Najlepsze strony z ofertami pracy dla pracodawców

Znalezienie idealnego kandydata dla Twojej firmy może być przytłaczające.

Twoja praca może mieć setki potencjalnych kandydatów. Potrzebujesz skutecznego i skutecznego sposobu, aby zawęzić tę listę do najlepszych ludzi.

Witryny oferujące pracę rozwiązują ten problem, uzyskując dostęp do kandydatów, przyciągając ich i zarządzając nimi podczas procesu rekrutacji. Istnieje niezliczona ilość miejsc pracy dla pracodawców, więc znaleźliśmy sześć najlepszych opcji— Czytaj dalej, aby znaleźć idealną dla Ciebie.

Top 6 najlepszych miejsc pracy dla pracodawców

 1. LinkedIn-najlepsze dla sieci społecznościowych
 2. Indeed-najlepszy do dynamicznej rekrutacji
 3. Snagajob-najlepszy do pracy godzinowej
 4. Angelist-najlepszy dla startupów
 5. FlexJobs-najlepsza praca zdalna i elastyczna
 6. Dice-najlepszy do zadań technicznych

Podczas gdy niektóre witryny z ofertami pracy kierują się na całą pulę kandydatów, inne są dedykowane specyficznemu rynkowi niszowemu. Warto przyjrzeć się każdej z sześciu poniższych witryn, zwłaszcza jeśli jedna specjalizuje się w rozwiązywaniu konkretnych potrzeb rekrutacyjnych. 

#1-LinkedIn-najlepsze dla sieci społecznościowych

Odwiedź LinkedIn

 • Dostęp do 750m + użytkowników
 • Komunikator LinkedIn dla sieci
 • Ukierunkowane reklamy dla stanowisk pracy
 • Automatyczne wiadomości e-mail o dyskwalifikacji

Wypróbuj za darmo

LinkedIn jest najlepszym miejscem do publikowania ofert pracy w celach społecznościowych. Z LinkedIn korzysta 756 milionów ludzi. Patrząc z perspektywy, to ponad dwukrotnie więcej niż cała populacja USA. Członkowie pochodzą z ponad 200 krajów i terytoriów na całym świecie. Jest również domem dla ponad 55 milionów zarejestrowanych firm. 

Prawdopodobnie znasz już LinkedIn. Różni się od typowej strony z ofertami pracy, ponieważ działa bardziej jak platforma społecznościowa. Podczas gdy publikowanie ofert pracy jest kluczową funkcją, strona jest czymś więcej niż tylko tym. 

Jest to najlepsze miejsce dla sieci społecznościowych, ponieważ kandydaci i rekruterzy tworzą profile i mogą wchodzić w interakcje za pośrednictwem komunikatora LinkedIn. Ludzie mogą go używać, aby zobaczyć wzajemne połączenia, śledzić swoje ulubione firmy i być na bieżąco z nagłówkami wiadomości. Firmy mogą publikować oferty pracy, a kandydaci mogą szukać ofert pracy. 

Publikowanie pracy na LinkedIn odbywa się za pośrednictwem Strony oferty pracy LinkedIn. Pozwala rekruterom dodawać pytania przesiewowe i automatyczne wiadomości e-mail o dyskwalifikacji. Publikując pracę, rekruterzy mogą poprosić kandydatów o aplikowanie bezpośrednio przez LinkedIn lub przekierować ich na zewnętrzną stronę kariery. 

Rekruterzy mogą wprowadzić szczegóły opisu stanowiska, korzyści i wymagane umiejętności. W przypadku ról, które należy natychmiast wypełnić, LinkedIn ma funkcję pilnej potrzeby zatrudnienia, aby informować wnioskodawców o wrażliwości na czas. Rekruterzy mogą również kategoryzować kwalifikacje jako” must-have “lub”preferowane”.

Publikowanie pracy jest bezpłatne, ale wybór darmowej wersji oznacza po prostu, że Twoje ogłoszenie pojawia się w wynikach wyszukiwania. Aby uzyskać większą ekspozycję i interakcję z kandydatami, dobrym pomysłem jest uaktualnienie stanowiska do promowanego. Promowanie Twojego posta zwiększy liczbę docelowych kandydatów reklamowych i zwiększy ranking wyników wyszukiwania. 

Inne korzyści z promowania oferty pracy obejmują korzystne umieszczenie na liście rekomendacji pracy kandydatów, możliwość otrzymywania inteligentnych alertów dla wykwalifikowanych kandydatów oraz alertów mobilnych dla kandydatów, którzy mogą być dopasowani. 

