Paychex Recenzja

Paychex oferuje kompleksową, wysoce konfigurowalną usługę płacową i rozwiązanie HR online. Obejmuje płace, kadry, ubezpieczenia biznesowe, śledzenie obecności, przetwarzanie płatności i świadczenia pracownicze. 

Użytkownicy mogą znaleźć ulgi podatkowe i zapewnić zgodność z przepisami dzięki pomocy ekspertów i przewodników Paychex. Paychex oferuje rozwiązania dla solopreneurs aż do dużych korporacji w wielu branżach. 

Ale czy Paychex jest odpowiedni dla Ciebie? Dokonałem głębokiego zanurzenia we wszystkim, co Paychex może zrobić i gdzie ma wady. Czytaj dalej, aby sprawdzić, czy Paychex jest właściwym rozwiązaniem dla Twoich potrzeb kadrowo-płacowych.

Paychex plusy i minusy

Plusy

  • Pasuje Do Wszystkich Rozmiarów Firm
  • Funkcja Ulg Podatkowych
  • Pakiety Świadczeń
  • Rozwiązania Do Przetwarzania Płatności
  • Opcje Ubezpieczenia Dla Firm

Wady

  • Żmudny Proces Rejestracji
  • Złożona Struktura Platformy
  • Brak Bezpłatnego Okresu Próbnego

Odwiedź Paychex

Porównaj Dostawców Płac Online
Sprawdziliśmy dziesiątki internetowych dostawców płac i zawęziliśmy ich do najlepszych opcji.

Zobacz Najlepsze Typy

Jak Paychex porównuje się do najlepszych usług płacowych Online

Paychex to najlepsza usługa płacowa online dla złożonych cykli płacowych. Jest to wysoce elastyczna platforma przeznaczona dla firm każdej wielkości i różnych branż. Oferuje usługi w zakresie wszystkiego, od płac pracowników po ubezpieczenia biznesowe i jest świetną platformą do wdrażania świadczeń pracowniczych i ulg podatkowych. 

Paychex to jednak nie jedyna usługa płacowa, która może zaspokoić Twoje potrzeby. Jeśli chcesz płynniejszego sezonu podatkowego, QuickBooks Payroll jest doskonałą opcją. Rozważ zakup Gusto, jeśli szukasz prostszej platformy. Zapoznaj się z naszym pomocnym przewodnikiem, aby uzyskać pełną listę naszych najlepszych usług płacowych online.

Paychex Management & Employee Self-Service

Badanie Paychex small business wykazało, że 73% pracowników oczekiwało opcji samoobsługowych Dla zadań, takich jak prośba o Czas Wolny, wprowadzanie informacji bankowych i zarządzanie kontami emerytalnymi. Opcje samoobsługowe sprawiają, że zadania są bardziej wydajne i wycinają pośrednika podczas wprowadzania danych. 

Paychex zapewnia opcje samoobsługowe, gdy pracownicy logują się do widoku ludzie. Tutaj mogą wykonywać zadania, takie jak aktualizowanie potrąceń podatkowych i wprowadzanie danych osobowych. Pracownicy mogą zgłaszać korekty wynagrodzeń, żądać czasu wolnego, przeglądać salda czasu wolnego i harmonogramy pracy oraz zatwierdzać karty czasowe. 

Opcje samoobsługowe są również dostępne za pomocą aplikacji mobilnej Paychex. Pracownicy mogą rejestrować, planować przerwy na posiłki i przenosić godziny z aplikacji. Mogą zaplanować i zażądać czasu zmiany i zostawić notatki dla menedżerów, jak również.

Paychex Wielonarodowe Deklaracje Podatkowe

Ponieważ praca zdalna stała się bardziej powszechna, korzystne może być posiadanie usługi płacowej, która uwzględnia Wielonarodowe zgłoszenia podatkowe. Dzieje się tak dlatego, że pracownicy mogą pracować w innej lokalizacji niż siedziba firmy. Zawsze ważne jest, aby upewnić się, że Twoi pracownicy prawidłowo wypełniają podatki państwowe, a Paychex może w tym pomóc. 

