Niestandardowe VOIP

Ludzie rzadko odbierają połączenia z numerów telefonów, których nie rozpoznają. Ale osoby są cztery razy bardziej skłonne do odebrania telefonu od nierozpoznanego rozmówcy, jeśli na identyfikatorze rozmówcy znajduje się numer lokalny.

Jako firma działająca z jednego call center z perspektywami w całym kraju, ustanowienie postrzeganej obecności lokalnej może sprawić, że lub złamać swój sukces.

Rozwiązanie? Niestandardowe Voipy.

Odwiedź Nextiva

 • Nieograniczone połączenia głosowe i wideo
 • Numery lokalne i bezpłatne
 • Automatyk na każdym planie
 • Ceny zaczynają się od $17.95 / użytkownik miesięcznie

Wypróbuj Nextiva już dziś

Co to jest Niestandardowy VoIP?

VoIP (voice over internet protocol) wykorzystuje technologię internetową do nawiązywania połączeń bez fizycznej linii telefonicznej—połączenie z Internetem jest jedynym wymogiem.

Główną różnicą między stałym VoIP a niestandardowym VoIP jest to, że Niestandardowy VoIP nie jest podłączony do adresu fizycznego. Niestandardowe Voipy są powszechnie nazywane ” wirtualnymi numerami telefonicznymi.”

Ponieważ niestandardowe VoIP nie są połączone z fizyczną lokalizacją, mogą być powiązane z dowolnym obszarem lokalnym—co czyni je idealnym rozwiązaniem do dotarcia do klientów w regionach, w których Twoja firma nie ma fizycznej obecności.

Niestandardowe VoIP mogą być używane w centrach telefonicznych, zespołach zdalnych, a nawet globalnej komunikacji.

6 Świetnych Nie Stałych Narzędzi VoIP

Odwiedź Nextiva

 • Nieograniczone połączenia głosowe i wideo
 • Numery lokalne i bezpłatne
 • Automatyk na każdym planie
 • Ceny zaczynają się od $17.95 / użytkownik miesięcznie

Wypróbuj Nextiva już dziś

Jeśli Niestandardowy VoIP brzmi jak odpowiedź na twoje modły biznesowe, będziesz chciał znaleźć najlepsze rozwiązanie dla swoich potrzeb.

Chociaż niestandardowe VoIP nie są idealne i mają spory udział w potencjalnych wadach, każde z poniższych narzędzi pomoże Ci ugruntować reputację firmy globalnej, nawet jeśli masz tylko jedną fizyczną lokalizację.

#1-Nextiva

Ogromną zaletą niestandardowego VoIP jest możliwość korzystania z dowolnego numeru telefonu w biurze lub call center. Nextiva może zaoferować najbardziej hojne plany dla lokalnych i bezpłatnych numerów, ponieważ możesz uzyskać tyle, ile potrzebujesz za darmo.

Wszystkie plany Nextiva One-obejmujące połączenia głosowe i wideo, czat zespołowy i faksowanie-obejmują numery lokalne i bezpłatne. W ten sposób Twoja rozwijająca się firma może lepiej wkroczyć na nowe rynki lub Twoja globalna działalność może wydawać się przystępna i lokalna.

Uzyskaj wirtualne numery dla ponad 80 kodów kierunkowych w 39 stanach USA, a nawet czterech kodów kierunkowych dla Kanady, a wszystko to bez płacenia więcej na miesięcznym rachunku.

To fantastyczne rozwiązanie dla tradycyjnych operacji dostosowujących się do lokalnych rynków, ale także dla rozproszonych pracowników. Jeśli twój zespół sprzedaży, przedstawiciele call center lub inni użytkownicy telefonów są w większości lub wszyscy zdalni, usługa Nextiva, aplikacja mobilna i numery wirtualne umożliwiają każdemu użytkownikowi wykonywanie i odbieranie połączeń przy użyciu numeru, któremu mogą zaufać potencjalni klienci, sprzedawcy i wszyscy inni.

