dotyczące sposobu, w jaki pracownicy spędzają czas w pracy.

Korzyści środowiskowe zazwyczaj umożliwiają pracownikom przerwy, które pozwalają im uzupełnić zapasy lub dobrze się bawić w ciągu dnia pracy. Słynne kapsuły drzemkowe Google są doskonałym przykładem korzyści środowiskowych.

Te opcje dają pracownikom możliwość zrobienia czegoś więcej niż siedzenia przy biurku przez cały dzień. Pomaga również utrzymać je w zdrowiu, gdy mają elastyczność i opcje odnowy biologicznej w swoim środowisku pracy.

Wsparcie Pracowników Poza Pracą

Nazywa się je profitami biurowymi, ale ich wpływ nie ogranicza się do biura.

Niektóre miejsca oferują niestrukturalne godziny pracy, które pozwalają pracownikom na większą elastyczność, dzięki czemu mogą pracować jak najlepiej, niezależnie od tego, na co wygląda.

Korzyści biurowe wykraczają poza obowiązkowe świadczenia i zakwaterowanie w miejscu pracy. Ułatwiają one życie pracownikom, co może oznaczać świadczenia w biurze lub stypendium, które pracownicy mogą wykorzystać w razie potrzeby, od przekąsek biurowych po członkostwo i subskrypcje.

Wiele miejsc oferuje opiekę nad dziećmi, a nawet opiekę nad zwierzętami.

Korzyści biurowe zwiększają produktywność, zmniejszając stres pracowników i ułatwiając im życie. Dlatego, gdy je tworzysz, powinieneś skupić się na zdrowiu pracowników, a nie tylko na ilości pracy, którą będą produkować w zamian za posiadanie pewnego przywileju.

Te korzyści często pozwalają pracownikom łączyć się, pozwalając im wiązać się nad osobistymi interesami. Tworzy przyjazną kulturę pracy i ułatwia pracownikom chęć przyjścia do pracy, jeśli firma ma inne pozytywne środowisko.

3 narzędzia do poprawy profitów pakietu Office

Kiedy oferujesz usługi biurowe, musisz wiedzieć, które z nich mają największy wpływ na twoich pracowników. Narzędzia te mogą pomóc ci dostosować korzyści do pracowników i zapewnić, że mają one pożądany wpływ na kulturę firmy.

Gusto

Gusto oferuje kompleksowe funkcje i narzędzia, które pomogą Ci zrozumieć potrzeby pracowników i produktywność.

Śledzenie projektów i kosztorysowanie pracowników pokazują produktywność pracowników. Te wskaźniki pokazują różnicę między oferowaniem pracownikom różnych profitów, dzięki czemu można zobaczyć, jak nowe wpływają na ich życie zawodowe.

Gusto pozwala ustawić płatny czas wolny (PTO) i inne zdarzenia w swoim systemie. Obejmuje to kalendarz do śledzenia wydarzeń firmowych wraz z zadaniami zespołowymi.

Dzięki wielu integracjom możesz śledzić wszystko, od płac po rozwój pracowników i możliwości uczenia się. Gusto pozwala również skonfigurować zasiłki dojazdowe i konta gotówkowe na wydatki na dodatki pracownicze.

Gusto oferuje trzy pakiety:

  • Core: $39na miesiąc cena podstawowa + $ 6 miesięcznie za osobę
  • Kompletny: $ 39 miesięcznie cena podstawowa + $12 miesięcznie za osobę
  • Concierge: 149 USD miesięcznie cena podstawowa + 12 USD miesięcznie za osobę

Wyższe poziomy oferują więcej narzędzi HR, które pomagają w korzyściach pakietu office i analityce. Zapewniają one również większy dostęp do specjalistów HR, aby uzyskać porady dotyczące korzyści oferowanych dla Twojej firmy i korzyści dla różnych.

Gusto działa najlepiej dla małych firm i zespołów. Pomaga skupić się na wszystkich, więc nikt nie przechodzi przez szczeliny.

