LegalZoom Recenzja

LegalZoom jest jedną z największych internetowych platform prawnych. Zapewniają szeroki zakres usług adwokackich dla firm i osób fizycznych.

Firma rozpoczęła działalność w 2001 roku, kiedy założyciele uznali potrzebę udostępnienia Amerykanom przystępnej cenowo pomocy prawnej. Przewińmy do dnia dzisiejszego, a oni służyli ponad czterem milionom ludzi w całym kraju.

Usługi tworzenia biznesu LegalZoom istnieją od samego początku. Dzięki prawie dwudziestoletniemu doświadczeniu w tej dziedzinie, LegalZoom pomógł stworzyć miliony firm.

Nazwanie Legalzooma liderem branży w przestrzeni tworzenia biznesu byłoby drastycznym niedopowiedzeniem. Ta firma jest zdecydowanie najpopularniejszą opcją na rynku-i nie bez powodu.

Czy LegalZoom jest dla Ciebie odpowiedni? Ten przewodnik pomoże Ci odpowiedzieć na to pytanie. Jeśli jesteś gotowy do uruchomienia firmy, przejdź poniżej, aby zobaczyć, czy LegalZoom może zaspokoić Twoje potrzeby.

Zapisz się na LegalZoom już dziś.

LegalZoom Business Formation Services

Jak już wspomniano, LegalZoom oferuje obszerną listę usług prawnych. Istnieją setki opcji na tej stronie internetowej, od praw autorskich i znaków towarowych po umowy o nieruchomości i Fundusze powiernicze. Ale na potrzeby tego przewodnika skupimy się na pakietach formacyjnych LegalZoom.

Można je podzielić na trzy główne kategorie—usługi LLC, Usługi inkorporacji i usługi zarejestrowanych agentów. Poniższe recenzje szczegółowo analizują plany, ceny, korzyści i spostrzeżenia klientów dotyczące LegalZoom.

Usługi LegalZoom Sp. z o. o.

Ponad 2 miliony firm wykorzystało LegalZoom do utworzenia LLC. Żadna inna usługa formacji online na rynku nie zbliżyła się do tego wolumenu.

To nie przypadek, że usługi LLC LegalZoom są tak popularne. Naprawdę trafiły w dziesiątkę pod względem prostoty i przystępności cenowej—dzięki czemu każdy może łatwo zacząć.

Proces tworzenia LLC najlepiej wyjaśnić w zaledwie trzech prostych krokach:

 1. Podaj szczegóły dotyczące twojej firmy.
 2. LegalZoom poleca usługi dopasowane do Twoich potrzeb.
 3. Wybierz swój pakiet i pozwól LegalZoom zająć się resztą.

To naprawdę nie jest łatwiejsze niż to. Aby rozpocząć, możesz użyć LegalZoom, aby sprawdzić dostępność nazwy firmy. Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na nazwę, możesz pominąć ten krok i dowiedzieć się o tym później.

Następnie wybierz stan, który chcesz utworzyć LLC (większość osób wybiera swój stan macierzysty).

LegalZoom poprosi Cię o odpowiedź na kilka dodatkowych pytań, takich jak kiedy chcesz uruchomić, co robi Twoja firma (restauracja, doradztwo, drycleaning, tech itp.), a jeśli zatrudnisz pracowników w pierwszym roku. Gdy odpowiesz na te pytania, LegalZoom zacznie polecać niektóre usługi.

Jeśli chcesz, aby LegalZoom obsługiwał Twoją dokumentację LLC, wybierz jeden z następujących pakietów:

 • Umowa operacyjna — $99
 • Umowa operacyjna i EIN (NIP) — $159
 • Umowa operacyjna, EIN i licencje — $199

Każda firma potrzebuje EIN. Tak więc, o ile nie chcesz sam złożyć wniosku przez IRS, będziesz chciał przejść z pakietem średniej warstwy na minimum. W tym momencie warto zapłacić dodatkowe $40 za pełny pakiet ubezpieczeniowy. LegalZoom zajmie się dokumentami dla wszystkich federalnych, stanowych i lokalnych zezwoleń i licencji.

