Recenzja OnPay

Usługi płacowe Online, takie jak OnPay, zapewniają, że nie jesteś pozostawiony na lodzie, jeśli chodzi o zarządzanie płacami zarówno dla pracowników, jak i kontrahentów.

W przeciwieństwie do innych usług, OnPay jest wystarczająco elastyczny, aby zaspokoić większość, jeśli nie wszystkie potrzeby średniej wielkości firmy poza płacami.  

Nie ma znaczenia, czy jesteś startupem, restauracją, działasz w służbie zdrowia czy w sektorze non-profit, OnPay został zaprojektowany tak, aby dopasować go do Twoich potrzeb. 

Poniżej przedstawiamy jego zalety i wady, a także najważniejsze cechy. 

Onpay plusy i minusy

Plusy

 • Łatwa automatyzacja płatności i zgłoszeń podatkowych
 • Zapłać kartą debetową, czekiem lub bezpośrednim depozytem
 • Oferuje obsługę klienta od certyfikowanych specjalistów ds. płac
 • W zestawie z wbudowanymi narzędziami HR
 • Ułatwia wprowadzanie nowych pracowników
 • Pomaga zarządzać planami zdrowia i 401 (k)
 • Oferuje comp pracownika we wszystkich 50 stanach
 • Przystępna opłata miesięczna w wysokości 34 USD plus 4 USD za dodatkową osobę

Wady

 • Jakość obsługi klienta może się różnić
 • Ograniczone funkcje rejestracji korzyści
 • Funkcje WOM nie są tak intuicyjne ani ekspansywne, jak inne oprogramowanie

Jak OnPay porównuje się do najlepszych usług płacowych Online

OnPay zawiera wiele przydatnych funkcji, które wykraczają poza płace, a mianowicie narzędzia HR i funkcje korzyści. Istnieją jednak inne narzędzia, które robią wiele z tych samych rzeczy. Nasuwa się pytanie: jak wypada w porównaniu z innymi opcjami? OnPay jest świetny, jeśli pracujesz z pracownikami zdalnymi. Zwłaszcza ze względu na cechy wykonawcy, które się z nim wiążą.

Istnieje jednak kilka usług płacowych dla małych firm, które zbliżają się do niego pod względem jakości i zadowolenia klienta. Gusto, na przykład, jest solidną opcją płac online, Jeśli szukasz dodatkowych narzędzi do śledzenia czasu i opcji skierowanych do pracowników, które pomogą im zarządzać płatnościami. 

Z drugiej strony, jest lista płac QuickBooks. Jest to świetne rozwiązanie do zarządzania mniejszymi zespołami i sprawnego dbania o podatki, jeśli chcesz uniknąć outsourcingu zarządzania podatkami za dodatkową opłatą. Jest wyposażony w podstawowe elementy i pomija bardziej wytrzymałe narzędzia. 

Krótko mówiąc, istnieje mnóstwo opcji płac, które mogą ściślej dostosować się do potrzeb Twojej firmy, gdy wiesz, czego szukać. Nie zmienia to jednak faktu, że OnPay jest solidnym dostawcą usług płacowych, który warto rozważyć. Poniżej przedstawiamy, jak układa się w oparciu o niektóre kluczowe funkcje płacowe. 

Zarządzanie OnPay I Samoobsługa Pracowników

Jedną z najlepszych korzyści dla każdego menedżera płac jest możliwość wzmocnienia pracowników za pomocą narzędzi samoobsługowych. OnPay oferuje aplikację samoobsługową dla pracowników, w której pracownicy mogą łatwo uzyskać dostęp do odcinków wypłat, aktualizować swoje osobiste informacje bankowe, przeglądać WOM, przeglądać zwolnienia i pobierać formularze podatkowe. 

Takie funkcje oszczędzają czas dla zespołu HR (lub menedżera solowego), ponieważ pracownicy zarządzają własnymi informacjami bez tworzenia dodatkowej pracy dla Ciebie. Nie tylko to, ale OnPay ułatwia również proces wdrażania do pracy dzięki wbudowanym narzędziom do samodzielnego wdrażania, w których pracownicy mogą wprowadzać resztę swoich danych osobowych podczas rozpoczynania nowych stanowisk. Po wdrożeniu pracownicy mają dożywotni dostęp do swoich kont i historii pracy. 

