Recenzja Recooty

Recooty jest najbardziej łatwym oprogramowaniem rekrutacyjnym na rynku, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla małych firm.

Jego intuicyjna konstrukcja sprawia, że jest idealny dla wszystkich, od absolutnie początkujących po doświadczonych profesjonalistów rekrutacyjnych. Ale nie daj się zwieść prostocie Recooty ‘ ego. Jest świetny w tym, co robi i zaufało mu ponad 4,000 marek, takich jak Uber, Trello i Paytable.

Dzięki śledzeniu kandydatów, wizualnym procesom rekrutacji i konfigurowalnym widżetom—Recooty przekształca proces rekrutacji. Recooty ma wszystko, czego potrzebujesz, aby publikować oferty pracy, przeglądać aplikacje i planować rozmowy kwalifikacyjne w jednym miejscu.

Zanurkowałem głęboko w tym transformacyjnym oprogramowaniu rekrutacyjnym. Czytaj dalej, aby uzyskać wszystko, co musisz wiedzieć, i odkryj, jak Recooty może pomóc twojej małej firmie w rekrutacji i zatrudnieniu z łatwością.

Recooty plusy i minusy 

Plusy 

 • Wszystkie plany poniżej $50 miesięcznie 
 • Prosty, intuicyjny interfejs 
 • Doskonała integracja z tablicami pracy
 • Rozbudowane możliwości planowania rozmów kwalifikacyjnych

Wady 

 • Nie Platforma HR typu all-in-one
 • Brak aplikacji mobilnej 
 • Brak narzędzi do wdrażania
 • Darmowa wersja działa tylko dla jednego użytkownika 

Odwiedź Recooty

Porównaj Najlepszych Dostawców Rekrutacji
Sprawdziliśmy dziesiątki dostawców rekrutacji i zawęziliśmy ich do najlepszych opcji.

Zobacz Najlepsze Typy

Jak Recooty porównuje się do najlepszego oprogramowania rekrutacyjnego 

Po zapoznaniu się z dziesiątkami rozwiązań oprogramowania rekrutacyjnego zawęziłem go do pierwszej ósemki. Przyjrzałem się każdej opcji, aby zobaczyć, dla kogo jest najlepsza, jakie funkcje należy wziąć pod uwagę i jak znaleźć najlepszą. 

W porównaniu do innych najlepszych programów rekrutacyjnych na rynku, Recooty jest najprostszym i najbardziej zaufanym narzędziem dla małych firm. Obecnie Recooty plasuje się na mojej liście najlepszych ze względu na łatwość użycia i popularne integracje z tablicami pracy. 

Recooty oferuje wszystko, czego potrzebujesz do śledzenia kandydatów i procesów rekrutacji w jednym intuicyjnym interfejsie, który jest głównym powodem jego popularności. Recooty nie komplikuje zadań, ponieważ możesz wykonać większość działań, takich jak publikowanie ofert pracy lub planowanie wywiadów za pomocą jednego kliknięcia przycisku. 

Jednak Recooty nie jest kompleksowym rozwiązaniem HR, dlatego jest lepsze dla małych firm. Moje dwa najlepsze typy, BreezyHr i Workable, są doskonałą alternatywą dla średnich firm i/lub każdego, kto chce bardziej wszechstronnego doświadczenia w zatrudnianiu. 

Typ oprogramowania Recooty

Zanim zainwestujesz w jakiekolwiek oprogramowanie rekrutacyjne, musisz upewnić się, że wiesz, kto będzie z niego korzystać. Różnica między wieloma rozwiązaniami oprogramowania rekrutacyjnego polega na tym, że oferują różne funkcje dla różnych potrzeb. 

Jeśli chodzi o oprogramowanie rekrutacyjne, istnieją dwa wspólne rozwiązania-oprogramowanie przeznaczone do zatrudniania w domu i oprogramowanie dla agencji zewnętrznych lub firm rekrutacyjnych. 

Recooty jest lepiej dostosowany do wewnętrznych menedżerów zatrudniających lub małych zespołów HR ze względu na oferowane narzędzia. Recooty jest dość prosty, więc skupia się tylko na narzędziach, takich jak śledzenie kandydatów, planowanie rozmów kwalifikacyjnych i publikowanie ofert pracy. 

Mając to na uwadze, nie uważam Recooty za kompleksowe rozwiązanie HR. Nie otrzymujesz kompleksowych narzędzi do zatrudniania, takich jak fakturowanie, śledzenie czasu pracy lub zarządzanie pracownikami—które są narzędziami, z których najbardziej korzystają firmy rekrutacyjne lub agencje zatrudniające. 