Będziesz mieć również możliwość dodania ochrony prawnej i wskazówek do pakietu formacji LLC. Obejmuje to nieograniczone 30-minutowe konsultacje,wskazówki dotyczące zgodności z przepisami podatkowymi i wiele innych. Usługa opcjonalna jest bezpłatna przez dziesięć dni,a następnie odnawia się za $ 39.99 miesięcznie. Istnieje również Pakiet prawny “Total Compliance”, który kosztuje 280 USD rocznie. Ponownie, możesz dostać to za darmo przez dziesięć dni, aby go wypróbować.

Na koniec zostaniesz poproszony o wybranie pakietu zgłoszenia LLC:

 • Gospodarka – 79 zł + opłaty państwowe
 • Standard – 329 zł + opłaty państwowe
 • Express Gold – 349 zł + opłaty państwowe

Wszystkie plany są dostarczane z wyszukiwaniem dostępności nazwy firmy, certyfikatem organizacji, zgłoszeniem LLC, analizą oszczędności podatkowych i pakietem powitalnym digital LLC. LegalZoom zajmie się komunikacją z Sekretarzem Stanu w Twoim imieniu i zapewni, że Twoja dokumentacja jest dokładna przed ostatecznym złożeniem.

Najważniejszą różnicą między tymi trzema pakietami jest szybkość archiwizacji. Dokładna ilość czasu będzie się różnić w zależności od stanu. Ale ogólnie rzecz biorąc, Gospodarka wynosi 30 dni roboczych, Standard to 15 dni roboczych, A Express Gold to 10 dni roboczych. Pakiet Express Gold jest również dostarczany z priorytetowym wsparciem siedem dni w tygodniu.

Usługi zarejestrowanych agentów LegalZoom zaczynają się od $249 rocznie w pakiecie z planem LLC.

Po sfinalizowaniu zamówienia po prostu usiądź wygodnie i zrelaksuj się, podczas gdy LegalZoom obsługuje Twoje zgłoszenie LLC.

Jeśli chcesz skorzystać z najpopularniejszej usługi formacyjnej na świecie, aby rozpocząć swoją LLC, nie szukaj dalej niż LegalZoom.

LegalZoom Incorporation Services

Usługi inkorporacji z LegalZoom są również niezwykle popularne. W rzeczywistości firmy 400,000 + wykorzystały LegalZoom do włączenia.

Platforma daje dwie ścieżki inkorporacji do podjęcia-C corporation lub S corporation. Według LegalZoom, około 70% ich klientów korzysta z opcji S-corp. Ale nie czuj się jak twoja decyzja jest ostateczna, jak zawsze można nawrócić później. Uwaga, jest dodatkowa opłata w wysokości 60 $za przejazd trasą s-corp.

Pomocne jest, aby Strona internetowa wyjaśniała również różnice między dwoma typami korporacji.

Proces włączenia do LegalZoom przebiega podobną ścieżką do zgłoszenia LLC. Odpowiesz na kilka pytań, wybierzesz opcje usługi, a LegalZoom zajmie się resztą.

Oto szybki przegląd planów inkorporacji i cen:

 • Gospodarka – 149 zł + opłaty państwowe
 • Standard – 329 zł + opłaty państwowe
 • Express Gold – 349 zł + opłaty państwowe

Wszystkie plany są dostarczane z weryfikacją nazwy firmy, wypełnianiem dokumentów założycielskich, statutem i dożywotnim wsparciem. LegalZoom zapewnia również “przewodnik po kolejnych krokach”, który wyjaśnia, co musisz zrobić po oficjalnym utworzeniu korporacji.

Z LegalZoom, możesz spać spokojnie wiedząc, że wszystkie ” i “zostały kropkowane i” T ” zostały przekroczone w Twojej papierkowej robocie. Nazywają to ” przeglądem spokoju umysłu.”

