Recruiterbox Recenzja

Recruiterbox to oprogramowanie rekrutacyjne skierowane przede wszystkim do małych i średnich firm. 

Oferuje pomocne narzędzie do masowego przesyłania kandydatów i wysoce konfigurowalny proces rekrutacji, który odróżnia go od konkurencji.

Inne najważniejsze funkcje to automatyczne dostarczanie raportów, integracja Slack i otwarty interfejs API (application programming interface) dla zwiększonego dostępu.

Zespół obsługi klienta, składający się z ekspertów ds. produktów, którzy zapewniają wiodące w branży wsparcie, jest znany ze swojej skuteczności i profesjonalizmu.

Recruiterbox jest również całkowicie oparty na Internecie, w przeciwieństwie do niektórych konkurentów, co oznacza, że nie ma nic do pobrania, zainstalowania lub utrzymania na swojej stronie. 

Zrobiłem głębokie nurkowanie w Recruiterbox dla tej recenzji. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o tym narzędziu rekrutacyjnym.

Recruiterbox plusy i minusy

Plusy

 • Wysoce konfigurowalny proces rekrutacji kandydatów
 • Nieograniczone oferty pracy
 • Doskonały zespół obsługi klienta
 • Oprogramowanie internetowe bez pobierania i instalacji

Wady

 • Oprogramowanie cierpi na sporadyczne spowolnienia
 • Raporty muszą być bardziej szczegółowe i jasne
 • Nie możesz sortować kandydatów według lokalizacji, a nawet Alfabetycznie

Odwiedź Recruiterbox

Kompletne Oprogramowanie Rekrutacyjne
Od potężnych narzędzi do sprawdzania kandydatów po dostosowywanie procesu rekrutacji-większość małych i średnich firm pokocha Recruiterbox.

Zobacz Najlepsze Typy

Jak Recruiterbox porównuje się do najlepszego oprogramowania rekrutacyjnego

Recruiterbox to kompletne oprogramowanie rekrutacyjne z wieloma atrakcyjnymi funkcjami. Od potężnych narzędzi do sprawdzania kandydatów po możliwość śledzenia kandydatów, ofert i konfigurowalny proces rekrutacji-jest tu coś dla większości małych i średnich firm. 

Mimo to Recruiterbox nie wybrał najlepszego oprogramowania rekrutacyjnego ze względu na sporadyczne spowolnienia i raporty, które mogą być lepsze – choć uważamy, że oba poprawią się z czasem.

Obecnie nasze najlepsze wybory dla najlepszego oprogramowania rekrutacyjnego są Breezy HR, z nieograniczoną liczbą ofert pracy i wykonalne, co świetnie nadaje się do zatrudniania na skalę.

Recruiterbox Ilość Zatrudniania

Niektóre programy rekrutacyjne ograniczają liczbę otwartych stanowisk pracy, które możesz mieć w dowolnym momencie, dlatego z przyjemnością informujemy, że Recruiterbox oferuje ich nieograniczoną liczbę. Być może zastanawiasz się, w jaki sposób udaje się to zaoferować. Odpowiedź jest prosta: Recruiterbox opiera swoją wycenę na liczbie pracowników w Twojej firmie, a nie na oferowanych funkcjach.

Zasadniczo liczba pracowników odpowiada liczbie ofert pracy, które prawdopodobnie publikujesz rocznie, co pozwala oprogramowaniu oferować nieograniczoną liczbę ofert pracy, gdy ich potrzebujesz.

To, jak ważne jest dla ciebie, będzie się różnić. Jeśli zatrudniasz tylko jednego do dwóch pracowników rocznie, lepiej zdecydować się na tanie lub nawet bezpłatne oprogramowanie rekrutacyjne, zamiast płacić za coś, czego nie potrzebujesz. Na przykład ceny Recruiterbox zaczynają się od minimum 3499 USD rocznie, więc może to być kosztowna opcja, z pewnością jeśli nie potrzebujesz nieograniczonej liczby ofert pracy. 

Ale jeśli robisz dużą ilość zatrudniania co miesiąc lub co kilka miesięcy, zobaczysz korzyści z nieograniczonej liczby aktywnych wpisów oraz nieograniczonej liczby menedżerów zatrudniania bez konieczności dodatkowych opłat.

Decyzja sprowadza się do wielkości firmy i potrzeb, więc pomyśl uważnie i idź stamtąd.

Recruiterbox nie podaje w pełni swoich cen i musisz się z nimi skontaktować, aby uzyskać niestandardową wycenę. Dostępna jest bezpłatna wersja demonstracyjna oprogramowania.

