Najlepsze Oprogramowanie Do Wdrażania

Wysokie obroty w firmach mogą być bezpośrednio związane ze słabym wdrażaniem i szkoleniem.

Co by było, gdybyś mógł ułatwić wdrażanie dla Ciebie i twoich nowych pracowników?

Oprogramowanie do wdrażania pomaga usprawnić proces wdrażania. Zapewnia wszystkim odpowiednie dokumenty i szkolenia potrzebne do pracy w Twojej firmie.

Świetne wdrożenie prowadzi do zwiększenia produktywności pracowników, lepszej komunikacji w miejscu pracy i większych przychodów dla Twojej firmy.

Ale potrzebujesz oprogramowania, które odpowiada potrzebom Twojej firmy. Wybór najlepszego oprogramowania do wdrażania dla Ciebie i Twoich pracowników oznacza, że wiesz, co każdy z nich ma do zaoferowania i jak pasuje do Twojej firmy.

Zapoznaj się z tymi rozwiązaniami dotyczącymi wdrażania do pracy i ułatw sobie znalezienie odpowiedniego.

Odwiedź Gusto

 • Idealne do zdalnego zatrudniania i małych i średnich firm
 • Szeroki zakres usług
 • Kompleksowe zarządzanie zasobami ludzkimi
 • Mały biz-przyjazne ceny

Wypróbuj już dziś!

Top 8 Najlepszych Rozwiązań Do Wdrażania Oprogramowania

 1. Gusto-najlepsze oprogramowanie do zdalnego zatrudniania
 2. BambooHR-najlepsze oprogramowanie do samodzielnego wdrażania pracowników
 3. GoCo-najlepsze oprogramowanie do szkoleń przyjaznych dla użytkownika
 4. Zenefits-najlepsze oprogramowanie do wdrażania dla kompleksowych funkcji
 5. Workbright-najlepsze oprogramowanie do komunikacji z pracownikami
 6. Lessonly-najlepsze oprogramowanie do szybkiego szkolenia
 7. ClearCompany-najlepsze oprogramowanie do automatyzacji procesów
 8. Workful-najlepsze oprogramowanie do efektywnego wdrażania do pracy

Przekonasz się, że każdy z nich wykracza poza onboarding, oferując narzędzia do rekrutacji, szkoleń i zarządzania zasobami ludzkimi. Te dodatkowe narzędzia mogą być naprawdę pomocne w konsolidacji liczby różnych aplikacji, których używasz do skonfigurowania nowych pracowników.

Nie chcesz jednak płacić za funkcje, których nie potrzebujesz, ani powodować konfliktów z używanym już oprogramowaniem.

Omówię zalety i wady każdego z moich najlepszych typów poniżej. Moje recenzje mogą pomóc ci ocenić, który z nich ma odpowiedni pakiet usług dla Twojej organizacji.

#1-Gusto-najlepsze oprogramowanie do zdalnego zatrudniania

Odwiedź Gusto

 • Idealne do zdalnego zatrudniania i małych i średnich firm
 • Szeroki zakres usług
 • Kompleksowe zarządzanie zasobami ludzkimi
 • Mały biz-przyjazne ceny

Wypróbuj już dziś!

Gusto przeprowadza nowych pracowników przez dokumenty i inne procesy, co czyni go doskonałym dla pracowników zdalnych. Pracownicy mogą również przedstawić się za pośrednictwem platformy, która pomaga budować komunikację i relacje z daleka.

Idealny dla małych i średnich firm, Gusto oferuje obsługę płac, zarządzanie korzyściami i wydajnością oraz automatyczne procesy rejestracji. Możesz nawet wysłać list ofertowy przez Gusto, aby rozpocząć proces rekrutacji.

Tworzenie i usuwanie aprowizacji oprogramowania Gusto oszczędza czas i utrzymuje pracowników w kontakcie z aplikacjami, których potrzebują. Dzięki liście kontrolnej onboardingu możesz upewnić się, że nowi pracownicy wykonują wszystkie przydzielone zadania.

