Scribe: Nowe Wersje I Lepsze Funkcje

Jest cała masa nowych i ulepszonych dzięki Scribe-naszemu oprogramowaniu SEO, które sprawia, że wyższe rankingi wyszukiwania są proste. Ponieważ jest tak wiele do omówienia, dam ci krótkie podsumowanie punktowe, które służy również jako nawigacja hiperłącza do tego postu. Chodźmy.:

 • Co To jest Scribe?
 • Nowe zintegrowane narzędzie sugestii słów kluczowych
 • Scribe 2.0 dla WordPressa
 • Scribe for Joomla
 • Skryba dla Drupala
 • Wszystkie wersje Scribe zawarte
 • Darmowy podcast SEO copywriting

Co To jest Scribe?

Po pierwsze, nie zakładajmy, że wszyscy wiedzą, czym jest i co robi skryba. Oto krótkie podsumowanie.

Scribe to usługa oprogramowania do optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, która analizuje zawartość stron internetowych, postów na blogu, informacji prasowych online lub innych treści internetowych … wszystko za jednym kliknięciem.

Następnie Scribe raportuje i mówi, jak dostosować treści, aby uzyskać lepsze rankingi w wyszukiwarkach i większy ruch, a wszystko to przy zachowaniu wysokiej jakości kopii skupionej na czytelniku.

Dowiedz się więcej o Scribe tutaj.

Nowe zintegrowane narzędzie sugestii słów kluczowych

Najfajniejszą nową funkcją w Scribe jest nowe alternatywne narzędzie sugestii słów kluczowych. Ta nowa karta pokazuje alternatywne powiązane słowa kluczowe odpowiednie dla treści i wolumen wyszukiwania dla każdego wyrażenia.

Teraz odkryjesz inne frazy kluczowe, które powinieneś kierować-dla większego ruchu lub mniejszej konkurencji – wszystko z dowolnej wersji Scribe. Jest to tylko jeden sposób, w jaki Scribe sprawia, że optymalizacja treści jest bardziej wydajna i skuteczna.

Scribe 2.0 dla WordPressa

Wydaliśmy nową wersję Scribe dla WordPressa. Oto co nowego:

 1. Wiesz już o nowym zintegrowanym narzędziu sugestii słów kluczowych do badania i oceny opcji słów kluczowych w oparciu o częstotliwość wyszukiwania.
 2. Możesz teraz ograniczyć lub zezwolić na dostęp do programu Scribe różnym autorom/użytkownikom.
 3. Możesz ręcznie wybrać motyw lub wtyczkę, której chcesz użyć w Scribe.
 4. Możesz teraz używać Scribe dla WordPressa z WooThemes, wtyczką wpSEO i wtyczką Platinum SEO.
 5. Poprawiliśmy błąd, który spowodował, że niektóre strony WordPress nie analizować poprawnie.
 6. Istnieje teraz ulepszone okno widżetu Scribe, które pokazuje liczbę ocen pozostawionych podczas edycji.
 7. Scribe WP jest gotowy na zbliżające się wydanie WordPress 3.0.

Obejrzyj film demonstracyjny dla Scribe WordPress.

Scribe for Joomla

Scribe współpracuje teraz z CMS Joomla dzięki ciężkiej pracy Joomla guru Barrie na północ od Joomla Shack i Harry Hopkins z Reliable Studios. Podobnie jak w przypadku Scribe WordPress, możesz teraz zoptymalizować zawartość dla Joomla bez opuszczania Panelu sterowania Joomla.

Obejrzyj film demonstracyjny dla Scribe Joomla.

Skryba dla Drupala

Scribe współpracuje teraz z Drupal CMS dzięki ciężkiej pracy mistrza Drupala Toma Mccrackena z Level Ten Design. Podobnie jak w przypadku Scribe dla WordPress i Joomla, Technologia Scribe jest w pełni zintegrowana z panelem sterowania Drupal.

Obejrzyj film demonstracyjny dla Scribe Drupal.

Wszystkie wersje Scribe zawarte

Wielu z was publikuje na wielu platformach lub ma klientów, którzy to robią. Więc kiedy subskrybujesz Scribe, otrzymasz Scribe Web i Scribe dla WordPress, Joomla i Drupal, all inclusive. Prawdopodobnie nie zawsze tak będzie, więc jeszcze jeden powód, aby wejść na pokład ze Skrybą dzisiaj.

Darmowy podcast SEO copywriting

Sprawdź podcast, który zrobiłem ostatnio z Johnem Jantschem z Duct Tape Marketing na temat SEO copywriting. Ta rozmowa w połączeniu z moim bezpłatnym raportem SEO copywriting sprawi, że korzystanie ze Scribe będzie jeszcze bardziej skuteczne i wydajne.

Total
0
Shares
Related Posts