Rocket Lawyer Review

Rocket Lawyer to jedna z najpopularniejszych i renomowanych usług prawnych online w USA.

Platforma jest najbardziej znana z obszernej biblioteki dokumentów prawnych, formularzy i szablonów umów. Jest to szybki, łatwy i niedrogi sposób na uzyskanie porady prawnej od wykwalifikowanych prawników.

Rocket Lawyer świadczy również usługi tworzenia biznesu dla LLC, C-corps, s-corps i organizacji non-profit we wszystkich stanach 50.

Od momentu uruchomienia w 2008 roku z usług prawnych Rocket Lawyer skorzystało ponad 20 milionów osób. Czy Rocket Lawyer jest odpowiedni dla Ciebie i Twojej firmy? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć.

Zapisz się na Rocket Lawyer już dziś.

Rocket Lawyer Business Formation Services

Rocket Lawyer oferuje szeroki zakres usług zarówno dla osób fizycznych, jak i firm. Od planowania nieruchomości po umowy najmu i ugody rozwodowe, mają dokumenty prawne i usługi adwokackie dla praktycznie każdej kategorii, o której możesz pomyśleć.

Na potrzeby tego przewodnika skupimy się na usługach tworzenia biznesu oferowanych przez Rocket Lawyer. Te usługi tworzenia można podzielić na trzy główne kategorie—usługi LLC, Usługi inkorporacji i usługi zarejestrowanych agentów.

Przyjrzymy się każdemu z nich bliżej, aby pomóc ci określić, czy Rocket Lawyer jest dla Ciebie odpowiedni.

Rocket Lawyer LLC Services

Jeśli rozpoczynasz działalność LLC i chcesz uniknąć wysokich kosztów związanych z zatrudnieniem tradycyjnego prawnika, Rocket Lawyer jest opłacalną alternatywą.

Rozpoczęcie pracy jest łatwe. Wystarczy odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących Twojej firmy, a Rocket Lawyer zajmie się całą papierkową robotą za ciebie. Zajmą się również zgłoszeniem LLC w Twoim imieniu.

Po zakończeniu procesu będziesz mieć dostęp do dokumentów LLC z konta Rocket Lawyer. Wydruki zostaną również wysłane do ciebie.

Kolejną zaletą korzystania z Rocket Lawyer do utworzenia Twojej LLC jest wiedza zawarta w Twojej usłudze. Specjaliści Rocket Laywer LLC współpracowali z tysiącami firm, więc wszystko widzieli. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz dodatkowej pomocy podczas procesu, ci eksperci są w zasięgu telefonu.

Odpowiadanie na pytania i realizacja zamówienia online zajmuje zaledwie kilka minut.

Wybierz stan formacji, wybierz nazwę firmy, podaj podstawowe dane kontaktowe i wypełnij kilka innych prostych pól formularza. Podczas tego procesu będziesz miał okazję spieszyć się z zamówieniem, jeśli musisz jak najszybciej utworzyć LLC. Opłaty za pilne zgłoszenie i czas przetwarzania różnią się w zależności od stanu.

Możesz również użyć Rocket Lawyer, aby uzyskać numer identyfikacji podatkowej (EIN). Musisz go mieć, więc teraz ma sens. Dodatek ein kosztuje $59.99.

Rocket Lawyer uderza cię kilkoma sprzedawcami podczas procesu zamówienia dla Twojej LLC. Możesz pominąć większość z nich. Oferują również usługi zarejestrowanych agentów za $149.99 rocznie ($111.99 ze zniżką członkowską). Wkrótce omówimy te usługi bardziej szczegółowo, ale jest to zdecydowanie coś, co chcielibyście dodać.

Usługa formacji LLC kosztuje $99.99 + opłaty państwowe. Ale możesz go otrzymać za darmo, gdy zarejestrujesz się na członkostwo Premium Rocket Lawyer.

Spójrz na tę przykładową stronę kasy dla LLC w Waszyngtonie:

Jak widzisz, rabaty członkowskie zostaną automatycznie zastosowane do twojego zamówienia po zarejestrowaniu się. $ 99.99 jest odejmowana, a usługa zarejestrowanego agenta jest również zdyskontowana.

Większość osób korzysta z opcji członkostwa. Chodzi o inne korzyści i usługi prawne, których Twoja firma będzie potrzebować po oficjalnym utworzeniu LLC. Na przykład możesz zadawać prawnikom bezpłatne pytania prawne i uzyskać bezpłatne 30-minutowe konsultacje w nowych kwestiach prawnych. Usługi te zwykle zaczynają się od $49.99 za pytanie i $59.99 za konsultację, więc członkostwo oferuje ogromną wartość dla właścicieli firm.

