Studium przypadku: jak szkoła fotografii cyfrowej stała się wielomilionowym biznesem Online

Ludzie w świecie blogowania i marketingu online znają Darrena Rowse z Problogger.

Wielu jednak nie zdaje sobie sprawy, że Problogger jest branżową linią boczną, w której Darren dzieli się tym, czego uczy się ze swojej podstawowej działalności, jaką jest wielomilionowa internetowa Szkoła Fotografii Cyfrowej.

DPS ma 500 000 subskrybentów i 5 000 000 miesięcznych odwiedzających witrynę. Ale Darren zaczął wiele lat temu w tym samym miejscu co my wszyscy — zero. (Problogger, który wciąż jest znacznie mniejszym miejscem, przyszedł po, nie wcześniej, DPS.)

Robert Bruce przeprowadza wywiady z Darrenem na temat początku, ewolucji i przyszłości tego niesamowitego biznesu opartego na treściach, który rozpoczął się od prostej pasji do fotografii. W tym zwięzłym, 26:49-minutowym studium przypadku audio odkryjesz:

  • Jak Darren zbudował ogromną, responsywną publiczność od podstaw
  • Jak zacząć tworzyć treści, gdy nie masz wszystkich odpowiedzi
  • Krótka lekcja o wartości wielkich nagłówków
  • Dlaczego tworzenie treści działa jak potężne laboratorium rozwoju produktu
  • Jak dostosował swój plan treści, aby jeszcze bardziej powiększyć swoją publiczność
  • Jak wyglądał wczesny model przychodów Darrena
  • Jak jego model przychodów przekształcił się w model produktu
  • Dlaczego tradycyjne oferty książkowe są odwróceniem uwagi od jego celów biznesowych
  • Jak zbudować i sprzedać swój pierwszy produkt w Internecie

Uzyskasz natychmiastowy dostęp do tego studium przypadku i wiele więcej, gdy zapiszesz się do mojego bezpłatnego multimedialnego newslettera-Entreproducer.

Uzyskaj również natychmiastowy dostęp do tego wszystkiego …

5 sposoby minimalna realna publiczność pomaga stworzyć udany Startup

Jak Zasady “lean startup” odnoszą się do przedsiębiorców z branży mediów cyfrowych? Na więcej sposobów niż myślisz, jeśli zaczniesz od minimalna realna publiczność, a nie Produkt.

3 powody, dla których reklama Online jest najgorszym modelem dla Twojego startupu

Kiedy ludzie myślą o rozpoczęciu działalności w oparciu o treści online, naturalnie myślą o zarabianiu pieniędzy dzięki reklamie. Prawda jest taka, że to trudniejsze niż się wydaje, i może być najmniej opłacalne podejście można podjąć.

Jak budować dochodowe Hiperlokalne strony internetowe

Wszyscy są podekscytowani hiperlokalnością (treści online związane z bardzo ograniczonym obszarem geograficznym, takim jak miasto, dzielnica, a nawet pojedynczy kod pocztowy w mieście), ale wydaje się, że nikt nie zarabia na tym pieniędzy. Oto jak sprawić, by hyperlocal był opłacalny.

Trzy sposoby finansowania swojego startupu Online bez inwestorów

Twórcy treści i przedsiębiorcy online często zaczynają swoją podróż, próbując dowiedzieć się, jak zdobyć pieniądze. Nie od klientów, ale od inwestorów. Czy to konieczne? Nie zawsze. Oto trzy kreatywne sposoby finansowania działalności skoncentrowanej na treści bez rezygnacji z części firmy.

Wideo: Jason Calacanis o obrotach, aplikacjach treści i niezależnym wideo internetowym

Seryjny przedsiębiorca treści Jason Calacanis podróżował długo, kręte i sukcesy droga jako producent nowych mediów. Kochaj go czy nie, Jason jest facetem, którego trudno zignorować, a przedsiębiorcy mediów cyfrowych byłby głupi, aby to zrobić.

Dlaczego autor XXI wieku jest przedsiębiorcą internetowym

Czy pisanie udanej książki można traktować jak startup internetowy? Tak, ponieważ nie chodzi o “self-published”, chodzi o bycie wydawcą lub producentem mediów cyfrowych.

Uzyskaj Bezpłatny Natychmiastowy Dostęp Już Dziś

Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich powyższych, a także świeże cotygodniowe aktualizacje, gdy subskrybujesz Entreproducer. Nie martw się … bo nie ma żadnych opłat.

Widzimy się tam?

O autorze: Brian Clark jest założycielem Copyblogger, CEO Copyblogger Media i redaktorem naczelnym Entreproducer.

Total
0
Shares
Related Posts