Paychex pomaga użytkownikom w płaceniu podatku od wynagrodzeń, obliczeniach podatku od wynagrodzeń, zapewnieniu, że podatki są składane we właściwej agencji i wyeliminowaniu niedokładnych lub opóźnionych kar płatniczych. Powinieneś skontaktować się bezpośrednio z Paychex, aby zaspokoić swoje specyficzne potrzeby, aby uzyskać więcej informacji na temat wielonarodowych podatków pracowniczych. 

Paychex pomaga również firmom znaleźć ulgi podatkowe, a użytkownicy płacą tylko po znalezieniu ulg. Na przykład niektóre stany oferują ulgi podatkowe tak wysokie, jak $3,000 na pracownika, aby pobudzić wzrost gospodarczy. Paychex pomaga firmom znaleźć te kredyty oparte na lokalizacji i zmniejszyć ich odpowiedzialność za dochody. 

Oprócz państwowych ulg podatkowych, Paychex pomaga również w kredytach na odliczenia od produkcji krajowej, kontrolę dotacji, zachęty szkoleniowe, segregację kosztów oraz badania i rozwój (R&D). 

Użytkownicy mogą szukać możliwości pracy ulgi podatkowe (WOTC), zatrudniając z grup takich jak bezrobotnych weteranów i odbiorców znaczków żywnościowych. Aby kwalifikować się do tego kredytu, płace i godziny muszą być śledzone, a wnioskodawca wstępne formularze przesiewowe muszą być wypełnione. 

Eksperci Its śledzą również aktualizacje przepisów i przepisów, zarządzają siedmioletnią dokumentacją ścieżki audytu, tworzą roczny raport deklaracji podatkowej oraz rejestrują płace pracowników, godziny pracy i zmiany lokalizacji. 

Paychex Specialized Payroll Solutions

Niektóre usługi płacowe koncentrują się na niszowej grupie firm, podczas gdy inne mają opcje dla wszystkich typów. Paychex to kompleksowa i elastyczna platforma, którą można dostosować dla startupów do dużych przedsiębiorstw. Ubiegając się o Paychex, masz możliwość wypełnienia quizu w celu oceny potrzeb i musisz skontaktować się z ekspertem Paychex, aby uzyskać wycenę. 

Paychex współpracuje z MyCorporation, aby umożliwić samozatrudnionym użytkownikom tworzenie zgłoszeń federalnych identyfikatorów podatkowych, formacji korporacyjnych, licencji biznesowych i identyfikatorów stanowych. Użytkownicy mogą wnieść 401 (k) składek jako pracownik i pracodawca. Pomaga im również w wypełnianiu W-2 i w-4 oraz wpłatach bezpośrednich. 

Małe firmy zatrudniające od 1 do 9 pracowników otrzymują trzy opcje płac, wiele opcji płatności, elastyczne przetwarzanie płac, całodobową obsługę klienta, a także rekrutację, świadczenia i usługi HR. Paychex zapewnia również użytkownikom artykuły i samouczki dotyczące aplikacji mobilnej oraz rozliczania i płatności podatku od wynagrodzeń. 

Firmy zatrudniające od 10 do 49 pracowników otrzymują specjalne rozwiązania biznesowe średniej wielkości Paychex. Obejmują one bardziej wydajne przetwarzanie płac, usługi zgodności z przepisami, niestandardowe rozwiązania płacowe, dodatkowe wsparcie HR, analizy i raporty oraz dodatkowe pakiety świadczeń. 

Jeśli Twoja firma zatrudnia ponad 1000 pracowników, Paychex ma również rozwiązania dla Ciebie. Obejmują one integrację dużych rozwiązań biznesowych, bardziej elastyczną technologię HR, skalowalne wsparcie HR, dostęp do ekspertów ds. zgodności i dokumentację pojedynczych pracowników. 

Częstotliwość Cyklu Płatności Paychex

Niektóre usługi płacowe online ograniczają częstotliwość korzystania z listy płac przez użytkowników. Na szczęście Paychex oferuje wysoce konfigurowalną usługę, w której użytkownicy mogą projektować swoją strukturę płac dokładnie w razie potrzeby. Pasuje do firm każdej wielkości i branży, więc rozumie, że częstotliwość cyklu płatności i inne opcje muszą być wysoce konfigurowalne. 