Mimo że Recooty nie jest najlepszą opcją dla agencji zatrudniających innych firm, nadal jest doskonałą opcją do zatrudniania w domu dla małych firm. Oprogramowanie jest nieskomplikowane, a jego system śledzenia wnioskodawców jest nadal umiarkowanie zaawansowany. 

Otrzymujesz wizualne harmonogramy zatrudniania, aby przeglądać aplikacje, planować rozmowy kwalifikacyjne i importować kandydatów do puli talentów, a wszystko to w znacznie szybszym tempie. To, że jest to prostsze oprogramowanie, nie oznacza, że nie jest tak skuteczne, jak kompleksowe rozwiązania HR. 

Jeśli jednak szukasz bardziej rozbudowanego oprogramowania rekrutacyjnego, które jest lepsze dla agencji, polecamy Bullhorn. Bullhorn oferuje wbudowany CRM dla wszystkich Twoich potrzeb outsourcingowych, dzięki czemu możesz śledzić i zarządzać wszystkimi kandydatami tak prosto, jak to możliwe. 

Ilość rekrutacji Recooty 

Ustalenie wielkości zatrudnienia firmy jest niezbędne do znalezienia skutecznego oprogramowania rekrutacyjnego, które działa dobrze dla Twoich potrzeb. Recooty oferuje przyzwoitą liczbę otwartych ofert pracy dla każdego planu cenowego, który ponownie najlepiej odpowiada potrzebom małych firm. 

Mała firma, która zatrudnia jednego lub dwóch pracowników rocznie, będzie miała znacznie inne potrzeby w zakresie zatrudniania niż organizacja lub przedsiębiorstwo, które zatrudnia od 20 do 40 pracowników miesięcznie. A różnica między tymi typami firm jest dlaczego ilość zatrudniania jest tak ważne. 

Jak wspomniano powyżej, Recooty jest najlepszym oprogramowaniem rekrutacyjnym dla małych firm, więc jego ceny i funkcje będą to odzwierciedlać. Takie podejście działa, ponieważ mniejsze firmy zazwyczaj mogą zdecydować się na bezpłatne lub niezwykle przystępne cenowo oprogramowanie, ponieważ nie potrzebują dużej podaży narzędzi. 

Recooty jest idealny dla małych firm, a plany cenowe są skalowalne i niedrogie. W przypadku każdego startupu warstwa bezpłatna oferuje trzy aktywne stanowiska pracy. To wystarczy na mniejszą skalę, ponieważ większość startupów szuka jednego lub dwóch pracowników w danym momencie.

Chcesz rozwinąć swoją małą firmę? Nie ma sprawy. Recooty oferuje skalowalny plan Pro za jedyne $29 miesięcznie. Masz dostęp do 10 aktywnych stanowisk pracy, co jest więcej niż wystarczające do rozszerzenia. 

Większość małych firm ma mniej niż 50 pracowników,więc jeśli chcesz jeszcze bardziej rozwinąć swoją firmę, Recooty daje możliwość skalowania do planu Ultra za jedyne $49 miesięcznie. Dzięki temu planowi otrzymasz 25 aktywnych stanowisk pracy, które pomogą Ci z łatwością rozwinąć działalność. 

Jednak nie wszystkie małe firmy są takie same, a niektórzy z was mogą korzystać z nieograniczonej liczby ofert pracy. Jeśli tak jest, zalecamy BreezyHR jako alternatywę, ponieważ oferuje nieograniczoną liczbę postów, kandydatów i puli kandydatów, zaczynając od $143 miesięcznie.

Narzędzia do wdrażania Recooty 

Zatrudnianie i onboarding to dwa zupełnie różne procesy, jeśli chodzi o rekrutację. Proces onboardingu odnosi się do działania polegającego na szkoleniu nowego pracownika, aby upewnić się, że w pełni rozumie swoją rolę. 

Obecnie w Recooty brakuje narzędzi i procesów wdrażania. Oferuje wbudowane funkcje śledzenia kandydatów, które pomagają przejść do procesu wdrażania, ale nie pomijają go. 

Recooty pozwala masowo wysyłać e-maile do wszystkich zakwalifikowanych kandydatów naraz w celu planowania rozmów kwalifikacyjnych. Możesz określić typ rozmowy (zdalnie lub osobiście), datę, godzinę i lokalizację, aby bezproblemowo koordynować rozmowę. To całkiem dobry początek.

Niestety, planowanie wywiadów jest tak pomocne, jak Recooty dostaje, jeśli chodzi o onboarding. Z powodu tej wady większość użytkowników prawdopodobnie będzie musiała zainwestować w zewnętrzne oprogramowanie do wdrażania, aby odnieść sukces w tym procesie. 

