Najlepsze systemy rejestracji czasu pracy

Chcesz przejść od razu do odpowiedzi? Najlepsze systemy czasu i obecności dla większości ludzi są zdecydowanie Rippling i OnTheClock.

Systemy rejestracji czasu pracy umożliwiają śledzenie godzin pracy pracowników i zarządzanie wynagrodzeniami-co ma kluczowe znaczenie dla każdej firmy.

Najlepsze systemy rejestracji czasu pracy są proste do wdrożenia i zarządzania. Twoi pracownicy zawsze otrzymają odpowiednie wynagrodzenie za swoją pracę, eliminując jednocześnie wąskie gardła w płacach.

8 najlepszych systemów czasu pracy 2021

Istnieje mnóstwo różnych trackerów czasu i obecności – ale te osiem systemów wyróżnia się na tle innych:

 1. Rippling – Najlepszy do prowadzenia listy płac w dwie minuty lub mniej
 2. OnTheClock– Najlepsze dla firm z regularnymi połączeniami serwisowymi
 3. QuickBooks Time (dawniej TSheets) – Najlepsze dla pracowników zdalnych i integracji QuickBooks
 4. TimeClock Plus – Najlepsze dla dużych firm i bezpieczna Kontrola dostępu
 5. Stratustime – Najlepsze oprogramowanie w chmurze dla małych firm
 6. UKG (dawniej Kronos) – Pakiety produktów dla małych i średnich firm
 7. uAttend – Najlepsze dla bardzo małych firm
 8. izolowany czas – Najlepsze dla rozwijających się firm

Dlatego dobre systemy czasu pracy integrują popularne usługi płacowe online.

Jeśli obecny system jest niedokładny lub przestarzały, możesz kosztować swoją firmę dziesiątki lub setki tysięcy dolarów rocznie.

Jeśli więc potrzebujesz zaktualizowanego systemu czasu, trafiłeś we właściwe miejsce.

Bez względu na to, jaki rodzaj działalności prowadzisz lub w jakiej branży jesteś, ten przewodnik pomoże Ci znaleźć najlepszy system śledzenia czasu i obecności dla Twojej firmy.

Dam ci dogłębną recenzję każdej opcji poniżej. Omówimy najważniejsze funkcje, korzyści, koszty i inne kwestie, aby uzyskać informacje potrzebne do podjęcia decyzji.

Najlepsze systemy kontroli Czasu Pracy

#1-Rippling-najlepszy do uruchomienia listy płac w dwie minuty lub mniej

Odwiedź Rippling

 • Wbudowane rozwiązanie płacowe
 • Twórz niestandardowe przepływy pracy
 • Potężne funkcje automatyzacji
 • Zaczyna się od $8 / pracownika miesięcznie

Wypróbuj Rippling za darmo

Jeśli masz już oprogramowanie płacowe, które kochasz, szukasz rozwiązania do obsługi czasu pracy, które bezproblemowo się z nim integruje. W przeciwnym razie będziesz sfrustrowany ręcznym wprowadzaniem danych lub niechlujnym lub niekompletnym importowaniem z narzędzia do śledzenia czasu.

Ale co, jeśli myślisz: “cóż, przydałoby mi się lepsze oprogramowanie do płac też.”

Enter Rippling.

Dzięki niemu otrzymujesz najwyższej klasy oprogramowanie do śledzenia czasu, które usprawnia pracę i automatyzuje rutynowe działania. Niezwykle łatwo jest skonfigurować zautomatyzowane przepływy pracy (na przykład, jeśli pracownik pracuje ponad osiem godzin i ponosi nadgodziny) i dostosować je za pomocą prostych do nauki wyzwalaczy i logiki.

Ale to, co naprawdę cię chwyta, to o ile łatwiejsze Rippling ‘ s time and attendance system sprawia, że prowadzenie listy płac.

Dzięki inteligentnej technologii stojącej za platformą możesz uruchom swoją listę płac w zaledwie 90 sekund. Bez importu / eksportu arkuszy kalkulacyjnych lub .pliki csv, Portuje godziny zalogowane do modułu płac i zabiera je stamtąd.