Gusto dostępne jest w czterech opakowaniach:

 • Podstawowy: $19 / miesiąc cena podstawowa + $6 / osoba
 • Core: $39 / miesiąc cena podstawowa + $6 / osoba
 • Kompletny: $39/miesiąc cena podstawowa + $12 / osoba
 • Concierge: $149/miesiąc cena podstawowa + $12 / osoba

Pakiet Basic daje ci pełny system płacowy w jednym stanie. Otrzymujesz również samoobsługę pracowników i profile, które zwiększają efektywność wdrażania. Dzięki 4-dniowej wpłacie bezpośredniej, polisie WOM i wyjątkowemu wsparciu masz kompleksowy system HR, który utrzymuje zdalnych pracowników w pętli.

Core daje Ci wszystko w pakiecie podstawowym, ale lepiej. Dzięki pełnej obsłudze płac we wszystkich 50 stanach, 2-dniowej wpłacie bezpośredniej oraz śledzeniu czasu i księgowości możesz usprawnić procesy kadrowe. Podstawowy pakiet obejmuje onboarding pracowników, który obejmuje oferty dla pracowników i zarządzanie dokumentami, dzięki czemu możesz szybko wdrożyć wszystkich nowych pracowników.

Complete jest dostępny w tej samej cenie bazowej co Core, ale zwiększa wydajność Twojego zespołu w zakresie wdrażania i śledzenia. Dzięki katalogowi pracowników i ankietom oraz dostosowanym narzędziom do wdrażania pracowników możesz oferować kompleksowe szkolenia i zapewniać satysfakcję pracowników.

Nie bez powodu Konsjerż kosztuje o wiele więcej. Obejmuje certyfikowanych profesjonalistów HR i zasobów HR. Innymi słowy, masz ekspertów na wyciągnięcie ręki, aby pomóc ci zaoszczędzić czas i upewnić się, że wszystko jest obsługiwane profesjonalnie. Zarejestruj się na Gusto, aby dowiedzieć się więcej.

#2-BambooHR-najlepsze oprogramowanie do samodzielnego wdrażania pracowników

Odwiedź BambooHR

 • Łatwe samodzielne wdrażanie
 • Szybkie generowanie pakietów rekrutacyjnych
 • Zarządzanie dokumentacją i dokumentacją pracowników
 • Katalog i wykres org zawarte

Wypróbuj już dziś!

BambooHR wykorzystuje centralizację danych, aby udostępnić materiały nowym pracownikom i przeprowadzić ich przez proces wdrażania. Ułatwia zarządzanie zasobami ludzkimi, automatyzując większość procesów związanych z samoobsługą pracowników.

BambooHR chce szybciej zintegrować nowych pracowników z miejscem pracy, więc formalności stają się krótkie. Oprogramowanie posiada pakiet rekrutacyjny ze wszystkimi dokumentami potrzebnymi dla nowych pracowników. Następnie pracownicy przesyłają te formularze za pośrednictwem bezpiecznego portalu elektronicznego.

Dzięki narzędziom do zarządzania wydajnością i raportowania możesz porzucić arkusze kalkulacyjne, aby uzyskać bardziej wydajny proces. BambooHR wykorzystuje nawet listy kontrolne IT, aby zapewnić pracownikom wszystko, czego potrzebują, aby rozpocząć pracę w Twojej firmie.

BambooHR dostępny jest w dwóch opakowaniach. Warstwa Essentials zawiera podstawowe elementy zarządzania zasobami ludzkimi, takie jak dokumentacja pracowników, przechowywanie dokumentów, standardowe raportowanie oraz standardowe przepływy pracy i zatwierdzania. Jeśli chodzi o onboarding, samoobsługowa aplikacja mobilna pozwala nowym pracownikom wypełniać formularze w dowolnym miejscu i czasie.

Dzięki katalogowi i schematowi organizacyjnemu pracownicy mogą dowiedzieć się, kto jest w ich nowej firmie poza wstępnym wprowadzeniem. Gdy potrzebujesz pomocy, Essentials jest dostarczany z obsługą klienta przez e-mail i biblioteką webinarów.

Plan Advantage oferuje wszystko, od podstawowych elementów, a także wsparcie telefoniczne oraz funkcje zatrudniania i wdrażania w systemie śledzenia kandydatów (ATS). Tam możesz śledzić szkolenia i podpisy elektroniczne.

Możesz pójść o krok dalej dzięki szkoleniu z wykorzystaniem zaawansowanego raportowania, niestandardowych poziomów dostępu, integracji i udostępniania danych. Pozwala również śledzić zadowolenie pracowników z enp.