Rozpocznij z Nextiva już za $17.95 za użytkownika miesięcznie i zacznij czerpać korzyści z nieograniczonej liczby lokalnych i bezpłatnych numerów bez dodatkowych kosztów.

#2-RingCentral

Jednym z głównych problemów z nie-stałymi VoIP jest anonimowość. Zazwyczaj tylko e-mail jest potrzebny do rejestracji i zarządzania kontem.

Ale do użytku biznesowego te” jednorazowe ” numery telefoniczne mogą czasami wydawać się niegodne zaufania, nawet jeśli połączenia pochodzą z lokalnego numeru.

Dlatego kocham RingCentral. Jest to tradycyjne rozwiązanie VoIP business phone, które może zaspokoić Twoje niestandardowe potrzeby VoIP – ale z dodatkowymi korzyściami.

Każdy użytkownik w planie RingCentral otrzyma dedykowany numer telefonu służbowego lub bezpłatny numer. W każdej chwili możesz dodać numery lokalne lub międzynarodowe do swojego konta. Lokalne numery zaczynają się już od $4.99 miesięcznie. Dzięki temu nadal możesz nawiązać lokalną obecność wszędzie tam, gdzie znajdują się twoi klienci.

Jeśli chcesz dodać swojej marce więcej autentyczności, wypróbuj RingCentral za darmo z 15-dniowym okresem próbnym.

# 3-CallHippo

CallHippo nie jest najpopularniejszą lub najbardziej rozpoznawalną nazwą w świecie wirtualnych systemów telefonicznych. Ale jest używany przez ponad 5000 organizacji na całym świecie, w tym kilka wielkich nazwisk, takich jak Amazon i Honeywell.

Oprogramowanie jest bardzo łatwe w użyciu. Możesz kupić lokalne lub bezpłatne numery w ponad 50 krajach na całym świecie, dodać wielu użytkowników do tego samego numeru i rozpocząć wykonywanie i odbieranie połączeń w ciągu kilku minut.

Z CallHippo otrzymasz kompletny system telefoniczny w przystępnej cenie.

Niektóre z najlepszych funkcji oferowanych przez tego dostawcę obejmują nagrywanie rozmów, routing oparty na umiejętnościach, Niestandardowy identyfikator rozmówcy, wewnętrzne połączenia zespołowe, Skrypty połączeń, przekazywanie urządzeń, routing numerów zewnętrznych i wiele więcej.

Oprogramowanie integruje się z ponad 85 narzędziami biznesowymi, takimi jak Slack, Salesforce, HubSpot, Shopify i inne. Jest to świetna opcja dla zespołów sprzedaży, zespołów wsparcia i marketerów.

# 4-konik polny

Grasshopper to kolejny prosty sposób na dodanie wirtualnego systemu telefonicznego do osobistych urządzeń.

Dzięki Grasshopper możesz robić interesy z dowolnego miejsca bezpośrednio z ich aplikacji stacjonarnych i mobilnych.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to niedrogi sposób na zachowanie prywatnego numeru podczas ustanawiania lokalnego numeru telefonu w różnych obszarach.

Oprogramowanie jest przeznaczone dla użytkowników indywidualnych i małych firm. Istnieją trzy plany bazowe do wyboru, każdy zaczynając od jednego, trzech i pięciu numerów telefonów, odpowiednio. Dodatkowe numery telefonów można zawsze dodać do konta po zakupie.

Dodanie numeru lokalnego za pomocą konika polnego jest tak proste, jak wpisanie numeru kierunkowego. Oprócz dzwonienia, możesz również pisać SMS-y za pomocą służbowego numeru telefonu z Grasshopper.

Zarejestruj się już dziś i wypróbuj Grasshopper za darmo z siedmiodniowym okresem próbnym.

# 5 — Phone.com

Phone.com to kolejny popularny biznesowy system telefoniczny, który oferuje numery lokalne, bezpłatne, bezpłatne i międzynarodowe. Oprogramowanie jest również kompleksową platformą komunikacyjną z rozwiązaniami do wideokonferencji, faksu, tekstu i współpracy zespołowej.