Standardowy pakiet zawiera deluxe organizer (segregator ze wszystkimi dokumentami założycielskimi), spersonalizowane certyfikaty akcji 20, oficjalną pieczęć firmy i Przyspieszone przetwarzanie. Za dodatkowe $20, można uaktualnić do Express Gold do przetwarzania przyspieszonego z Sekretarza Stanu i szybkiej dostawy.

Jeśli zakładasz firmę zawodową (Prawo, Medycyna, Stomatologia itp.), jest dodatkowa opłata 50 do włączenia.

Opłata za zarejestrowanego agenta zaczyna się od $249 rocznie, gdy połączysz ją z pakietem tworzenia inkorporacji, a stawki odnawiania mogą ulec zmianie.

Oto szybki przegląd cen dokumentów założycielskich:

 • Regulaminy i uchwały korporacyjne — $99
 • Regulaminów, uchwał i EIN — $159
 • Regulaminów, uchwał, EIN i licencji biznesowych — $249

Większość korporacji wybiera trzecią opcję. W końcu będziesz potrzebował wszystkich, więc warto je dostać od LegalZoom, gdy będziesz się przygotowywać.

LegalZoom zaoferuje Ci kilka upsells dla usług prawnych i zgodności przed sfinalizowaniem zamówienia. Są one opcjonalne i w większości przypadków nie trzeba ich dodawać. Wszystkie dokumenty założycielskie będą dostępne do pobrania cyfrowego po zakończeniu. Ta wygoda jest zawarta we wszystkich pakietach.

Dla tych z Was, którzy muszą jak najszybciej złożyć dokumenty, upewnij się, że wybierzesz pakiet Express Gold, aby uzyskać najszybszy możliwy czas przetwarzania.

LegalZoom Registered Agent Services

Każda firma potrzebuje zarejestrowanego agenta. Tak więc, jeśli używasz LegalZoom do utworzenia swojej LLC lub korporacji, sensowne jest również korzystanie z usługi zarejestrowanego agenta.

Ponad milion firm w całym kraju polega na LegalZoom jako zarejestrowanym agencie.

Oto krótki przegląd tego, co zarejestrowani agenci LegalZoom będą obsługiwać w imieniu Twojej firmy:

 • Dokumenty sądowe (jeśli dostaniesz doręczenie)
 • Oficjalne korespondencje państwowe
 • Powiadomienia podatkowe państwa
 • Powiadomienia sekretarza stanu
 • Ogłoszenie o raporcie rocznym
 • Niszczarka śmieci

LegalZoom oferuje również ochronę i monitorowanie danych biznesowych, nieograniczone miejsce na dane w chmurze oraz kalendarz zgodności z nadchodzącymi terminami składania dokumentów. Niektóre z tych dodatków podlegają dodatkowym opłatom.

Plany zarejestrowanych agentów zaczynają się od $299 rocznie. Twój pierwszy rok jest dyskontowany do $249, jeśli korzystasz z usług formacji LLC lub inkorporacji LegalZoom, jak wspomniałem powyżej.

Jeśli używasz LegalZoom do utworzenia swojej LLC lub korporacji, dodanie usługi zarejestrowanego agenta nie wymaga myślenia. Ale jeśli masz istniejącą firmę, prawdopodobnie możesz znaleźć bardziej przystępnego zarejestrowanego agenta gdzie indziej.

Ogólna cena i wartość

LegalZoom nie jest tani. Jeśli szukasz absolutnie najniższych cen na rynku za usługę tworzenia biznesu, prawdopodobnie nie będzie to najlepsza opcja dla ciebie.

Oto spojrzenie na stawki startowe dla najpopularniejszych usług:

 • Formacja LLC – Zaczyna się od $79 + opłaty państwowe
 • Tworzenie korporacji – Zaczyna się od $149 + opłaty państwowe
 • Zarejestrowany agent – Zaczyna się od $299 rocznie

Na pierwszy rzut oka nie wydaje się to zbyt wysokie. Ale gdy zaczniesz przechodzić przez ten proces, szybko zdasz sobie sprawę, że potrzebujesz więcej niż minimum—rzeczy takie jak EIN, umowa operacyjna i regulaminy korporacyjne kosztują dodatkowo.

