Po przeczytaniu tego artykułu zapomnisz (przynajmniej w pierwszej połowie)

Będziesz miał problemy z zapamiętaniem tego, co napisałem w tym artykule — przynajmniej w pierwszej połowie.

Dlaczego?

Bo to tylko słowa. Nie ma na co patrzeć. Nic wizualnie ilustrującego koncepcje, które podzielam i punkty, które próbuję przedstawić.

Nie zrozum mnie źle, postaram się jak najlepiej pomóc ci zrozumieć, co mówię; to jest cel … ale to jest walka pod górę.

Użyję narzędzi wizualnych do mojej dyspozycji, takich jak krótkie, mocne zdania oddzielone spacjami i pogrubione, aby wyróżnij ważne zwroty. Dobrzy copywriterzy są w tym mistrzowie.

Napisałem cztery książki: Zarezerwuj Się Solidnie, Beyond Booked Solid, Efekt Contrarian, oraz Manifest Think Big.

To w sumie około 260 000 słów. Każda książka jest popularna sama w sobie, ale Zarezerwuj Się Solidnie zawsze był najbardziej popularny. W rzeczywistości ma doskonałą pięciogwiazdkową ocenę w Amazon.com na podstawie setek recenzji.

Mimo to spotykam tysiące ludzi, którzy tego nie kończą. Mówią mi, że to kochają, że tego potrzebują, ale że nie kończą tego. Dlaczego? Mówią mi, że nie lubią czytać — i rozumiem to. Jest długa. Liczy 92 750 słów.

To jest problem.

Nie mów moim wydawcom ani agentom, ale nie obchodzi mnie, ile moich książek zostało sprzedanych. Raczej zależy mi na tym, ilu jest używanych do produkcji większej liczby klientów dla czytelnika. Jeśli nie skończysz książki i nie wdrożysz tego, czego uczę, jak uzyskasz pożądane wyniki? Nie wiesz.

Martwiłem się o to od dawna.

Jocelyn Wallace, mistrzyni strategii wizualnej. Kiedy zobaczyłem, jak potrafi brać pomysły i sprawić, by były zrozumiałe, wiedziałem, co muszę zrobić.

Musiałem stworzyć ilustrowany wydanie książki

Pozwól, że przedstawię: zarezerwuj sobie solidną Ilustrowany.

I zadziałało. Genialnie.

Mogę to powiedzieć, bo Jocelyn wykonała 95% pracy. Zmusiła mnie do wycięcia około dwóch trzecich tekstu i w rezultacie byliśmy w stanie, dzięki jej ilustracjom, przekazać więcej strategii, taktyk i narzędzi, aby uzyskać solidną rezerwację niż w obu pierwszych wydaniach pisanej książki.

Na przykład w oryginale Zajęło mi 20 stron, aby nauczyć cię, jak tworzyć produkt informacyjny. Na Książka siebie Solidna ilustrowana, Robię to z 5 obrazkami. Oczywiście nadal oferuję trochę tekstu pomocniczego, ale połączenie tych dwóch narzędzi do nauki — tekstu i wizualizacji — pomaga zachować to, czego się nauczyłeś, aby faktycznie z niego korzystać.

Oto pierwsze 4 z 5 kroków do opracowania produktu. Zobaczysz, co mam na myśli.Lub weź Zarezerwuj Sobie Solid® sam system. Opisanie procesu za pomocą słów zajmuje wiele stron. Teraz mogę pokazać ci to zdjęcie z odrobiną tekstu wspierającego i dostaniesz to.Mówiłem, że nie pamiętasz pierwszej połowy tego artykułu. Prawdopodobnie nie pamiętasz, co ja właściwie napisał poza tym, że dowiesz się więcej, jeśli zobaczysz pomysł, niż tylko o nim przeczytać.

Ale zapamiętacie te obrazy. Co ważniejsze, jeśli nie pamiętasz każdego kroku Zarezerwuj Sobie Solid® system, jak stworzyć produkt informacyjny, dzięki tym obrazom możesz po prostu podnieść książkę, spojrzeć na ilustracje i Pobierz to. I zajmie ci to 30 sekund.

Zarezerwuj Się Solidnie jest kompletną twórczą przeróbką oryginalnego światowego bestsellera. Zamiast uderzać w nową okładkę lub dodawać “zagubiony rozdział”, dostarczałem coraz łatwiejszy sposób na dostęp do najszybszego i najbardziej niezawodnego systemu pozyskiwania większej liczby klientów, niż możesz sobie poradzić, nawet jeśli nienawidzisz marketingu i sprzedaży.

Dziękujemy za poświęcenie czasu na “przeczytanie” tego artykułu. To zaszczyt służyć. Nigdy nie biorę twojego czasu ani uwagi za pewnik. Czuję, że muszę dalej na to zarabiać i mam nadzieję, że z Zarezerwuj Się Solidnie.

Total
0
Shares
Related Posts