Kolejny unikalny wyróżnik Phone.com jest to, że jest zgodny z HIPAA, co czyni go popularnym wyborem dla pracowników służby zdrowia.

Lubię Phone.com ponieważ oferują zniżki zbiorcze dla firm, które chcą dodać wiele dodatkowych numerów lokalnych do swojego planu.

Dodawanie do 10 numerów zaczyna się od $4.99 za numer. Ta spada do $2.99 za numer, gdy trafisz 50-cyfrowy znak. Jeśli chcesz 100 + numery lokalne, każdy z nich zaczyna się od $1.99.

Jest to doskonały sposób dla firm, aby połączyć się z klientami w różnych lokalizacjach bez rozbijania banku. 30-dniowa Gwarancja Zwrotu pieniędzy zabezpiecza wszystkie Phone.com plany.

# 6-Line2

Line2 to prosty i niedrogi system telefoniczny dla firm. Jest to popularne uaktualnienie dla osób obecnie korzystających z Google Voice lub Skype dla niestandardowych VoIP.

Dzięki Line2 możesz przekształcić istniejące urządzenia w biznesową linię telefoniczną. Wystarczy pobrać aplikację mobilną Line2, wybrać numer i zarządzać wszystkimi połączeniami służbowymi z tego samego urządzenia Co telefon osobisty-to takie proste.

Fajną częścią Line2 jest to, że możesz dodać wiele lokalnych numerów do swojego konta. Ułatwia to komunikację z klientami w różnych lokalizacjach, nie martwiąc się o połączenie z numeru spoza obszaru.

Line2 ma plany dla wszystkich. Możesz zarejestrować się i uzyskać tylko podstawy lub wybrać ulepszony plan z zaawansowanymi funkcjami, takimi jak nagrywanie rozmów, automatyczny asystent, transkrypcje poczty głosowej, planowanie połączeń, zaawansowane raportowanie i inne.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to zdecydowanie uaktualnienie od podstawowego, niestandardowego dostawcy VoIP. Wypróbuj bez ryzyka z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

Podstawy niestandardowego VoIP

Wróćmy do niestandardowych VoIP, aby pomóc ci zrozumieć, jak działają i zidentyfikować wszelkie ograniczenia. Poniżej wyjaśnię podstawowe składniki niestandardowych VoIP.

Zadzwoń Autentyczność

Ogólnie rzecz biorąc, nie stałe VoIP nie zawsze są niezawodne. Często są one kojarzone z fałszywymi rozmówcami i spamerami.

Dzieje się tak dlatego, że nie musisz wiązać linii z żadnym adresem fizycznym, a zwykle potrzebujesz tylko wiadomości e-mail, aby się zarejestrować. Wielu spamerów korzysta z usług takich jak Skype i Google Voice, aby uzyskać bezpłatny, niestandardowy VoIP.

Mając to na uwadze, wiele legalnych firm korzysta również z niestandardowych VoIP. Więc są nie tylko dla spamerów. Kluczem tutaj jest uzyskanie wirtualnego systemu telefonicznego od renomowanego i niezawodnego dostawcy usług.

W niektórych przypadkach tradycyjny stały VoIP może okazać się lepszym rozwiązaniem. Ułatwia to poprawienie legitymacji i autentyczności.

Numery Lokalne

Największą zaletą niestandardowego VoIP jest ustanowienie lokalnej obecności wszędzie tam, gdzie znajdują się odbiorcy połączeń. Na przykład, jeśli jestem w Seattle i chcę zadzwonić do prospektu w Miami, mogę to zrobić za pomocą numeru kierunkowego 305 (lokalny numer Miami). Zwiększa to szanse, że perspektywa odbierze telefon.

Jednak niektóre nielegalne, Nie stałe rozwiązania VoIP maskują numery i zasadniczo wyświetlają nieprawidłowy numer, aby ukryć się jako lokalny rozmówca.