Zenefits

Niezależnie od tego, czy używasz go na komputerze, czy urządzeniu mobilnym, Zenefits zapewnia zasoby potrzebne do tworzenia i śledzenia profitów pakietu office.

Posiada narzędzie korzyści do konfigurowania profitów i pokazuje, co działa, a co nie w analityce. Dzięki śledzeniu czasu możesz zobaczyć, w jaki sposób Twoi pracownicy korzystają ze swoich profitów, a także innych korzyści, takich jak WOM. Te wskaźniki dają ci wyobrażenie o tym, w jaki sposób Twoi pracownicy korzystają z różnych ofert.

Zenefits to kompleksowe oprogramowanie HR, które pomaga zarządzać każdym aspektem Twojej firmy. Zapewnia to, że wszystkie korzyści pochodzą w przystępnej cenie, a jednocześnie daje swoim pracownikom maksymalną wartość z każdej oferty.

Zenefits oferuje trzy pakiety:

  • Podstawowe: 8 USD miesięcznie na pracownika
  • Wzrost: 14 USD miesięcznie na pracownika
  • Zen: 21 USD miesięcznie na pracownika

W szczególności warstwa Zen oferuje informacje na temat dobrego samopoczucia pracowników w oparciu o wskaźniki śledzenia czasu i inne statystyki.

Posiada również oceny, które mierzą dobre samopoczucie pracowników. Dzięki ankietom zaangażowania pracowników i People Hub możesz dalej angażować pracowników i angażować ich w poprawę ich środowiska pracy.

Zastępca

Najmocniejszym punktem zastępcy jest planowanie, więc nigdy nie stracisz śladu imprez firmowych. Pomaga lepiej dostosować się do potrzeb pracowników, tworząc nowe sposoby pracy, które przynoszą korzyści pracownikom i całej firmie.

Zastępca jest przydatny, jeśli masz zdalny lub elastyczny harmonogram pracy, a nie tradycyjny dziewięć do pięciu. Oferuje również niestandardowe rozwiązania dla różnych branż, od restauracji przez produkcję po biura.

To rozwiązanie pomaga trzymać się budżetu bez poświęcania dobrego samopoczucia pracowników. Pomaga przydzielić środki na usługi biurowe przy jednoczesnym zachowaniu potrzeb budżetowych i harmonogramowych.

Funkcja zastępca integruje się z innymi narzędziami, aby mieć pewność, że masz dobrze zaokrąglone korzyści i zobaczyć, jak Twoi pracownicy korzystają z nich. W ten sposób wiesz, które z nich zachować, co robić częściej, a co nie ma pożądanego wpływu.

Zastępca oferuje cztery pakiety:

  • Harmonogram: $2.50 za użytkownika miesięcznie
  • Czas i frekwencja: $2.50 za użytkownika miesięcznie
  • Premium: $4.50 za użytkownika miesięcznie
  • Przedsiębiorstwo: niestandardowe ceny

Aby uzyskać maksymalną wartość profitów pakietu office, poziomy Premium i Enterprise oferują raportowanie, Planowanie pracowników i inne funkcje, które pozwalają dostosować sposób, w jaki profity pakietu office działają w Twojej firmie.

3 sztuczki do tworzenia profitów biurowych

Jest kilka rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, gdy składasz razem profity biurowe. Oto jak je wykorzystać, aby Twoi pracownicy mogli z nich w pełni korzystać.

Równowaga osobista i zawodowa

Upewnij się, że usługi Office perks uwzględniają zarówno osobiste, jak i zawodowe samopoczucie pracowników. Profity powinny pomóc im zrównoważyć życie zawodowe i osobiste.

Na przykład opieka nad dziećmi jest korzyścią w miejscu pracy, która oszczędza pieniądze pracowników na usługach opieki dziennej, zmniejsza stres związany ze znalezieniem opieki nad dziećmi i pozwala im trzymać dzieci w pobliżu. Może to nawet oznaczać, że mogą zobaczyć swoje dzieci na przerwach lub w ciągu dnia pracy.