Inteligentnie uwzględnia odliczenia, podatki, zmienne stawki płac i inne. Pozostaje Ci tylko przejrzeć i zatwierdzić oraz, voila zajmujemy się wypłatami.

Połączenie śledzenia płac i czasu pracy w Rippling oznacza, że masz wszystko, czego potrzebujesz od obu, w tym:

 • Automatyczne przestrzeganie przepisów podatkowych, pracowniczych i pracowniczych
 • Automatyczne zgłoszenia podatkowe
 • Globalne płatności dla pracowników i kontrahentów
 • Śledzenie WOM
 • Niestandardowe raportowanie
 • Geolocated, oparty na kodzie QR i zegar selfie

Otrzymujesz również wszystkie niezbędne funkcje oprogramowania do śledzenia czasu. Pracownicy mogą rejestrować wejście i wyjście za pomocą tabletu, aplikacji Rippling lub za pośrednictwem komputera.  Możesz przeglądać i zatwierdzać przepracowane godziny oraz pomagać w przestrzeganiu przepisów prawa pracy dotyczących przerw i nadgodzin.

Dzięki tej doskonałej integracji płac uzyskujesz jasny wgląd w koszty pracy w czasie rzeczywistym.

Rippling oferuje swoim klientom niestandardowe ceny, w zależności od tego, jakiej kombinacji usług Ripplingu potrzebują. Oprócz płac i śledzenia czasu pracy, dostępne są również rozwiązania do zarządzania świadczeniami, rekrutacji i wewnętrznego zarządzania IT.

Ceny zaczynają się od $8 / użytkownik miesięcznie. Pobierz bezpłatne niestandardowe demo.

#2-OnTheClock-najlepsze dla firm z regularnymi połączeniami serwisowymi

Odwiedź OnTheClock

 • Dokładne śledzenie GPS
 • Można wypróbować za darmo
 • Integracja z głównym oprogramowaniem płacowym
 • Idealny do obsługi w terenie

Wypróbuj za darmo

Firma Usługowa ma szerszy zakres potrzeb od oprogramowania do śledzenia czasu i obecności niż większość innych.

Mówimy o firmach takich jak Firma Budowlana, Firma Informatyczna, firma ubezpieczeniowa lub cokolwiek innego, w którym stale wysyłasz pracowników przez cały dzień. Jeśli to Ty, znajdziesz funkcje, których potrzebujesz w OnTheClock.

Podczas gdy wiele innych rozwiązań do śledzenia czasu pozwala na oznaczanie GPS na zegarze, niewiele daje pełny wgląd w to, gdzie twoi technicy lub przedstawiciele są w czasie rzeczywistym i gdzie byli przez cały dzień pracy.

Zegar GPS ONTHECLOCK umożliwia pracownikom odprawę na własnym urządzeniu mobilnym lub zatwierdzonym urządzeniu po przybyciu i opuszczeniu każdego miejsca pracy.

Ale to śledzenie GPS w czasie rzeczywistym idzie o krok dalej(bez przekraczania prywatności pracowników). W interfejsie OnTheClock możesz na pierwszy rzut oka zobaczyć, kto jest tam, gdzie powinien być,a kto nie.

Dzięki funkcji breadcrumb możesz również sprawdzić, czy pracownicy trzymają się swojego harmonogramu i pozostają w miejscu pracy, kiedy powinni.

Możesz także skonfigurować system geofencing, aby upewnić się, że pracownicy są włączani tylko wtedy, gdy są rzeczywiście obecni w danej lokalizacji, a piny upuszczane w miejscach punch-in, gdy zadania są bardziej oddalone lub między lokalizacjami.

Co więcej, dzięki niestandardowym rolom pracowników możesz łatwiej przełączać się między zadaniami bez taktowania członków zespołu, którzy noszą wiele czapek podczas pracy w terenie.

Poza tymi kluczowymi funkcjami organizacji, które regularnie wysyłają pracowników w teren, takimi jak automatyczne monitorowanie WOM i nadgodzin, wnioski pracowników w ramach platformy i aplikacji, planowanie oraz pomoc w zakresie kosztów projektu i fakturowania.

