Recenzja VIVAHR

VIVAHR to oparte na chmurze oprogramowanie do śledzenia kandydatów, które pomaga znaleźć więcej kandydatów w krótszym czasie. 

Cieszący się zaufaniem dużych firm, takich jak Redirect Health i Liberty HealthShare, VIVAHR ułatwia rekrutację dzięki zautomatyzowanemu zatrudnianiu i bezproblemowemu przesyłaniu danych. 

VIVAHR oferuje skalowalne plany dla małych i średnich firm, aby pomóc im w zaangażowaniu potencjalnych kandydatów i jak najskuteczniejszym wychowaniu kandydatów.

Dzięki standardowemu śledzeniu kandydatów do konfigurowalnych rurociągów rekrutacji, VIVAHR jest od razu Do Rzeczy i pomoże Ci przekształcić strukturę rekrutacji od podstaw. 

VIVAHR plusy i minusy 

Plusy 

 • Współpraca zespołowa 
 • Przyjazny dla użytkownika
 • Niedrogie, z bezpłatnym okresem próbnym
 • Konfigurowalne funkcje

Wady 

 • Brakuje niektórych funkcji
 • Brak automatyzacji poczty e-mail 

Odwiedź VIVAHR

Porównaj Najlepsze Oprogramowanie Do Śledzenia Kandydatów
Sprawdziliśmy dziesiątki programów do śledzenia kandydatów i zawęziliśmy je do najlepszych opcji.

Zobacz Najlepsze Typy

Jak VIVAHR porównuje się do najlepszych narzędzi do śledzenia kandydatów 

W porównaniu z najlepszym oprogramowaniem śledzącym na rynku, VIVAHR jest znany z konfigurowalnych funkcji i intuicyjnego interfejsu. Obecnie VIVAHR nie plasuje się na naszej top liście, ale nie oznacza to, że nie jest to dobry produkt, ponieważ jest. 

VIVAHR oferuje całkiem spersonalizowane doświadczenie HR w rozsądnej cenie, w przeciwieństwie do wielu innych rozwiązań do śledzenia kandydatów. Możesz dostosować większość funkcji na VIVAHR, a wszyscy płatni użytkownicy uzyskują dostęp do nieograniczonej liczby ofert pracy i kandydatów. 

Dwa z naszych najlepszych picks, BambooHR i JazzHR, są doskonałą alternatywą dla nieco bardziej przystępnych, rozwiązania all-in-one. BambooHR koncentruje się na aspekcie HR zatrudniania i rekrutacji, takim jak procesy onboardingu i zarządzanie. W tym samym czasie, JazzHR jest zaufanym oprogramowaniem dla jego elastyczności w bardzo przystępnej cenie. 

Ilość i częstotliwość zatrudniania VIVAHR 

Wszystkie rozwiązania oprogramowania do śledzenia kandydatów różnią się pod względem ilości i częstotliwości zatrudniania. Niektóre oprogramowanie ogranicza liczbę ofert pracy, które możesz utworzyć, co oznacza, że będziesz musiał zapłacić więcej za wyższą liczbę rekrutacji. Na szczęście VIVAHR oferuje plany z nieograniczoną liczbą ofert pracy i częstotliwościami, nawet dla małych firm. 

Jeśli jesteś właścicielem małej firmy, możesz spodziewać się zapłaty 115 miesięcznie z VIVAHR za nieograniczone oferty pracy i kandydatów. Jest to dobra stawka, ponieważ większość oprogramowania pobiera opłaty w wysokości 150 USD miesięcznie za nieograniczone funkcje, które zaspokajają potrzeby dużych firm i przedsiębiorstw. 

VIVAHR oferuje bardziej kompleksowe plany cenowe, umożliwiając właścicielom małych firm nieograniczoną obsługę tego oprogramowania bez płacenia ręki i nogi. 

Jeśli potrzebujesz więcej niż trzech użytkowników do celów rekrutacji, prawdopodobnie będziesz musiał kupić Pro lub korporacyjny plan cenowy. Te plany cenowe dają odpowiednio 10 użytkowników lub możliwość utworzenia niestandardowej liczby użytkowników. 

Mała firma, która zatrudnia mniej niż pięciu pracowników rocznie, będzie miała inne potrzeby niż przedsiębiorstwo, które zatrudnia dziesiątki pracowników każdego miesiąca. VIVAHR dostrzega te różnice i wypełnia lukę na rynku. 

Mając to na uwadze, przed zainwestowaniem w jakiekolwiek oprogramowanie do śledzenia kandydatów, zawsze należy wziąć pod uwagę ilość i częstotliwość zatrudniania firmy, dzięki czemu można zaoszczędzić czas i pieniądze. 