Usługi zarejestrowanych agentów nie są uwzględniane w żadnym z planów zakładania działalności. Jednak otrzymasz obniżoną stawkę w wysokości $249 w pierwszym roku, jeśli zapisujesz się na pakiet formacyjny LegalZoom.

Inni dostawcy na rynku oferują usługi zarejestrowanych agentów zaczynające się od $ 100. Niektóre nawet zawierają usługi zarejestrowanych agentów za darmo z pakietami tworzenia firm.

Ale nie pozwól, aby te wyższe stawki odwróciły cię od korzystania z LegalZoom. Oferują one godne zaufania i niezawodne usługi. Ponadto zawsze możesz dodać inne usługi doradztwa prawnego do swojego planu. Wtedy LegalZoom może stać się punktem kompleksowej obsługi dla Twoich potrzeb biznesowych.

Doświadczenie Użytkownika

Korzystanie z LegalZoom do tworzenia firmy jest dość proste. Kiedy wylądujesz na stronie głównej, zobaczysz obszerną listę usług prawnych, a sekcja tworzenia biznesu jest łatwa do znalezienia.

Stamtąd wystarczy wybrać typ jednostki i postępować zgodnie z instrukcjami. Oto przykład z procesu tworzenia LLC:

Po odpowiedzi na to proste pytanie tak lub nie, będziesz nadal wypełniać dodatkowe pola formularza.

Ponownie, to jest tak proste, jak to tylko możliwe. Odpowiedź na te pytania zajmuje mniej niż dziesięć minut, a ostatecznie sfinalizowanie pakietu. Będziesz musiał poruszać się po drodze przez niektóre upsells, ale większość z was może obejść się bez dodatkowych usług. Łatwo je dodać później, jeśli zmienisz zdanie. Tylko upewnij się, że masz swoje dokumenty, zgłoszenia, EIN i zarejestrowanego agenta, na minimum.

Kiedy zamówienie zostanie ukończone, to tylko kwestia oczekiwania.

Niektórzy klienci skarżą się na powolny czas składania dokumentów. Możesz przyspieszyć ten proces, wybierając inny pakiet przy kasie. Złożenie planu podstawowego trwa 30 dni roboczych.

Obsługa Klienta

Poziom wsparcia zależy od rodzaju firmy i pakietu.

Na przykład, wszystkie pakiety inkorporacji pochodzą z dożywotnim wsparciem siedem dni w tygodniu. Ale jeśli tworzysz LLC, lifetime support siedem dni w tygodniu jest dostępny tylko w pakiecie Express Gold (najwyższy poziom).

Wszyscy inni będą mieli standardowe wsparcie w przypadku pytań związanych z tworzeniem firmy.

Jeśli potrzebujesz pomocy przed rejestracją, specjaliści LegalZoom są dostępni przez telefon, e-mail i czat na żywo, Od Poniedziałku do piątku w godzinach od 5 do 19 PT oraz w weekendy od 7 do 16 PT.

LegalZoom oferuje 100% gwarancję satysfakcji. Oczywiście ta obietnica wiąże się z pewnymi ewentualnościami. Ale jeśli nie jesteś zadowolony z usługi, możesz poprosić o zwrot pieniędzy w ciągu 60 dni od zakupu. Wszelkie opłaty państwowe lub opłaty rządowe nie podlegają zwrotowi.

Ostateczny Werdykt

LegalZoom jest liderem branży w obszarze tworzenia biznesu. Pomogli stworzyć miliony firm we wszystkich 50 stanach.

Jest to realna opcja do rozważenia dla tworzenia LLC, tworzenia korporacji i usług zarejestrowanych agentów.

Kolejną zaletą korzystania z LegalZoom jest aspekt prawny ich usług (stąd nazwa). Są one zaufanym źródłem porad prawnych i konsultacji adwokackich, jak również. Jeśli więc szukasz kompleksowego rozwiązania dla swojej firmy, nie szukaj dalej niż LegalZoom.

Total
0
Shares
Related Posts