Incorporate.com Przegląd

Incorporate.com ma ponad stuletnie doświadczenie w obszarze tworzenia biznesu. Jest to oddział korporacji usługowej (CSC), która została założona w 1899 roku.

Oczywiście, w ciągu ostatnich 122 lat firma zmieniła się nieco. Dzisiaj, Incorporate.com służy jako szybki i łatwy sposób tworzenia firm online. Jako pionier i lider branży w tej dziedzinie, ponad 750,000 LLC i korporacji w całym kraju zostały uruchomione Incorporate.com.

Oferują szeroki zakres usług, aby rozpocząć działalność gospodarczą, utrzymać firmę i wszystko pomiędzy. Od uzyskania EIN do S-corp i licencji biznesowych, Incorporate.com ma wszystko.

Is Incorporate.com odpowiedni dla Ciebie i Twojej firmy? Skorzystaj z tego przewodnika, aby się dowiedzieć.

Zapisz się na Incorporate.com dzisiaj.

Incorporate.com Usługi Tworzenia Przedsiębiorstw

Jak już wcześniej stwierdzono, Incorporate.com oferuje mnóstwo usług. Ale jego plany tworzenia biznesu są zdecydowanie najbardziej popularne, więc na tym skupi się większość tego przeglądu. Te usługi tworzenia można podzielić na trzy główne kategorie—usługi LLC, Usługi inkorporacji i usługi zarejestrowanych agentów.

Kontynuuj poniżej, aby dowiedzieć się więcej o pakietach, cenach, korzyściach i dowiedzieć się, co prawdziwi klienci mają do powiedzenia na temat Incorporate.com do tworzenia biznesu.

Incorporate.com usługi LLC

Możesz użyć Incorporate.com aby utworzyć LLC (spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością) we wszystkich stanach 50. Po wybraniu lokalizacji i typu podmiotu wypełnienie pozostałej części aplikacji jest proste.

Incorporate.com zadaje kilka prostych pytań na temat ciebie i Twojej firmy. Stamtąd eksperci formacji zajmują się resztą. Obejmuje to wszystkie przygotowania dokumentacji i zgłoszenia prawne dla Twojej LLC.

Zasadniczo Twoja praca jest skończona Po wypełnieniu wniosku online. To tylko kwestia oczekiwania, aż LLC zostanie oficjalnie utworzona z twoim stanem.

Incorporate.com oferuje trzy różne pakiety formacji LLC do wyboru:

 • Starter-99 zł + opłaty państwowe
 • The Essentials – $249 + opłaty państwowe
 • Prace-349 zł + opłaty państwowe

Wszystkie plany mają dostęp do CSCNavigator, internetowego narzędzia zgodności biznesowej zaprojektowanego, aby utrzymać twoją LLC w dobrej kondycji. Zapewnia takie korzyści, jak zgłaszanie alertów, nieograniczone przechowywanie dokumentów, Lista zadań do wykonania i śledzenie statusu zamówienia.

Incorporate.com przygotowuje i składa wszystkie dokumenty założycielskie LLC z sekretarzem stanu, niezależnie od wybranego planu. Wszystkie pakiety są objęte gwarancją zgodności korporacyjnej w wysokości 75 000 USD i natychmiastowym dostępem online do wszystkich złożonych dokumentów LLC.

Dla tych, którzy chcą czegoś więcej niż podstawy, Pakiet Essentials zawiera EIN (identyfikator podatkowy) i zestaw korporacyjny.

Pakiet Works zawiera wszystkie podstawowe usługi, a także umowę operacyjną LLC i pakiet badawczy licencji biznesowej.

Warto zauważyć, że niektóre z tych usług są dostępne tylko dla klientów, którzy korzystają Incorporate.com jako ich zarejestrowany agent. Wkrótce omówimy to bardziej szczegółowo.

Po wybraniu planu automatycznie zostaniesz przekierowany do aplikacji online LLC. Formularz ten można wypełnić w mniej więcej dziesięć minut.

Między niskimi kosztami a wyjątkową obsługą, Incorporate.com powinien być najważniejszym czynnikiem dla każdego, kto chce utworzyć LLC.

Incorporate.com Usługi Inkorporacji

Incorporate.com oferuje usługi tworzenia korporacji dla C-corps, s-corps i organizacji non-profit. Proces jest podobny do opisanych powyżej usług LLC. Ale pytania aplikacji będą nieco inne w zależności od wybranego typu jednostki.