Są to zaawansowane funkcje dla średnich firm, które mogą pomóc im zaoszczędzić pieniądze w dłuższej perspektywie. Podczas gdy narzędzia takie jak Gusto oferują podobny wachlarz opcji samoobsługi dla pracowników, wiąże się to z nieco wyższymi kosztami. Rozważając wachlarz narzędzi OnPay, należy pamiętać o przystępnej cenie. 

Onpay Wielonarodowe Deklaracje Podatkowe 

Sprawy mogą szybko stać się trudne z wielonarodowych zgłoszeń podatkowych. Musisz stale być na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami podatkowymi. Musisz również upewnić się, że prawidłowo wypełniasz podatki od wynagrodzeń, a może nawet w kilku stanach, jeśli pracujesz z zespołami zdalnymi. 

Dobrą rzeczą jest to, że OnPay nie pobiera dodatkowych opłat, jeśli w rzeczywistości musisz złożyć podatki w wielu stanach. OnPay automatycznie wstrzymuje stanowe i federalne podatki od wynagrodzeń, dokonuje płatności podatkowych i zapisuje kwartalne i roczne formularze podatkowe. Jeśli chodzi o automatyzację, jest to doskonała funkcja, którą warto mieć, niezależnie od tego, czy korzystasz z narzędzia takiego jak OnPay, czy wybierasz alternatywę. 

Automatyzacja procesu podatkowego może pomóc zaoszczędzić mnóstwo bóle głowy płac w dół drogi. Na szczęście OnPay jest w stanie to zrobić bez dodatkowych opłat za usługę. 

Onpay Specjalistyczne Rozwiązania Płacowe

Jeśli jest jedna rzecz, która jest prawdziwa dla płac, to to, że jeden rozmiar pasuje do wszystkich nie do końca działa, gdy zarządzasz nim. Czasami potrzebujesz specjalistycznych rozwiązań w zależności od branży, w której działasz. 

OnPay oferuje specjalistyczne rozwiązania płacowe dla ponad 10 różnych branż, w tym restauracji i barów, opieki zdrowotnej, startupów, dentystów, siłowni, księgowych, organizacji non-profit, a nawet rolnictwa. Jest to funkcja, która pomaga odróżnić OnPay od innych konkurentów jako wysoce plastyczne rozwiązanie płacowe, które dostosowuje się do potrzeb Twojej firmy.

Na przykład, jeśli pracujesz w branży rolniczej, OnPay ma wbudowane funkcje, które pomagają płacić pracownikom W-2 i pracownikom H-2A za pomocą bezpośredniego depozytu, karty debetowej lub czeku. To również automatycznie Pliki formularza podatkowego 943 dla Ciebie. Ponadto oferuje również rekompensatę dla pracowników specyficzną dla rolnictwa. 

Krótko mówiąc, OnPay zapewnia, że jesteś wyposażony w narzędzia branżowe, niezależnie od tego, w którym działasz. Zamiast być ogólnym systemem płac dla wszystkich firm, OnPay rozwija się w bardziej konkretnych branżach. Ta specyfika w swoich funkcjach jest dobrą wiadomością dla Ciebie, jeśli zdecydujesz się z niej skorzystać. 

Częstotliwość Cyklu Płatności OnPay

Zdolność twojego oprogramowania płacowego do obsługi różnych częstotliwości cyklu płatniczego jest kluczowa do skutecznego zarządzania bardziej złożonym systemem płacowym, który rozwija się wraz z rozwojem Twojej firmy. 

OnPay oferuje możliwość zarządzania różnymi częstotliwościami płac i płac. Chociaż w porównaniu do innych programów płacowych, takich jak Gusto, OnPay oferuje tylko cztery różne częstotliwości płac:

 • Tygodniowe
 • Dwutygodnik
 • Półrocze
 • Miesięcznie  

Może to działać świetnie dla Ciebie, jeśli nie pracujesz z nieregularnymi lub specjalnymi harmonogramami płac lub jeśli nie często współpracujesz z kontrahentami. Jako przykład kontrastowy, Gusto oferuje sześć różnych harmonogramów płac do wyboru i automatyzacji. Ważąc opcje usług płacowych, przed podjęciem ostatecznej decyzji należy wziąć pod uwagę elastyczność i liczbę cykli płacowych. 

