Top 10 blogów dla pisarzy 2010

Konkurs Top 10 Blogs for Writers jest zawsze przyjemny do oglądania i świetnym sposobem na dodanie nowych Ulubionych do własnej listy blogów, które musisz przeczytać.

W tym roku konkurs nieco wstrząsnął sytuacją, przechodząc od strony Michaela Stelznera Writing White Papers do strony Leo Babauta i Mary Jaksch writing to Done. Copyblogger nie zakwalifikował się w tym roku, ponieważ nasz własny Brian Clark był jednym z jurorów wraz z Leo, Mary, Michaelem i Deb Ng.

Zwycięzcy to utalentowana i kreatywna grupa, z mnóstwem silnych blogów z fantastyki pojawiających się na liście. Gratulujemy wszystkim finalistom i zwycięzcom!

  1. Storyfix autorstwa Larry ‘ ego Brooksa, z nieocenionymi wskazówkami, jak sprawić, by rękopis stał się “lepszy niż doskonały”, abyś mógł zdobyć kontrakt na książkę.
  2. Men with Pens by James Chartrand for comprehensive advice on writing, blogging, and business.
  3. Make a Living Writing, nowy blog Carol Tice, daje szczere Rady pisarzom na temat tego, czego naprawdę potrzeba, aby zarabiać na życie w tym biznesie.
  4. Cats Eye Writer Judy Dunn, o copywritingu w mediach społecznościowych, brandingu i jak przyciągnąć więcej odwiedzających do Twojego bloga.
  5. Renegat Writer Lindy Formichelli i Diany Burrell daje prawdziwą sensację, dlaczego zwykłe porady dla niezależnych pisarzy są BS (i co powinieneś zrobić zamiast tego)
  6. Pisarz Unboxed, popularny blog wielu autorów o rzemiośle i biznesie gatunku fiction, z poradami na temat agentów, redaktorów i oczywiście pisania.
  7. Creative Penn by Joanna Penn oferuje solidne porady pisarskie z własnego doświadczenia. Czytelnicy nazywają ją podcastowymi wywiadami z autorami ” tak wciągającymi jak chipsy ziemniaczane.”
  8. Victoria Mixon jest zarówno profesjonalną pisarką, jak i redaktorką, a jej szerokie doświadczenie wnosi do sztuki i rzemiosła pisania fikcji.
  9. Courage 2 stworzony przez Ollina Moralesa to pasjonujący, osobisty blog o podróży jednego pisarza, który pisze swoją pierwszą powieść.

I oczywiście, musimy dać specjalny dumny ukłon naszym własnym Copyblogger pisarzy gości Larry Brooks, James Chartrand, i Carol Tice!

O autorze: Sonia Simone jest CMO Copyblogger Media i założycielką niezwykłej komunikacji. Śledź ją na Twitterze i daj jej znać o swoich ulubionych blogach pisarskich.

Total
0
Shares
Related Posts