OnTheClock fantastycznie integruje się również ze wszystkimi dużymi platformami płacowymi, takimi jak ADP, Quickbooks, Gusto, Paychex i inne.

Ceny są niezwykle proste. Bez kontaktu, bez ograniczeń funkcji i bez podstawowej opłaty miesięcznej, po prostu płacisz za liczbę pracowników, których masz jako aktywnych użytkowników na OnTheClock.

Dla jednego lub dwóch pracowników jest to całkowicie bezpłatne(które może również funkcjonować jako bezpłatna wersja próbna do testowania platformy). Stamtąd skaluje się w dół, zaczynając od $3 / pracownika miesięcznie:

 • 3-10 pracowników: $3 / pracownik miesięcznie (np. pięciu pracowników = $15 / miesiąc)
 • 11-25 pracowników: $2.95 / pracownik miesięcznie
 • 26-50 pracowników: $2.90 / pracownik miesięcznie
 • 51-100 pracowników: $2.85 / pracownik miesięcznie

To trwa aż do 301-400 użytkowników ($2.70 / pracownik miesięcznie). Niestandardowe ceny są dostępne dla zespołów większych niż te.

Zacznij korzystać z OnTheClock, wypróbowując go za darmo już dziś.

#3 – QuickBooks Time (dawniej TSheets) – najlepszy dla pracowników zdalnych i integracji QuickBooks

 • Plany zaczynają się od $28 / miesiąc
 • Śledzenie czasu na dowolnym urządzeniu
 • Harmonogramowanie pracowników
 • Integracja QuickBooks

> > Porównaj Oferty

QuickBooks Time (dawniej TSheets) zajmuje wysokie miejsce na naszej liście najlepszych programów do planowania pracowników. Więc nie jest zaskoczeniem, aby zobaczyć je na górze tego przewodnika.

TSheets był znany z tego, jak dobrze pomógł śledzić pracowników w terenie i na miejscach pracy, a QB Time zachowało wszystkie te pomocne funkcje.

Twoi pracownicy mogą pracować z dowolnego miejsca, korzystając z aplikacji mobilnej timesheet. Aplikacja śledzi czas, nawet jeśli WiFi i usługa komórkowa są niedostępne.

Możesz wykorzystać technologię geofencing, aby narysować wirtualny promień wokół swojej firmy lub miejsca pracy. Dzięki temu możesz upewnić się, że Twoi pracownicy są tam, gdzie powinni być, aby wykonać zadanie.

Jak już wspomniałem, funkcje planowania pracowników są również wyjątkowe. Jest to dodatkowy bonus, który jest standardem w systemie czasu i obecności.

Dla tych z Was, którzy chcą bardziej tradycyjnego systemu zegara, gdzie personel i zegar i zegar na tym samym urządzeniu, można użyć kiosku zegara. Kiosk działa na dowolnym tablecie lub komputerze z połączeniem z Internetem.

Każdy pracownik ma unikalny 4-cyfrowy pin. System ma również biometryczne narzędzie do rozpoznawania twarzy, aby zapobiec systemowi “buddy punching”.

Oto szybkie porównanie dwóch planów i opcji cenowych na czas QB:

Premium-20 $ opłata podstawowa + 8 $za użytkownika miesięcznie

 • Śledzenie czasu na dowolnym urządzeniu
 • Aplikacja mobilna z funkcją GPS
 • Płace i fakturowanie
 • Integracja QuickBooks
 • Harmonogramowanie pracowników
 • Raportowanie w czasie rzeczywistym
 • Kiosk z zegarem czasowym (w tym rozpoznawanie twarzy)

Elite-40 $ opłata podstawowa + 10 $za użytkownika miesięcznie

 • Wszystkie funkcje Premium
 • Sygnatury Timesheet
 • Geofencing
 • Pasze i szacunki dotyczące działań w ramach projektu
 • Śledź postęp projektu

Oba plany są dostępne na 14-dniowy okres próbny dla każdej firmy, która chce je przetestować.