Narzędzia Rekrutacyjne Recruiterbox

Recruiterbox nie jest Garbi, jeśli chodzi o narzędzia do wdrażania i oferuje wiele z nich.

Dzięki wygodnym szablonom ofert pracy i podpisom elektronicznym będziesz w stanie szybko i bez zbędnych kłopotów wdrożyć kandydatów. Dostępne jest również repozytorium dla całej dokumentacji związanej z zarządzaniem ofertami, a informacje są bezpiecznie przechowywane na platformie Recruiterbox, co zapewnia spokój ducha.

Narzędzia list oferta pracy są szczególną atrakcją, pozwalając na tworzenie szablonów list oferta i szablony autouzupełniania z informacji kandydata, zgodnie z wymaganiami. Narzędzia oszczędzają dużo czasu i są szczególnie przydatne dla firm, które często zatrudniają.

Ponadto dostępne są procedury zatwierdzania listów ofertowych, które pozwalają wybrać, kiedy przedmioty zostaną wysłane na każdym etapie. Na przykład, jeśli kandydat przejdzie określony etap procesu onboardingu, wiadomość e-mail, napisana wcześniej i zaplanowana z wyprzedzeniem, może zostać wysłana do niego automatycznie.

Recruiterbox zapewnia dedykowaną bibliotekę zasobów i oferuje kompletne przewodniki na temat najlepszych rzeczy do powiedzenia kandydatom na każdym etapie procesu zatrudniania i wdrażania. Jego oprogramowanie oferuje funkcjonalność wdrażania i wiedzę dla tych, którzy jej potrzebują, i byliśmy pod wrażeniem tego, jak dogłębne są informacje.

Recruiterbox Employer Branding

Publikowanie otwartych pozycji na tablicach ogłoszeń to dobry początek dla firm,ale najlepiej, aby przyciągnąć kandydatów za pośrednictwem witryny i innych narzędzi. Oprogramowanie rekrutacyjne często zawiera edytowalne strony kariery i ukierunkowane kampanie, które docierają do kandydatów poza zwykłymi typowymi ofertami pracy.

Recruiterbox obejmuje cię i pozwala tworzyć i zarządzać markowymi stronami kariery w Twojej witrynie z poziomu oprogramowania. Te narzędzia pozwolą Ci usprawnić cały proces rekrutacji i dodać trochę osobowości do rzeczy. Są one doskonałym miejscem do zaprezentowania kultury firmy, na przykład, i pomóc sprzedać ci otwarte pozycje ze stylem.

Szczególnie podoba nam się widget jobs przyjazny dla urządzeń mobilnych. Teraz kandydaci oczekują witryny kariery, która będzie łatwa w nawigacji z dowolnego urządzenia. Widget zadań Recruiterbox rozwiązuje ten problem i sprawia, że Twoje oferty pracy można wyszukiwać za pomocą samego widgetu, a wszystko to z urządzenia mobilnego kandydata.

Jeszcze lepsze jest to, że widżet mobile jobs wtapia się w witrynę Twojej firmy. Możesz dostosować widżet za pomocą API otwarcia Recruiterbox, dzięki czemu będzie wyglądał tak, jak potrzebujesz, zachowując wierność wizerunkowi i wartościom Twojej firmy.

Konfigurowalne formularze podania o pracę umożliwiają szybsze wypełnianie stanowisk, ponieważ możesz ograniczyć ilość informacji, które pobierasz i uprościć je do podstawowych elementów. Po tym wszystkim, jest ograniczony czas w ciągu dnia, a przy wielu aplikacjach do przejścia, może odwrócić uwagę od innych pilnych zadań.

Na przykład, jeśli chcesz poznać tylko kilka konkretnych rzeczy z aplikacji kandydatów, możesz odpowiednio dostosować formularze. Możesz wybierać spośród odpowiedzi jednoliniowych, odpowiedzi na akapity, rozwijanych menu i innych. W związku z tym, że konkurencja o najlepsze talenty jest bardziej znacząca niż kiedykolwiek, konfigurowalne formularze pracy Recruiterbox są cennym dodatkiem.

Możesz także tworzyć pytania aplikacyjne, które eliminują nieodpowiednich kandydatów. Na przykład, jeśli rola wymaga określonej umiejętności, takiej jak C++, możesz utworzyć wymagane pytanie, pytając, czy kandydat ma tę umiejętność i ile lat doświadczenia w jej użyciu. Jeśli odpowiedzą ” nie ” lub mają tylko sześć miesięcy doświadczenia, znacznie łatwiej jest pominąć ich aplikację bez poświęcania czasu na przeglądanie CV.