Użytkownicy mogą projektować złożone cykle płac i zmienne harmonogramy za pomocą tej platformy. Ponadto użytkownicy mogą dostosowywać zarobki, odliczenia, opcje płatności, opcje samoobsługowe i inne. 

Korzyści Paychex All-in-One

Jeśli chodzi o świadczenia pracownicze, Paychex zapewni Ci ochronę. Posiada cały serwis poświęcony świadczeniom pracowniczym. Opcje obejmują indywidualne ubezpieczenie zdrowotne, plany 401 (k), grupowe ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie dentystyczne i wzrokowe, plany tylko ze składką (POP), elastyczne konta wydatków (FSA) i zdrowotne konta oszczędnościowe (HSA). 

Pozwala użytkownikom oferować kompleksowe programy finansowe dla pracowników. Udowodniono, że plany te zmniejszają stres pracowników, poprawiają produktywność i zwiększają lojalność. Te finansowe programy wellness pomagają pracownikom budżet na ubezpieczenia, podatki, oszczędności, inwestycje, zarządzanie długiem i kredytami oraz wydatki domowe. 

Paychex jest doświadczonym dostawcą planów emerytalnych i posiada najwyższą wiedzę w zakresie obsługi rekordów 401(k) w USA. Użytkownicy mają dostęp do zarządzania świadczeniami, samoobsługi świadczeń pracowniczych, pełnego zarządzania usługami i elastycznych opcji planu. Jego aplikacja mobilna pozwala pracownikom być na bieżąco z takimi kwestiami, jak zdrowie, emerytura i plany sekcji 125. 

Użytkownicy Paychex zyskują również dostęp do usług profesjonalnej organizacji pracodawców (PEO). Mają one pomóc firmom w uzyskaniu droższych korzyści typu “wszystko w jednym”. Użytkownicy otrzymają profesjonalną obsługę, szczegółowe fakturowanie i dostęp do przedstawicieli ds. bezpieczeństwa w celu uzyskania pomocy w zakresie zgodności z przepisami OSHA. 

Usługi Paychex PEO mogą pomóc w takich sprawach, jak ubezpieczenie pracownicze, konta świadczeń zdrowotnych, zarządzanie państwowym ubezpieczeniem od bezrobocia (SUI), programy pomocy pracowniczej (EAP), konta świadczeń zdrowotnych, grupowe ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie praktyk zatrudnienia (EPLI), zarządzanie świadczeniami pracowniczymi, zarządzanie wynikami pracowników i wiele innych.

Paychex Payroll Services

Paychex koncentruje się przede wszystkim na usługach płacowych. Ma kilka elastycznych planów dostosowanych do firm dowolnej wielkości. Zdobył nagrody za najlepsze wrażenia użytkownika i satysfakcję dostawcy, a także ma obsługę klienta 24/7. 

Kiedy rejestrujesz się w Paychex, jego zespół pomaga skonfigurować dane płacowe z roku na rok. Opcje obsługi klienta obejmują Bazę Wiedzy przewodników i artykułów, opcje pomocy w aplikacji, dostęp do czatu na żywo i regularne wsparcie od doświadczonych specjalistów. 

Zapewnia użytkownikom prostą platformę i aplikację mobilną z trzema opcjami płatnego wejścia. Poprawia również dokładność, ostrzegając użytkowników, gdy coś pójdzie nie tak. Na przykład użytkownicy otrzymają powiadomienie o błędzie, gdy fragment płatności online pracownika nie pasuje do ich rekordu. Pracownicy mogą uzyskać dostęp do W-2, fragmentów czeków i innych informacji płacowych. 

Opcje płatności Paychex obejmują płatność na żądanie, czeki papierowe, karty płatnicze i bezpośredni depozyt. 

Paychex Payroll Services i inne rozwiązania Paychex są częścią Paychex Flex i mogą być sparowane w zależności od potrzeb każdej firmy. Paychex Go to kolejna opcja przeznaczona dla mniejszych firm.  