Polecam ten produkt każdej firmie, która chce system czasu pracy, aby uprościć proces płac. Bezproblemowo integruje się z oprogramowaniem księgowym QuickBooks (oczywiście), ale także Gusto, Square, Expensify, Xero i innymi popularnymi rozwiązaniami.

# 4 – TimeClock Plus-najlepszy dla dużych firm i bezpieczna Kontrola dostępu

 • Indywidualne ceny
 • Szeroka gama zegarów czasowych
 • W pełni konfigurowalny
 • Sprzęt najwyższej klasy

> > Porównaj Oferty

TimeClock Plus oferuje doskonałe rozwiązania do śledzenia czasu w przystępnej cenie.

Ich sprzęt jest najwyższej klasy. Możesz spać spokojnie wiedząc, że ich funkcje i narzędzia są do tabaki.

W zależności od rodzaju działalności, TimeClock Plus oferuje szeroką gamę zegarów czasowych do rozważenia:

 • Zegary z kodami kreskowymi – Pracownicy skanują swoje odznaki, aby wejść i wyjść
 • Zegary biometryczne – Skanery linii papilarnych i skanery ręczne
 • Magnetyczne Zegary swipe – Może być używany z istniejącymi wcześniej kartami magstripe
 • Zegary wejściowe PIN – Pracownicy wchodzą i wychodzą za pomocą unikalnych pinów
 • Zegary zbliżeniowe – Aby zapewnić maksymalną prędkość i wydajność
 • Zegar internetowy – Do przechowywania czasu online

Oprócz korzystania z zaawansowanego sprzętu do śledzenia czasu i obecności, TimeClock Plus pełni również funkcję bezpieczeństwa. Będziesz mieć możliwość skonfigurowania wybranych urządzeń za pomocą zamków do drzwi, aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi do budynków, pokoi lub innego wejścia z zamkniętymi drzwiami.

Ten typ systemu jest najlepszy dla większych organizacji o złożonych potrzebach w zakresie bezpieczeństwa. Większość właścicieli małych firm nie potrzebuje pracowników do skanowania odcisków palców, aby wejść do pomieszczeń w całym budynku.

Systemy TimeClock Plus są w pełni konfigurowalne.

Posiada wbudowane narzędzia do zarządzania nieobecnościami i integruje się z oprogramowaniem do planowania pracowników. Alternatywnie, możesz użyć TimeClock Plus workforce scheduling system, Jeśli jeszcze go nie masz.

TimeClock Plus ma ponad 30-letnie doświadczenie w świadczeniu usług dla firm. Zapewniają najwyższej klasy sprzęt dla każdego systemu czasu i obecności.

Chociaż te zegary czasowe mogą wydawać się złożone, TimeClock Plus ułatwia proces.

Będziesz miał konsultację z doradcą, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy. Skonfigurują system dla Ciebie, a nawet przeszkolą przełożonych i pracowników, jak z niego korzystać.

Jako w pełni dostosowane rozwiązanie, nie ma żadnych cen dostępnych online. Chociaż możesz oczekiwać, że zapłacisz najwyższą cenę za zaawansowany sprzęt, taki jak biometria, która synchronizuje się z Twoim systemem bezpieczeństwa.

# 5-Stratustime-najlepszy system w chmurze dla małych firm

 • Zaczyna się od $4 / mo na pracownika
 • Dostęp na dowolnym urządzeniu
 • Współpracuje z ponad 60 systemami płacowymi
 • Oparte na chmurze i łatwe w użyciu

> > Porównaj Oferty

Stratustime to oparte na chmurze oprogramowanie do rejestracji czasu pracy firmy Nettime Solutions.

Oferuje prosty, ale intuicyjny sposób dla pracowników do zegara, zegara i żądania czasu wolnego.

Jest niezwykle prosty w użyciu dla każdego. Ze Stratustime korzystają menedżerowie, pracownicy, a nawet pracownicy płac.

Stratustime jest elastyczny, oferując plany i usługi dla firmy dowolnej wielkości. Oznacza to, że dział it może się rozwijać wraz z Twoją firmą w miarę skalowania i dodawania nowych pracowników.

Integruje się również z ponad 60 systemami płacowymi, aby zapewnić usprawniony proces za pośrednictwem każdego komponentu HR.

