Recenzja Biteable

Biteable pomaga tworzyć filmy o jakości studyjnej, które zauważą Twoją markę. 

Jego zaletą do sławy jest dostępność: jest łatwy w użyciu, a jego wybór narzędzi jest na tyle solidny, że profesjonalne 10-osobowe zespoły, a także twórcy solowi, mogą z niego korzystać i uzyskiwać wspaniałe wyniki. 

Nie ma znaczenia, czy zajmujesz się marketingiem wideo, próbujesz tworzyć reklamy w mediach społecznościowych, uruchamiasz kanał na YouTube lub tworzysz prezentację; jest to przydatne dla prawie każdej potrzeby edycji wideo. 

Poniżej, idziemy głębiej w jego najlepsze funkcje i ile można oczekiwać, aby zapłacić w zależności od tego, jak będziesz z niego korzystać. 

Biteable plusy i minusy

Plusy 

 • Posiada darmową wersję dla początkujących
 • Zawiera łatwe w użyciu szablony wideo i materiał filmowy
 • Praktycznie zerowa krzywa uczenia się
 • Jest wyposażony w doskonałą obsługę klienta i samouczki
 • Daje dostęp do muzyki royalty-free z płatnymi planami
 • Oferuje animacje w jakości studyjnej
 • Możesz utworzyć niestandardowy biznesowy znak wodny
 • Płatne plany mają prawa do użytkowania komercyjnego

Wady

 • Darmowa wersja oferuje tylko eksport wideo ze znakiem wodnym
 • Otrzymasz priorytetowe wsparcie tylko w najlepiej płatnym planie
 • Ograniczone możliwości czcionek
 • Nie najlepszy dla zaawansowanych potrzeb edycji wideo
[Przegląd produktu i porównanie Post CTA Box]

Funkcje Biteable

Przeglądanie listy zalet i wad to jedna rzecz— te mogą dać Ci szybki wgląd w to, co możesz, a czego nie możesz zrobić za pomocą narzędzia. Ale aby naprawdę dowiedzieć się, do czego jest zdolny Biteable, zagłębimy się w jego kluczowe funkcje i oferty. 

Szablony Wideo

Jeśli chodzi o edycję, szablony wideo mogą zaoszczędzić czas, jeśli masz mało czasu. Na szczęście Biteable oferuje mnóstwo takich. Nie musisz nawet zakładać konta, aby sprawdzić jego pełną bibliotekę szablonów. 

Możesz znaleźć szablony dla wszystkiego, od reklam o tematyce leniwca po filmy o tematyce wakacyjnej. Po wybraniu jednego, który Ci się podoba, możesz edytować postępy scen, dodawać ulubione czcionki, zmieniać kolory i ustawiać muzykę na odpowiednią melodię. 

Biblioteka szablonów wideo Biteable zdecydowanie przydaje się, jeśli chcesz wyprodukować film w krótkim terminie lub brakuje inspiracji i chcesz rozpocząć tworzenie wideo z szablonu, który możesz dalej edytować. 

Pomaga również, że szablony wideo Biteable są ogólnie zabawne i dobrze zaprojektowane. Więc nawet jeśli nie masz oko do koloru lub wzoru, Biteable ma cię pokryte. Otrzymujesz również dostęp do profesjonalnych nagrań stockowych. 

Przeciągnij i upuść oś czasu

Funkcja przeciągania i upuszczania osi czasu biteable sprawia, że wydaje się to najłatwiejszą aplikacją na świecie w użyciu. Niezależnie od tego, czy używasz jednego z szablonów wideo, używasz własnego materiału wideo, czy zaczynasz od zera, funkcja osi czasu umożliwia łatwą edycję, skrócenie lub wydłużenie dowolnej części filmu, z której nie jesteś zadowolony.

Dzięki niemu możesz również przełączać sceny, jeśli nie podoba Ci się kolejność wideo. Wiele z tych funkcji zostało dodanych, ponieważ twórcy Biteable chętnie słuchają opinii użytkowników. Więc jeśli chodzi o korzystanie z aplikacji do edycji wideo, to sprawia, że jest to jeszcze bardziej atrakcyjne jako opcja.

Ponieważ edycja wideo może być tak czasochłonnym procesem, dobrze jest wiedzieć, że Biteable ułatwia proces, oferując łatwy w użyciu Widok linii czasu przeciągnij i upuść, który początkujący mogą szybko odebrać i zacząć używać. Jeśli stale produkujesz filmy dla marki lub jesteś agencją tworzącą wiele filmów dla klientów, Biteable ułatwia ich szybsze tworzenie. 

Podczas gdy inne oprogramowanie do edycji wideo może również być wyposażone w funkcję edycji osi czasu, atrakcyjność Biteable polega na tym, że sprawia, że proces jest bardzo dostępny i łatwy do nauczenia. 

Duża Biblioteka Muzyki Royalty-Free

Filmy są bardziej zabawne, gdy ustawione na muzykę. Zwłaszcza, gdy wiesz, że masz prawa komercyjne do używania tej muzyki w swoich filmach. Biteable wie o tym, i to sprawiło, że to punkt, aby włączyć dużą bibliotekę muzyki royalty-free dla swoich użytkowników. 