Żaden pakiet nie ma określonej ceny, więc musisz porozmawiać z BambooHR, aby uzyskać wycenę.

#3-GoCo-najlepsze oprogramowanie do szkolenia przyjaznego dla użytkownika

Odwiedź GoCo

 • Łatwy w nawigacji interfejs użytkownika
 • Dodatkowe funkcje HR wbudowane
 • Sprawia, że onboarding to pestka
 • Zaczyna się od $5 / pracownik / miesiąc

Wypróbuj już dziś!

Pracownicy nie będą mieli problemów ze znalezieniem potrzebnych im informacji i materiałów. Niezależnie od tego, czy wdrażasz go zdalnie, czy wewnętrznie, GoCo jest elastyczne i przyjazne dla użytkownika. Pozwala zachować wszystkie dokumenty razem, dzięki czemu nowi pracownicy mogą je podpisywać bez konieczności wyszukiwania.

GoCo sprawdza się zarówno w dużych, jak i małych firmach. Jest wyposażony w nowoczesne narzędzia do wdrażania, w tym:

 • Śledzenie czasu
 • Administracja świadczeń
 • Embedded payroll software
 • Możliwości synchronizacji

GoCo ułatwia wdrażanie zarówno wewnętrznym zespołom, jak i nowym pracownikom, oferując mnóstwo elastyczności i opcji dostosowywania. W przypadku HR i personelu wewnętrznego, GoCo przenosi łatwość obsługi na wyższy poziom, pozwalając ci pracować ze wszystkimi istniejącymi dostawcami i oprogramowaniem oraz włączając je do swoich przepływów pracy. Nie będziesz musiał zostawiać istniejących narzędzi, aby rozpocząć korzystanie z GoCo.

GoCo nie ma warstw cenowych, jak wiele innych pakietów oprogramowania. Zamiast tego mówisz im, czego chcesz, a oni dostosowują oprogramowanie do Twojej firmy.

Za rozsądne $5 / pracownika / miesiąc wszystkie plany GoCo obejmują zatrudnianie i wdrażanie, samoobsługę pracowników i MagicDocs. Firma ułatwia również oszczędzanie, z 20% zniżką, jeśli płacisz rocznie.

Jeśli nie masz pewności co do oprogramowania, wypróbuj ich wycieczkę produktową. Pozwala przetestować oprogramowanie z prawdziwym kontem GoCo przed zakupem własnego.

GoCo działa dla firm każdej wielkości. Dzięki funkcjom, takim jak płace, świadczenia, przepływy pracy w obszarze HR i innym, możesz sprawić, że proces wdrażania będzie wygodny dla wszystkich zaangażowanych osób.

# 4-Zenefits-najlepsze oprogramowanie do wdrażania dla kompleksowych funkcji

Odwiedź Zenefits

 • Skróć czas treningu o połowę
 • Aplikacja mobilna przyspiesza trening
 • Opcjonalny Monitor produktywności i ankiety
 • Zaczyna się od $8 / pracownik / miesiąc

Wypróbuj już dziś!

Zenefits tworzy atrakcyjną platformę dla nowych pracowników, aby uzyskać wszystkie potrzebne informacje.

Zenefits twierdzi, że jego klienci spędzają 50% mniej czasu na szkoleniu ze względu na wydajną platformę. Portal samoobsługowy dla pracowników umożliwia nowym pracownikom przesyłanie dokumentów w trakcie ich wypełniania, a menedżerowie mogą łatwo śledzić postępy w szkoleniu.

To oprogramowanie do wdrażania jest dostępne w trzech pakietach:

 • Podstawowe: $8 / pracownik miesięcznie z rocznymi płatnościami
 • Wzrost: $14 / pracownik miesięcznie z rocznymi płatnościami
 • Zen: $21 / pracownik miesięcznie z rocznymi płatnościami

Essentials tworzy podstawy do wygodnego wdrażania z Zenefits. Jako podstawowy pakiet zawiera podstawowe zasoby kadrowe, planowanie czasu, integracje i aplikację mobilną firmy, dzięki czemu nowi pracownicy mogą wcześnie ukończyć szkolenie za pomocą odpowiednich narzędzi.

Zwiększa to wzrost dzięki dodatkowemu zarządzaniu wynagrodzeniami i wydajnością oraz śledzeniu produktywności pracowników i transakcji finansowych, w tym wszystkich procesów płacowych.

