Przegląd Dokumentów Swyft

Dokumenty Swyft to szybki i łatwy sposób na utworzenie LLC, C corporation, s corporation lub organizacji non-profit.

Firma została uruchomiona przez prawnika, który dostrzegł potrzebę automatyzacji w procesie zgłoszenia biznesowego. Usługi te pozwalają przedsiębiorcom i właścicielom małych firm realizować swoje marzenia bez wysokich kosztów i tradycyjnych opłat prawnych.

Dzięki plikom Swyft każdy może szybko i skutecznie uruchomić firmę w przystępnej cenie. Bez względu na lokalizację lub branżę, dziesiątki tysięcy firm zaufało usługom tworzenia biznesu Swyft.

Czy Swyft jest dla Ciebie odpowiedni?

Ten przewodnik pomoże Ci odpowiedzieć na to pytanie. Zbadaliśmy i sprawdziliśmy najlepsze usługi tworzenia biznesu oferowane przez Swyft Filings. Dowiesz się więcej o cenach, opcjach planu, pomocy technicznej i zobaczysz, co prawdziwi klienci mówią o swoich doświadczeniach.

Gotowy do rozpoczęcia działalności? Zapisz się na Swyft już dziś.

Swyft Zgłoszenia Business Formation Services

Podobnie jak wiele usług tworzenia biznesu, Swyft Filings ma obszerną listę ofert. Ale podstawowe usługi można podzielić na trzy główne kategorie—usługi LLC, Usługi inkorporacji i usługi zarejestrowanych agentów.

Poniżej znajduje się szczegółowy przegląd każdej usługi.

Usługi Swyft Filings LLC

Najbardziej popularną ofertą firmy są usługi zakładania Sp. z o. o. firmy Swyft. Właściciele małych firm we wszystkich stanach 50 polegają na tej usłudze podczas uruchamiania firmy.

Eksperci w Swyft zgłoszenia pomogą Ci zaoszczędzić czas, pieniądze i uniknąć kosztownych błędów podczas procesu zgłoszenia. Pomagają również w utrzymaniu firmy po uruchomieniu. Oto szybki przegląd tego, jak proces tworzenia LLC działa z plikami Swyft.

Po wylądowaniu na stronie internetowej i wybraniu opcji LLC wystarczy wypełnić prosty formularz, aby podać informacje o swojej firmie. Można to zakończyć w mniej niż dziesięć minut. Na podstawie podanych informacji, Swyft Filings przygotowuje i składa wszystkie dokumenty w Twoim imieniu.

Po zatwierdzeniu dokumentacji przez państwo otrzymasz pocztą wypełniony pakiet LLC.

To naprawdę nie jest wygodniejsze niż to. Formularz online jest tak prosty. W porównaniu do niektórych innych usług formacyjnych LLC dostępnych obecnie na rynku, formularz zgłoszeniowy Swyft można wypełnić w ułamku czasu.

Istnieją trzy plany do wyboru:

 • Podstawowe – 49 $ + opłaty państwowe
 • Standard – 149 zł + opłaty państwowe
 • Premium – 299 zł + opłaty państwowe

Wszystkie plany obejmują weryfikację dostępności nazwy firmy, przygotowanie artykułów organizacji, składanie dokumentów, dostęp do dokumentów online, dożywotnią pomoc telefoniczną i e-mailową oraz bezpłatną 30-minutową konsultację podatkową.

Skorzystasz również z śledzenia statusu online i bezpłatnej wysyłki. Wszystkie pakiety są wspierane przez 100% Gwarancję Zwrotu pieniędzy (więcej na ten temat później).

Podstawowy plan nie zawiera EIN (numeru identyfikacyjnego pracodawcy). To jest zdecydowanie coś, czego potrzebujesz. Możesz dodać go do pakietu za $70 lub po prostu uaktualnić do standardowego planu, aby uzyskać ein.

Oprócz EIN, standardowy plan obejmuje również niestandardową umowę operacyjną LLC i niestandardową uchwałę bankową LLC. Ten plan zapewnia najlepszą wartość.

Plan Premium zawiera kilka funkcji, których tak naprawdę nie potrzebujesz z usługi tworzenia firmy (takich jak bezpłatna strona internetowa i hosting). Ale oferuje ekspresową wysyłkę dokumentów FedEx i elektroniczną dostawę dokumentów.

Jeśli chcesz szybko i łatwo złożyć aplikację LLC przy zachowaniu niskich kosztów, zgłoszenia Swyft powinny być na pierwszym miejscu. Standardowy pakiet zapewnia najlepsze uderzenie za złotówkę.

Usługi Inkorporacji Dokumentów Swyft

Zgłoszenia Swyft są również popularnym wyborem dla każdego, kto musi je włączyć. Mają usługi dla C-Corps, s-Corps i korporacji non-profit.