Oprogramowanie i raportowanie VIVAHR

Niektóre oprogramowanie jest najlepsze do zatrudniania w domu, podczas gdy inne lepiej nadają się do agencji rekrutacyjnych. Nie ma dwóch takich samych rozwiązań oprogramowania do śledzenia kandydatów. Jeśli chodzi o tę różnicę, VIVAHR jest najlepszy dla małych i średnich firm, które ściśle współpracują z agencjami rekrutacyjnymi. 

Agencje rekrutacyjne i mniejsze zespoły rekrutacyjne odniosą największe korzyści z korzystania z VIVAHR, ponieważ pozwala dostosować przepływ pracy, aby cały zespół mógł zaangażować się w proces. 

VIVAHR zapewnia dostęp do solidnych, gotowych raportów, dzięki czemu możesz dokładnie prezentować dane kandydatów zespołowi kierowniczemu lub zarządowi podczas procesu rekrutacji. Dzięki dostępowi do tak obszernych raportów już nigdy nie będziesz musiał martwić się o prezentacje zespołu. 

Oprogramowanie VIVAHR wspiera twój zespół rekrutacyjny, zapewniając najwyższej klasy analizę raportowania wszystkich kandydatów. Możesz z łatwością zarządzać nieograniczoną liczbą kandydatów, dostosowując proces rekrutacji, dzięki czemu możesz śledzić kandydatów, nawet jeśli wypełnisz stanowisko. 

Oprogramowanie automatycznie oznaczyć wszystkich kandydatów z odpowiednim źródłem job board-czy znaleźli ogłoszenie o pracę za pośrednictwem LinkedIn, Seek, Indeed, lub Glassdoor. Tagi pomogą Twojemu zespołowi znaleźć najbardziej udaną tablicę ofert pracy, dzięki czemu możesz kontynuować publikowanie tam przyszłych ogłoszeń o pracę. 

Funkcje Zasobów Ludzkich VIVAHR 

W zależności od wielkości firmy możesz skorzystać z kompleksowego rozwiązania HR. Korzystnie VIVAHR oferuje mieszankę funkcji śledzenia kandydatów i zasobów ludzkich, które zwykle zaspokajają bardziej duże modele biznesowe. 

Chociaż VIVAHR koncentruje się głównie na śledzeniu kandydatów, oferuje funkcje HR do współpracy zespołowej, które pomagają w codziennym zarządzaniu, planowaniu i zadaniach komunikacyjnych. 

Konfigurowalna platforma współpracy zespołowej jest zdecydowanie najlepszą funkcją VIVAHR. Dzięki współpracy zespołowej ty i twój zespół HR możecie bezproblemowo komunikować się i współpracować, aby przeprowadzić rozmowy kwalifikacyjne i zatrudnić kandydatów. 

Dzięki profilom kandydatów i niestandardowym kartom wyników cały zespół może wyświetlić każdego kandydata i przesłać ocenę na podstawie konkretnych kwalifikacji. Korzystając z platformy współpracy zespołowej, Twój zespół może stworzyć ogólną ocenę i omówić wyniki, tworząc bardziej sprzyjające współpracy i integracyjne środowisko zatrudniania. Wspólne zatrudnianie ogranicza również wszelkie wrodzone uprzedzenia.

Ogólny wynik zespołu da kandydatowi kompleksowy i bardzo istotny wynik, który pomoże w następnym etapie procesu rekrutacji. 

Host Pulpitu nawigacyjnego VIVAHR ma również dostęp do kontroli użytkownika. Możesz dać członkom zespołu dostęp do życiorysów kandydatów i notatek na temat wszystkich wyświetleń i interakcji. Jako gospodarz możesz również dodawać i usuwać członków zespołu w dowolnym momencie za pomocą jednego kliknięcia. 

Chociaż VIVAHR oferuje pewne funkcje HR w swoim oprogramowaniu, nie jest to kompleksowe rozwiązanie HR. Jeśli szukasz bardziej kompleksowego rozwiązania HR, zalecamy BambooHR lub WebHR, ponieważ oba oferują funkcje takie jak onboarding, offboarding i narzędzia szkoleniowe dla pracowników. 

Ceny VIVAHR 

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek oprogramowania do śledzenia kandydatów ważne jest, aby ustalić swój budżet i trzymać się go. Ceny będą się różnić w zależności od produktu, ale na szczęście VIVAHR jest niedrogą opcją dla liczby narzędzi i funkcji, do których masz dostęp w każdym planie cenowym. 