Aby uzyskać najlepsze wyniki, LinkedIn zaleca wydanie co najmniej $25 dziennie. Jednak tylko minimum $6 dziennie jest wymagane. Może to stać się kosztowne w zależności od budżetu, ale może się opłacić w dłuższej perspektywie, dając rekruterom większą pulę kandydatów do wyboru. 

Spróbuj zatrudnić przez LinkedIn już dziś.

# 2-rzeczywiście-najlepsze dla dynamicznej rekrutacji

Odwiedź Rzeczywiście

 • 250m + unikalnych użytkowników miesięcznie
 • Poczwórne wyniki w / praca Sponsoring
 • Indeed CV dla dynamicznych wyszukiwań
 • Zapłać po wynikach

Wypróbuj za darmo

Indeed to serwis ogłoszeniowy, którego celem jest szybkie wypełnianie ofert pracy wykwalifikowanymi kandydatami. W przeciwieństwie do LinkedIn, użytkownicy Indeed zazwyczaj odwiedzają platformę tylko wtedy, gdy szukają nowej pracy. Platforma ma ponad 250 milionów unikalnych użytkowników miesięcznie. Ma również wiele dynamicznych sposobów, aby pomóc pracodawcom znaleźć odpowiednich kandydatów. 

Podstawową cechą Indeed z punktu widzenia pracodawcy jest delegowanie pracy. Publikowanie pracy jest bezpłatne, ale praca może być sponsorowana, aby uzyskać bardziej efektywne wyniki. Według Indeed, sponsorowane miejsca pracy są 4,5 razy bardziej prawdopodobne, aby zakończyć się wykwalifikowanym zatrudnieniem. Użytkownicy mogą dostosować swój budżet do sponsorowanych zadań i muszą płacić tylko wtedy, gdy osiągnięte zostaną wyniki. 

Oprócz publikowania ofert pracy, Indeed ma produkt o nazwie indeed CV. Gdy kandydaci zarejestrują się w serwisie Indeed, mają możliwość utworzenia CV bezpośrednio w witrynie. Rekruterzy, którzy zarejestrują się w witrynie Indeed CV, mogą wyszukiwać CV za pomocą filtrów dotyczących stanowiska, lokalizacji, doświadczenia, dostępności i innych. Następnie można szybko skontaktować się z wykwalifikowanymi kandydatami w celu przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych. 

Użytkownicy Indeed Resume uzyskują dostęp do około 16 milionów życiorysów, a połowa kandydatów, do których zazwyczaj docierają, zazwyczaj odpowiada. Według Indeed 20% kandydatów ma CV, ale nie aplikuje o pracę. Indeed Resume pozwala rekruterom dotrzeć do tej puli kandydatów. 

Zainteresowani użytkownicy mogą kupić plan Indeed Resume Standard za $ 100 miesięcznie lub $ 960 rocznie. Mają również możliwość zakupu planu Professional dla większej pojemności wiadomości, możliwości masowych wiadomości i dostępu do informacji o zatrudnieniu. Ten plan kosztuje $ 250 miesięcznie lub $2,400 rocznie. 

Znajdź świetnych kandydatów już dziś, publikując oferty pracy w witrynie Indeed.

# 3-Snagajob-najlepszy do pracy godzinowej

Odwiedź Snagajob

 • 6m + godzinne osoby poszukujące pracy miesięcznie
 • Aplikacje jednym kliknięciem
 • Szybko pokrywaj otwarte zmiany
 • Snagajob Hire upraszcza formalności

Opublikuj swoją pracę już dziś

Jeśli chcesz wypełnić godzinowe otwarcie pracy, Snagajob jest najlepszym rozwiązaniem. Ta strona pomaga co roku 2/3 pracowników zatrudnionych na godziny w USA znaleźć odpowiednie otwarcie. Ponieważ dopasowuje odpowiednich kandydatów do każdej roli, rekruterzy korzystający z Snagajob potrzebują tylko połowy kandydatów, których potrzebowałby bez platformy. Służy również do szybkiego wypełniania zmian w ostatniej chwili. 

Witryna ma ponad sześć milionów odwiedzających miesięcznie. Niektóre z branż Snagajob cele to Obsługa klienta, wsparcie biurowe, Opieka zdrowotna, magazyn, restauracja, Hotelarstwo i handel detaliczny. Użytkownicy zaczynają od opublikowania pracy ze szczegółami, takimi jak odszkodowanie, opis i pytania przesiewowe. Po znalezieniu odpowiednich kandydatów użytkownicy mogą bezpośrednio zaplanować rozmowy kwalifikacyjne. 