Proces inkorporacji jest prawie identyczny z procesem tworzenia LLC. Po prostu przejdź do strony Swyft Filings i wybierz typ i stan jednostki. Stamtąd możesz wypełnić formularz, który można wypełnić w mniej niż 10 minut.

Swyft Filings pobiera informacje, aby przygotować dokumenty założycielskie i złożyć je w Sekretariacie Stanu.

Informacje w formularzu będą się nieznacznie różnić w zależności od typu podmiotu. Ale nadal bardzo łatwo jest odpowiedzieć na wszystkie te pytania online. Po zakończeniu procesu i zatwierdzeniu dokumentów otrzymasz pocztą wypełniony pakiet C-corp, s-corp lub non-profit.

Jeśli chodzi o plany i ceny, stawki pakietowe są identyczne dla wszystkich typów jednostek.

Wybierz spośród podstawowych ($49 + opłaty stanowe), standardowych ($149 + opłaty stanowe) lub Premium ($299 + opłaty stanowe).

Podstawowy plan zawiera podstawowe elementy, takie jak możliwość weryfikacji nazwy firmy, przygotowania statutu, zgłoszenia statutu i bezpłatnego Oświadczenia twórcy. Otrzymasz również bezpłatną sesję konsultacji podatkowych, dożywotnie wsparcie i dostęp online do dokumentów założycielskich.

Jednak Plan podstawowy nie zawiera EIN, niestandardowych regulaminów korporacyjnych, uchwały w sprawie bankowości korporacyjnej ani protokołów z spotkań korporacyjnych. Musisz uaktualnić do standardowego planu, aby uzyskać wszystkie te usługi, co zdecydowanie jest czymś, co polecam.

Plan Premium oferuje pewne dodatki, których prawdopodobnie nie użyjesz. Ale skorzystasz z szybszej wysyłki i dostarczania dokumentów państwowych online.

Oprócz wymienionych powyżej usług inkorporacji, Swyft Filings oferuje również nazwy dba (doing business as). Będziesz również korzystać z rozbudowanego centrum edukacyjnego i bezpłatnego przewodnika po rejestracji, który pomoże Ci dowiedzieć się, który typ podmiotu jest dla Ciebie odpowiedni.

Swyft Zgłoszenia Usługi Zarejestrowanego Agenta

Niezależnie od tego, czy zakładasz LLC, s Corporation, C Corporation, czy organizację non-profit, potrzebujesz zarejestrowanego agenta.

Na szczęście Swyft Filings zapewnia usługi zarejestrowanego agenta. Jeśli więc korzystasz z tej platformy, aby utworzyć swoją firmę, warto również uzyskać od nich zarejestrowanego agenta.

Twój zarejestrowany agent zajmie się całą formalną korespondencją wymaganą między Twoją firmą a agencjami rządowymi. Pomogą Ci zachować zgodność, chronić swoją prywatność i zapewnić, że nie przegapisz żadnych terminów składania dokumentów.

Rejestracja w usługach zarejestrowanych agentów od Swyft Filings jest łatwa. Wystarczy wypełnić szybki kwestionariusz online.

Po rejestracji możesz zarządzać wszystkim z Pulpitu nawigacyjnego online. Zarejestrowany agent wyśle Ci alerty i przypomnienia o ważnych terminach i informacjach, więc nie ma powodu, aby regularnie się z nimi kontaktować.

Wszystkie Twoje informacje, Poczta i dokumenty cyfrowe są bezpiecznie przechowywane.

Jeśli Twoja firma jest kiedykolwiek zaangażowana w proces sądowy, zarejestrowany publiczny adres agenta jest miejscem, w którym zostaniesz doręczony. Nie musisz więc martwić się o negatywne postrzeganie bycia obsługiwanym przed pracownikami lub klientami.

Dla istniejących firm, które chcą zmienić zarejestrowanych agentów, Swyft zgłoszenia sprawia, że proces ten jest równie łatwy, jak również.

Zarejestrowane usługi agenta od Swyft zgłoszenia zaczynają się od $149. Twój plan zostanie odnowiony automatycznie.

Jeśli używasz dokumentów Swyft do utworzenia firmy, warto również uzyskać od nich zarejestrowanego agenta. Korzystanie z innego dostawcy to tylko komplikuje rzeczy.