Po przesłaniu materiału do Biteable wystarczy wybrać ulubioną melodię z ikony nuty na pulpicie nawigacyjnym. Stamtąd możesz wyświetlić podgląd ukończonego filmu, aby upewnić się, że jesteś zadowolony z wyników przed eksportem. 

Jego wbudowane funkcje, takie jak te, które sprawiają, że Biteable jest tak wielki. Nie musisz się martwić o polowanie na muzykę royalty-free, a następnie musisz przejść przez problemy z przesyłaniem i upewnianiem się, że pasuje do treści wideo. Dzięki Biteable możesz wypróbować mnóstwo różnych opcji i wyświetlić podgląd, dopóki nie będziesz zadowolony z wyników. 

Laboratorium Marketingu Wideo

Czy wiesz, że Biteable również pochodzi z laboratorium marketingu wideo? Możesz go użyć, aby dowiedzieć się najlepszych wskazówek i wskazówek dotyczących tworzenia filmów na Facebooku. 

Nie lekceważ tych przewodników. Są to masowe raporty z informacjami, takimi jak różnica między kampaniami rozważań a kampaniami uświadamiającymi. Chcesz dowiedzieć się wszystkiego o marketingu wideo na Instagramie? Możesz zapisać się do newslettera, aby wiedzieć, kiedy zostanie wydany. 

Zasoby takie jak te sprawiają, że Biteable wyróżnia się jako edytor wideo, który dba o coś więcej niż tylko wyposażenie użytkowników w możliwość tworzenia oszałamiających treści. Publikuje cenne spostrzeżenia, organizuje pomocną społeczność i pozyskuje bezpłatne zasoby, z których można korzystać bez konieczności ich szukania. Za to Biteable dostaje dodatkowe punkty brownie w mojej książce. 

Zsynchronizuj Go Z Harmonogramem Mediów Społecznościowych

Jeśli prowadzisz firmę i tworzysz treści wideo, są szanse, że opublikujesz niektóre z nich na swoich kontach w mediach społecznościowych. Na szczęście nad tym myślałem.

Mają również na celu pomoc, zapewniając bezpłatny kalendarz publikacji w mediach społecznościowych, który umożliwia śledzenie harmonogramu publikowania. To oczywiście pomaga zwiększyć liczbę odbiorców, robiąc więcej niż tylko tworzenie filmów. 

Kalendarz Biteable zawiera gotowe szablony wideo, które możesz zaprojektować według własnych upodobań. Stamtąd jest to po prostu kwestia udostępniania ich na odpowiednich platformach z bezpośrednią synchronizacją. 

Mnóstwo funkcji edycji

Do tej pory wiesz, że Biteable ma łatwą w użyciu linię czasu typu “przeciągnij i upuść”, jest wyposażony w bezpłatną muzykę, Centrum Nauki i możesz zacząć z niego korzystać za darmo. Ale co z jego rzeczywistymi funkcjami edycji? Co naprawdę możesz z tym zrobić? 

Niektóre z jego najwybitniejszych funkcji to trymer wideo. Dzięki niemu możesz odciąć materiał, którego nie chcesz. Biteable pozwala również przyciąć filmy do odpowiedniego kształtu dla różnych platform społecznościowych. 

Jedna z jego lepszych funkcji sprawia, że można usunąć dźwięk z dowolnego oryginalnego materiału, który przesyłasz. Stamtąd możesz dodawać muzykę bez tantiem, dodawać tekst i scalać różne klipy wideo. Po zarejestrowaniu się w płatnym planie możesz również usunąć znak wodny Biteable i stworzyć własny znak wodny, aby stemplować swoje filmy. 

Oto lista najlepszych narzędzi do edycji Biteable: 

 • Trymer wideo
 • Kadrowanie wideo
 • Usuń dźwięk z wideo
 • Dodaj muzykę do wideo
 • Dodaj tekst do wideo
 • Fuzja wideo
 • Video resizer
 • Montażysta
 • Dodaj zdjęcia do wideo
 • Watermark maker

Biteable zachowuje równowagę między użytkowaniem a nie przytłaczaniem użytkowników skomplikowanymi i zbyt zaawansowanymi narzędziami do edycji. To prawdopodobnie jeden z powodów, dla których z powodzeniem wyrzeźbił swoją bazę lojalnych użytkowników. 

Pochodzi Z Aktywnej Społeczności Facebook

Oto coś, czego często nie widzisz: kreatywna aplikacja, która obsługuje własną społeczność na Facebooku. Biteable zrobił wszystko, aby stworzyć Biteable twórców wideo społeczność Facebook z tysiącami użytkowników.

To świetny sposób, aby połączyć się z innymi twórcami wideo, uzyskać odpowiedzi na pytania i spędzać czas z podobnie myślącymi użytkownikami. W grupie otrzymujesz również dostęp do ekskluzywnych porad, samouczków i konkursów. Możesz również udostępniać swoje Biteable kreacje innym twórcom. 

