Jak zmienić zarejestrowanych agentów

Zdecydowana większość prawnych podmiotów gospodarczych w Stanach Zjednoczonych jest zobowiązana do wyznaczenia zarejestrowanego agenta.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz LLC, czy korporację, początkowo nazwałeś swojego zarejestrowanego agenta podczas procesu tworzenia firmy w swoim stanie.

Ale jak wiele aspektów prowadzenia firmy, rzeczy się zmieniają-nadszedł dzień, w którym zdecydowałeś się zmienić zarejestrowanych agentów.

Wielu właścicieli firm jest zaniepokojonych tym procesem ze względu na formalności, opłaty i potencjalne problemy z zgodnością.

Na szczęście zmiana zarejestrowanych agentów jest naprawdę łatwa-a ten przewodnik nauczy cię, jak to zrobić.

Łatwe Części zmiany zarejestrowanego agenta

Nie brakuje usług zarejestrowanych agentów dostępnych obecnie na rynku. Są to idealne opcje dla każdego, kto potrzebuje nowego zarejestrowanego agenta, ponieważ usługa zajmie się dokumentacją i zgłoszeniami w Twoim imieniu. Wszystko, co musisz zrobić, to się zapisać, a oni zajmą się resztą.

Oczywiście jest powód, dla którego chcesz zmienić zarejestrowanych agentów. Możesz użyć poprzedniego doświadczenia, aby zidentyfikować to, czego szukasz w nowym zarejestrowanym agencie. 

Większość firm nie zmienia zarejestrowanych agentów więcej niż raz. Więc jest to prawdopodobnie jedyny raz, kiedy będziesz przechodził przez ten proces. Możesz umieścić zarejestrowaną usługę agenta na automatycznym odnawianiu i w zasadzie zapomnieć o tym po sfinalizowaniu przełącznika. 

Wiele zarejestrowanych usług agentów nakłada opłatę za zmianę. Ale MyCompanyWorks zawiera wszystkie opłaty w pakiecie, gdy przełączysz się na usługę zarejestrowanego agenta.

MyCompanyWorks stworzyło listę najlepszych zarejestrowanych agentów. Łatwość przejścia na nie jest jednym z głównych powodów, dla których zajmują tak wysoką pozycję na naszej liście. 

Z zarejestrowanymi usługami agenta zaczynającymi się od zaledwie 99 USD rocznie, jest to okazja w porównaniu do niektórych innych opcji na rynku. Plany są wspierane przez gwarancję 100% satysfakcji, więc wiesz, że stoją za usługą.

Formularz online od MyCompanyWorks zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby dokonać czystej zmiany. 

Kolejnym najważniejszym powodem, dla którego MyCompanyWorks należy wybrać jako nowego zarejestrowanego agenta, jest duża szybkość archiwizacji. Wszystkie zamówienia złożone do godziny 15: 00 EST są realizowane tego samego dnia roboczego. Jeśli przesyłasz po 15: 00 EST, przetworzy Twoje zamówienie następnego dnia roboczego.

MyCompanyWorks oferuje również dożywotnie alerty firmowe dotyczące rocznych zgłoszeń i innych ważnych terminów. Możesz łatwo zarządzać zgodnością i przeglądać ważne dokumenty z Pulpitu nawigacyjnego online.

Te zarejestrowane usługi agenta są dostępne we wszystkich stanach 50. Niezależnie od rodzaju podmiotu lub lokalizacji możesz polegać na MyCompanyWorks dla potrzeb zarejestrowanych agentów.

Trudne Części zmiany zarejestrowanego agenta

Zmiana zarejestrowanych agentów zwykle wiąże się z dodatkowymi opłatami. Istnieją opłaty nakładane na poziomie państwa i dodatkowe opłaty nakładane przez zarejestrowanych agentów. Dokładny koszt będzie się różnić w zależności od stanu, typu podmiotu i usługi agenta. 

Na przykład LLC i korporacje W Illinois muszą uiścić opłatę w wysokości 75 USD na rzecz Sekretarza Stanu Illinois, jeśli złożą Oświadczenie o zmianach online. Ale w Kalifornii opłata wynosi 20 USD dla LLC i 25 USD dla korporacji.

