The Best of Copyblogger (według magazynu Time osoba roku)

To Ty, pamiętasz?

Ponieważ zbliża się sezon wakacyjny i wszyscy mamy lepsze rzeczy do zrobienia niż czytanie blogów, pomyślałem, że pójdę do przodu i zamknę sprawy na cały rok. A czy jest lepszy sposób na wyjście niż podsumowanie tego, co ty znaleziony w 2006 roku?

Przyjrzyjmy się więc nienaukowemu spojrzeniu na najpopularniejszą zawartość Copybloggera w roku, zgodnie z Twoimi komentarzami, linkami i zakładkami:

Copywriting 101 (Seria)

Seria, która uruchomiła blog, Copywriting 101, została zaprojektowana, aby umożliwić Ci naukę podstaw pisania świetnej kopii w dziesięciu łatwych lekcjach. Dwie najpopularniejsze raty?

  • Jak pisać nagłówki, które działają
  • Pisanie Nagłówków, Które Dają Wyniki

Co prowadzi nas do…

Jak pisać nagłówki magnetyczne (Seria)

To oczywiste, że wszyscy rozumiecie znaczenie nagłówków i tytułów blogów, więc nic dziwnego, że była to popularna seria 8-częściowa. Podczas gdy 10 i 7 wypełniają puste posty formuły nagłówka zyskały największą uwagę, ważne jest, aby zrozumieć, dlaczego niektóre struktury nagłówka działają, prawda?

Jak zdobyć 53% więcej czytelników za każdy wpis na blogu, który piszesz

Jeszcze jeden na nagłówkach, konkretnie o specyfice.

5 proste sposoby otwierania posta na blogu z hukiem

Mówiłem też o strukturze, nabojach,śródtytułach i zamknięciach, ale jeśli chodzi o konkretne elementy pisma, to najbardziej chodziło o otwarcie. Co jest dobre, bo to najważniejsza rzecz po nagłówku.

Skuteczne sposoby 10, Aby uzyskać więcej subskrybentów bloga

Zrobiłem całą serię na ten temat, ale ten post wydawał się lepiej (prawdopodobnie dlatego, że miałem więcej subskrybentów w tym czasie).

Najpotężniejszą Techniką Blogowania Jest

Dwa najważniejsze słowa w blogowaniu

Uwielbiam ten post, bo ty naprawdę mi się podobało.

Daj mi trzy minuty, a zrobię z Ciebie lepszego blogera.

W tym przypadku nie chodzi o Ciebie. Naprawdę.

5 Signs Your Blog Post is Going Horribly Wrong

Nieco humorystyczne podejście do utrzymywania pisania na dobrej drodze, ten post spowodował również zamieszanie, gdy stał się katalizatorem skandalu plagiatowego z udziałem czcigodnej brytyjskiej gazety The Daily Telegraph.

Wydajesz się również kopać ” sławne posty ludzi.”

Mark Twain, Ernest Hemingway, Stephen King i Arystoteles otrzymali uwagę, na którą słusznie zasługują, a Platon i Książę również zrobili OK. Owen Wilson otrzymał ciepłe przyjęcie, a Cameron Diaz dostała to, na co czekała.

A zwycięzcą w 2006 roku jest…

Jak przyciągnąć linki i zwiększyć ruch w sieci-najlepszy przewodnik

Na blogu o pisaniu ciekawych treści post, który otrzymał zdecydowanie najbardziej zbiorcze komentarze, linki, pyszne zakładki i głosy Digg jest … zbiorem linków.

Takie rzeczy trzymają moje ego w ryzach.

Chciałbym poświęcić chwilę, aby podziękować wszystkim, którzy wysłuchali mnie w tym roku. Bez ciebie ten blog polegałby na tym, że mamrotałbym do siebie, a już robię wiele tego w prawdziwym życiu(zwykle, gdy próbuję wymyślić pomysł na post). 🙂

Ciesz się wakacjami, pielęgnuj te, które kochasz i planuj osiągnąć więcej, niż myślisz, że możesz w nadchodzącym roku.

Zapowiada się ciekawie.

Total
0
Shares
Related Posts