Akceptowalne ceny i opcje pakietów

Kiedy przeglądasz ceny Biteable, ekscytujące jest zobaczenie darmowej opcji, która może być świetna dla początkujących, którzy zaczynają tworzyć wideo. Pamiętaj jednak, że darmowa wersja ma tylko jedno miejsce, a Twoje filmy będą oznaczone bitowym znakiem wodnym.

Jeśli planujesz używać Biteable dla swojej firmy, znak wodny Biteable może być szkodliwy dla ogólnego postrzegania Twojej marki. Jeśli jednak używasz Biteable do użytku osobistego, znak wodny w bezpłatnej opcji może nie być zbytnio łamany. 

Dopiero gdy zaczniesz używać warstwy Ultimate dla profesjonalistów, będziesz mógł korzystać z narzędzia video maker z 10-osobowym zespołem, korzystać z klipów Premium Shutterstock i rozdzielczości HD 1080p, by wymienić tylko kilka z nich. 

Oto krótki przegląd każdego planu: 

 • Darmowy-najlepszy dla początkujących, $ 0 miesięcznie i za darmo na zawsze
 • Plus-dla indywidualnych twórców, $ 19 miesięcznie lub $228 rocznie
 • Ultimate-dla profesjonalistów, $ 49 miesięcznie lub $ 588 rocznie

Plan Plus jest najlepszy z obu światów. Chociaż możesz nie uzyskać dostępu dla użytkowników 10, nie musisz również zajmować się obowiązkowym znakiem wodnym wideo, który może sprawić, że Twoja marka będzie wyglądać mniej profesjonalnie, jeśli zostanie włączona. Jest to również dość przystępne członkostwo, za jedyne $ 19 miesięcznie, jeśli idziesz z rocznym rozliczaniem-co jest dość przystępne dla małych firm. 

Biteable Reputation

Niektóre edytory wideo mogą nie mieć najlepszej reputacji, ale Biteable nie jest jednym z nich. Dzięki dostępnemu podejściu do tworzenia filmów użytkownicy nie mają problemu ze śpiewaniem pochwał za wszystko, co pozwala im zrobić z wideo.

W szczególności użytkownicy wydają się kochać jego zdolność do łatwego tworzenia filmów przyjaznych dla mediów społecznościowych, zwłaszcza że formaty i najlepsze praktyki zmieniają się z jednej platformy społecznościowej na drugą. 

Inną rzeczą, którą użytkownicy uwielbiają w Biteable, jest to, że nie musisz tworzyć własnego materiału, aby stworzyć atrakcyjny film. Zamiast tego możesz wybierać z ogromnej biblioteki materiałów wideo, obrazów i muzyki. Dostępne są materiały dla każdego, niezależnie od tego, czy szukasz filmu animowanego o długości kilku minut, czy filmu z prawdziwymi ludźmi robiącymi prawdziwe rzeczy. 

Chociaż Biteable nie oferuje bardziej wyspecjalizowanych narzędzi do edycji wideo dla zaawansowanych materiałów wideo, nie wydaje się to zmieniać odczuć użytkowników. Wynika to częściowo z jego propozycji wartości. To świetny edytor wideo, który zapewnia szybkie, profesjonalne wyniki bez ogromnej krzywej uczenia się, jaką może mieć oprogramowanie takie jak Adobe.

To duża część powodu, dla którego wyróżnia się i konkuruje w swojej niszy. To i fakt, że Biteable wychodzi z drogi, aby faktycznie słuchać użytkowników i włączać ich sugestie, gdy rozwijają narzędzie dalej.  

Należy jednak pamiętać, że tylko płatne plany dają dostęp do wyższej jakości profitów, takich jak materiał filmowy, wyższa rozdzielczość i dodatkowe opcje brandingu. Mimo to jego ceny są przystępne dla prawie każdej firmy, jeśli chcą łatwo i szybko tworzyć profesjonalne treści. 

Biteable jest doskonały zarówno dla małych i średnich firm, jak i twórców solowych. Jego zapakowany w zacięcie zestaw narzędzi wideo zawiera wiele przydatnych funkcji, które można uzyskać za całkiem przyzwoite ceny. Chociaż jest to świetne rozwiązanie dla prostych i pośrednich filmów, może nie być najlepszą opcją, jeśli potrzebujesz wysoce wyspecjalizowanych narzędzi do edycji wideo. Jedną z najlepszych części Biteable jest to, że możesz zacząć z niego korzystać za darmo, aby poczuć narzędzie i swoje potrzeby.

Rozpocznij z Biteable tutaj. 

Total
0
Shares
Related Posts

Przegląd Zoom

Jeśli nie słyszałeś o zoomie, mieszkałeś pod skałą. Werdykt jest w: rozmowy konferencyjne to jeden z najlepszych sposobów,…

Madgicx Recenzja

Madgicx pomaga zarządzać reklamami Twojej firmy, dzięki czemu możesz szybciej dotrzeć do odbiorców. Łączy siedem produktów AdTech w…

Recenzja Databox

Platforma analityczna Databox zapewnia dostęp w czasie rzeczywistym do wszystkich rodzajów danych śledzenia, dając firmom możliwość monitorowania wydajności…