Trzy najważniejsze wskazówki Donalda Trumpa dotyczące dominacji w swojej niszy

Znamy jego imię. Znamy jego markę.

Znamy nawet jego włosy.

Ale czy wiemy, jak on to robi?

Jeśli Donald Trump stworzył budynek w Twoim mieście, wiesz o tym. Nie tylko wiesz, że on GO ma, ale wiesz dokładnie, gdzie on jest.

Może nawet wiesz, ile to kosztowało. Możesz nawet wiedzieć o budynkach, które budował w innych miastach.

Czy są inni deweloperzy, o których można tak powiedzieć? Skąd tyle wiemy o Donaldzie?

To mi się przytrafiło, kiedy byłem w Chicago w zeszłym roku. Wyjrzałem przez okno i BAM … znowu jest. Trump International Hotel, Chicago.

Jakich metod używa Donald, które pomogą nam znaleźć szerszą publiczność, napisać lepszego bloga, zbudować lepszy biznes?

Okazuje się, że są proste, skuteczne i niezapomniane.

Trump Tip # 1: Bądź wszędzie

Czy publikujesz tylko na własnej stronie internetowej? Piszesz tylko, ale nie nagrywasz filmów? Czy Twoje reklamy pojawiają się tylko tam, gdzie są wszyscy inni (w tym twoi konkurenci)? Następnie tracisz wiele z tego, co możesz zrobić, aby zbudować grupę odbiorców, widoczność i profil.

Ludzie muszą zobaczyć twoją twarz. Muszą poczuć twoją energię. Muszą zobaczyć Twoje włosy gdziekolwiek pójdą.

Jeśli dajesz widzom tylko część tego, kim jesteś i tylko w określonym miejscu, to jest to jak bycie guru na szczycie góry w Bhutanie. Jeśli nikt cię nie znajdzie, prawdopodobnie nie zdobędziesz wielu uczniów.

A może zamiast tego weźmiesz udział wszędzie, gdzie ci wolno? Używasz każdego medium, do którego masz dostęp?

Trump Tip # 2 :NIE PŁAĆ gotówką

Donald może i jest bogaty, ale czy naprawdę myślisz, że płaci gotówką-czy za rozwój nieruchomości, czy dostęp do nowych odbiorców? Większość ludzi źle rozumie, jak działa biznes i myśli, że w wielu przypadkach nie są w stanie zrobić czegoś, co jest całkowicie w zasięgu ręki.

Kiedy Trump pisze książkę z Robertem Kiyosakim o Bogaty Tata, Biedny Tata sława, myślisz, że to dlatego, że byli jak “Przybij piątkę! Napiszmy razem książkę, tylko dla Zabawy!”

Nie.

Gracze najwyższego poziomu wykonują takie projekty, aby uzyskać dostęp do swoich odbiorców. Wszystko jest strategiczne. Wszystko robi się dla dźwigni. A “dźwignia” to kolejne słowo oznaczające ” nie zapłaciłem gotówką za grę.”

To samo, gdy robi Trump University oraz The Apprentice. Wszystko to są spektakle publiczności. Trump nigdy nie płaci gotówką.

Handluje żetonami z ludźmi, którzy mogą mu pomóc.

Możesz pracować pod tymi samymi kątami. Nie próbuj pozyskiwać odbiorców ani klientów, kupując je. Zamiast tego, zagraj w grę. Użyj chipsów. Pomyśl strategicznie o tym, jak możesz użyć dźwigni, aby uzyskać dostęp do czegoś, czego w przeciwnym razie nie mógłbyś.

Trump Tip # 3: przekrocz oczekiwania

Kiedy wszedłem do Trump International Beach Resort w Miami, byłem sceptyczny. To, w co wierzyłem, że zobaczę i czego doświadczyłem, było zupełnie inne.

Byłem zszokowany tym, jak uprzejmy personel był. Byłem zdumiony tym, że naprawdę chciałem tam spędzić czas. Ale przede wszystkim byłem zszokowany zapachem.

Tak., zapach.

Powietrze w Trump International miało lekkie, pachnące, przewiewne Perfumy. To było niesamowite.

Możesz szokować ludzi? Nie z chamstwem lub wulgarnością (koniecznie), ale z Twoją przesadną postawą, wiedzą, zaangażowaniem w robienie czegoś wielkiego lub ekstrawagancją?

Możesz nie mieć zdolności (lub chęci) do szoku z nadmiarem podobnym do atu. Ale można też zaszokować swoim uznaniem dla małych rzeczy — szczegóły.

Być Jak Donald?

Nie możesz traktować Donalda poważnie. Włosy to utrudniają.

Albo możesz myśleć, że nigdy nie przetłumaczysz tego, co zrobił na twój własny biznes. To z pewnością nie jest łatwe.

Ale ma formułę i to jest to:

Musisz spróbuj.

Total
0
Shares
Related Posts