BambooHR Recenzja

BambooHR ma na celu ułatwienie procesu rekrutacji, od delegowania pracy do zatrudniania nowych pracowników. 

Dzięki możliwości łatwego udostępniania stanowisk pracy na tablicach pracy i scentralizowanemu centrum, aby informować pracowników na bieżąco o procesie zatrudniania, ta platforma oszczędza czas, a jednocześnie pomaga zapewnić płynny przebieg procesu. 

BambooHR pomaga również w profesjonalnym procesie wdrażania, co sprawia, że pierwsze pozytywne wrażenie na nowym personelu jest niezwykle istotne. 

Chociaż nie ma niektórych funkcji, które są standardowo dostępne w innych platformach rekrutacyjnych, jest to solidna opcja, która zaspokoi potrzeby wielu większych firm z aktywnymi strategiami rekrutacyjnymi. 

Zagłębiłem się w szczegóły, aby złożyć kompleksową recenzję BambooHR. Czytaj dalej, aby ustalić, czy to narzędzie HR jest właśnie dla ciebie.

BambooHR plusy i minusy 

Plusy

 • Łatwe udostępnianie ofert pracy na tablicach ogłoszeń i w mediach społecznościowych
 • Konfigurowalne narzędzia do wdrażania
 • Oferuj szablony listów, aby zaoszczędzić czas
 • Możliwości podpisu elektronicznego
 • Możliwość dostosowania za pomocą kolorów i logo marki
 • Dodatki pomagają obniżyć ceny bazowe planu
 • aplikacja iOS i Android

Wady 

 • Ceny nie są podane
 • Maksymalna liczba stanowisk pracy nie jest określona
 • Ważne funkcje, takie jak śledzenie czasu, to dodatki
 • Pomoc telefoniczna jest dostępna tylko w ramach planu Advantage

Odwiedź BambooHR

Porównaj Najlepszych Dostawców Rekrutacji
Sprawdziliśmy dziesiątki dostawców rekrutacji i zawęziliśmy ich do najlepszych opcji.

Zobacz Najlepsze Typy

Jak BambooHR porównuje się do najlepszego oprogramowania rekrutacyjnego

BambooHR może pomóc w zwiększeniu efektywności procesu rekrutacji, jednocześnie oszczędzając czas. Funkcje takie jak szablony ofert i scentralizowany system śledzenia kandydatów sprawiają, że BambooHR jest jedną z najlepszych opcji oprogramowania rekrutacyjnego. Chociaż nie wybraliśmy najlepszego oprogramowania do rekrutacji, użytkownicy uwielbiają łatwy w użyciu interfejs i liczbę funkcji, które oferuje.

Jeśli BambooHR nie jest najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb, rozważ Breezy HR, który oferuje automatyczne planowanie i przesiewanie kandydatów. Workable to również najlepsza platforma rekrutacyjna, która łączy się z ponad 200 tablicami pracy. Możesz dowiedzieć się więcej o nich i naszych innych najlepszych opcji w naszym Przewodniku po najlepszym oprogramowaniu rekrutacyjnym.

Wielkość Zatrudnienia BambooHR 

BambooHR nie reklamuje limitu ilości zatrudnienia ani pojemności. Ponieważ platforma jest sprzedawana w kierunku większych firm i przedsiębiorstw, wielkość zatrudnienia jest prawdopodobnie znaczna, a BambooHR dostarcza te informacje osobiście, gdy sięgasz po niestandardową ofertę cenową. 

Narzędzia Do Wdrażania BambooHR

Narzędzia wdrożeniowe BambooHR pomagają zaoszczędzić czas i pozwalają Twojej firmie wywrzeć profesjonalne pierwsze wrażenie. 

Możesz spersonalizować proces wdrażania, korzystając z nowych szablonów pakietów do wynajęcia. Te szablony pozwalają dostosować środowisko wdrażania, zapewniając, że będzie ono dostosowane do różnych działów, typów zadań, a nawet lokalizacji. Ta spersonalizowana obsługa będzie odpowiednia dla każdego pracownika, którego zatrudniasz, i nie będziesz musiał się martwić o opuszczenie dokumentów lub włączenie sekcji, które ich nie dotyczą. 