Na płatne świadczenia All-in-One 

Czym jest menedżer płac bez możliwości obsługi świadczeń pracowniczych? 

OnPay ułatwia proces dbania o zdrowie pracowników poprzez ubezpieczenie medyczne, dentystyczne i wzrokowe, Plany emerytalne, ubezpieczenie na życie i odpowiedzialność, a nawet świadczenia z tytułu dojazdów do pracy. Jest to świetna korzyść, jeśli szukasz bardziej kompletnego rozwiązania do zarządzania płacami, które zajmuje się czymś więcej niż tylko podstawami. 

Zwłaszcza w połączeniu z automatyzacją, bezcenna może być możliwość samodzielnego wykonywania coraz bardziej złożonych zadań, takich jak śledzenie świadczeń pracowniczych. Dzięki solidnemu narzędziu płacowemu, takiemu jak OnPay, możesz być na dobrej drodze do jednoczesnej oszczędności czasu i pieniędzy oraz mnóstwa papierkowej roboty podczas uruchamiania. 

Pomaga to, że OnPay oferuje również wsparcie telefoniczne z licencjonowanymi agentami, które pomagają zawęzić wybór najlepszych rozwiązań dla potrzeb Twojej firmy. Krótko mówiąc, OnPay oferuje narzędzia do świadczeń zdrowotnych, aby to wszystko zrobić. Ale nie pozwala ci latać solo i samemu to zrozumieć. 

Oferuje mnóstwo stałego wsparcia, do którego możesz uzyskać dostęp w razie potrzeby. Połączenie profesjonalnej obsługi klienta wraz z dobrze przemyślanymi funkcjami korzyści zdrowotnych zdecydowanie zarabia punkty, jeśli chodzi o użyteczne funkcje. 

Onpay Payroll

OnPay ma trzy główne oferty produktów, a jedną z nich jest szeroki wachlarz funkcji płacowych. Chociaż omówiliśmy niektóre z najważniejszych funkcji płacowych powyżej, warto zwrócić uwagę na kilka innych. 

Integracja Śledzenia Czasu

Integracje są ważną częścią udanego wdrożenia dowolnego rozwiązania płacowego do istniejącego przepływu pracy. OnPay integruje się z jednymi z najbardziej znanych programów księgowych, takich jak QuickBooks i Xero. Podsumowując, OnPay integruje się z około 10 różnymi sąsiadującymi aplikacjami płacowymi, które mogą pomóc w wykonaniu zadania. 

Nielimitowane Miesięczne Wypłaty

Jedną wspaniałą rzeczą w OnPay jest to, że pozwala uruchamiać nieograniczone miesięczne wypłaty. Jest to prawdą niezależnie od liczby pracowników, których wprowadziłeś. Jest to również miła funkcja, biorąc pod uwagę jego przystępność. 

Ozdoby

Potrzebujesz zadbać o potrzeby pracowników? OnPay pomaga również zadbać o ten proces. OnPay przetwarza wynagrodzenia pracowników po opodatkowaniu i prowadzi dla Ciebie rejestr w tym procesie. Ułatwia to pracę z wymaganiami dotyczącymi ozdabiania, które muszą pojawiać się od czasu do czasu. 

Niestandardowe Raportowanie

Niestandardowe raportowanie to świetny sposób na śledzenie wyników finansowych. OnPay umożliwia tworzenie podsumowań płac, podsumowań zarobków, a nawet raportów o udzielaniu pożyczek PPP. Jest na tyle elastyczny, że pozwala usuwać nieistotne punkty danych i ustawiać filtry. Wbudowane widoki niestandardowe ułatwiają zarządzanie dostępem do kluczowych informacji. 

Funkcje płacowe OnPay okazują się proste, ale zróżnicowane i wystarczająco solidne, aby małe i średnie firmy mogły się na nich rozwijać, nawet gdy widzą wzrost. Jeśli jednak jest jeden obszar płac, w którym nie ma, będą to jego możliwości integracji. Na razie OnPay integruje płace tylko z wybranymi aplikacjami. 