Rocket Lawyer powinien być najważniejszym czynnikiem dla każdego, kto chce szybkiego i niedrogiego sposobu utworzenia LLC online pod koniec dnia.

Rocket Lawyer Incorporation Services

Oprócz LLC, możesz również użyć Rocket Lawyer, aby utworzyć korporację S, korporację C lub korporację non-profit.

Usługi inkorporacji są prawie identyczne z usługami LLC. Aby rozpocząć, odpowiesz na kilka prostych pytań dotyczących Twojej firmy. Pytania będą wyglądać nieco inaczej dla korporacji, ale to wciąż te same ogólne informacje.

Będziesz mieć również dostęp do ekspertów inkorporacji w Rocket Lawyer, jeśli masz pytania lub potrzebujesz dodatkowej pomocy podczas procesu rejestracji. To normalne, że potrzebujesz wskazówek, zwłaszcza jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś. Nie bój się skorzystać z ich wiedzy.

Rocket prawnik pomoże Ci zorganizować z aspektem finansowym nowej korporacji, jak również. Możesz podać początkową liczbę akcji, które chcesz wyemitować, oraz początkowe wartości tych akcji. Następnie dodasz informacje o akcjonariuszach Twojej korporacji, w tym ich procent kapitału i dane osobowe. Rocket Lawyer wykorzysta te informacje odpowiednio na dokumentach założycielskich.

Możesz również dołączyć informacje o dodatkowych dyrektorach korporacji podczas procesu zamówienia.

Rocket Lawyer może również obsługiwać formularz wyborczy S-corp podczas wypełniania dokumentów. Ta dodatkowa usługa inkorporacji kosztuje $69. Opłata jest zdecydowanie warta wygody, jeśli chcesz być opodatkowany jako korporacja S.

Jeśli chcesz, aby dokumenty założycielskie zostały natychmiast złożone, musisz zapłacić dodatkowo, aby przyspieszyć proces. Dokładna opłata i czas przetwarzania będą się różnić w zależności od stanu formacji.

Na przykład standardowy Czas Przetwarzania w Kalifornii wynosi 5-7 dni roboczych (120 USD). Ale możesz przyspieszyć zamówienie przez 1-2 dni robocze i zapłacić $560. Czy naprawdę jest wart więcej niż 4,5 x standardowa opłata? Ty decydujesz.

Możesz dodać EIN (NIP) do zamówienia za $ 59.99. Uzyskanie tego na własną rękę bezpośrednio z urzędu skarbowego jest bezpłatne, ale łatwiej jest po prostu mieć Rocket Lawyer zrobić to za Ciebie i uzyskać wszystko w jednym miejscu.

Rocket Lawyer oferuje również dostosowany “zestaw korporacyjny” dla nowych korporacji. Za 99 $dostaniesz:

 • Certyfikaty magazynowe
 • Niestandardowy wytłaczany segregator z nazwą korporacji i pasującym futerałem na klip
 • Niestandardowa pieczęć firmowa
 • Przykładowe formularze biznesowe

Jest to przedmiot “miły do posiadania”, ale nie jest to wymóg włączenia.

Ostatnim etapem procesu jest decyzja, czy użyć Rocket Lawyer jako zarejestrowanego agenta. Ta dodatkowa usługa kosztuje $149.99 rocznie ($111.99 dla członków).

Ponownie możesz uniknąć opłaty za usługę inkorporacji 99, rejestrując się w członkostwie Rocket Lawyer premium.

Między szybką konfiguracją, niskimi kosztami i bieżącymi korzyściami, usługi inkorporacji Rocket Lawyer powinny być zdecydowanie brane pod uwagę, jeśli jesteś gotowy do włączenia.

Rocket Lawyer Registered Agent Services

Rocket Lawyer świadczy usługi dla zarejestrowanych agentów we wszystkich 50 stanach. Jeśli używasz ich do utworzenia LLC lub korporacji, dodanie tej usługi nie wymaga myślenia.

Twoja firma potrzebuje zarejestrowanego agenta, a to jest zdecydowanie coś, czego nie chcesz robić na własną rękę.

Oto krótkie wyjaśnienie, co jest zawarte w tych usługach:

 • Zachowaj prywatność swoich danych osobowych (RA będą wykorzystywane do publicznych rejestrów)
 • Oficjalny punkt kontaktowy dla zgłoszeń prawnych i podatkowych
 • Dostęp Online do informacji prawnych
 • Szybkie powiadomienia e-mail
 • Akceptacja i powiadomienie o każdej usłudze procesu
 • Zapewniona zgodność

Usługa kosztuje $149.99 rocznie. Możesz go otrzymać po obniżonej cenie $111.99 z członkostwem Rocket Lawyer premium.