Jest to powszechnie znane jako fałszowanie telefonu lub przejmowanie numerów. Więc jeśli ktoś sprawdza połączenia i decyduje się na Google numer, który do niego dzwoni, nie zobaczy tego numeru powiązanego z żadną FIRMĄ. Mogą nawet zobaczyć numer wymieniony jako lokalny mieszkaniec lub sąsiad wymieniony w książce telefonicznej.

Do użytku biznesowego na pewno tego nie chcesz. Upewnij się, że kupujesz lokalny numer, który jest w 100% Twój. Kupuj tylko numery z ugruntowanych służbowych usług telefonicznych, takich jak narzędzia wymienione wcześniej w tym przewodniku.

Połączenia Alarmowe

W nagłych przypadkach ważne jest, aby upewnić się, że personel może zadzwonić pod 911. Ale ponieważ nie stałe Voipy nie są powiązane z fizycznym adresem, może być trudno reagować służbom ratunkowym.

Niektóre stałe VoIP oferują pomoc w nagłych wypadkach, ale nie jest to coś, co często widzisz w przypadku niestandardowego numeru VoIP.

Jeśli więc korzystasz z niestandardowego VoIP, upewnij się, że Twoi pracownicy rozumieją, że powinni używać swoich osobistych urządzeń w nagłych przypadkach. W przeciwnym razie zapisz się na stały plan VoIP, który obsługuje Połączenia alarmowe.

Bezpieczeństwo

Nie stałe VoIP brakuje niektórych protokołów bezpieczeństwa, które są oferowane przez dostawców usług telefonii stacjonarnej VoIP. Chociaż może to nie być problem do użytku osobistego, może to być nieco trudne, jeśli używasz niestandardowej linii VoIP dla swojej firmy.

Ogólnie rzecz biorąc, stałe VoIP zapewniają wyższe standardy bezpieczeństwa i ochrony danych w przypadku połączeń realizowanych za pośrednictwem bezpiecznie zaszyfrowanej sieci.

Często zdarza się również, że stacjonarne systemy telefoniczne VoIP oferują lepsze wsparcie niż niestacjonarne VoIP. Jeśli korzystasz z niestandardowego VoIP, takiego jak Skype lub Google Voice, wsparcie nie będzie tak dobre jak u dostawcy usług, takiego jak RingCentral lub którekolwiek z innych rozwiązań wymienionych wcześniej w tym przewodniku.

Nie naprawione użytkownicy VoIP są zwykle zmuszeni do samodzielnej pomocy i rozwiązywania problemów za pośrednictwem forów lub baz wiedzy, co nie jest idealne do użytku biznesowego.

Skalowalność

Zwykle jest to dość tanie i łatwe do zainstalowania pod względem skalowania niestandardowego rozwiązania telefonicznego VoIP. Możesz nawet skalować swój niestandardowy VoIP za darmo.

Stałe VoIP są również łatwe do skalowania. Będzie to jednak nieco droższe.

Większość biznesowych usług telefonicznych opartych na chmurze umożliwia dodawanie numerów lokalnych, bezpłatnych lub międzynarodowych do planu w dowolnym momencie. Twój Pakiet prawdopodobnie będzie zawierał 1-5 numerów, ale co miesiąc będziesz płacić dodatkową opłatę za każdy nowy numer.

Dodawanie liczb jest zwykle tak proste, jak wykonanie kilku kliknięć z panelu administracyjnego. Wiedz tylko, że to ostatecznie zwiększy całkowity koszt Twojego miesięcznego rachunku.

3 Sztuczki Dla Niestandardowych VoIP

Teraz, gdy rozumiesz podstawy niestandardowych VoIP, dam ci kilka moich ulubionych porad, sztuczek i hacków. Możesz wdrożyć te najlepsze praktyki natychmiast bez większego wysiłku.