Ogólna cena i wartość

W tym przewodniku wspomnieliśmy o cenach usług Swyft. Ale chcę poświęcić chwilę, aby jasno przedstawić dokładne plany, pakiety i stawki. Niezależnie od typu podmiotu, są to pakiety oferowane:

Podstawowy-49 $ + opłaty państwowe

 • Sprawdź dostępność nazwy firmy
 • Przygotować i złożyć artykuły organizacji
 • Przygotowanie i złożenie statutu (korpus S, Korpus C, organizacja non-profit)
 • Dostęp do dokumentów Online
 • Dożywotnia pomoc telefoniczna i e-mailowa
 • Bezpłatna 30-minutowa konsultacja podatkowa w biznesie
 • ComplianceGuard alerty firmowe
 • Darmowa domena
 • Standardowy czas składania
 • Wysyłka pierwszej klasy

Standard – $149 + opłaty państwowe

 • Wszystkie podstawowe usługi
 • Federalny numer identyfikacji podatkowej (EIN)
 • Niestandardowa umowa operacyjna LLC
 • Niestandardowa rozdzielczość bankowości LLC
 • Niestandardowe regulaminy korporacyjne (dla usług inkorporacyjnych)
 • Niestandardowe Protokoły spotkań korporacji (dla usług inkorporacji)

Premium – $299 + opłaty państwowe

 • Wszystkie standardowe usługi
 • Elektroniczne dostarczanie dokumentów państwowych
 • Indywidualny zestaw digital LLC
 • Dostosowany cyfrowy zestaw korporacyjny (do usług inkorporacyjnych)
 • Darmowa strona biznesowa i hosting
 • Ekspresowa wysyłka i śledzenie z FedEx

 

Wszystkie plany są również wyposażone w śledzenie statusu w czasie rzeczywistym, bezpłatną wysyłkę i gwarancję zwrotu pieniędzy 100% (więcej na ten temat wkrótce). Usługi zarejestrowanych agentów zaczynają się od $149.

Ogólnie rzecz biorąc, plan Standardowy jest najlepszą wartością. Ignoruję korzyści, takie jak strona biznesowa, Domena i hosting. To nie jest coś, do czego powinieneś używać usługi tworzenia biznesu. Więc tak naprawdę nie dodają wartości do planu.

Warto zauważyć, że wiele innych usług tworzenia biznesu na rynku oferuje bezpłatnego zarejestrowanego agenta przez pierwszy rok, jeśli się zarejestrujesz. Dokumenty Swyft nie. Chociaż nie jest to standard branżowy, oferuje go wiele usług formacyjnych. Nie jest to powód, aby ich unikać, ale wciąż warto o tym wspomnieć.

Doświadczenie Użytkownika

Jeśli chodzi o doświadczenie klienta, raporty Swyft są tak proste, jak to tylko możliwe. Nawigacja po stronie i rejestracja jest bardzo prosta.

Po wybraniu typu podmiotu, stanu i planu wypełniony formularz jest prawdopodobnie najprostszy w branży. Cały proces można zakończyć w mniej niż dziesięć minut. Od tego momentu, to tylko kwestia siedzenia i czekania, podczas gdy zespół w Swyft zajmuje się resztą.

Jedną z potencjalnych wad jest to, że elektroniczne dostarczanie dokumentów państwowych jest dostępne tylko w planie Premium. Jeśli korzystasz z planu podstawowego lub standardowego, musisz poczekać, aż te dotrą pocztą.

W związku z tym inne dokumenty będą nadal dostępne online z pulpitu klienta.

Obsługa Klienta

Zespół wsparcia Swyft jest dostępny przez telefon i czat na żywo Od Poniedziałku do piątku w godzinach 9: 00-18: 00 CST.

Ponadto Swyft Filings oferuje 100% Gwarancję Zwrotu pieniędzy po zarejestrowaniu się w ich usługach. W ten sposób zobowiązują się do zapewnienia wyjątkowej obsługi klienta.

Jeśli nie jesteś zadowolony z otrzymywanych usług, masz prawo do zwrotu opłat za zgłoszenia Swyft (opłaty państwowe nie kwalifikują się).

Chociaż obietnica ta jest zachęcająca, istnieją pewne nieprzewidziane okoliczności (co zwykle ma miejsce, gdy firmy mają taką politykę). Po przesłaniu wniosku o zwrot pieniędzy przedstawiciel dokona przeglądu Twojej sytuacji i dołoży starań, aby rozwiązać problem. Jeśli znajdą błąd zgłoszenia popełniony przez Swyft zgłoszenia, otrzymasz zwrot pieniędzy bez zadawania pytań. Wszystkie zwroty muszą być wymagane zgodnie z warunkami świadczenia usług.

Ostateczny Werdykt

Swyft Filings jest liderem w branży w obszarze tworzenia biznesu pod względem szybkości składania. Po wypełnieniu 10-minutowego formularza online od razu rozpocznie się przetwarzanie Twoich danych.

Jest to świetna opcja dla każdego, kto musi utworzyć LLC, korporację S, korporację C lub organizację non-profit.

Oprócz usług tworzenia biznesu, Swyft Filings ma również zarejestrowane usługi agentów, nazwy DBA i inne. Jeśli szukasz szybkiego i opłacalnego sposobu na stworzenie swojej firmy, nie szukaj dalej niż Swyft.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Related Posts