Jako system oparty na chmurze można uzyskać do niego dostęp na dowolnym urządzeniu. Od smartfonów po komputer w biurze, Stratustime jest dostępny 24/7.

Niektóre z najważniejszych funkcji Stratustime by Nettime Solutions obejmują:

 • Możliwość włączenia lub wyłączenia zegara z dowolnego miejsca
 • Intuicyjne widoki harmonogramu
 • Śledzenie godzin
 • Rozliczenia międzyokresowe bierne
 • Wnioski o Czas Wolny
 • Chory czas
 • Proste zatwierdzenia menedżera
 • Narzędzia do planowania pracowników
 • Prognozowanie czasu
 • Wpisy
 • Geofencing
 • Zgodność z ACA

Chociaż dokładne ceny i plany nie są dostępne na stronie internetowej, Stratustime jest bardzo przystępne. Jest to kolejny powód, dla którego jest to najlepszy wybór dla małych firm.

Miesięczne stawki zaczynają się już od $4 na pracownika. Nie ma długoterminowych umów, więc możesz anulować w dowolnym momencie, jeśli jesteś niezadowolony (co prawdopodobnie nie nastąpi).

Korzystanie z oprogramowania opartego na chmurze, takiego jak Stratustime, oznacza, że nie będziesz mieć żadnych skomplikowanych instalacji sprzętu ani rozwiązywania problemów. Oprogramowanie znajduje się w chmurze, więc może być uruchomione w ciągu kilku minut.

Istniejące firmy korzystające ze Stratustime mają tylko dobre rzeczy do powiedzenia na temat oprogramowania. Dla mniejszych organizacji z jedną lokalizacją, wieloma lokalizacjami i zdalnymi pracownikami, Stratustime jest doskonałym wyborem dla systemu czasu pracy.

#6-UKG (dawniej Kronos) – najlepszy dla małych i średnich firm

 • Rozwiązania branżowe
 • Bezpieczne i niezawodne
 • Narzędzia automatyzacji
 • Raporty dotyczące danych i widoczności w czasie rzeczywistym

> > Porównaj Oferty

UKG (Ultimate Kronos Group) powstała w wyniku fuzji dwóch głównych graczy w obszarze HR tech, Kronos i Ultimate Group.

Kronos miał JEDEN z najbardziej rozbudowanych systemów rejestracji czasu pracy na rynku i jest lepszy dopiero od fuzji w 2020 roku.

UKG będzie przesadą naprawdę mały biznes, lub taki, który nigdy nie wzrośnie poza kilkudziesięciu pracowników.

Ale jest to solidny pomysł dla firm, które chcą korzystać ze śledzenia czasu obok innych programów do zarządzania zasobami ludzkimi i biznesem. UKG może utrzymać zarządzanie pracownikami, harmonogramowanie pracowników, bazę danych HR, analitykę, płace i zarządzanie kapitałem ludzkim pod jednym dachem.

Typowe branże, które używają UKG do zarządzania czasem i frekwencją, obejmują:

 • Opieka zdrowotna
 • Sprzedaż detaliczna
 • Produkcja
 • Szkolnictwo wyższe
 • Państwo i rząd
 • Usługi kontraktowe
 • Bankowość
 • Policja i korekty
 • Dystrybucja

To, co czyni UKG wyjątkowym, to sposób, w jaki dostarcza rozwiązania biznesowe. Mają kilka różnych pakietów produktów, aby dostosować się do potrzeb Twojej organizacji.