Konfigurowalne listy ofertowe dodatkowo oszczędzają czas, jednocześnie umożliwiając personalizację każdemu nowemu pracownikowi. Szablony te są cenne dla każdej firmy zatrudniającej pracowników w dużych ilościach. Dzięki możliwości dostosowywania podstawowych pól i wypełniania ich informacjami o kandydatach można zmniejszyć ryzyko błędu użytkownika podczas wprowadzania danych, jednocześnie zwiększając dokładność dokumentu i oszczędzając czas personelu.

Ta platforma sprawia, że proces wdrażania jest uproszczony i łatwy dla pracowników działu kadr i nowych pracowników. Możesz automatycznie wysyłać zadania związane z wdrożeniem do nowego personelu, umożliwiając im wypełnianie dokumentów w dogodnym dla siebie czasie. Może to pomóc w utrzymaniu zaangażowania nowych pracowników i ułatwić proces wdrażania. Wbudowane podpisy elektroniczne dodatkowo przyspieszają proces wdrażania.

To oprogramowanie pomaga nawet nowym pracownikom nawiązywać kontakty, co jest cennym aspektem pomagającym im czuć się częścią zespołu. Funkcja “Poznaj siebie” pomaga nowym pracownikom odkryć wspólne zainteresowania, tworząc kontakty między pracownikami. 

BambooHR Employer Branding

Możliwość dostosowania platformy HR jest znaczącą korzyścią, a BambooHR oferuje pewne opcje dostosowywania dzięki planowi korzyści. Możesz dostosować swoje konto za pomocą kolorów marki i logo. Pozwala to na white-label platformy dla pracowników jako firmowego oprogramowania. 

Wsparcie BambooHR

BambooHR oferuje wiele punktów wsparcia. Jego Biblioteka wsparcia jest pełna artykułów, samouczków wideo, webinariów i postów na blogu, które dostarczają szczegółowych informacji na temat niuansów programu. 

Zespół obsługi klienta jest dostępny przez czat na żywo Od Poniedziałku do piątku, od 6:00 do 18:00 czasu górskiego. Wsparcie jest również dostępne przez telefon dla abonentów planu Advantage. Fakt, że pomoc telefoniczna nie jest dostępna na poziomie planu Essentials, jest minusem, zwłaszcza jeśli potrzebujesz jak najszybciej rozwiązać problem. 

BambooHR Essentials

BambooHR oferuje dwa plany, z których podstawowym jest Plan podstawowy. Plan Essentials skutecznie funkcjonuje jako platforma zarządzania zasobami ludzkimi. Brakuje w nim funkcji zatrudniania i wdrażania, ale jest idealny dla firmy, która chce lepiej zarządzać swoimi obowiązkami HR i obecnymi pracownikami. 

Dzięki planowi Essentials możesz korzystać z wielu funkcji, które pomogą Ci zorganizować dział HR i przepływ pracy. Wszystkie rejestry pracowników są przechowywane w centralnej bazie danych, a śledzenie korzyści upraszcza i porządkuje proces utrzymywania korzyści dla całej firmy. Możesz także użyć dostępnych standardowych alertów e-mail, aby aktualizować ogłoszenia, żądania przerw itp. Te standardowe alerty zapobiegają pisaniu indywidualnych wiadomości e-mail dla każdego zdarzenia i ułatwiają informowanie wszystkich pracowników na bieżąco.

Plan ten oferuje również cenne możliwości oszczędzania czasu. Opcja standardowych przepływów pracy i zatwierdzeń pomaga organizować i definiować czasowy proces składania wniosków o zatwierdzenie, zapewniając, że wszyscy pracownicy rozumieją swoje role w tym procesie, zapewniając jego płynne działanie. Platforma umożliwia również pracownikom dostęp do poszukiwanych informacji, takich jak kalendarz firmowy, Katalog pracowników i wykres organizacji pracowników. Dzięki temu pracownicy Działu Kadr nie muszą wypełniać poleceń i ręcznie wyszukiwać dokumentów. 

Informacje te są również dostępne w aplikacji mobilnej BambooHR, która jest dostępna dla systemów iOS i Android.

Chociaż Plan Essentials nie zawiera cennych narzędzi do zatrudniania i wdrażania, może pomóc zmaksymalizować wydajność i lepiej zorganizować dział HR. Plan ten byłby idealny dla firmy zajmującej się minimalnym zatrudnieniem lub dla firmy, która ma już sprawne i zorganizowane procesy zatrudniania i wdrażania. 