Jeśli firma ma mniej niż 100 pracowników, Snagajob kosztuje $89 miesięcznie za stanowisko pracy. Daje to użytkownikom dostęp do pytań wstępnych, aplikacji za pomocą jednego kliknięcia, harmonogramu rozmów kwalifikacyjnych i uproszczonego księgowania. Firmy zatrudniające ponad 100 pracowników muszą poprosić o informacje o cenach. 

Snagajob ma również produkt Flex, który menedżerowie mogą wykorzystać do wypełniania zmian. Jeśli pracownik anuluje w ostatniej chwili, menedżer może opublikować otwarcie zmiany przez Snagajob. Może skontaktować się z osobą fizyczną lub wysłać masowe powiadomienie. Może to być wykorzystane do dotarcia do obecnych pracowników, poprzednich pracowników lub zaufanej załogi Snagajoba. 

Snagajob Hire skraca czas potrzebny na wypełnianie dokumentów związanych z wdrożeniem. Wykorzystuje oceny, aby przyciągnąć odpowiednich pracowników i zmniejszyć obroty o 40%. Śledzi również alerty, ścieżki audytu i regularne aktualizacje, aby zapewnić pełną zgodność. 

Wypełnij swój personel za pomocą Snagajob. 

# 4-Angelist-najlepsze dla startupów

Odwiedź Angelist

 • Profile firmowe dla przyciągania talentów
 • Kuratorzy w wybranych miastach
 • Zaufały nam uznane startupy
 • Publikuj nieograniczone oferty pracy za darmo

Wypróbuj za darmo

AngelList to strona o ofertach pracy zaprojektowana specjalnie dla startupów. Strona ma ponad osiem milionów użytkowników i ponad 100 000 firm. Jest zaufany przez najlepsze marki, takie jak Postmates, DoorDash, Peloton, Honey i NerdWallet. Pomaga firmom znaleźć początkowy zespół przez całą drogę przez pracowników po IPO. 

Funkcja profilu firmy daje rekruterom możliwość dzielenia się swoimi historiami z potencjalnymi kandydatami i ekscytowania ich aplikowaniem. Rekruterzy mogą zawierać informacje, takie jak tło finansowania, kultura firmy i osoby zaangażowane. Użytkownicy mogą również podkreślać korzyści, korzyści i misję firmy, aby sprzedawać swoją markę. 

AngelList jest podzielony na trzy plany cenowe. Jego Wersja startowa jest bezpłatna i umożliwia użytkownikom przetwarzanie przychodzących kandydatów, publikowanie nieograniczonej liczby ofert pracy, dodawanie profilu firmy i integrację śledzenia kandydatów. Jednak ta wersja ogranicza liczbę kandydatów, które użytkownicy mogą zobaczyć, a rekruterzy mają dostęp tylko do 2,3 miliona kandydatów. 

Angelist Pro to plan średniego poziomu. Kosztuje $ 250 na użytkownika miesięcznie i ma siedmiodniowy bezpłatny okres próbny. Posiada wszystko zawarte w narzędziach przepływu pracy AngelList Starter plus, zaawansowane opcje wyszukiwania, ulepszone profile kandydatów i nieograniczony dostęp do kandydatów. Posiada również kuratorów dodatków w wybranych miastach, które obejmują dedykowanego technicznego sourcer i kuratorów kandydatów. 

Wreszcie, zespół Angelist służy do szybkiego zatrudniania kandydatów i ma elastyczne ceny. Nie obejmuje bezpłatnej wersji próbnej. Ten plan dodaje dedykowanego menedżera konta i zniżki na miejsca w zaopatrzeniu. Posiada również dodatki w wybranych miastach, które obejmują jeden dobór kuratora i stałą opłatę za dodatkowe wynajęcie kuratora. 

Skaluj zatrudniając przez Angelist.