Jak wcześniej wspomniano, wiele zarejestrowanych usług agentów również nakłada opłatę, gdy przełączysz się na nie. Jest to dodatkowy koszt na szczycie formularzy specyficznych dla Państwa.

Prawdopodobnie nie otrzymasz zniżki ani promocyjnej stawki za zmianę. Wielu zarejestrowanych agentów oferuje pierwszy rok usługi za darmo lub 25% zniżki przy korzystaniu z ich usługi tworzenia biznesu. Ale ponieważ Twoja firma została już utworzona, nie będziesz kwalifikować się do tego typu promocji.

Jeśli kończysz relację z istniejącym zarejestrowanym agentem, prawdopodobnie nie otrzymasz zwrotu pieniędzy za rok. Dla tych z Państwa, którzy zobowiązali się do wieloletnich umów, płatności te są prawdopodobnie bezzwrotne zbyt. 

Musisz również upewnić się, że zachowujesz zgodność z wytycznymi dotyczącymi stanu przed, w trakcie lub po zmianie. Nie może być scenariusza, w którym nie masz zarejestrowanego agenta w swoim stanie. 

Krok 1-Poznaj Główny Powód Zmiany

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to określić, dlaczego zmieniasz zarejestrowanych agentów. 

Aby było jasne, Państwo nie poprosi o te informacje i nie musisz koniecznie podawać przyczyny aktualnemu zarejestrowanemu agentowi. Ale ten krok ułatwi Ci znalezienie zarejestrowanego agenta, który spełni twoje nowe potrzeby. 

Szybko omówmy niektóre z najważniejszych powodów, dla których firmy zmieniają zarejestrowanych agentów.

Wyznaczyłeś siebie lub partnera biznesowego

Jest to zdecydowanie pierwszy powód, który widziałem w całej mojej karierze. Podczas początkowego procesu tworzenia biznesu, wielu przedsiębiorców po prostu wymieniają się jako zarejestrowany agent podczas składania dokumentów ze stanem.

Może nie byłeś pewien roli zarejestrowanego agenta, a może po prostu starałeś się obniżyć koszty lub szybko przejść przez proces rejestracji.

Ale jeśli ty lub partner biznesowy zostanie wyznaczony jako zarejestrowany agent dla Twojej firmy, ta osoba musi być dostępna przez cały czas w normalnych godzinach pracy, aby otrzymywać korespondencję rządową i obsługę procesu w imieniu firmy.

Większość właścicieli firm w końcu zdaje sobie sprawę, że nie jest to bardzo realistyczne i decyduje się na korzystanie z usługi zarejestrowanego agenta strony trzeciej. 

Twój zarejestrowany Agent zakończył współpracę

Możliwe, że twój obecny zarejestrowany agent powiadomił Cię o zakończeniu związku. To nie jest tak powszechne, ale zdarza się.

Zazwyczaj dzieje się tak, jeśli nie opłacisz swoich rocznych składek. Większość zarejestrowanych agentów daje Ci trochę swobody tutaj, ale inni mogą automatycznie anulować usługę.

Jeśli tak jest i jesteś zadowolony z usługi, zobacz, czy przyjmą cię z powrotem po zapłaceniu. Najlepsi zarejestrowani agenci mogą zazwyczaj przechowywać kartę kredytową i co roku automatycznie odnawiać. Więc nie będziesz musiał się martwić o robienie tego ręcznie.

Dla tych z Was, którzy używają małego lub lokalnego zarejestrowanego agenta, możliwe jest, że te firmy kończą działalność lub zmieniają operacje. Niektórzy prawnicy oferują również usługi zarejestrowanego agenta w stanie, w którym praktykują. Ale jeśli to biuro pracuje teraz z domu, nikt nie będzie tam, aby wykonywać wymagane obowiązki.

Wystąpił Problem z serwisem

Niektóre firmy po prostu mają złe doświadczenia z zarejestrowanymi agentami. Jak każdy produkt lub usługa na rynku, to musi się zdarzyć.

Na przykład, załóżmy, że polegałeś na zarejestrowanym agencie, aby przekazał ci ważną pocztę lub korespondencję rządową. Ale nigdy nie dostał dokumentów, a to doprowadziło do grzywny lub kary za nieprzestrzeganie. 