Plan Essentials obejmuje wsparcie przez e-mail, ale nie ma wsparcia telefonicznego. Może to potencjalnie opóźnić czas reakcji na wsparcie i jest ważnym czynnikiem przy wyborze tego planu. 

BambooHR Advantage

Plan Advantage BambooHR oferuje wszystkie te same możliwości, co Plan Essentials, ale ma również funkcje zatrudniania i wdrażania. Jest to znacznie bardziej kompleksowy plan, a zaawansowane komponenty zapewniają opcje dostosowywania, aby lepiej dostosować platformę do konkretnych potrzeb. 

Dzięki BambooHR możesz publikować oferty pracy za pośrednictwem platformy i udostępniać je wszystkim niezbędnym tablicom pracy, takim jak Glassdoor i Indeed. Możesz również łatwo udostępniać ogłoszenia o pracę w mediach społecznościowych, zwiększając swój zasięg i pomagając połączyć cię z odpowiednimi kandydatami. 

Najważniejszą wartością tego planu jest możliwość zatrudniania i wdrażania do pracy. Proces rozpoczyna się od systemu śledzenia kandydatów, który pomaga zorganizować proces rekrutacji. Jest również dostępny w aplikacji rekrutacyjnej BambooHR, dzięki czemu możesz być na bieżąco z procesem, nawet gdy jesteś w podróży. Powiadomienia Push aktualizują cały zespół HR i umożliwiają wielu członkom zespołu bezproblemową współpracę w procesie rekrutacji. 

Funkcje onboardingu i offboardingu pomagają organizować zmiany pracowników, zapewniając, że żadne istotne dokumenty nie są pomijane. Funkcje BambooHR oferują szablony listów, które można dostosować i automatycznie uzupełniać danymi kandydata, oszczędzając czas na każdym etapie procesu rekrutacji. 

Funkcje podpisu elektronicznego oznaczają, że pracownicy mogą wypełniać swoje dokumenty cyfrowo w razie potrzeby, co jest szczególnie przydatne w firmach pracujących zdalnie. Te podpisy elektroniczne dodatkowo oszczędzają czas na przetwarzaniu, skanowaniu, a następnie przechowywaniu papierowych kopii dokumentów. Oznacza to większą wydajność i mniejsze prawdopodobieństwo, że podczas procesu onboardingu zabraknie niezbędnego podpisu.

Platforma oferuje również śledzenie szkoleń, aby pomóc monitorować postępy pracowników i ukończenie obowiązkowych szkoleń. Jest to przydatne w dużych firmach lub branżach, w których personel często musi ukończyć szkolenie. 

Zaawansowane komponenty tego planu pozwalają dostosować jego wydajność, aby działał lepiej dla Twojej firmy. Możesz tworzyć niestandardowe raporty, a następnie wykorzystywać te informacje do oceny wydajności firmy i identyfikacji obszarów wymagających poprawy. 

Podczas gdy plan Essentials zawiera standardowe przepływy pracy, Plan Advantage oferuje dostosowane przepływy pracy i zatwierdzenia. Dzięki większej kontroli nad dostosowywaniem przepływu pracy można identyfikować wąskie gardła, a następnie dostosowywać przepływy pracy, aby ich uniknąć. Możesz lepiej zaprojektować proces zatwierdzania, aby zapewnić stałą wydajność i usprawnione działanie, pomagając utrzymać postęp firmy. 

Ten plan oferuje również szerokie opcje dostosowywania. Możesz tworzyć niestandardowe karty i pola dla lepszej organizacji i nawigacji na platformie. Niestandardowe alerty e-mail aktualizują pracowników o nadchodzących lub nieodebranych kamieniach milowych, a niestandardowe poziomy dostępu pozwalają wybrać, którzy pracownicy mają dostęp do informacji i narzędzi. Jest to bardzo cenne dla firm z większymi działami HR, w których potrzebujesz opcji wielopoziomowego dostępu, aby zapewnić pracownikom dostęp tylko do informacji, których wymagają ich role. 