VIVAHR specjalizuje się w oprogramowaniu dla małych i średnich firm. Ponieważ wiele małych firm będzie chciało oprogramowania do zatrudniania na małą skalę, VIVAHR powinien w tym przypadku oferować opcję włączającą. 

Plan startowy VIVAHR, zaczynający się od $ 65 miesięcznie, oferuje sporą ilość funkcji i narzędzi idealnych dla startupów. Jeśli jednak przedział cenowy jest dla ciebie nadal zbyt wysoki, zalecamy zapoznanie się z opcją wolnego oprogramowania, taką jak Recooty. 

Biorąc to pod uwagę, wiele oprogramowania free forever jest restrykcyjnych i nie pozwala kontrolować i dostosowywać procesów HR tak swobodnie, jak chcesz. Elastyczność VIVAHR sprawia, że jej pakiety cenowe są jednymi z najlepszych na rynku—ponieważ są skalowalne i oferują doskonały stosunek jakości do ceny. 

Teraz przyjrzyjmy się dogłębnie każdej warstwie cenowej VIVAHR, aby zobaczyć, co oferują. 

Plan Startowy: $65 miesięcznie, rozliczane w $780 rocznie. Dzięki planowi Starter otrzymasz trzy aktywne oferty pracy, nieograniczoną liczbę kandydatów, jedną lokalizację i jednego użytkownika. 

Otrzymujesz 20 z 25 funkcji, które oferuje VIVAHR, dzięki czemu ten plan jest cenny dla wielu użytkowników. Nadal możesz dostosowywać procesy rekrutacji i rozmów kwalifikacyjnych za pomocą planu Starter, co sprawia, że jest to solidna inwestycja dla jednego menedżera zatrudniającego przy niewielkich aplikacjach. 

Plan Grow: $115 miesięcznie, rozliczane w $1,380 rocznie. Plan rozwoju jest najlepszy dla małych firm, które potrzebują do trzech użytkowników na platformie rekrutacyjnej. VIVAHR daje Ci trzech użytkowników, trzy lokalizacje i nieograniczoną liczbę ofert pracy i kandydatów. 

Masz dostęp do wszystkiego w planie Starter, a także do dodatkowych funkcji, takich jak współpraca zespołowa i nieograniczone profile kulturowe. Poziom Grow jest idealny dla firm, które muszą publikować około 10-15 ofert pracy miesięcznie. 

Pro Plan: $199 miesięcznie, rozliczane w $2,388 rocznie. Plan Pro jest najlepszy dla dużych firm, które potrzebują do 10 użytkowników działających w ich dziale HR. Plan Pro zapewnia użytkownikom 10, lokalizacje 10 oraz nieograniczone publikowanie i kandydatów. 

W przeciwieństwie do dwóch ostatnich planów cenowych, dzięki planowi Pro uzyskujesz dostęp do wszystkich funkcji VIVAHR, w tym dedykowanego sukcesu klienta i natywnej integracji Zapier. 

Plan Pro jest niezbędny dla średnich i dużych firm lub działów HR o dużej liczbie ofert pracy miesięcznie. 

Plan Korporacyjny: Skontaktuj się z zespołem sprzedaży VIVAHR, aby uzyskać niestandardowe ceny. Dzięki planowi korporacyjnemu VIVAHR daje firmom na poziomie korporacyjnym możliwość utworzenia niestandardowego planu z nieograniczoną liczbą użytkowników, lokalizacji, ofert pracy i kandydatów. Podobnie jak plan Pro, otrzymujesz wszystkie funkcje VIVAHR, ale na znacznie większą skalę. 

Możesz zaoszczędzić do 17%, kupując plan rozliczany corocznie. VIVAHR oferuje również siedmiodniowy bezpłatny okres próbny dla pierwszych trzech planów i dostęp do bezpłatnego demo planu korporacyjnego przed zakupem. 

Oferty VIVAHR 

VIVAHR oferuje kilka produktów związanych ze śledzeniem kandydatów i usługami rekrutacyjnymi, które obsługują małe i średnie firmy. Oto dogłębne spojrzenie na dwa najpopularniejsze produkty VIVAHR, samo oprogramowanie i jego integrację z Zapierem.

ATS 

VIVAHR oferuje rozbudowane oprogramowanie do śledzenia kandydatów (ATS) dla wielu branż, co czyni go jednym z bardziej elastycznych narzędzi rekrutacyjnych na rynku. 

VIVAHR wspiera takie branże jak motoryzacja, architektura krajobrazu, Zwalczanie szkodników i hydraulika, by wymienić tylko kilka. Oferuje on każdej branży bezpłatny szablon opisu pracy, który pomoże Ci przyciągnąć doświadczonych kandydatów do Twojego ogłoszenia o pracę. 

