Spójrz na te cztery zapierające dech w piersiach nowe motywy WordPress

Jeśli nie jesteś projektantem z zawodu lub hobby, złożenie witryny WordPress od podstaw może przypominać samodzielne skalowanie góry (jeśli nigdy wcześniej nie wspinałeś się).

Zniechęcające. Żmudne. Może niemożliwe.

Nawet doświadczeni wspinacze, na pewno ci, którzy troszczą się o bezpieczeństwo i wsparcie, rozpoczną w bazie I pójdą nieco utartą ścieżką-ramą.

Teraz nie możemy nauczyć cię pierwszej rzeczy o skalowaniu góry, ale nasz zespół StudioPress z pewnością poprowadzi cię z łatwością i komfortem w kierunku majestatycznych nowych wyżyn, jeśli chodzi o projektowanie Twojej strony internetowej.

Pomyśl o nowym i ulepszonym Genesis Framework 2.0 jako o swoim obozie bazowym, a cztery nowe motywy potomne poniżej jako malownicze szlaki, które prowadzą do szczytu projektowania witryny.

Widok zapiera dech w piersiach.

Ten zupełnie nowy Temat ma historię do opowiedzenia

Image of Sixteen Nine Theme from StudioPress.com

Sixteen Nine to zupełnie nowy motyw dla Genesis 2.0, pierwotnie stworzony przez założyciela StudioPress Briana Gardnera na jego własną stronę internetową. Od tego czasu przeszedł do nowego projektu (go figure!), ale teraz może być cały twój.

Sixteen Nine to kwintesencja konfiguracji osobistego bloga, ale nie ogranicza. Co ma sens, bazując na tym, jak Brian nazwał temat.

Sixteen Nine bierze swoją nazwę od wzniesienia North Base Camp Mount Everest (16,900 ft). Położony w Tybecie, jest trudniejszy z dwóch obozów bazowych Everestu, aby wyruszyć z powodu dodatkowego wymaganego zezwolenia. South Base Camp znajduje się w Nepalu i jest jedną z najpopularniejszych tras trekkingowych w Himalajach.

Ale niezależnie od tego, gdzie zaczynają się wspinacze, najważniejsze jest dotarcie na szczyt. Podobnie, niezależnie od tego, czy masz osobiste, czy zawodowe cele dla swojej witryny, możesz użyć szesnastu dziewięciu, aby się tam dostać. Sprawdź demo lub po prostu śmiało i kup go teraz.

Lub …

Jeśli chcesz naprawdę turbodoładować wydajność swojej witryny, zdobądź Genesis 2.0 i Sixteen Nine plus W3 Total Cache Pro za darmo (poważnie) po zarejestrowaniu się na nowy plan hostingowy w Synthesis.

Subtelne przeprojektowanie, ta sama prostota

Teraz przesuńmy wahadło w drugą stronę, od maksimum, które Mount Everest reprezentuje i wymaga … do Minimum.

new studio press themes - minimum

Nasz motyw Minimal Pro przyjmuje oryginalne Minimum, dodaje subtelny przeprojektowanie i nadaje mu całą dobroć Genesis 2.0.

Podobnie jak szesnaście dziewięciu-i wszystkie nowe motywy StudioPress-Minimum Pro jest responsywny mobilnie, zbudowany ze znacznikami HTML5 i w pełni obsługuje mikrodane.

Pitch idealny do projektów portfolio, Minimum Pro daje dokładnie to, czego potrzebuje Twoja strona, aby odnieść sukces … i nic więcej.

Zobacz demo dla Minimum Pro tutaj.

Zachwycające obrazy wyróżniają się jeszcze bardziej po remoncie

Podczas gdy Minimal przeszedł tylko subtelną przeprojektowanie, temat Expose otrzymał kompletną metamorfozę po wydaniu Genesis 2.0.

new studiopress themes - expose

Posiadanie HTML5 pozwoliło projektantom StudioPress uczynić Expose Pro jeszcze bardziej sprzyjającym tworzeniu oszałamiających pokazów pięknej fotografii.

Przekonaj się sam z demo.

Teraz, jeśli nadal oddychasz, pozwól, że opowiem ci o jeszcze jednym wspaniałym nowym Pro theme od StudioPress.

The best gets better …

To stare, ale dobre.

Metro to jeden z najpopularniejszych motywów StudioPress ever i nie zamierzaliśmy mieszać z działającą formułą, którą kochasz.

Dlatego Metro Pro jest wizualnie węglową kopią zwykłego starego metra … ale odświeżoną i zmodernizowaną dzięki HTML5, mobilnej responsywności i wszystkim innym niezbędnym funkcjom Genesis 2.0.

Co można zrobić z metrem? Co nie mogę robisz to? Motywy WordPress nie są bardziej wszechstronne niż to.

Demo Metro Pro jest dostępne tutaj.

… A może Najlepsze jeszcze przed nami?

To, co widzisz powyżej, to tylko mały smak, aby zaostrzyć apetyt. Nowe i zaktualizowane motywy potomne dla Genesis 2.0 są publikowane na blogu StudioPress co tydzień.

A gdy zostaniesz członkiem My StudioPress, kupując motyw, możesz uzyskać inne z górską zniżką. Możesz też zostać członkiem Pro Plus i zaoszczędzić dosłownie ponad $1,000.

Więc złap oddech i wspinaj się. Nie jesteś daleko od najlepszego widoku swojej witryny, jaki kiedykolwiek widziałeś ty lub Twoi odbiorcy …

101,000 + osób bierze WordPress dalej ze StudioPress

Image of Genesis 2.0 Logo

Nasz Genesis Framework dla WordPress umożliwia szybkie i łatwe tworzenie niesamowitych stron internetowych z WordPress.

Dzięki zoptymalizowanemu pod kątem wyszukiwania kodowi i funkcjom, 55 projektom pod klucz, najnowocześniejszym zabezpieczeniom i nieograniczonemu wsparciu, aktualizacjom i stronom internetowym, które możesz zbudować, Mashable nazywa Genesis “najlepszym z najlepszych” wśród premium motywów WordPress.

Poważni wydawcy online ufają Genesis, aby zapewnić solidne podstawy dla swoich witryn. Mówiąc poważnie, mam na myśli ludzi planujących coś z tym Internetem.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym programistą, Genesis zapewnia Ci solidną infrastrukturę do zajmowania miejsc WordPress, o których nigdy nie myślałeś.

Odbierz Genesis 2.0 już dziś!

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz pytania dotyczące Genesis, na które chcesz uzyskać odpowiedź przed zakupem, skontaktuj się bezpośrednio z naszym działem wsparcia.

Jeśli jesteś już klientem StudioPress, Zaloguj się do My StudioPress wszystkie pytania dotyczące wsparcia.

Na dyskusje niezwiązane ze wsparciem informacje na temat WordPress, CSS, projektu i opinii o witrynie, przejdź do forów społeczności StudioPress w dowolnym momencie.

Dzięki!

Total
0
Shares
Related Posts