To dobry powód, by być zdenerwowanym na zarejestrowanego agenta, a tego typu sytuacja zdecydowanie wymaga zmiany.

A może nie możesz zalogować się do pulpitu online, aby uzyskać dostęp do ważnych dokumentów. Istnieją inni zarejestrowani agenci, którzy oferują bardziej bezproblemowe doświadczenie.

Twoja firma rozwija się w nowych Stanach

Twój obecny zarejestrowany agent może być wystarczający tylko w Twoim obecnym stanie. Ale jeśli rozszerzasz operacje między liniami stanu, musisz dokonać zmiany.

Jest to częste zjawisko, jeśli wyznaczyłeś siebie lub współpracownika biznesowego jako zarejestrowanego agenta. Wyznaczenie lokalnego podmiotu gospodarczego jako agenta również byłoby problemem.

Dzieje się tak dlatego, że większość stanów wymaga, aby zarejestrowany agent był osobą, która mieszka w stanie lub podmiotem licencjonowanym do prowadzenia działalności gospodarczej w tym stanie.

Najlepsze usługi zarejestrowanych agentów, w tym MyCompanyWorks, oferują usługi zarejestrowanych agentów we wszystkich 50 stanach.

Możesz więc z łatwością skalować w całym kraju, nie martwiąc się o ponowne przełączanie zarejestrowanych agentów. 

Krok 2-Oceń Swoje Opcje

W oparciu o powód z pierwszego kroku, powinieneś mieć całkiem dobre pojęcie o tym, czego szukasz w następnym zarejestrowanym agencie. Oto, w jaki sposób możesz jeszcze bardziej zawęzić swoje opcje:

Zgodność Ze Stanem

Najważniejszą częścią mianowania zarejestrowanego agenta jest zachowanie zgodności. Musisz więc zapoznać się z dokładnymi wytycznymi w swoim stanie. 

Dowiedz się, kto może być zarejestrowanym agentem i jakie obowiązki musi spełnić ta osoba lub podmiot. 

Jest to bardzo ważne, jeśli planujesz nazwać osobę lub lokalną LLC zarejestrowanym agentem. Każda usługa zarejestrowanego agenta głównego nurtu będzie cię tutaj omawiać. Musisz tylko sprawdzić, czy oferują usługi w Twoim stanie i we wszystkich stanach, do których planujesz rozszerzyć swoją działalność. 

Cechy i zalety

Wszyscy zarejestrowani agenci wykonują te same podstawowe obowiązki. Są one wymienione jako oficjalny adres do doręczania korespondencji procesowej i rządowej. Ktoś musi być fizycznie obecny pod tym adresem, aby otrzymać osobiście dokumenty w imieniu Twojej firmy.

To tylko minimum. Najlepsi zarejestrowani agenci oferują dodatkowe usługi i dodatki, aby osłodzić ofertę. 

Oprócz funkcji wymienionych powyżej, MyCompanyWorks oferuje również dożywotnie alerty firmowe w ramach usługi zarejestrowanego agenta. Oznacza to, że zawsze będą Ci przypominać o nadchodzących terminach i ważnych dokumentach, takich jak raporty roczne.

Możesz także zarządzać wszystkimi dokumentami za pomocą łatwego w użyciu pulpitu nawigacyjnego online. 

Jeśli tego typu funkcje są dla Ciebie ważne, na pewno będziesz chciał przejść na krajową usługę zarejestrowanego agenta.

Krok 3-Wybierz Nowego Zarejestrowanego Agenta

Teraz nadszedł czas, aby sfinalizować decyzję i wybrać nowego zarejestrowanego agenta. Chociaż do wyboru są tysiące agentów, będziesz mieć trzy ogólne opcje do rozważenia:

Bycie Własnym Zarejestrowanym Agentem

Jeśli w przeszłości miałeś złe doświadczenia z innym podmiotem, osobą lub usługą, możesz ulec pokusie bycia po prostu zarejestrowanym agentem. Zdecydowanie odradzam. 

Bycie zarejestrowanym agentem oznacza, że musisz być dostępny osobiście we wszystkich normalnych godzinach pracy. Niezastosowanie się do tego może spowodować problemy dla Twojej firmy z zachowaniem zgodności ze stanem.