Najlepsze w tych darmowych szablonach opisów jest to, że zawierają one przykładowe pytania na rozmowę kwalifikacyjną, listę wymagań edukacyjnych dla konkretnej branży i średnie wynagrodzenia dla różnych zawodów w Twojej branży. 

Specyficzne dla branży oprogramowanie rekrutacyjne VIVAHR pomoże małym agencjom rekrutacyjnym lub menedżerom zatrudniającym stworzyć zrównoważoną ofertę pracy, jednocześnie pomagając zaangażować potencjalnych kandydatów. 

VIVAHR naprawdę bierze zgadywanie z ogłoszeń o pracę, wykonując całą pracę za Ciebie. Na przykład załóżmy, że jesteś w branży kształtowania krajobrazu, szukając profesjonalnego projektanta krajobrazu. VIVAHR oferuje oprogramowanie do zatrudniania krajobrazu, które zawiera najlepsze miejsca do zamieszczania ofert pracy, wskazówki dotyczące pisania lepszego opisu stanowiska pracy i nitty-gritty okolicznych profitów, godzin i wymagań. 

Proces zatrudniania przebiega w obie strony, a VIVAHR to rozumie. Wiedząc, jak napisać znakomite ogłoszenie o pracę, kandydaci będą się spieszyć, aby ubiegać się o pracę w ciągu zaledwie godziny. 

To prawda—większość oprogramowania do śledzenia kandydatów przeznaczona jest dla wielu różnych branż, ale VIVAHR robi to inaczej. Zagłębia się głęboko w każdą branżę i oferuje swoim Użytkownikom najbardziej solidne funkcje, wskazówki i szablony dla Twojego sukcesu. 

Jeśli chodzi o swoich użytkowników, VIVAHR ma na uwadze Twój najlepszy interes. A czy wspomnieliśmy, że szablony są CAŁKOWICIE DARMOWE? 

Integracja Z Zapierem 

Wiele rozwiązań w zakresie oprogramowania do śledzenia kandydatów nie spełnia wymagań w zakresie integracji. Na szczęście VIVAHR oferuje kilka popularnych integracji wraz z natywną integracją Zapier, która zwiększa wydajność aplikacji w oprogramowaniu. 

Integracje aplikacji dodatkowo zwiększą funkcjonalność Twojego oprogramowania, dlatego są tak ważne. Ponieważ VIVAHR jest jednym z prostszych rozwiązań do śledzenia kandydatów, jego integracja z Zapierem jest niezbędna, aby zaoszczędzić czas podczas procesów rekrutacyjnych. 

VIVAHR ułatwia instalację i wykorzystanie integracji zapiera za pomocą kilku kliknięć. VIVAHR Zaps pozwala wygodnie zwiększyć przepływ pracy HR, łącząc aplikacje innych firm z kandydatami, dzięki czemu można komunikować się i zatrudniać bez zakłóceń. Tworząc swój pierwszy Zap za pomocą Pulpitu nawigacyjnego VIVAHR, możesz wybrać, aby kandydaci ze wszystkich zadań lub konkretnych zadań wykonywali różne działania. 

Na przykład integracja z Zapierem umożliwia wysyłanie alertów do aplikacji do przesyłania wiadomości innych firm, takich jak Slack, gdy nowi kandydaci aplikują o bieżące otwarcie stanowiska. 

Oprócz natywnej integracji Zapier, VIVAHR integruje się z najpopularniejszymi aplikacjami, w tym: 

 • Arkusze Google 
 • Gmail
 • Hubspot
 • Szklarnia
 • MailChimp
 • Zoom

Możesz korzystać z dowolnej liczby integracji, ponieważ wszystkie bezproblemowo współpracują ze sobą na platformie VIVAHR. 

Odwiedź VIVAHR

Porównaj Najlepsze Oprogramowanie Do Śledzenia Kandydatów
Sprawdziliśmy dziesiątki programów do śledzenia kandydatów i zawęziliśmy je do najlepszych opcji.

Zobacz Najlepsze Typy

Streszczenie 

Ogólnie rzecz biorąc, zalecamy VIVAHR jako oprogramowanie do śledzenia kandydatów dla małych i średnich firm. 

VIVAHR to przyjazne dla użytkownika i konfigurowalne rozwiązanie, które uprości procesy rekrutacji i zatrudniania. 

Dzięki przystępnym cenowo opcjom cenowym, rozbudowanym integracjom i oprogramowaniu branżowemu VIVAHR natychmiast odmieni proces rekrutacji. 

Total
0
Shares
Related Posts