Szkoła SEO: jak zostać SEO Ninja

“Jak zostać Ninja SEO” to slogan dla ebooka Naomi Dunford, Szkoła SEO. Ponieważ obiecałem zrobić więcej recenzji książek tutaj, pomyślałem, że przekazanie Ci informacji o nowym ebooku na temat optymalizacji pod kątem wyszukiwarek byłoby interesujące.

Odkąd Aaron Wall dołączył Nauczanie Sprzedaje a cztery miesiące później przekształcił swój zyskowny SEO Book w interaktywnym programie szkoleniowym pojawiła się pustka na rynku “SEO ebooki, którym możesz zaufać”. Chociaż jestem pewien, że są inne, nie czytałem tych… ale przeczytałem szkołę SEO i jest solidna.

Spójrzmy na szczegóły.

Czy naprawdę staniesz się Ninja SEO?

Tak się składa, że znam kilku prawdziwych ninja SEO, którzy są na zupełnie innym poziomie egzystencji. Tak więc, jeśli spojrzeć na to w ten sposób, uzyskanie Ninjahood może być dużo zapytać z ebooka o podstawy optymalizacji pod kątem wyszukiwarek.

Ale skoro mówimy tu o wschodzie, to sparafrazuję Buddę.:

Zadajesz złe pytanie, głuptasie.

Ci, którzy są na najwyższym poziomie SEO, wykonują naprawdę niemożliwe zadania … takie jak ratowanie i optymalizacja strony e-commerce 150,000, która jest niewidoczna dla wyszukiwarek dzięki latom 6 złych porad i najgorszych praktyk. Prawdziwy Ninja SEO może wymyślić ruchy black hat, których Matt Cutts jeszcze nie wymyślił,i odrzucić technikę 20 minut przed Google łapie.

Jeśli jesteś przeciętnym właścicielem małej firmy lub przedsiębiorcą online, to nie jest to, czego potrzebujesz.

Trzy powody, dla których Szkoła SEO jest tego warta

Przejdę do sedna sprawy, ponieważ nikt z nas nie jest młodszy. Jeśli chcesz wyeliminować zamieszanie i sprzeczności, które nieuchronnie otaczają dziedzinę SEO, Szkoła SEO warto kupić, ponieważ jest:

  1. Łatwy do zrozumienia. Naomi przedstawia to wszystko w łatwym do zrozumienia i konwersacyjnym stylu. Zarówno jej 9-letni syn, jak i 70-letni ojciec przeczytali książkę przed wydaniem i oboje ją dostali. Naomi ma tendencję do używania kolorowego języka, więc jeśli niegrzeczne słowa są dla ciebie nie do zniesienia rozproszeniem, weź to pod uwagę.
  2. Kompleksowa. Naomi obejmuje wszystkie podstawy, od psychologii wyszukiwania przez badanie słów kluczowych po piaskownicę Google po inteligencję konkurencyjną i nie tylko. I dochodzi do rzeczy, zamiast wypełniać książkę teorią. To jest po prostu ” oto, co zrobić i jak to zrobić.”
  3. Niedrogi. To tylko 39 dolarów. Wystarczy powiedzieć… weź kopię.

Dla właściciela małej firmy lub początkującego przedsiębiorcy online, Szkoła SEO w połączeniu z przyjaznym dla użytkownika i zoptymalizowanym pod kątem wyszukiwania tematem pracy magisterskiej dla WordPress będzie miała skonfigurować i na swojej drodze.

Kup szkołę SEO już dziś.

O autorze: Brian Clark jest założycielem Copyblogger i współzałożycielem DIY Themes and Lateral Action. Dowiedz się więcej od Briana na Twitterze.

Total
0
Shares
Related Posts