Dzięki pakietowi Zen otrzymujesz ankiety dotyczące wzrostu i zaangażowania pracowników. People Hub zapewnia wszystkim pracownikom dostęp do zasobów, których potrzebują, aby odnieść sukces w Twojej firmie.

Zenefits ma obszerną listę funkcji, która obejmie wszystko, czego możesz potrzebować. Ma nawet usługi doradcze, które możesz dodać, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy lub nie masz wewnętrznego zespołu HR.

# 5-WorkBright-najlepsze oprogramowanie do onboardingu dla połączeń mobilnych

Odwiedź WorkBright

 • Łatwe wdrażanie oparte na aplikacji
 • Bezpieczne gromadzenie danych
 • Wysokiej jakości wsparcie techniczne
 • Ceny zaczynają się od $158 / miesiąc

Wypróbuj już dziś!

W przeciwieństwie do wielu innych produktów na tej liście, WorkBright jest przede wszystkim oprogramowaniem do wdrażania, a nie kompletnym narzędziem HR.

WorkBright daje nowo zatrudnionym dostęp do dokumentów, listów ofertowych i innych szczegółów dotyczących wdrażania na urządzeniach mobilnych. Gromadzi niezbędne dane za pośrednictwem bezpiecznego kanału i wykorzystuje cyfrową szafkę na dokumenty HR do śledzenia wszystkich dokumentów i szczegółów zatrudnienia.

WorkBright działa lepiej dla mniejszych firm, które potrzebują intuicyjnej platformy onboardowej. Obsługuje komunikację pracowników w aplikacji, a gdy potrzebujesz obsługi klienta, są do twojej dyspozycji.

Ceny z WorkBright zaczynają się od $158 miesięcznie z funkcjami takimi jak:

 • Standardowe formularze rządowe
 • Nieograniczone niestandardowe formularze
 • Bezpieczny hosting
 • Wysokiej jakości wsparcie techniczne
 • Nieograniczona liczba administratorów

Firma ma plany, które kosztują do i ponad $5,000 / miesiąc,ale nie określa, co masz z nimi. Dostosowujesz swój plan, aby cena odzwierciedlała wybrane funkcje.

WorkBright jest mniej konfigurowalny niż inne oprogramowanie do wdrażania. Jedynym minusem WorkBright jest to, że musisz zintegrować go z oddzielnym pakietem HR, jeśli chcesz go używać do więcej niż wdrażania.

# 6-Lessonly-najlepsze oprogramowanie do szybkiego szkolenia

Odwiedź Lessonly

 • Jedna platforma dla dokumentów i szkoleń
 • Tworzenie niestandardowych szkoleń
 • Poprawia sprzedaż i klientów. wdrożenie serwisu
 • Przekazuj informacje zwrotne w czasie rzeczywistym nowym pracownikom

Wypróbuj już dziś!

Lessonly wykracza poza onboarding i szkolenia pracowników. Daje to również nowym pracownikom miejsce do elektronicznej obsługi wszystkich ważnych dokumentów.

Lessonly zawiera narzędzia do nauki w swoim oprogramowaniu, zbyt. Możesz użyć niestandardowej funkcji tworzenia kursu, aby połączyć kursy unikalne dla Twojej firmy. Tam, gdzie większość oprogramowania do wdrażania skupia się na papierkowej robocie, Lessontylko przenosi go na wyższy poziom dzięki rzeczywistym materiałom do nauki, nawet w pakiecie podstawowym.

Jako oprogramowanie wdrożeniowe skierowane do pracowników sprzedaży i obsługi klienta, Lessonly pozwala menedżerom oferować informacje zwrotne w czasie rzeczywistym podczas szkoleń. Posiada również funkcję próbnej interakcji z klientem, dzięki czemu menedżerowie i nowi pracownicy mogą komunikować się za pośrednictwem oprogramowania.

Lessonly ma trzy pakiety:

 • Pro
 • Pro + Coaching
 • Enterprise Learning dla globalnych zespołów

Pro zawiera kreator lekcji, interaktywne quizy i śledzenie zdarzeń szkoleniowych, dzięki czemu możesz zobaczyć, kiedy pracownicy wykonują zadanie szkoleniowe. Wykorzystuje automatyzację i wyzwalacze, aby usprawnić proces szkolenia. Korzystanie z integracji Slack i HRIS poprawia komunikację, gdy pracownicy przechodzą przez swoje kursy.

