Top 10 blogów dla pisarzy 2007

Michael Stelzner z Writing White Papers ogłosił zwycięzców swojego drugiego dorocznego Top 10 Blogs for Writers. Jestem zaszczycony, mogąc powiedzieć, że Copyblogger był na szczycie przez drugi rok.

Istnieje wiele świetnych blogów, które powtarzają się z zeszłego roku, plus kilka naprawdę silnych nowych blogów, które znalazły się na liście. Upewnij się, że czytasz je wszystkie (są wymienione poniżej z komentarzami Michaela).

Jeszcze raz dziękujemy Michaelowi i gratulujemy wszystkim zwycięzcom i nominowanym.

  1. Copyblogger, Brian Clark: utrzymując numer jeden miejsce na drugi rok z rzędu, ta strona wyróżnia się w nauczaniu sztuki pisania.
  2. Freelance Writing Jobs, by Deborah ng: dla pisarzy poszukujących nowej pracy, ta strona jest jedynym miejscem docelowym i utrzymuje najwyższe miejsce w naszym konkursie z zeszłego roku.
  3. The Renegade Writer, Linda Formichelli i Dianna Burell: czy jesteś niezależnym dziennikarzem szukającym inspiracji? Nie szukaj dalej.
  4. Web Content Writer Tips, James Chartrand i Harrison McLeod: koncentrując się na zarabianiu więcej pieniędzy jako pisarz, ten blog jest pełen pomocnych artykułów z instrukcjami.
  5. Web Writing Info, Courtney Ramirez: ten doskonały blog przygląda się portalom społecznościowym i pojawiającym się możliwościom tworzenia stron internetowych dla pisarzy.
  6. Złoty Ołówek, by Anne Wayman: Wayman, a second-year winner, examines how to go for the gold as a freelance writer.
  7. Catalystblogger, Jennifer Williamson: Williamson pisze o bólach i próbach, przed którymi stoją pisarze.
  8. Freelance Parent, Lorna Doone Brewer i Tamara Berry: dwie mamy zapewniają doskonałą perspektywę pisania z odrobiną rodzicielstwa.
  9. Pisz z domu, by Amy Derby: Derby dostarcza świeżych komentarzy i porad na temat pisania.
  10. Copywriter Underground, Tom Chandler: ta strona, zwycięzca drugiego roku, zapewnia regularne dawki inspiracji dla copywriterów.
Total
0
Shares
Related Posts