Profity powinny umożliwiać pracownikom korzystanie z usług, do których w przeciwnym razie nie mogą mieć dostępu, takich jak uzyskanie członkostwa w siłowni.

Korzyści powinny przynosić korzyści pracownikom w sposób, w jaki ich regularne świadczenia, takie jak ubezpieczenie, nie. wykraczają one poza bezwzględne potrzeby i obejmują oferty, z których pracownicy mogą korzystać, aby poprawić ogólną jakość życia wraz z produktywnością w miejscu pracy.

Nastawienie na dobre samopoczucie pracowników

Dobre samopoczucie pracowników jest główną częścią wydajności, morale, a nawet utrzymania pracownika. Dając pracownikom możliwość dbania o siebie w pracy, tworzysz bardziej pozytywną kulturę firmy i uszczęśliwiasz pracowników.

Oferowanie zdrowej żywności w pracy oznacza, że pracownicy mają odżywianie, którego potrzebują, aby utrzymać optymalną funkcjonalność psychiczną i fizyczną.

Medytacja, joga i inne korzyści relaksacyjne zmniejszają stres pracowników. Mniejszy stres zwiększa produktywność i utrzymuje zdrowie psychiczne, dzięki czemu pracownicy czują się najlepiej w pracy.

Skupienie się na dobrym samopoczuciu wygląda inaczej w zależności od firmy, ale największe znaczenie ma to, że wszystko, co oferujesz, powinno przynieść korzyści Twojemu zespołowi, a nie tylko Twoje przychody.

Zapytaj, Czego Chcą Pracownicy

Korzyści biurowe nie znaczą wiele, jeśli Twoi pracownicy nie chcą lub nie mogą z nich korzystać. Na przykład, jeśli większość pracowników nie ma zwierząt domowych lub dzieci, oferowanie ubezpieczenia zwierząt domowych lub opieki nad dziećmi nie będzie wiele znaczyło.

Aby dowiedzieć się, czego potrzebują Twoi pracownicy, zaangażuj ich w kulturę pracy i oferowane przez Ciebie korzyści. W ten sposób wiedzą, że słuchasz i cenią swój wkład.

Zaangażowanie pracowników pokazuje, że jesteś gotów tworzyć praktyczne rozwiązania, które przyniosą im korzyści. Ludzie chcą pracować dla firmy, która dba, i zauważą, jeśli pracujesz, aby wdrożyć korzyści, które działają dla nich.

Pytając pracowników, czego chcą, oszczędzasz również kłopotów prób i błędów. Chociaż korzyści są zwykle dość niskie, zrozumienie potrzeb pracowników pozwala uniknąć marnowania czasu i pieniędzy na wypróbowywanie rzeczy, których pracownicy nie potrzebują. Zapewnia również więcej zadowolonych pracowników.

Co dalej

Oprócz profitów biurowych powinieneś dowiedzieć się o innych aspektach, które przyczyniają się do kultury pracy i zadowolenia pracowników. Stworzenie zdrowej kultury w miejscu pracy oznacza posiadanie wszystkich zasobów, aby tak się stało. Może to obejmować współpracę z profesjonalną organizacją pracodawców (PEO).

Powinieneś mieć sposób na zarządzanie pracą, którą wykonują Twoi pracownicy, tak samo jak zwracasz uwagę na ich wykorzystanie profitów. Oprogramowanie HR pomaga utrzymać równowagę w miejscu pracy i śledzić czas, planować spotkania,obsługiwać płace i wiele innych. Rozwiązania te mogą pomóc w koordynacji wszystkich tych obowiązków w jednym miejscu.

Total
0
Shares
Related Posts

Gusto Recenzja

Korzyści płynące z oprogramowania płacowego mówią same za siebie, ale cena może być ograniczona, szczególnie dla małych firm.…