Pakiet PRO + coaching oferuje o wiele więcej wsparcia szkoleniowego z kamerą internetową i nagrywaniem ekranu do lekcji wizualnych. Daje również praktyki nowych pracowników z e-mailem, czatem, biletami i Dźwiękiem, a także certyfikaty w technikach sprzedaży.

Enterprise Learning for Global Teams przenosi szkolenia na większą skalę. Integruje pracowników na całym świecie i sprawia, że wszyscy są na tej samej stronie. Dzięki wielojęzycznej platformie zyskujesz wgląd, analizę i dane dotyczące szkolenia pracowników. Te funkcje identyfikują luki w wiedzy, dzięki czemu wiesz, kto potrzebuje pomocy w czym.

Pomimo warstwowych pakietów Lessonly, żaden z nich nie ma ustalonej ceny. Kiedy rozmawiasz z firmą, pomogą Ci wybrać potrzebne funkcje i podać wycenę.

#7-ClearCompany-najlepsze oprogramowanie do automatyzacji procesów

Odwiedź ClearCompany

 • Konfigurowalny portal onboardingowy
 • Proces jest całkowicie zautomatyzowany
 • Śledź rekrutację i wydajność
 • Sprawdzanie przeszłości i e-weryfikacje

Wypróbuj już dziś!

ClearCompany personalizuje onboarding dzięki portalowi dla każdego nowego zatrudnienia. Tam znajdą swoje dokumenty wdrożeniowe i wszelkie informacje potrzebne do pracy. Co więcej, możesz uzyskać dostęp do ClearCompany z dowolnego urządzenia.

To oprogramowanie do wdrażania jest prawie całkowicie zautomatyzowanym systemem. Zapewnia automatyczne dostarczanie, śledzenie, zbieranie i przechowywanie dokumentów. Dokumenty mają nawet inteligentne formularze, które wypełniają się automatycznie podczas ich wypełniania.

Dzięki ClearCompany możesz sprawdzać przeszłość i E-zweryfikować nowych pracowników. Gdy nowy pracownik przesyła dokumenty, możesz je śledzić w czasie rzeczywistym.

ClearCompany sprawia, że procesy HR są szybkie i bezbolesne, pozwalając ci:

 • Śledź rekrutację
 • Pracownicy pokładowi
 • Tworzenie celów zespołu
 • Zarządzaj wydajnością
 • Współpracuj z najlepszymi kandydatami
 • Analizuj dane za pośrednictwem platformy

ClearCompany oferuje zarówno dostęp platformowy, jak i modułowy, dzięki czemu jest doskonałym wyborem dla każdej wielkości firmy. Jednak nie pokazują one żadnych konkretnych cen, ponieważ dostosowują oprogramowanie do Twojej firmy i otrzymują niestandardową wycenę.

# 8-Workful-najlepsze oprogramowanie do efektywnego wdrażania

Odwiedź Workful

 • Idealne dla małych firm
 • Kompleksowa platforma kadrowo-płacowa
 • Zawiera funkcje śledzenia wydatków
 • W zestawie 30-dniowy bezpłatny okres próbny

Wypróbuj już dziś!

Prosta konfiguracja Workful sprawia, że jest idealny dla małych firm. Wszystko, co musisz zrobić, to wprowadzić kilka podstawowych informacji o nowym zatrudnieniu. Następnie osoba otrzyma powiadomienie o wypełnieniu potrzebnych formularzy. Kiedy to zrobią, będą gotowi do pracy.

Workful oferuje płace i kadry w jednej platformie, dzięki czemu masz wszystko razem. Portal pracowniczy umożliwia dodawanie się do systemu, dzięki czemu HR nie musi. Informacje o pracownikach są synchronizowane automatycznie, co sprawia, że każdy ma mało wysiłku.

W przeciwieństwie do innych programów na tej liście, Workful daje 30-dniowy bezpłatny okres próbny zamiast tylko demo. Jeśli podoba Ci się na tyle, aby kupić, oprogramowanie ma jeden zestaw cena $25, plus $5 za osobę.