Jednak niektóre programy rekrutacyjne oferują zautomatyzowane procesy zatrudniania i wdrażania, które ułatwią Ci życie. Zalecamy wykonalne jako alternatywę dla wszystkich potrzeb związanych z wdrażaniem. 

Specjalnie dla pracowników, Bardzo pomocny jest dostęp do takich narzędzi, jak podpis elektroniczny i wbudowane listy ofertowe. To tylko niektóre z narzędzi, których Recooty nie oferuje,ale działa. 

Dzięki funkcji realnych otrzymujesz szeroką gamę szablonów listów ofertowych i procesów zatwierdzania, a także opcję łatwego podpisywania umów lub listów. Podpisy elektroniczne są prawdopodobnie najważniejszym narzędziem wdrażania, szczególnie dla zespołów zdalnych, ponieważ eliminuje wszystkie problemy związane z drukowaniem i wysyłaniem listów tam i z powrotem. 

Workable oferuje również plan zatrudnienia, dzięki czemu możesz śledzić i zarządzać wszystkimi obowiązkami i budżetami dotyczącymi wdrażania przyszłych kandydatów. 

Bez względu na to, jakie oprogramowanie wybierzesz, nadal będziesz musiał płacić więcej za zaawansowane i wszechstronne oprogramowanie, takie jak wykonalne, które zaczyna się od 99 USD miesięcznie. Dodatkowe narzędzia HR będą Cię kosztować na dłuższą metę, więc może być korzystne dla małych użytkowników biznesowych, aby wybrać bardziej przystępne oprogramowanie rekrutacyjne (takie jak Recooty) i bezpłatne narzędzie do wdrażania. 

Recooty ‘ s Employer Branding 

Chociaż employer branding nie jest koniecznością, pomoże Ci przyciągnąć potencjalnych kandydatów do Twojej firmy i ofert pracy. Recooty robi to dobrze, umożliwiając Ci stworzenie spersonalizowanej strony kariery, aby z łatwością przyciągnąć talenty najwyższej klasy. 

W pełni Markowa strona kariery to łatwy sposób dla potencjalnych kandydatów na zrozumienie celów i misji Twojej firmy, a jednocześnie przeglądanie aktualnych ofert pracy. 

Najlepsze w szablonie employer branding Recooty jest to, że jest darmowy, łatwy w użyciu i nie musisz być ekspertem w kodowaniu, aby stworzyć stronę kariery. Możesz skonfigurować swoją stronę kariery w ciągu kilku minut, odpowiadając na kilka prostych pytań. 

Większość potencjalnych kandydatów chce znaleźć informacje na temat aktualnych ofert pracy, Opis firmy i powody, dla których pracownicy tam pracują. Markowa strona kariery to doskonały sposób na zaprezentowanie wszystkich tych informacji. 

Recooty poprosi cię tylko o dołączenie logo Twojej firmy i opisu Twojej firmy wraz z jej misją, wartościami i korzyściami dla pracowników. To takie proste! Wszystko, co musisz teraz zrobić, to opublikować aktualne oferty pracy, a Twoja strona kariery jest kompletna. 

Konfigurowalna strona kariery Recooty nie tylko sprawia, że Twoja marka wygląda profesjonalnie i wydajnie, ale także: 

 • Zmniejsza koszt wynajmu 
 • Oszczędza czas dzięki wbudowanej funkcji automatycznego wystawiania ofert pracy 
 • Poprawia doświadczenie kandydata w organizowaniu ofert pracy 
 • Skutecznie identyfikuje najlepszych kandydatów z ich oceną i funkcją słów kluczowych 
 • Rozszerza zasięg dzięki integracji z Google 

Jak wspomniałem wcześniej, employer branding nie jest obowiązkową funkcją, gdy szukasz oprogramowania rekrutacyjnego. Jest to jednak wydajne i pomocne narzędzie, które Recooty robi wyjątkowo dobrze. Szybko i bez wysiłku przeprowadzi Cię przez proces tworzenia strony, która jest pięknie dopasowana do twojej ogólnej marki.

Oferty Recooty 

Recooty oferuje kilka produktów związanych z narzędziami rekrutacyjnymi, które obsługują małe firmy. Oto dogłębne spojrzenie na dwa popularne produkty od Recooty: 

Oferty Pracy 

Najbardziej rozbudowanym produktem, który oferuje Recooty, są funkcje oferowania pracy. Funkcja job posting pozwala publikować ogłoszenia o pracę do szerokiej gamy partnerów forum pracy Recooty za darmo.