# 5-FlexJobs-najlepsza praca zdalna i elastyczna

Odwiedź FlexJobs

 • Tworzenie wirtualnych targów pracy
 • Dedykowana obsługa konta
 • Organizacje non-profit otrzymują 50% rabatu
 • Zaoszczędź 25% dzięki członkowstwu rocznemu

Opublikuj swoją pracę już dziś

Jeśli potrzebujesz strony z ofertami pracy do pracy zdalnej, elastycznej, niezależnej lub w niepełnym wymiarze godzin, FlexJobs jest najlepszym rozwiązaniem. Oprócz ofert pracy, pozwala użytkownikom tworzyć ukierunkowane pytania i odpowiedzi, blasty wiadomości, ukierunkowane wiadomości e-mail, seminaria internetowe i Wirtualne Targi Pracy. Platforma została wykorzystana przez potęgi takie jak Amazon I Dell, aby znaleźć zdalne i niepełnoetatowe talenty. 

FlexJobs daje firmom możliwość promowania swojej marki i docierania do konkretnych kandydatów. Platforma oferuje usługi doradcze, które pomagają w takich kwestiach, jak strategie rekrutacji SEO, onboarding pracowników, oceny kandydatów, szkolenia zespołów, Flex work I zdalne audyty, zarządzanie zdalnymi zespołami i inne. Łączy również użytkowników z liderami myśli i danymi trendów.

FlexJobs ma trzy opcje cenowe dla pracodawców. Nie ma darmowego planu, a pracodawcy muszą wypełnić wniosek, aby upewnić się, że są odpowiednie. Pierwszy plan kosztuje $299 miesięcznie rozliczane miesięcznie. Użytkownicy mogą zaoszczędzić 20%, a drugi plan kosztuje 729 USD za kwartał rozliczany co trzy miesiące. Aby uzyskać 25% oszczędności, użytkownicy mogą zarejestrować się za $2,699 rocznie rozliczane rocznie. 

Wszystkie plany obejmują nieograniczoną liczbę stanowisk pracy, dostosowane profile pracodawców, dedykowane wsparcie konta, raportowanie danych i aktywności, artykuły eksperckie, nieograniczone wyszukiwanie CV i możliwość przesyłania kanałów pracy. Weryfikowalne organizacje non-profit B Corps i 501c3 mogą otrzymać 50% rabatu na subskrypcje FlexJobs. 

Zacznij zatrudniać za pośrednictwem FlexJobs już dziś.

# 6-Kości-najlepsze dla tech Jobs

Odwiedź Dice

 • Dostęp do 9,7 M profili technicznych
 • Reklama marki display
 • Opcjonalne usługi rekrutacji i pozyskiwania
 • Kup luzem, aby zaoszczędzić 37%

Opublikuj swoją pracę już dziś

Dice skupia się wyłącznie na zatrudnianiu talentów w branży technologicznej. Ta strona z ogłoszeniami o pracę zawiera 9,7 miliona profili technicznych, 2,7 miliona widocznych życiorysów i 1,3 miliona użytkowników miesięcznie. Był używany przez takie firmy jak Chase, Charles Schwab i United Health Group. Oferuje również usługi rekrutacji i pozyskiwania, które pomagają stworzyć strategię przyciągania najlepszych talentów. 

Przyciąganie talentów technologicznych jest konkurencyjne, a Dice pomaga firmom promować swoją markę, aby otrzymywać więcej aplikacji. Oferuje użytkownikom bezpłatny przewodnik na temat promocji marki i pozwala rekruterom korzystać z reklam display, aby przyciągnąć wzrok wykwalifikowanych kandydatów. Użytkownicy mogą również korzystać z kampanii employer brandingowych, kampanii leadów i dopalaczy społecznościowych za pośrednictwem platformy. 

Po opublikowaniu pracy użytkownicy mogą śledzić dane kandydatów, przeglądając podglądy CV, ustalając priorytety kandydatów i udostępniając informacje o kandydatach pracownikom. Użytkownicy mogą tworzyć automatyczne listy pasujących kandydatów, dodawać aktualizacje i zarządzać ofertami pracy podczas procesu rekrutacji. Rekruterzy mogą również dodawać pytania przesiewowe i kontaktować się z rozmowami o pracę.

Podczas gdy Dice oferuje firmom technologicznym ukierunkowane podejście do najlepszych kandydatów,jest to kosztowne. Użytkownicy mogą opublikować jedno zadanie za $395, dwa zadania za $ 325 każdy, trzy zadania za $ 305 każdy, lub kupić luzem. Opcja ceny zbiorczej pozwala użytkownikom zaoszczędzić 37%, publikując od 5 do 10 zadań za $ 250 każdy. 

Zacznij korzystać z Dice już dziś.