Jeśli używasz Rocket Lawyer do tworzenia swojej firmy, zdecydowanie polecam również Korzystanie z usługi zarejestrowanego agenta.

Ogólna cena i wartość

Struktura cenowa Rocket Lawyer jest nieco wyjątkowa w porównaniu z innymi podobnymi usługami na rynku. Oprócz samodzielnych usług, oferują one Członkostwo premium, w którym członkowie mają dostęp do zniżek i gratisów.

Przyjrzyjmy się bliżej, co członkowie premier otrzymują za $ 39.99 miesięcznie:

 • Bezpłatna formacja biznesowa (dla nowych członków, 25% zniżki)
 • 25% off zarejestrowanych usług agenta (Zwykle $149.99)
 • Darmowe dokumenty prawne (Zwykle $39.99 za dokument)
 • Bezpłatna ochrona dokumentów (Zwykle 9,99 USD za dokument)
 • Darmowe pytania prawne (Zwykle $49.99 za pytanie)
 • Bezpłatne konsultacje prawne 30 minut (Zwykle $59.99 za konsultację)
 • Do 40% off Rocket Prawnik na wezwanie adwokaci

Członkostwo jest również bezpłatne, aby spróbować przez siedem dni.

Krótko mówiąc, możesz uzyskać odstąpienie od kosztów tworzenia firmy (z wyłączeniem opłat państwowych) po zarejestrowaniu się w Rocket Lawyer Premium. Jeśli planujesz skorzystać z dodatkowych usług po początkowym założeniu firmy, koszt członkostwa opłaca się dość szybko, szczególnie w przypadku dokumentów prawnych i konsultacji.

Ale jeśli chcesz po prostu użyć Rocket Lawyer do pakietu tworzenia biznesu i nigdy nie planujesz korzystać z innych usług, prawdopodobnie nie potrzebujesz członkostwa.

Doświadczenie Użytkownika

Korzystanie Rocket Lawyer do tworzenia firmy jest niezwykle proste. Przechodziłem przez ten proces kilka razy dla różnych typów jednostek, stanów i scenariuszy. Nigdy nie zajęło więcej niż pięć minut, aby odpowiedzieć na pytania.

Po wypełnieniu formularzy rejestracyjnych usiądź wygodnie i zrelaksuj się, podczas gdy Rocket Lawyer zajmie się resztą.

Wszystkie dokumenty LLC lub incorporation będą dostępne online, aby uzyskać dostęp i pobrać. Rocket Lawyer wyśle Ci również papierową kopię tych dokumentów pocztą.

Tworzenie dokumentów prawnych przy użyciu szablonów dostarczonych przez Rocket Lawyer to również Pestka. Mają umowy i dokumenty na wszystko, co jest niezwykle przydatne dla każdego właściciela firmy.

Niedawno pojawiła się również nowa funkcja, RocketSign, która oferuje podpisy elektroniczne na dokumentach z dowolnego miejsca.

Możliwości podpisu elektronicznego nie sprawią ani nie złamą twojej decyzji o wykorzystaniu Rocket Lawyer do tworzenia biznesu, ale te dodatkowe korzyści zdecydowanie dodają wartości, jeśli jesteś na ogrodzeniu.

Obsługa Klienta

Zespół wsparcia Rocket Lawyer jest wyjątkowy. Uwielbiam fakt, że możesz do nich zadzwonić, jeśli potrzebujesz pomocy podczas procesu rejestracji lub w dowolnym innym momencie.

Często nowi właściciele firm mają pytania, ponieważ tworzą LLC lub włączają. Eksperci z Rocket Lawyer mogą cię uspokoić.

Przedstawiciele są dostępni przez telefon lub czat na żywo od 6: 00 do 18: 00, Od Poniedziałku do piątku.

Dzięki członkostwu Rocket Lawyer otrzymasz również bezpłatne 30-minutowe konsultacje prawne dla każdej nowej sprawy prawnej. Jeśli masz tylko szybkie Pytanie prawne, możesz również poprosić adwokata Rocket Lawyer za darmo.

Ostateczny Werdykt

Polecamy Rocket Lawyer? Oczywiście.

Jest to doskonała opcja dla każdego, kto chce utworzyć LLC lub korporację. Zapewniają również usługi zarejestrowanych agentów, dokumenty prawne, konsultacje adwokackie, możliwości podpisu elektronicznego i mnóstwo innych przydatnych usług prawnych online.

Reputacja i niezawodność Rocket Lawyer mówią same za siebie dzięki ponad 12-letniemu doświadczeniu i ponad 20 milionom obsługiwanych klientów.

Możesz szybko i łatwo zostać członkiem Rocket Lawyer premium, aby utworzyć swoją firmę za darmo i korzystać z atrakcyjnych zniżek na inne usługi.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Related Posts