UKG Ready

 • Najlepsze dla małych firm HR
 • Elastyczne zasady wynagradzania w celu śledzenia i zarządzania kosztami pracy
 • Narzędzia samoobsługowe dla menedżerów i pracowników
 • Wiele opcji zbierania (w tym zegar czasu w Internecie i na urządzeniach mobilnych)
 • Egzekwuj Zasady obecności za pomocą narzędzi śledzących

Wymiary UKG

 • Najlepsze rozwiązanie do zarządzania pracownikami w średniej lub dużej organizacji
 • Użyj danych, aby zasilać zarządzanie
 • Zbieranie danych za pomocą urządzeń przenośnych, dostępu do telefonu, plakietek i biometrii
 • Urządzenia dla wielu środowisk i uniwersalny Menedżer urządzeń
 • Usprawniony przepływ danych

UKG Pro

 • Najlepszy do zarządzania kapitałem ludzkim w średniej lub dużej organizacji
 • Unified suite for payroll, recruitment, talent, time and attendance

Możesz uzyskać pakiet produktów do praktycznie wszystkiego. Niektóre są bardziej złożone niż inne. Wszystko zależy od tego, czego szuka Twoja firma.

Niezależnie od wybranego rozwiązania Systemy Kronos są bezpieczne, nowoczesne i niezawodne.

Skontaktuj się z zespołem sprzedaży, aby poprosić o wycenę i umówić się na konsultację.

#7-uAttend-najlepsze dla bardzo małych firm

 • Wydajny, niezawodny i niedrogi
 • Dostęp do aplikacji internetowych i mobilnych
 • Wiele opcji zegara czasowego
 • Połączenie z chmurą

> > Porównaj Oferty

uAttend to prosty sposób na śledzenie czasu i obecności w firmie opracowany przez Workwell. Jest to potężna, niezawodna i niedroga alternatywa dla tradycyjnych zegarów czasowych.

Będziesz mieć również dostęp do Internetu i aplikacji mobilnych do systemu. Jest to idealna funkcja dla pracowników zdalnych. Możesz nawet skonfigurować funkcję geofencing, aby ograniczyć stemple do wyznaczonych miejsc.

Uwielbiam ich pulpit nawigacyjny. To idealny sposób dla menedżerów, aby zobaczyć wszystko na pierwszy rzut oka. Będziesz mógł zobaczyć, kto pracuje, kto przegapił cios i dziesiątki innych raportów.

Ponieważ to rozwiązanie jest oparte na sieci web, nie musisz pobierać żadnego oprogramowania i można do niego uzyskać dostęp z dowolnego miejsca. Nawet jeśli jesteś z dala od biura, będziesz dokładnie wiedzieć, co dzieje się z Twoimi pracownikami przez cały czas.

Oto krótki przegląd niektórych popularnych zegarów czasowych i sprzętu oferowanego przez uAttend:

 • Zegar czasu Karty RFID LAN — $119
 • Zegar czasu linii papilarnych LAN — $149
 • Tablet Dotykowy Zegar Czasu Wifi — $179
 • Karta RFID Zegar Czasu Wifi — $219
 • Odcisk Palca Zegar Czasu Wifi — $249
 • Rozpoznawanie twarzy Lan Time Clock — $259

W zależności od potrzeb, można uzyskać zegar czasu gdzieś w $120 do $ 260 zakres. Jest to niezwykle przystępne, nawet dla bardzo małych firm.

Oprócz zegarów czasowych można również kupić karty RFID i Breloki od uAttend.

Wszystkie zegary czasu są dostarczane z miesięczną subskrypcją w zależności od liczby pracowników. Zegary nie będą działać bez subskrypcji. Wszystkie ceny są przejrzyste.

 • 1-9 pracowników – $20 miesięcznie
 • 10-19 pracowników – $34 miesięcznie
 • 20-49 pracowników – $59 miesięcznie
 • 50-99 pracowników – $94 miesięcznie
 • Ponad 100 pracowników – $119 miesięcznie

Podczas gdy uAttend ma plany, aby pomieścić większe organizacje, zdecydowanie polecam go tym z Was, którzy mają mniejszą operację. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które mieszczą się w dwóch pierwszych warstwach zatrudniających do 19 pracowników. Poza tym, szukałbym gdzie indziej.

# 8-izolowany czas-najlepszy dla rozwijających się firm

 • Rozwiązanie All-in-one
 • Niezwykle elastyczne opcje
 • System oparty na chmurze
 • Narzędzia do planowania pracowników

> > Porównaj Oferty

iSolved Time to kolejne kompleksowe rozwiązanie dla czasu i obecności. To prosty sposób dla menedżerów, przełożonych, właścicieli firm i pracowników na zarządzanie śledzeniem czasu.