Dla tych z Was, którzy nie są pewni, która struktura korporacyjna jest odpowiednia dla Twojej firmy, Incorporate.com ma świetne zasoby na swojej stronie internetowej, które pomogą Ci podjąć decyzję. Możesz nawet skonsultować się z jednym z przedstawicieli obsługi klienta, aby uzyskać więcej informacji i wskazówek.

Oto krótki przegląd porównujący korpus C i korpus S:

Większość z Was wybierze jedną z tych dwóch opcji. Ale jak już wcześniej wspomniano, możesz również utworzyć organizację non-profit poprzez Incorporate.com.

Cena pozostaje taka sama bez względu na wybrany typ podmiotu korporacyjnego. Pakiety są identyczne z usługami LLC oferującymi trzy plany-Starter ($99), Essentials ($249) i The Works ($349). Oprócz tych stawek bazowych nadal będziesz musiał uiszczać opłaty za zgłoszenia stanowe.

Wszystkie pakiety obejmują wypełnienie i złożenie dokumentów korporacyjnych. Otrzymasz gwarancję zgodności korporacyjnej 75,000, dostęp do solidnego Pulpitu nawigacyjnego online i dostęp online do dokumentów założycielskich.

Pakiet Essentials zawiera zestaw EIN i corporate. Pakiet ten obejmuje również przygotowanie raportu rocznego i złożenie go w Twoim stanie.

Jak sama nazwa wskazuje, prace mają to wszystko. Oprócz wszystkich podstawowych funkcji, zawiera Regulamin korporacyjny i pakiet badań licencji biznesowych.

Pod koniec dnia, Incorporate.com to solidny wybór dla każdej firmy, która chce się włączyć. Jeśli nadal jesteś na ogrodzeniu i nie wiesz, która struktura podmiotu jest dla ciebie odpowiednia, sprawdź zasoby na ich stronie internetowej. Wyjaśniają one bardziej szczegółowo różne opcje, a nawet mają przewodnik, który porównuje korporacje Do LLC.

Incorporate.com Usługi Zarejestrowanych Agentów

Niezależnie od typu podmiotu, który tworzysz, Twoja firma musi mieć zarejestrowanego agenta. Uzyskanie tej usługi od tego samego dostawcy, którego używasz do rozpoczęcia działalności, ma największy sens.

Incorporate.com zarejestrowani agenci pomogą Twojej firmie zachować zgodność.

Staną się oficjalnym sposobem komunikacji z Twoją LLC lub korporacją. Wszelkie usługi procesowe, dokumenty prawne lub dokumenty podatkowe będą akceptowane przez Incorporate.com w imieniu Twojej firmy. Obejmuje to takie rzeczy, jak powiadomienia od Sekretarza Stanu, pozwy sądowe, powiadomienia rządowe i inne.

Jedną z najważniejszych zalet stosowania Incorporate.com jako zarejestrowany agent jest CSCNavigator. To narzędzie online ma takie zalety, jak:

 • Zgłaszanie wpisów
 • Kalendarz ważnych terminów składania wniosków
 • Śledzenie statusu zamówienia
 • Aktualny stan Twojej firmy w Twoim stanie
 • Przechowywanie i dostęp do dokumentów

Ogólnie rzecz biorąc, narzędzie jest naprawdę pomocne. Możesz zostać powiadomiony w czasie rzeczywistym, jeśli zarejestrowany agent otrzyma pilne powiadomienie w Twoim imieniu i uzyska dostęp do wszystkiego online.

Zarejestrowany agent usług od Incorporate.com koszt 235 dolarów rocznie.

Jeśli używasz Incorporate.com aby utworzyć LLC lub korporację, uzyskanie usługi zarejestrowanego agenta nie wymaga myślenia.

Ogólna cena i wartość

Kilka razy wspominaliśmy o cenach w tym przewodniku, ale przyjrzyjmy się dokładniej Incorporate.com ‘ s pakiety i stawki. Ułatwi nam to określenie ich wartości.

Pakiety dla wszystkich usług tworzenia biznesu są takie same, niezależnie od wybranego typu podmiotu (LLC, C corporation, s corporation lub non-profit).