W tej cenie dostajesz funkcje takie jak:

 • Lista płac
 • Śledzenie czasu
 • Portal pracowniczy
 • Śledzenie wydatków

Payroll jest wyposażony w integrację Quickbooks, formularze podatkowe i wbudowane śledzenie czasu, aby utrzymać organizację firmy.

Dzięki śledzeniu czasu oprogramowanie automatycznie oblicza nadgodziny i czas wolny. Umożliwia również tworzenie niestandardowych zasad i śledzenie WOM.

Istnieje również wszystko, co chcesz na pokładzie nowych pracowników. Obejmuje m.in. funkcje portalu pracowniczego, magazynu dokumentów i menedżera.

Możesz teraz zaplanować demo lub rozpocząć 30-dniowy bezpłatny okres próbny na swojej stronie internetowej.

Jak znaleźć najlepsze oprogramowanie do wdrażania do pracy

Przed zakupem musisz wiedzieć, co może zaoferować Twoje oprogramowanie do wdrażania. Nie wszystkie mają te same funkcje, więc wiedza, czego chcesz, pomoże Ci zawęzić opcje w morzu oprogramowania.

Onboarding nie powinien być najtrudniejszą częścią pracy. Nie utrudniaj tego sobie ani swoim pracownikom. Pobierz oprogramowanie, które ustawia pracowników na sukces i zaprasza ich do kultury firmy od samego początku.

Wymagania Pracowników

Każda firma jest inna. Zastanów się, jakich informacji potrzebują nowi pracownicy, aby wykonywać swoją najlepszą pracę.

Oprogramowanie, które wybierzesz, zależy od tego, w jaki sposób chcesz szkolić nowych pracowników. Na przykład niektóre firmy nie działają dobrze z samoobsługowymi szkoleniami. W takich przypadkach oprogramowanie takie jak BambooHR, choć świetne pod innymi względami, nie zadziała dla Twojej firmy.

Kompatybilność i dostępność urządzeń

Zaoszczędzisz czas, jeśli twój nowy pracownik będzie mógł rozpocząć szkolenie jeszcze przed pierwszym dniem pracy. Oprogramowanie szkoleniowe musi działać na dowolnym urządzeniu, w tym mobilnym.

Kompatybilność urządzeń sprawia, że szkolenie jest dostępne wszędzie tam, gdzie znajduje się pracownik. Jest to szczególnie ważne w przypadku pracy zdalnej i pozwala na wygodę i przenośność.

Analityka Szkoleń

Chcesz wiedzieć, czy twój proces wdrażania i szkolenia działa. Poszukaj oprogramowania, które oferuje dogłębną analizę.

Wiele programów oferuje funkcje analityczne, ale mogą nie okazać się przydatne. Chcesz sprawdzić, czy pracownik zrealizował cele programu? Czy musisz wiedzieć, dlaczego niektórzy ludzie nie kończą swoich kursów? Chcesz dowiedzieć się więcej o doświadczeniach użytkownika?

Wszystkie te informacje docierają do ciebie poprzez różne analizy. Zdecyduj, które z nich są dla Ciebie ważne i poszukaj oprogramowania, które je ma.

Streszczenie

Odwiedź Gusto

 • Idealne do zdalnego zatrudniania i małych i średnich firm
 • Szeroki zakres usług
 • Kompleksowe zarządzanie zasobami ludzkimi
 • Mały biz-przyjazne ceny

Wypróbuj już dziś!

Odpowiednie oprogramowanie do wdrażania to takie, które spełnia specyficzne potrzeby Twojej firmy i pracowników.

Zastanów się nad budżetem, możliwością dostosowania i funkcjami, które przyniosą korzyści Twoim pracownikom i procesom HR.

Zanim dokonasz zakupu, dowiedz się, w jaki sposób twoje oprogramowanie może pomóc Twoim pracownikom i Twojej firmie. Wybór najlepszego oprogramowania do wdrażania do pracy dla Twojej firmy pozwoli Ci rozpocząć nowe zatrudnienie na właściwej stopie. Bez względu na twoje potrzeby, znajdziesz fantastyczną opcję w tym przewodniku.

Total
0
Shares
Related Posts

Comeet Review

Comeet jest unikalnym oprogramowaniem do śledzenia kandydatów, ponieważ obejmuje wszystkich pracowników w procesie rekrutacji, a nie tylko rekruterów.…