Jak znaleźć najlepszą ofertę pracy dla Ciebie

Wiele dużych firm może przyciągnąć talenty za pomocą top generic job posting site. Jednak mniejsze i bardziej niszowe organizacje mogą chcieć spojrzeć na bardziej wyspecjalizowaną platformę. Niezależnie od sytuacji, przed podjęciem decyzji, gdzie opublikować otwarcie, należy wziąć pod uwagę następujące kryteria.  

Pula Kandydatów

Rozmiar i rodzaj dostępnych kandydatów jest kluczowym czynnikiem w witrynach oferujących pracę. Musisz upewnić się, że masz odbiorców, aby zobaczyć swoje otwarcie pracy, lub nie otrzymasz żadnych kwalifikowanych aplikacji. Solidna Pula kandydatów dla witryn generycznych mieści się w zakresie ponad 100 milionów. W przypadku bardziej wyspecjalizowanych witryn wystarcza Pula kandydatów wynosząca ponad kilka milionów. 

Jeśli nie publikujesz w witrynie ogólnej, upewnij się, że witryna specjalizuje się w wyszukiwaniu pracowników, których szuka Twoja firma. Istnieją strony oferujące pracę dla branż wszystkich typów i rozmiarów. Strony specjalizują się również według rodzaju pracy i etapu rozwoju firmy. Wyspecjalizowana strona może również pomóc zawęzić pulę kandydatów, aby wyeliminować niewykwalifikowanych kandydatów. 

Reklama Post i marki

Podczas gdy wiele witryn pozwala publikować otwory za darmo, często nie jest to wystarczające, aby przyciągnąć największe talenty. Wybierz witrynę, która pozwala uaktualnić i reklamować swoje stanowisko pracy kwalifikowanym kandydatom. Gwarantuje to, że gdy właściwy kandydat szuka podobnej pracy, Twoje otwarcie pojawi się na górze. Jest to mniej ważne w przypadku mniejszych i bardziej wyspecjalizowanych witryn oferujących pracę. 

Wiele wyspecjalizowanych witryn daje firmom możliwość promowania swojej marki. Jest to ważna opcja dla startupów i małych firm, ponieważ mogą one nie być jeszcze dobrze znane. Wybór strony oferującej pracę ze zdolnościami reklamowymi marki pozwala użytkownikom opowiedzieć historię swojej firmy i wzbudzić zainteresowanie potencjalnych kandydatów aplikowaniem. 

Badanie Przesiewowe Wnioskodawcy

Pytania kwalifikacyjne to świetny sposób na dyskwalifikację kandydatów i oszczędność czasu. Wybierz witrynę oferującą pracę, która daje możliwość automatyzacji pytań dotyczących łamania umów. Wyeliminuje to konieczność ręcznego przesiania setek życiorysów. Dodatkowym bonusem jest platforma, która wysyła automatyczne wiadomości e-mail o dyskwalifikacji, oszczędzając dodatkowy wysiłek. 

Zdolności Networkingowe

Nie wszystkie witryny oferujące pracę mają możliwości nawiązywania kontaktów, ale jest to coś, co należy wziąć pod uwagę w celach związanych z publikowaniem ofert pracy. Witryna taka jak LinkedIn daje użytkownikom możliwość nie tylko przeglądania życiorysów, ale także oglądania wzajemnych połączeń, wysyłania wiadomości i sprawdzania, co publikują kandydaci. Jeśli po prostu chcesz jak najszybciej wypełnić rolę, ta funkcja nie jest konieczna.

Streszczenie

Właściwa strona ogłoszeniowa może ułatwić znalezienie najlepszych kandydatów. Przed wyborem jednego, upewnij się, że ma wystarczającą i odpowiednią pulę kandydatów dla Twoich potrzeb. Ważne jest również, aby wybrać taki, który pozwoli Ci promować swoją markę i oferować pracę. Pytania przesiewowe to świetna funkcja oszczędzająca czas i możesz potrzebować witryny z funkcjami sieciowymi. 

LinkedIn jest najlepszy do celów społecznościowych, a rzeczywiście daje najbardziej dynamiczne funkcje rekrutacyjne. Jeśli Twoja firma jest startupem, sprawdź Angelist. Kandydatów godzinowych najłatwiej znaleźć na Snagajob, a firmy technologiczne powinny rozważyć publikowanie na Dice. FlexJobs ma najlepszą pulę talentów dla pracowników niepełnoetatowych, freelancerów i pracowników zdalnych. 

Total
0
Shares
Related Posts

Przegląd SmartStart

Podczas gdy większość opcji oprogramowania do śledzenia kandydatów wymaga płatnych planów, SmartStart może być używany do maksymalnie 10…