Top 10 blogów dla pisarzy

Michael Stelzner z Writing White Papers niedawno otworzył nominacje dla najlepszych blogów dla pisarzy. Patrzyłem, czy ktoś mnie nominuje i na początku nie byłem pewien, czy to się stanie. Ja (choć raz) zachowałem pewną powściągliwość autopromocyjną i nie nominowałem siebie. 🙂

Więc byłem trochę zszokowany, gdy wyniki zostały ogłoszone dziś rano:

  1. Copyblogger Briana Clarka: Ten blog jest liderem, ponieważ wykonuje niesamowitą pracę pomagając pisarzom poprawić ich pisanie.
  2. Deborah ng ‘ S Freelance writing Jobs: Dla niezależnych pisarzy poszukujących nowej pracy, ta strona jest jedynym miejscem docelowym.
  3. Tom Chandler ‘ s Copywriter Underground: Ta strona dostarcza regularnych dawek inspiracji i wskazówek do pisania.
  4. Sukces Liz Strauss-Blog: Ten blog ma niesamowite wgląd w Rzemiosło pisania.
  5. Blog Pisarski Angeli Booth: Wszyscy pisarze znajdą coś przydatnego na tej stronie.
  6. InkThinker Kristen King: Ten blog koncentruje się na poprawie słowa pisanego.
  7. Złoty Ołówek Anne Wayman: Wayman dostarcza złote bryłki informacji niezależnym pisarzom.
  8. Zawartość Carsona Brackneya jest lepsza: Follow one man ‘ s journey to write better copy and make a living along the way.
  9. Dianna Huff ‘ s B2B Marcom Writer Blog: To jest twój cel, aby dowiedzieć się o copywritingu komunikacji marketingowej.
  10. Allison Winn Scotch ‘ s Ask Allison: Dla pisarzy, którzy chcą włamać się do świata wydawniczego, koniecznie sprawdź ten.

Jestem w świetnym towarzystwie na tej liście, więc upewnij się i sprawdź każdy z tych innych wspaniałych blogów, których jeszcze nie czytasz.

Bardzo dziękuję Michaelowi za zaszczyt. Teraz muszę napisać coś godnego tego! 🙂

Total
0
Shares
Related Posts