Dzięki funkcji pośrednictwa pracy Recooty uzyskujesz dostęp do najbardziej odpowiednich tablic ogłoszeń, aby uzyskać maksymalny zasięg dla swoich ofert pracy. Najlepsze jest to, że otrzymujesz również bezpłatny dostęp do płatnych tablic pracy, co pozwala zaoszczędzić dużo pieniędzy—szczególnie dla małych firm. 

Uzyskujesz również dostęp do Google for Jobs i możesz przesyłać ogłoszenia o pracę do spersonalizowanej strony kariery w witrynie. Google for Jobs umożliwia automatyczne wyświetlanie się w wynikach wyszukiwania Google po opublikowaniu nowej oferty pracy, z automatycznym indeksowaniem i zoptymalizowaną listą. 

Jeśli chodzi o stronę kariery Twojej witryny, Recooty pozwala zintegrować oprogramowanie z zewnętrzną stroną internetową w celu bezproblemowego zamieszczania ofert pracy, dzięki czemu nie musisz zmagać się z nadmiernie skomplikowanymi edytorami stron internetowych. 

Nie tylko możesz publikować za darmo na różnych tablicach ogłoszeń, ale Recooty oferuje również szerokie Udostępnianie społecznościowe. Możesz łatwo udostępniać swoje oferty pracy we wszystkich głównych sieciach społecznościowych. Uzyskujesz dostęp do linków do udostępniania społecznościowego, kampanii reklamowych w mediach społecznościowych i danych ze źródeł społecznościowych. 

Niektóre inne pomocne funkcje oferty pracy Recooty obejmują: 

 • Rekomendacje Job board 
 • Zamówienie jednym kliknięciem 
 • Udostępnianie zadań jednym kliknięciem 
 • Społeczne kampanie rekrutacyjne 

Funkcja oferowania pracy jest dostępna we wszystkich planach cenowych Recooty. 

Plakaty Pracownicze 

Po znalezieniu idealnego kandydata następnym krokiem jest sprawienie, aby poczuli się mile widziani. I nie ma lepszego sposobu, aby to zrobić, niż stworzenie plakatu pracownika. 

Funkcja plakatu pracownika Recooty jest dokładnie taka, jak brzmi. Możesz stworzyć spersonalizowany plakat ogłoszeń pracowniczych dla wszystkich nowych pracowników, który możesz następnie pobrać i udostępnić w mediach społecznościowych. 

Otrzymujesz dostęp do siedmiu szablonów kolorów premium i możliwość wypełnienia czterech różnych podrozdziałów, w tym nazwy pracownika, oznaczenia, wiadomości i profesjonalnego zdjęcia. 

Plakat zapewnia, że Twoi odbiorcy mogą poznać Twoją nową pracę, a twój pracownik może otrzymać niezapomniane powitanie-promując korzystną równowagę pozytywnej kultury pracy i opieki nad pracownikami. 

Plakat pracownika jest unikalną cechą, którą oferuje niewiele innych rozwiązań rekrutacyjnych, co wyróżnia Recooty. 

Recooty koncentruje się na budowaniu przydatnych narzędzi HR do zarządzania wszystkimi codziennymi czynnościami rekrutacyjnymi. Stworzenie plakatu pracownika sprawi, że Twoja firma zachowa dobrą kulturę pracy i będzie doskonałym narzędziem dla małych firm z niewielką liczbą pracowników. 

Odwiedź Recooty

Porównaj Najlepszych Dostawców Rekrutacji
Sprawdziliśmy dziesiątki dostawców rekrutacji i zawęziliśmy ich do najlepszych opcji.

Zobacz Najlepsze Typy

Streszczenie 

Ogólnie Rzecz Biorąc, Recooty jest doskonałym i niedrogim oprogramowaniem rekrutacyjnym dla małych firm. 

Recooty to najprostsze oprogramowanie rekrutacyjne na rynku. Dzięki ofertom pracy jednym kliknięciem, konfigurowalnym stronom kariery i doskonałemu systemowi śledzenia kandydatów—Recooty usprawnia proces rekrutacji. 

To powiedziawszy, Recooty świeci jako rozwiązanie dla małych firm. Firmy zatrudniające setki pracowników mogą chcieć szukać bardziej solidnych, skalowalnych narzędzi ATS zaprojektowanych z myślą o ich większych potrzebach. 

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Related Posts

Wykonalny Przegląd

Jeśli jesteś rekruterem próbującym wypełnić otwarte stanowiska, zarządzanie dużą ilością danych, których wymagają te Wyszukiwania, często stanowi wyzwanie.…

Recenzja VIVAHR

VIVAHR to oparte na chmurze oprogramowanie do śledzenia kandydatów, które pomaga znaleźć więcej kandydatów w krótszym czasie.  Cieszący…