Zegary Czasu Paychex

Paychex Time Clocks to system oparty na chmurze, który jest w pełni zintegrowany z Paychex Flex. Może być używany do śledzenia czasu i obecności oraz importowania danych do innych rozwiązań HR. Pomaga również w zdalnym planowaniu i zarządzaniu pracownikami, wsparciu w zakresie zgodności i bezpieczeństwa oraz rozszerzonym śledzeniu urlopów i zwolnień. 

Aby upewnić się, że pracownicy są dokładnie opłacani, możesz zautomatyzować śledzenie czasu i obecności. Ta platforma ułatwia wykonywanie zadań administracyjnych i usprawnia harmonogramowanie żądań. Zapewnia również płynne działanie operacji, pomagając użytkownikom w poruszaniu się po zmiennych dynamikach pracowników. 

Użytkownicy mogą korzystać z zegara InVision Iris Time Clock, Web punch, aplikacji mobilnej lub aplikacji Kiosk na tablet z opcją skonfigurowania rozpoznawania twarzy. Użytkownicy mogą zobaczyć, kiedy pracownicy pracują, robią sobie przerwę lub biorą urlop. Użytkownicy mogą zarządzać zespołami, zatwierdzać arkusze czasu pracy i przeglądać wnioski z pulpitu menedżera. 

Paychex HR Services

Paychex HR Services ma na celu uproszczenie zadań pracowników, administratorów i zespołów HR. Pomaga użytkownikom przestrzegać, administrować i planować każdy aspekt zarządzania zasobami ludzkimi. Oferuje użytkownikom dedykowanych specjalistów HR z ośmioletnim doświadczeniem w doradztwie. Eksperci ci pomagają przeprowadzić użytkowników przez proces i zrozumieć ważne wymogi prawne. 

Eksperci Paychex tworzą plan działań serwisowych dla Twoich konkretnych potrzeb i pokazują użytkownikom, jak go udokumentować i podjąć działania. Pomagają w obowiązkach HR, takich jak zarządzanie wydajnością, Polityka urlopów i organizacja pracy zdalnej. Eksperci są również na bieżąco ze wszystkimi regulacjami i informują użytkowników o nowych zmianach. 

Platforma pomaga we wprowadzaniu nowych pracowników, odkrywaniu krytycznych szczegółów na temat kandydatów, znajdowaniu wykwalifikowanych kandydatów, przeprowadzaniu najlepszych praktyk w rozmowach kwalifikacyjnych i tworzeniu dokładnych opisów stanowisk. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do przypomnień, quizów, filmów i kursów z systemu zarządzania nauczaniem, aby ulepszyć strategie zatrzymywania pracowników. 

Jest wyposażony w kalendarz HR, który na bieżąco informuje użytkowników o rocznicach i urodzinach pracowników. Aby pokazać pracownikom wartość pieniężną ich świadczeń, użytkownicy mogą utworzyć kompleksowy raport podsumowujący wynagrodzenie. Użytkownicy mogą również rozmawiać z ekspertami, aby upewnić się, że przestrzegają przepisów federalnych, stanowych i lokalnych.

Usługi W Zakresie Świadczeń Pracowniczych Paychex

Usługi Świadczeń Pracowniczych Paychex umożliwiają pracownikom świadczenie usług emerytalnych, ubezpieczenia zdrowotnego, kont oszczędnościowych, planów oszczędności podatkowych, programów dentystycznych i vision oraz Finansowych Programów wellness. 

Użytkownicy mogą współpracować z profesjonalną organizacją pracodawców (PEO), aby pomóc im uzyskać drogie korzyści. Użytkownicy mogą również porozmawiać z profesjonalistą Paychex, aby ocenić ich potrzeby i stworzyć plan działania. 

Paychex Employee Benefits Services zapewnia sprawne prowadzenie ewidencji i zarządzanie świadczeniami. Pracownicy mogą sprawdzać plany sekcji 125, plany zdrowotne, plany emerytalne i inne świadczenia bezpośrednio z komputera stacjonarnego lub urządzenia mobilnego. 

Paychex Business Insurance Solutions

Paychex Business Insurance Solutions pomaga zapewnić kompleksową ochronę dla pracowników, nieruchomości i firm. To rozwiązanie pomaga w zakresie zgodności, rozliczeń, potrąceń i wyboru najlepszego dostawcy. Paychex współpracuje z najlepszymi przewoźnikami, ma ponad 20 lat doświadczenia i przez ostatnie pięć lat jest oceniana jako top 25 Agencji ubezpieczeniowych. 