Żenujące jest również otrzymywanie dokumentów do pozwu przed pracownikami i klientami. Jestem pewien, że nie chcesz, żeby ludzie pukali z tym do drzwi Twojego domu.

Wyznaczanie lokalnego zarejestrowanego agenta

Istnieje wiele lokalnych podmiotów, które świadczą usługi zarejestrowanych agentów. Są one znane jako zarejestrowani agenci niekomercyjni. 

Czasami prawnicy, księgowi i inne profesjonalne usługi biznesowe mogą być zarejestrowanym agentem dla swoich klientów. Ale nie oczekuj, że pójdzie to gładko, zwłaszcza jeśli bycie zarejestrowanym agentem nie jest podstawową usługą. 

Możesz również napotkać problemy, jeśli planujesz ekspansję do nowych państw w dół drogi.

Korzystanie z usługi zarejestrowanego agenta

Krajowe usługi zarejestrowanych agentów i komercyjnych zarejestrowanych agentów są zawsze najlepszymi opcjami do rozważenia. Kiedy przełączysz się na MyCompanyWorks, uproszczą one zgłoszenia stanu i uwzględnią wszystkie opłaty w cenie bazowej.

Wystarczy wypełnić kilka podstawowych informacji o swojej firmie za pomocą formularza online, a oni zajmą się resztą.

Na podstawie wybranego stanu lub stanów zostanie wyświetlone szacunkowe okno czasowe, w którym zmiana zostanie przetworzona.

Możesz śledzić swoje zamówienie online, wiedząc, że MyCompanyWorks zapewnia zgodność z przepisami.

Krok 4-Prześlij zgłoszenie do stanu

Po sfinalizowaniu decyzji i uiszczeniu odpowiednich opłat na rzecz nowego zarejestrowanego agenta, musisz powiadomić swój stan. Jest trochę papierkowej roboty związanej z tym krokiem. 

Znajdź odpowiedni formularz stanu

W zależności od stanu i typu podmiotu, istnieją różne formularze, które należy wypełnić, aby zmiana była oficjalna. Wspólne terminy dla tych formularzy obejmują:

  • Krajowa zmiana agenta LLC
  • Zagraniczna zmiana agenta LLC
  • Krajowa Korporacja zmiana agenta
  • Zagraniczna zmiana agenta
  • Zawiadomienie o zmianie zarejestrowanego agenta
  • Akceptacja Przedstawiciela Ustawowego
  • Oświadczenie o informacji
  • Zmiana siedziby
  • Komercyjny lub niekomercyjny zarejestrowany Agent / Biuro Oświadczenie o zmianie
  • Wyznaczenie zarejestrowanego agenta

Niektóre stany wymagają również konkretnego listu motywacyjnego, jeśli faksujesz lub wysyłasz zmianę formularza agenta. Jeśli przełączysz się na usługę zarejestrowanego agenta, zajmą się tym za Ciebie.

Zaktualizuj Swój Raport Roczny

Musisz również upewnić się, że aktualizujesz informacje o zarejestrowanym agencie w raportach rocznych złożonych w Twoim stanie. Formularze te nie są wymagane we wszystkich 50 stanach, ale wiele stanów ma pewną wersję jednego.

Jeśli korzystasz z MyCompanyWorks jako zarejestrowany agent, możesz również skorzystać z ich usług raportowania rocznego.

Za jedyne $49 plus opłaty państwowe, jest to niewielka cena za spokój ducha i zgodność. 

Krok 5-poinformuj swojego starego zarejestrowanego agenta o zmianie

Wreszcie, musisz poinformować istniejącego Zarejestrowanego agenta, że ruszyłeś dalej. Chociaż może to nie być oficjalny wymóg Państwowy, jest to właściwa rzecz do zrobienia. 

Jeśli zapomnisz poinformować poprzedniego zarejestrowanego agenta o zmianie, możesz zostać obciążony kosztami za usługi, których już nie potrzebujesz. Więc w Twoim najlepszym interesie jest oficjalne zakończenie związku.

Upewnij się, że zrobisz ten krok jako ostatni. Jeśli zrobisz to, zanim oficjalnie zmienisz zarejestrowanych agentów, możesz narażać się na problemy ze zgodnością ze stanem. 

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Related Posts