Wolność, pieniądze, czas i klucz do twórczego sukcesu

Mark McGuinness jest energicznym, kreatywnym przedsiębiorcą, który żyje dokładnie na własnych warunkach. Podróżuje, kiedy i gdzie chce, mieszka, gdzie lubi, spędza dużo czasu z rodziną(ma bliźniacze maluchy, niebiosa pomagają człowiekowi).

Pracuje z klientami i projektami, które dają mu mnóstwo energii … i tak, gotówkę.

Miałem przyjemność spędzić popołudnie spędzone w Londynie z Markiem zeszłego lata, a on jest rodzajem przedsiębiorcy, który ma życie nie tylko biznes.

Jak zapewne się domyślasz, ma tło, którego można oczekiwać od odnoszącego sukcesy właściciela firmy.

Jest poetą.

Czy to nie pasuje do twojego stereotypu o poetach? (Lub udanych przedsiębiorców?) W takim razie zdecydowanie musisz przeczytać jego książkę.

Mark właśnie napisał nowy (darmowy) ebook dla kreatywnych ludzi, zatytułowany Wolność, pieniądze — czas-klucz do twórczego sukcesu.

Opiera się na idei, że kreatywna osoba potrzebuje trzech rzeczy, aby być szczęśliwą:

  • 1. Wolność – brać przykład z marka i robić to, co chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz. Nie tylko na wakacjach i okazjonalnym weekendzie (kiedy można go zmieścić), ale także wykonując znaczącą pracę, na swój sposób.
  • 2. Pieniądze – aby utrzymać swoją niezależność i finansować swoje kreatywne projekty. Oczywiście, że chcesz mieć ładne, wygodne miejsce do życia, ale nie obchodzi cię, czy jeździsz większym samochodem niż facet z sąsiedztwa. Wolisz wydawać pieniądze na doświadczenia niż symbole statusu.
  • 3. Czas – wydać na co ty dbam o to. Twoja rodzina. Podróże po świecie. Nowe pomysły. Twoja pasja do wychowywania nagich kretów. Nieważne.

Zazwyczaj masz szczęście, jeśli masz dwa z trzech. Ale przekonasz się, że jeśli jednego z nich brakuje, pozostałe dwa stają się puste.

Bez pieniędzy nie masz zbyt wiele wolności, ponieważ musisz spędzać swój czas (i energię psychiczną) goniąc za gotówką.

Bez wolnego czasu pieniądze nie kupią Ci dużo wolności.

A jeśli robisz coś, czego nienawidzisz, nie ma znaczenia, jak duża jest twoja pensja, czy ile masz wakacji. Nadal żyjesz w klatce.

Zostaw to przedsiębiorczemu poecie, aby wymyślił bardziej kreatywne rozwiązanie

Ebook opisuje niekonwencjonalną podróż zawodową Marka i lekcje, których nauczył się na temat znalezienia odpowiedniego połączenia wolności, pieniędzy i czasu.

Jest pełen praktycznych porad, które możesz zastosować do własnej sytuacji, jeśli chcesz zarabiać na życie dzięki kreatywnemu talentowi lub jeśli jesteś freelancerem lub właścicielem małej firmy i chcesz, aby Twoja firma była mniej stresująca i bardziej opłacalna.

Mark (współpracując z Brianem Clarkiem, mną i Tonym Clarkiem) przygotował również dogłębny program szkoleniowy towarzyszący ebookowi, a Copyblogger jest dumny i zadowolony z tego, że jest partnerem partnerskim podczas premiery. Ale sam ebook można pobrać za darmo … nie musisz nawet podawać swojego adresu e-mail.

Kliknij tutaj, aby otrzymać kopię wolności, pieniędzy, czasu i klucza do kreatywnego sukcesu.

I tak, podziel się ebookiem z każdym, kogo znasz, kto by mu pomógł. Mark zna się na rzeczy i myślę, że wiele z tego, co ma do powiedzenia, wyciągniesz.

Total
0
Shares
Related Posts