Starter-99 zł + opłaty państwowe

 • Wypełnianie i składanie dokumentów formacyjnych
 • CSCNavigator (narzędzie online)
 • $ 75,000 gwarancja zgodności korporacyjnej
 • Dostęp do dokumentów Online

The Essentials – $249 + opłaty państwowe

 • Wszystkie usługi Starter
 • Sporządzanie i składanie sprawozdań rocznych
 • Zestaw firmowy
 • EIN (numer identyfikacyjny pracodawcy)

Prace-349 zł + opłaty państwowe

 • Wszystkie podstawowe usługi
 • Business license research package
 • Umowa operacyjna LLC
 • Regulamin korporacyjny

Usługi zarejestrowanych agentów kosztują $235 rocznie.

Co ciekawe, niektóre usługi “zawarte” w tych pakietach to dostępne tylko dla klientów, którzy korzystają Incorporate.com ‘ s registered agent service. Zarówno narzędzie CSCNavigator, jak i usługa sporządzania i wypełniania sprawozdań rocznych znajdują się na tej liście. Więc, jeśli nie używasz Incorporate.com jako zarejestrowany agent nie ma tak wielkiej wartości z tymi pakietami.

Mając to na uwadze, warto korzystać z usług zarejestrowanych agentów, jeśli otrzymujesz pakiet formacyjny od Incorporate.com. jest to po prostu łatwiejsze i naprawdę nie ma wielu powodów, aby uzyskać je od oddzielnych dostawców.

Przy 235 USD rocznie zarejestrowany Plan agenta jest nieco wysoki w porównaniu do innych dostępnych obecnie na rynku. Ale jak widzieliśmy z recenzji, klienci są zadowoleni z usługi.

Doświadczenie Użytkownika

Nawigacja po Incorporate.com strona internetowa i rozpoczęcie procesu tworzenia jest proste. Wszystko jest proste i łatwe do naśladowania.

Incorporate.com świetnie wyjaśnia Twoje opcje. Po prostu wybierz swój stan, wybierz typ podmiotu i wybierz pakiet.

Stamtąd aplikacja nie powinna trwać dłużej niż dziesięć minut. Otrzymasz kilka upsellów, takich jak przyspieszone przetwarzanie EIN i przyspieszona wysyłka za pośrednictwem FedEx, ale to tylko kilka dodatkowych kliknięć, aby je ominąć.

Oto przykład kilku pytań dotyczących aplikacji:

Incorporate.com ostatecznie przyjmie Twoje odpowiedzi i wykorzysta je do wypełnienia formalności formacyjnych.

Po uruchomieniu będziesz mieć dostęp do CSCNavigator (zakładając, że korzystasz z usługi zarejestrowanego agenta).

To narzędzie online jest zarówno solidne, jak i intuicyjne. Jest to łatwy sposób, aby zobaczyć kluczowe informacje biznesowe związane z nowym podmiotem. Jeśli zbliża się termin składania zgłoszeń, zostaniesz powiadomiony, aby zapewnić zgodność.

Obsługa Klienta

Jeśli przeglądasz opinie online, znajdziesz nic poza wspaniałymi rzeczami na temat Incorporate.com zespół obsługi klienta.

Pamiętaj, że ta organizacja jest oddziałem korporacyjnej firmy usługowej (która działa na rynku od ponad 120 lat). Jest pewien poziom profesjonalizmu, który wiąże się z tak dużym doświadczeniem.

Wsparcie telefoniczne to najlepszy sposób na skontaktowanie się z Incorporate.com. ich zespół jest dostępny od 8: 00 do 20: 00, Od Poniedziałku do piątku.

Są one również dostępne za pośrednictwem poczty e-mail i zazwyczaj odpowiadają na wiadomości e-mail w ciągu jednego dnia roboczego.

Ostateczny Werdykt

Czy polecamy Incorporate.com oczywiście.

Pakiety tworzenia biznesu są idealne dla każdego, kto chce założyć LLC, C-corp, s-corp lub non-profit. Wystarczy wypełnić prosty wniosek online, a oni zajmą się przygotowaniem i złożeniem dokumentów w Twoim imieniu.

Incorporate.com posiada również zarejestrowane usługi agenta, aby zapewnić Ci zgodność po oficjalnym utworzeniu firmy. Jest to coś, czego potrzebuje Twoja firma, więc warto go uzyskać bezpośrednio od Incorporate.com.

Między niskimi kosztami, miłą obsługą i łatwością obsługi, Incorporate.com jest liderem w branży internetowej przestrzeni tworzenia biznesu.

Total
0
Shares
Related Posts