Sztuczka # 1: Użyj Swojego Osobistego Urządzenia

Niezależnie od tego, czy szukasz niestandardowego lub stacjonarnego rozwiązania VoIP, nie musisz kupować żadnego dodatkowego sprzętu, aby rozpocząć wykonywanie lub odbieranie połączeń. To piękno technologii VoIP. Zachowaj istniejący telefon i po prostu wybierz dostawcę, który oferuje dedykowaną aplikację mobilną. Następnie możesz zacząć dzwonić bezpośrednio z telefonu bez użycia osobistego numeru.

Większość narzędzi VoIP ma również rozwiązania internetowe. Możesz więc wykonywać połączenia z laptopa lub komputera stacjonarnego bezpośrednio z przeglądarki internetowej. Niektóre narzędzia mają również dedykowane aplikacje desktopowe, które można zainstalować na urządzeniu lokalnym.

Niezależnie od twojej decyzji, dzięki temu Twoje koszty będą naprawdę niskie. Wdrożenie tradycyjnego telefonu stacjonarnego lub stacjonarnego, szczególnie dla firmy, szybko staje się kosztowne. Ale dzięki narzędziu VoIP ty i wszyscy Twoi pracownicy możecie polegać na istniejących telefonach i komputerach.

Trick # 2: Uzyskaj Nie stałe VoIP za darmo

Jeśli chcesz po prostu szybko zadzwonić lub komunikować się z ludźmi na całym świecie, nie ma powodu, aby podpisać kosztowną umowę. Możesz uzyskać bezpłatny numer telefonu i rozpocząć wykonywanie połączeń za pomocą usług takich jak Google Voice i Skype.

Warto zauważyć, że żadna z nich nie będzie najlepszą opcją do użytku biznesowego, mimo że obie oferują pakiety biznesowe. Funkcje, zabezpieczenia i ogólna platforma nie są tak dobre, jak inne systemy telefonów biznesowych oparte na chmurze dostępne obecnie na rynku. Ale nadal możesz używać jednego z nich do wykonywania osobistych połączeń z niestandardowym VoIP za darmo.

Trick # 3: Porównaj Rozwiązania VoIP

Nie zakładaj, że Niestandardowy VoIP jest właśnie dla ciebie, zwłaszcza jeśli potrzebujesz rozwiązania telefonicznego dla swojej firmy. Podczas gdy niestandardowe VoIP sprawiają, że wykonywanie połączeń z numerami lokalnymi jest łatwe i niedrogie, z pewnością należy wziąć pod uwagę pewne wady.

Aby dodać autentyczności do swojej biznesowej linii telefonicznej, rozważ tradycyjny system VoIP, który umożliwia dodawanie numerów lokalnych.

Przyznam, że będzie to nieco droższe niż Niestandardowy VoIP. Ale dostajesz o wiele więcej niż tylko numer telefonu.

Wiele z tych rozwiązań jest oferowanych jako kompletne rozwiązania dla telefonów biznesowych. Otrzymasz więc narzędzia do przesyłania wiadomości, komunikacji zespołowej, wideokonferencji i nie tylko.

Możesz nawet wybrać dostawcę i planować za pomocą zaawansowanych funkcji, takich jak kierowanie połączeń oparte na umiejętnościach, nagrywanie połączeń, analiza połączeń i inne. Pakiety te mają również lepsze wsparcie, serwis i ogólną niezawodność.

Odwiedź Nextiva

 • Nieograniczone połączenia głosowe i wideo
 • Numery lokalne i bezpłatne
 • Automatyk na każdym planie
 • Ceny zaczynają się od $17.95 / użytkownik miesięcznie

Wypróbuj Nextiva już dziś

Total
0
Shares
Related Posts

Przegląd Socialman

Socialman to niedroga aplikacja do prezentów, która pomaga rozwijać swoją markę poprzez prezenty.  Jest na tyle wszechstronny, aby…

OctoPush Recenzja

Szukasz sposobu na wzmocnienie relacji z klientami poprzez marketing mobilny i SMS?  Jeśli tak, Octopush może być właśnie…

Przegląd Mentionlytics

Mentionlytics to intuicyjne narzędzie do monitorowania mediów społecznościowych, które pozwala śledzić wzmianki o markach i produktach w źródłach…