Scribe 4.0: Way Beyond SEO

Jeśli przeczytałeś mój nowy ebook content marketing, który wydaliśmy w tym tygodniu, wiesz, że uważamy ukierunkowany ruch w wyszukiwarkach za najcenniejszych odwiedzających witrynę, których możesz uzyskać, jeśli chodzi o realizację celów biznesowych.

Chodzi o to … te świetne rankingi wyszukiwania są korzystnym wynikiem zintegrowanego procesu content marketingu. Taki, który obejmuje treści ukierunkowane na odbiorców, dystrybucję mediów społecznościowych oraz optymalizację na stronie i na całej stronie w sposób, który lubi Google.

Innymi słowy, wygrywasz z treściami, wygrywasz z serwisami społecznościowymi,a ostatecznie wygrywasz również z wyszukiwaniem.

Trzy lata temu stworzyliśmy Scribe jako proste oprogramowanie do copywritingu SEO, które złożyło jedną ogromną obietnicę – stale ewoluować, podobnie jak Wyszukiwarki. Dwa lata temu zaczęliśmy przekształcać to początkowe podejście w oprogramowanie content marketingowe, które lepiej odzwierciedlało sposób działania procesu Copybloggera.

Wtedy Panda i Pingwin trafiły, a “Copyblogger way” stał się na sposób SEO musi być zrobione. Na szczęście nowy skryba został specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić przetestowany w boju proces, który obejmuje fakt, że świetne rankingi wyszukiwania są lukratywnym wynikiem treści zoptymalizowanych pod kątem odbiorców i ekspozycji w mediach społecznościowych.

Mając to na uwadze, z dumą przedstawiam Scribe 4.0 – nasze oprogramowanie do marketingu treści, które zostało zaprojektowane, aby zapewnić Ci większy ruch i leady przy mniejszym czasie i kłopotach.

Trzy proste kroki do sukcesu Content Marketingu

Zgodnie z Trójcą marketingu online treści, społecznościowego i wyszukiwania, Scribe v4 sprawia, że content marketing jest skuteczny i wydajny dzięki trzem podstawowym funkcjom, które można wykorzystać: Badaj, Optymalizuj i łącz.

1. Badania naukowe

Scribe pokazuje język, który publiczność preferuje podczas wyszukiwania i dyskusji w sieciach społecznościowych, zanim zaczniesz tworzyć treści. Po utworzeniu treści Scribe ujawnia inne dochodowe tematy i frazy kluczowe w oparciu o to, czego chcą twoi odbiorcy.

2. Optymalizuj

Scribe analizuje Twoje treści i mówi ci dokładnie, jak delikatnie je dostosować, aby uzyskać lepsze rankingi w wyszukiwarkach. Scribe analizuje również ogólną zawartość witryny, aby pomóc ci w realizacji strategii treści go-forward, która stała się niezbędna od aktualizacji Google Panda.

3. Połącz

Scribe pomaga łączyć treści, aby zwiększyć użyteczność, czas na stronie i indeksowanie, identyfikować odpowiednie strony internetowe dla treści gości, strategicznych sojuszy i budowania linków, rekrutować autorytatywnych pisarzy branżowych i lokalizować użytkowników mediów społecznościowych, którzy będą chcieli udostępnić Twoje treści.

Scribe for WordPress i aplikacja internetowa Scribe

Scribe for WordPress (zobacz demo tutaj) używa naszej dołączonej wtyczki, aby połączyć się z API Scribe i integruje wszystkie funkcje Scribe wewnątrz interfejsu WordPress. Sean Jackson i Chris Garrett z Copyblogger Media przeprowadzili szczegółową demonstrację wersji Scribe 4.0 dla WordPress. To demo było dla naszych obecnych klientów Scribe, więc nie ma szumu i wszystkich cennych informacji” jak “i” dlaczego”.

Scribe Web (v4 dostępny 15 października) jest całkowicie pod klucz-podajemy Ci nazwę użytkownika i hasło podczas subskrypcji. Po zalogowaniu możesz przeprowadzić badania, optymalizację treści, relacje i inne działania związane z jednym miejscem, a następnie opublikować swoje treści za pomocą przycisku do WordPress, Drupal lub Joomla. Możesz także generować konfigurowalne raporty optymalizacji dla klientów za pomocą jednego kliknięcia.

Wkrótce przygotowaliśmy dla Ciebie ekscytujące dodatkowe platformy, a także integrację Scribe z jednymi z najmądrzejszych platform zarządzania treścią i usług marketingowych online. Zostańcie z nami.

Zobacz Skrybę Na Własne Oczy

Spójrz na wszystko, co potrafi skryba. Więc weź Scribe ‘ a na jazdę próbną bez ryzyka. Scribe zapewnia dokładny proces marketingu treści, który pomógł Copyblogger przekształcić się z prostego bloga w firmę programistyczną z klientami 95,000+ – i będzie działać również dla Twojej firmy.

Total
0
Shares
Related Posts