Użytkownicy mogą łączyć ochronę firmy z Polityką właściciela firmy (Bop), aby pokryć ryzyko biznesowe. Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej pomaga chronić przed rosnącą liczbą hakerów i cyberprzestępców. Całe floty lub pojedyncze pojazdy mogą być objęte ubezpieczeniem od wypadków przy pracy. 

W celu ochrony przed bezprawnym wypowiedzeniem, przemocą w miejscu pracy, dyskryminacją i nękaniem, pracodawcy mogą korzystać z Paychex do zakupu polisy OC (EPLI) praktyk zatrudnienia. Błędy wykonawcy, pracownika, menedżera i właściciela mogą być chronione ubezpieczeniem od Odpowiedzialności Zawodowej. 

Aby rozszerzyć granice innych polityk, pracodawcy mogą kupić komercyjny Plan parasolowy. Uszkodzony sprzęt, inwentarz i budynki mogą być chronione ubezpieczeniem nieruchomości komercyjnych. Użytkownicy Paychex mogą również znaleźć ogólne polisy OC i ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej pracowników. 

Rozwiązania Do Przetwarzania Płatności Paychex

Paychex dysponuje najnowszą technologią przetwarzania płatności. Oprócz przetwarzania płatności, ta platforma zwiększa zaangażowanie klientów dzięki automatycznym wiadomościom e-mail, unowocześnia proces podejmowania decyzji o zapasach i danych sprzedażowych oraz oferuje bardziej efektywne zarządzanie pracownikami. 

Użytkownicy mogą całkowicie dostosować swój proces płatności za pomocą usług płatności online, przetwarzania kart debetowych i kredytowych, rozwiązań POS, przetwarzania eCheck, płatności automatycznej Izby Rozliczeniowej (ACH), przejrzystych cen, powiadomień o zgodności z PCI, optymalizacji wymiany i możliwości finansowania w czasie rzeczywistym, tego samego dnia lub następnego dnia. 

Obsługa kart kredytowych Paychex obejmuje płatności z kart kredytowych, takich jak MasterCard, Visa i Discover, a także kart podarunkowych i kart chipowych EMV. Daje również użytkownikom możliwość dodawania dopłat do kart kredytowych. Nabywcy międzynarodowi mogą być zakwaterowani przy użyciu Dynamicznego przeliczania walut i otrzymywać paragony pokazujące szczegóły kursu wymiany i inne statystyki. 

Użytkownicy mogą przyjmować płatności za pomocą komputerów PC, iPad, iPhone i urządzeń z systemem Android. Użytkownicy mogą przyjmować dodatkowych klientów, zarabiać szybciej i oszczędzać koszty przetwarzania dzięki przetwarzaniu elektronicznemu. Paychex integruje się z QuickBooks i ma przypomnienia o zgodności z PCI DSS, aby chronić użytkowników przed odpowiedzialnością i problemami z oszustwami. 

Odwiedź Paychex

Porównaj Dostawców Płac Online
Sprawdziliśmy dziesiątki internetowych dostawców płac i zawęziliśmy ich do najlepszych opcji.

Zobacz Najlepsze Typy

Streszczenie

Jeśli szukasz usługi online, która może zrobić znacznie więcej niż zarządzanie płacami, Paychex jest dla ciebie. Możesz korzystać z jego platformy do świadczeń pracowniczych, ulg podatkowych, zarządzania zasobami ludzkimi, ubezpieczeń biznesowych i wielu innych. Ta elastyczna platforma pasuje do firm każdego typu i wielkości i jest najlepszym rozwiązaniem dla złożonych cykli płacowych. 

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Related Posts

Recruiterbox Recenzja

Recruiterbox to oprogramowanie rekrutacyjne skierowane przede wszystkim do małych i średnich firm.  Oferuje pomocne narzędzie do masowego przesyłania…

Przegląd Szklarni

Applicant tracking software (ATS) oszczędza Twojemu zespołowi HR dużo czasu na sortowanie kandydatów i przeprowadzanie ich przez proces…