Oferują szeroką gamę rozwiązań, w tym fizyczne zegary czasu, aplikację mobilną do śledzenia czasu, Narzędzia samoobsługowe dla pracowników i kombinację tych ofert.

Konfiguracja nowego systemu z Isolved Time jest szybka i łatwa. Będziesz mieć również dostęp do szerokiej gamy opcji szkoleniowych, dzięki czemu poznasz tajniki rozwiązania.

Podobnie jak wiele innych opcji na naszej liście, iSolved Time jest systemem opartym na chmurze. Będziesz mieć możliwość dodawania fizycznych zegarów czasowych na miejscu, ale możesz uzyskać dostęp do informacji z dowolnego miejsca za pomocą połączenia internetowego 24/7.

Oto niektóre z najlepszych funkcji i zalet oprogramowania iSolved Time:

 • Możliwość geofencingu
 • Narzędzia do planowania pracowników
 • Możliwość dostosowania pracowników zdalnych, wielu miejsc pracy i lokalizacji
 • Narzędzia do zarządzania czasem
 • Wybór metod zbierania czasu (zegar wirtualny, fizyczny, aplikacja mobilna)
 • Zaawansowana integracja HR

Lubię iSolved Time, ponieważ mają funkcje i możliwości, aby dostosować się do każdej wielkości firmy. Dlatego jest to najlepsze rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy mają rozwijającą się firmę.

W miarę jak Twoja firma się skaluje i nadal dodajesz nowych pracowników do swojego zespołu lub wielu lokalizacji, iSolved Time może rosnąć wraz z Tobą.

Jak wybrać najlepszy system Czasu Pracy dla Twojej firmy

Teraz najlepsza część: nadszedł czas, aby wybrać dobry system czasu i obecności.

Nie wiesz, jak wybrać? Nie martw się. Po prostu postępuj zgodnie z naszą metodologią, aby zawęzić swoje opcje.

Jest to ta sama rubryka, której użyliśmy przy ustalaniu tej listy. Opiszę funkcje, na które musisz zwrócić uwagę podczas przeglądania.

Porównaj Oferty Z Najlepszych Najlepszych Systemów Czasu Pracy

Dopasuj się do systemu czasu pracy, który pasuje do Twoich potrzeb.

> > Porównaj Oferty

Sprzęt

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to określić, czy chcesz fizycznego sprzętu związanego z systemem czasu pracy.

Dla tych z Was, którzy już używają kart dziurkowanych, nowoczesny zegar czasu jest realnym zamiennikiem. Polecam to dla firm, w których większość pracowników pracuje na miejscu w tym samym miejscu. Wbijanie i wychodzenie podczas wchodzenia i wychodzenia ma największy sens.

Dla tych z Was, którzy mają mniejsze zespoły lub dużo pracowników zdalnych lub mobilnych, sprzęt nie będzie potrzebny. Możesz znaleźć System Śledzenia Czasu z aplikacją mobilną do zarządzania wszystkim w podróży. Istnieją również rozwiązania internetowe, które nie wymagają sprzętu.

Metoda Dziurkowania

Metoda dziurkowania będzie oczywiście zależeć od tego, czy używasz sprzętu, czy nie. Ale nadal istnieją odmiany z lub bez sprzętu fizycznego.

Na przykład, wykrawanie aplikacji mobilnych może być zarządzane za pomocą technologii geofencing. Twoi pracownicy będą mogli zarejestrować się tylko wtedy, gdy wejdą do zaprojektowanego miejsca pracy.

Jeśli chodzi o osobiste wejścia i wyjścia, istnieją Zegary czasowe, które współpracują z pinami, kartami RFID, odciskami palców, odciskami dłoni, rozpoznawaniem twarzy i innymi.

Mała kawiarnia prawdopodobnie nie będzie potrzebowała rozpoznawania twarzy ani innych danych biometrycznych jako metody dziurkowania, ale wyrafinowana firma z zaawansowanymi potrzebami bezpieczeństwa skorzystałaby z tej funkcji.