Chociaż może to się zmienić w przyszłości, ważne jest, aby pamiętać o tym, gdy myślisz o tym, jak dobrze OnPay zintegruje się z istniejącym stosem technologii i przepływem pracy. Zazwyczaj im bardziej plastyczne jest rozwiązanie online, tym łatwiej jest zintegrować je z istniejącymi procesami. 

Onpay HR

Jak działają funkcje HR OnPay? Zarządzanie zasobami ludzkimi może szybko przekształcić się w dużo pracy. Ale funkcje OnPay zostały zaprojektowane tak, aby pomóc ci organizować zgłoszenia, dokumenty i zadania administracyjne w jednym miejscu z mniejszą ilością papierowego bałaganu. 

OnPay wyposaża Cię w listy ofert pracowniczych i samodzielne wdrażanie, śledzenie WOM i zatwierdzanie, wykresy org, przechowywanie dokumentów, a nawet narzędzia do audytu HR. Na przykład za każdym razem, gdy Twoi pracownicy chcą korzystać z WOM, mogą śledzić swoje prośby o czas wolny i zatwierdzenia za pośrednictwem aplikacji samoobsługowej Onpay. 

W ten sposób OnPay podchodzi do samoobsługi jako dodatkowego narzędzia HR, które twój zespół HR może wykorzystać do usprawnienia swoich procesów. Aby dodać, OnPay oferuje również wiele szablonów wraz z funkcjami podpisu elektronicznego. Więc tak, to dość poważne, aby pomóc ci zredukować i uporządkować dokumentację HR. 

Funkcje, takie jak wykresy organizacyjne pracowników i listy pracowników, nie są często spotykane w pakiecie z rozwiązaniami do obsługi płac. Jeśli jednak Twoja firma silnie opiera się na hierarchicznych strukturach i umiejętności komunikowania się między pracownikami, pomocne może być posiadanie takich narzędzi. 

Korzyści OnPay

Korzyści nie są cechą, którą OnPay traktuje lekko. Oferuje kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich potrzeb związanych z korzyściami dla pracowników. Najlepsze jest to, że Twoje świadczenia pracownicze są synchronizowane w ramach konfiguracji płac w celu łatwiejszego przetwarzania. OnPay jest licencjonowany we wszystkich 50 stanach i współpracuje z większością największych ubezpieczycieli.

Duży atut? Gdy już jesteś na pokładzie, nie musisz się martwić o kłopoty związane z konfiguracją wszystkiego samodzielnie. Po nawiązaniu połączenia z jednym z członków zespołu, którzy specjalizują się w korzyściach, skonfigurują cię za pomocą zautomatyzowanego systemu, który działa dla ciebie w tle. 

Jeśli masz już plan, który kochasz, OnPay może go dla Ciebie wdrożyć bez żadnych dodatkowych zmian. Jeśli chodzi o obsługę klienta, bardzo pomocne jest to, że OnPay stara się pomóc ci skonfigurować, wprowadzając wszystkie zalety funkcji. 

Inni prostsi menedżerowie płac nie mają takich funkcji wsparcia. Te korzyści są zdecydowanie wpływowymi czynnikami, które powinieneś wziąć pod uwagę, jeśli szukasz kompleksowego rozwiązania płacowego, które obejmuje wszystkie Twoje bazy. 

Streszczenie

OnPay oferuje solidne rozwiązania płacowe dla średnich firm, które nie chcą wydawać tony na zarządzanie płacami. Chociaż istnieją inni bliscy konkurenci, którzy oferują wiele takich samych korzyści, OnPay wydaje się konkurować również pod względem ceny-po wdrożeniu kosztuje tylko 34 USD miesięcznie i dodatkowe 4 USD za każdego dodanego pracownika. Jeśli potrzebujesz zautomatyzowanego zarządzania podatkami, funkcji samoobsługi pracowników i narzędzi HR, które usprawnią proces zarządzania pracownikami, wypróbuj OnPay bezpłatnie przez miesiąc. 

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Related Posts

Najlepsze Firmy Sprawdzające

Sprawdzenie przeszłości jest istotną częścią procesu zatrudniania. Łatwo go pominąć-ale jeśli to zrobisz, możesz zatrudnić kogoś, kto zaszkodzi…