Plan ten zawiera również ścieżkę audytu, która pomaga monitorować zmiany wprowadzone w systemie. Ścieżka audytu śledzi, które zmiany wprowadzają pracownicy, pomagając wykryć wszelkie błędy na wczesnym etapie procesu, zanim staną się powszechnymi problemami. 

Plan Advanced obejmuje wsparcie przez e-mail i telefon. Jest o wiele bardziej wszechstronny niż Plan Essentials i jest lepszym wyborem dla większych firm z większymi zespołami HR poszukującymi zaawansowanych funkcji. Funkcje zatrudniania i wdrażania tego planu sprawiają, że jest on idealny dla firm, które często zatrudniają lub zatrudniają pracowników w dużych ilościach. 

Dodatki BambooHR

Plan Advantage to wszechstronny plan zaprojektowany z myślą o większości potrzeb Twojego działu HR, ale nie zawiera wszystkiego. BambooHR oferuje dodatki do płac, śledzenia czasu pracy i zarządzania wydajnością. 

Dostępne dodatki płacowe obejmują kompleksową obsługę podatkową, dostęp pracowników do elementów, takich jak odcinki płac i rozliczenia, oraz kompleksowe raportowanie płac, aby zapewnić, że zawsze masz potrzebne dane. Dostępne jest również zwiększone bezpieczeństwo danych, w tym zaawansowane szyfrowanie danych i ciągły monitoring. 

Dodatki do śledzenia czasu pracy obejmują dzienne wpisy czasu pracy, dzięki czemu można śledzić karty czasowe przez BambooHR, a także automatyczne obliczenia nadgodzin i raportowanie płac. Możesz przeglądać i przetwarzać arkusze czasu pracy pracowników bezpośrednio na platformie, zachowując scentralizowane przetwarzanie płac. 

BambooHR oferuje również kilka funkcji zarządzania wydajnością jako dodatek. Oprócz wzajemnej oceny i samooceny można dodawać raporty wydajności pracowników i firm. Raporty te mogą stanowić cenną pomoc w ocenie postępów, identyfikowaniu obszarów wymagających poprawy i wdrażaniu skutecznych rozwiązań. 

Dostępność tych dodatków oznacza, że możesz ulepszyć i dostosować BambooHR do działania tak, jak tego potrzebujesz. Jednak wiele z tych dodatków, w szczególności funkcje śledzenia czasu i płac, są nieco standardowymi funkcjami. Rozsądnie byłoby oczekiwać, że niektóre lub wszystkie z tych funkcji zostaną uwzględnione w kompleksowej platformie HR, zwłaszcza gdy koncentruje się ona na rekrutacji i zatrudnianiu. 

Jednocześnie pozostawienie tych funkcji jako dodatków pomaga obniżyć koszty programu. Jeśli chcesz używać BambooHR wyłącznie do rekrutacji, możesz i nie będziesz musiał płacić za jego wykorzystanie jako procesora płac. To, czy te dodatki są konieczne, zależy naprawdę od tego, jak chcesz korzystać z oprogramowania. Wybór tylko dodatków, które dodają wartość Twojej firmie, pomoże ci uzyskać jak największą wartość z BambooHR.

Odwiedź BambooHR

Porównaj Najlepszych Dostawców Rekrutacji
Sprawdziliśmy dziesiątki dostawców rekrutacji i zawęziliśmy ich do najlepszych opcji.

Zobacz Najlepsze Typy

BambooHR jest zaprojektowany, aby wspierać Twój dział HR od momentu wysłania pracy do momentu włączenia nowych pracowników i nie tylko. Jego scentralizowana konstrukcja pozwala zespołowi współpracować nad procesem zatrudniania, zapewniając, że wszyscy są zawsze na bieżąco z najnowszymi postępami. Cenne narzędzia do wdrażania do pracy, takie jak konfigurowalne szablony ofert i dokumenty z funkcją podpisu elektronicznego, również oznaczają, że możesz zaprezentować wydajne i profesjonalne doświadczenie wdrażania do pracy nowym pracownikom. 

BambooHR nie ma trochę w swoich funkcjach śledzenia czasu i płac, ale działa również jako platforma rekrutacyjna. Jest to idealny wybór dla małych i średnich firm, a dodanie dodatkowych funkcji sprawia, że jest to dobrze zaokrąglona Platforma HR. 

Total
0
Shares
Related Posts