Warto zauważyć, że takie narzędzia employer brandingowe są dostępne w większości programów rekrutacyjnych na rynku, a Recruiterbox nie oferuje wiele ekskluzywnych funkcji. To powiedziawszy, dostępne narzędzia są praktyczne, myślące przyszłościowo i działają dobrze.

Recruiterbox Raporty Rekrutacyjne

Recruiterbox udostępnia swoim użytkownikom raporty rekrutacyjne, dzięki czemu możesz zobaczyć, co działa, a co nie. możesz wygenerować te pomocne raporty, wybierając zakres dat, a oprogramowanie zabierze je stamtąd. Każdy wygenerowany raport jest wysyłany bezpośrednio do ciebie po jego utworzeniu, a w razie potrzeby będziesz mógł udostępnić go swojemu zespołowi i menedżerom ds. rekrutacji, aby wszyscy mogli współpracować nad ulepszeniem Twojej gry rekrutacyjnej.

Załóżmy, że opublikowałeś nową ofertę pracy, ale po pewnym czasie nie otrzymujesz odpowiedzi, której potrzebujesz, ani kandydatów, których chciałeś. Prawdopodobnie publikujesz na stronach kariery, tablicach ofert pracy i innych stronach. Ale idealnie byłoby wiedzieć, który z nich jest najlepszym źródłem przyciągania najlepszych talentów. Raporty Recruiterbox mają na celu dostarczenie tych informacji, co pozwala ulepszyć strategie rekrutacji.

Będziesz mógł odfiltrować stanowiska pracy i zobaczyć, jak szybko je wypełniasz na każdym etapie procesu rekrutacji. Zatrudnianie zastępców do obsadzania stanowisk w oczekiwaniu na wielkie talenty jest kosztowne, więc te raporty mają na celu pomóc ci to naprawić, co pozwala przyspieszyć sprawy tam, gdzie mogły być zbyt wolne.

Funkcja raportu źródłowego recruiterbox pozwala zobaczyć, z jakich źródeł pochodzą Twoi kandydaci i ilu z nich zostało sprawdzonych, przesłuchanych, a na koniec zaoferowało stanowisko w firmie. Oprogramowanie może nawet stworzyć kwestionariusz Komisji ds. równych szans zatrudnienia (EEOC), który kandydaci będą mogli wypełnić podczas ubiegania się o pracę, aby pomóc wyeliminować dyskryminację.

Chociaż te funkcje raportowania są świetne, nadal uważamy, że same raporty mogą być lepsze. W szczególności, w porównaniu z niektórymi konkurentami na rynku, raporty są wizualnie proste i mogą być bardziej precyzyjne przy wyświetlaniu informacji. Mimo to Recruiterbox jest często aktualizowany, a w przyszłości mogą pojawić się bardziej zaawansowane opcje raportowania.

Harmonogram Rozmów Rekrutacyjnych

Recruiterbox oferuje funkcje planowania rozmów kwalifikacyjnych, które pozwalają zespołowi koordynować swoje harmonogramy. Po wysłuchaniu od zainteresowanych kandydatów i sprawdzeniu ich, planowanie rozmów kwalifikacyjnych jest kolejnym krokiem i jest to krok, który pracodawcy chcą zrobić tak łatwo, jak to możliwe po całej pracy, którą wykonali do tego momentu. Ten kluczowy etap jest, gdzie oprogramowanie rekrutacyjne przychodzi po raz kolejny. 

Recruiterbox pozwala na planowanie wywiadów ze względną łatwością i automatycznie wysyła e-maile wywiadów do tych, którzy go potrzebują. Członkowie zespołu mogą synchronizować swoje kalendarze z oprogramowaniem, aby uniknąć typowych konfliktów czasowych i kolizji harmonogramów.

Kandydaci otrzymują zaproszenia na rozmowę bezpośrednio na swój adres e-mail, a po ich zaakceptowaniu wydarzenie jest aktualizowane i publikowane w kalendarzu całego zespołu. Oprogramowanie z powodzeniem eliminuje potrzebę przechodzenia w tę iz powrotem między wieloma członkami zespołu, a my uważamy, że jest to praktyczne i inteligentne rozwiązanie.