Integracje

Twój nowy system rejestracji czasu pracy powinien robić więcej niż tylko śledzić czas. Powinien integrować się z innymi narzędziami, których używasz, aby zminimalizować ręczne zadania administracyjne.

Poszukaj rozwiązania, które integruje się z oprogramowaniem do planowania pracowników lub systemem płac. Niektóre z opcji na naszej liście mają te funkcje wbudowane.

Wielkość Firmy

Zespół startupów składający się z czterech i średnich firm z 200 pracownikami nie będzie miał takich samych potrzeb związanych z czasem i frekwencją. Ważne jest, aby znaleźć rozwiązanie, które dobrze pasuje do wielkości organizacji.

Wiele należy tu wziąć pod uwagę. Niektóre systemy pobierają opłaty na podstawie wielkości personelu. Możesz nawet ponosić dodatkowe koszty za takie rzeczy, jak breloki i karty identyfikacyjne.

Jeśli obecnie masz mniejszą firmę, upewnij się, że wybierzesz system, który może skalować się wraz z rozwojem Twojej firmy. W ten sposób nie będziesz musiał zmieniać systemów, zatrudniając dodatkowych pracowników lub otwierając nowe lokalizacje.

Wniosek

Jaki jest najlepszy system rejestracji czasu pracy na rynku? Jest ich sześć, które wyróżniają się na tle innych.

 1. Rippling – Najlepszy do prowadzenia listy płac w dwie minuty lub mniej
 2. OnTheClock – Najlepsze dla firm z regularnymi połączeniami serwisowymi
 3. QuickBooks Time (dawniej TSheets) – Najlepsze dla pracowników zdalnych i integracji QuickBooks
 4. TimeClock Plus – Najlepsze dla dużych firm i bezpieczna Kontrola dostępu
 5. Stratustime – Najlepsze oprogramowanie w chmurze dla małych firm
 6. UKG (dawniej Kronos) – gotowe pakiety produktów dla małych i średnich firm
 7. uAttend – Najlepsze dla bardzo małych firm
 8. izolowany czas – Najlepsze dla rozwijających się firm

Jeśli korzystasz już z QuickBooks lub masz dużą listę pracowników zdalnych, QuickBooks Time to najlepsza opcja dla ciebie.

Jeśli chcesz uzyskać listę płac i śledzenie czasu pracy w jednym rozwiązaniu, przejdź do Rippling.

Jest jedna nazwa, która wyróżnia się nad resztą dla dużych firm. Z TimeClock Plus otrzymasz wszystkie potrzebne funkcje, w tym bezpieczną kontrolę dostępu.

Małe i duże firmy, które wysyłają pracowników na połączenia serwisowe lub do pracy w terenie, odniosą duże korzyści z wyboru OnTheClock.

Małe firmy mają szeroki wachlarz opcji systemu czasu i obecności.

Najlepsze ogólnie dla mniejszych operacji jest Stratustime. Jeśli jesteś SMB, który potrzebuje gotowego rozwiązania, idź z UKG. A jeśli jesteś mały, ale na skraju poważnego wzrostu, izolowany czas to świetne rozwiązanie, które będzie skalować się z Tobą.

Z drugiej strony, mikrobuzynki i inne naprawdę małe operacje znajdą to, czego potrzebują w uAttend.

Najlepsza opcja dla ciebie będzie się różnić w zależności od twoich potrzeb i czynników, które omówiłem w tym przewodniku. Ale jestem przekonany,że możesz znaleźć rozwiązanie z powyższymi kryteriami i recenzjami.

Porównaj Oferty Z Najlepszych Najlepszych Systemów Czasu Pracy

Dopasuj się do systemu czasu pracy, który pasuje do Twoich potrzeb.

> > Porównaj Oferty

Total
0
Shares
Related Posts

Wykonalny Przegląd

Jeśli jesteś rekruterem próbującym wypełnić otwarte stanowiska, zarządzanie dużą ilością danych, których wymagają te Wyszukiwania, często stanowi wyzwanie.…

Recenzja Recooty

Recooty jest najbardziej łatwym oprogramowaniem rekrutacyjnym na rynku, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla małych firm. Jego intuicyjna…