Warto również wspomnieć, że Recruiterbox oferuje scentralizowany zbiór komentarzy i ocen od każdego członka zespołu, który przeprowadził wywiad z kandydatem. Twój zespół może oceniać kandydatów i dodawać komentarze, usprawniając opinie. Zamiast długich łańcuchów e-mailowych notatek i opinii, każdy członek zespołu publikuje swoje notatki bezpośrednio na profilu kandydata, aby wszyscy zaangażowani w zatrudnianie i podejmowanie decyzji mogli je zobaczyć.

Od usprawnienia procesu planowania do automatycznej synchronizacji kalendarza, Recruiterbox oferuje solidny zestaw narzędzi do planowania rozmów kwalifikacyjnych, które dobrze układają się na tle konkurencji.

Recruiterbox Candidate Sourcing

Niezależnie od preferowanego przez Twoją firmę sposobu pozyskiwania kandydatów, Recruiterbox oferuje różne narzędzia i cenne dodatki, które ułatwiają proces. Istnieje wszystko, od automatycznych ofert pracy, zewnętrznych opcji rekrutacji i opcji przekazywania wiadomości e-mail do oprogramowania, aby usunąć potrzebę ręcznego przesyłania CV.

Na przykład funkcja udostępniania w mediach społecznościowych jest jednym z tych prostych narzędzi, które oszczędza tak wiele czasu. Umożliwia publikowanie ofert pracy bezpośrednio na kontach w mediach społecznościowych bezpośrednio z oprogramowania. Możesz zapomnieć o logowaniu się do każdej platformy społecznościowej jeden po drugim i wklejeniu linku. Zamiast tego będziesz mógł wysyłać swoje oferty pracy w ciągu kilku minut na wielu platformach jednocześnie.

Ale narzędzia oszczędzające czas nie kończą się na tym. Jedną z naszych ulubionych funkcji jest możliwość przesyłania informacji o kandydatach na platformę, która następnie importuje je automatycznie, w tym CV przesłane w procesie. Pracodawcy Zwykle musieliby ręcznie otwierać każdy e—mail, pobierać CV, a następnie przesyłać do oprogramowania rekrutacyjnego-Recruiterbox sprawia, że to już przeszłość. Już słyszymy ulgę.

Jeśli chodzi o oferty pracy, Recruiterbox automatycznie opublikuje nowe otwarcie w następujących miejscach:

 • Rzeczywiście.
 • SimplyHired
 • Glassdoor
 • ApplyIQ
 • Recruit.net
 • ZipRecruiter

Gdy kandydaci aplikują za pośrednictwem tych znanych tablic ogłoszeniowych, ich dane kontaktowe trafiają bezpośrednio do Twojego konta online Recruiterbox.

Firmy zaczynają zdawać sobie sprawę z potęgi zewnętrznej rekrutacji, która nie jest obszarem, który Recruiterbox zaniedbał.

Dzięki oprogramowaniu możesz dodawać zewnętrznych użytkowników do systemu śledzenia kandydatów za pomocą prostego linku i adresu e-mail, który identyfikuje rekrutera jako oficjalnego polecającego. Gdy zewnętrzny rekruter dodaje kandydata za pośrednictwem linku, profil kandydata zostaje utworzony automatycznie. Możesz korzystać z platformy do śledzenia poleceń, aby zobaczyć, które Źródła zapewniają najlepsze talenty i poprawić swoją strategię zatrudniania.

Podsumowując, nie ma wątpliwości, że narzędzia rekrutacyjne Recruiterbox to prawdziwa okazja i wierzymy, że większość firm znajdzie tu wiele do polubienia.

Odwiedź Recruiterbox

Porównaj Dostawców Rekrutacji
Sprawdziliśmy dziesiątki dostawców rekrutacji i zawęziliśmy ich do najlepszych opcji.

Zobacz Najlepsze Typy

Streszczenie

Recruiterbox to oprogramowanie rekrutacyjne, które polecamy. Chociaż nie znalazł się na naszej liście najlepszych wyborów, nadal uważamy, że jest tu wiele do zaoferowania, a z czasem oprogramowanie będzie się jeszcze poprawiać. Jeśli potrzebujesz internetowego oprogramowania rekrutacyjnego z solidnymi narzędziami do pozyskiwania kandydatów, doskonałą obsługą klienta i cennymi funkcjami planowania rozmów kwalifikacyjnych, zarezerwuj bezpłatną wersję demonstracyjną już dziś.

Total
0
Shares
Related Posts

Gusto Recenzja

Korzyści płynące z oprogramowania płacowego mówią same za siebie, ale cena może być ograniczona, szczególnie dla małych firm.…