Najlepsze bezpłatne i płatne usługi konferencyjne

Chcesz przejść od razu do odpowiedzi? Najlepszą usługą połączeń konferencyjnych dla większości osób jest zdecydowanie Nextiva lub RingCentral.

Dobre usługi połączeń konferencyjnych pozwalają łączyć się z ludźmi, których chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz.

Przeprowadzić wywiad grupowy z obiecującym kandydatem. Hop na szybki telefon z zespołem w celu omówienia klienta. Zorganizuj 100-osobowe webinarium wideo. Odpowiednia platforma to ułatwia.

Bez względu na budżet, znajdziesz idealne rozwiązanie na tej liście. Nawet jeśli nie masz budżetu, wybrałem kilka darmowych opcji, z których możesz zacząć korzystać już teraz.

Pokażę Ci najlepsze bezpłatne i płatne usługi konferencyjne na rynku. Czytaj dalej, aby uzyskać szczegółowe recenzje i krótki przewodnik dla kupujących, aby znaleźć odpowiedni dla ciebie.

Najlepsze Usługi Konferencyjne

Te osiem opcji wyraźnie przewyższa Pozostałe:

 1. Nextiva – Najlepsza Jakość Dźwięku Rozmów Konferencyjnych
 2. RingCentral – Najlepsze połączenie wideokonferencyjne i telefoniczne
 3. GoToMeeting– Najlepszy do modernizacji (lub tworzenia) sali konferencyjnej
 4. Phone.com – Najtańsze opcje rutynowych małych rozmów konferencyjnych
 5. ClickMeeting – Najlepsze narzędzia do webinariów i prezentacji
 6. Zoom– Najlepsze dla dużych zespołów
 7. Google Hangouts – Najłatwiej skonfigurować i zaprosić
 8. Webex – Najlepsze do współpracy zespołowej

Szukałem dostawców, którzy oferowali VoIP (voice over internet protocol), co oznacza, że można wykonywać połączenia przez internet zamiast stacjonarnego. Ta opcja kosztuje mniej i jest o wiele łatwiejsza w zarządzaniu niż tradycyjna linia telefoniczna.

Ale co jest odpowiednie dla Twojej firmy? Przejrzałem każdą usługę szczegółowo poniżej, aby pomóc ci je porównać.

1. Nextiva-Najlepsza Jakość Dźwięku Rozmów Konferencyjnych

Odwiedź Nextiva

 • Solidna niezawodność
 • Centra danych klasy operatorskiej
 • Konferencje głosowe i wideo
 • Wsparcie 24/7

Rozpocznij Teraz

Dostawcy połączeń VoIP często obiecują krystalicznie czysty głos i dźwięk HD, ale połączenia przez internet mogą być podatne na oznaczanie jakości z powodu intensywnego użytkowania, a nawet czynników środowiskowych poza kontrolą.

Jeśli nie możesz grać na jakość dźwięku połączeń konferencyjnych, wybierz najbardziej niezawodną sieć VoIP-Nextiva.

Nie chodzi tylko o dostarczanie połączeń HD, gdy sieć nie jest napięta. Potrzebujesz niezawodności w czasie pracy, przejrzystych informacji o stanie sieci i solidnej jakości usług. Zwłaszcza, gdy twoje połączenia konferencyjne są sposobem, w jaki twój zespół pracuje nad projektami lub prezentuje Twoją ofertę potencjalnym klientom.

Nextiva to rozpoznawalna nazwa w tej przestrzeni. I z tym cachetem przychodzi technologia do dopasowania.

Dzięki ośmiu punktom obecności (Pop) nigdy nie będziesz musiał się martwić o wysokie opóźnienia, ponieważ połączenia VoIP są połączone z najbliższym popem między tobą a kimkolwiek innym.

Ponadto Infrastruktura Nextiva jest klasy operatorskiej, co oznacza, że jej centra danych są oceniane pod kątem wysokiej dostępności i zbudowane z myślą o okresach intensywnego użytkowania.

Nextiva dba nawet o to, aby sieć centrów danych i pop była wzmocniona, aby wytrzymać wszystko—w tym klęski żywiołowe—i kontrolować klimat, aby utrzymać sprzęt w optymalnych warunkach. Tak więc niewiele może powodować nieplanowane przestoje lub przerwy w świadczeniu usług.

Ale nawet to nie może zagwarantować, że wszystko będzie idealne w 100% czasu. Bez obaw-wsparcie Nextiva jest również na najwyższym poziomie. Ich przedstawiciele są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i dokładają wszelkich starań, aby rozwiązać pojawiające się problemy lub pomóc w maksymalnym wykorzystaniu systemu VoIP. Mogą nawet przeprowadzić Cię przez dodatkowe kroki do podjęcia z własnym stosem technologicznym, aby zapewnić jeszcze lepszą jakość połączeń konferencyjnych.

Nextiva oferuje wideokonferencje i wideokonferencje w ramach swojego systemu telefonicznego. Istnieje kilka planów do wyboru, ale musisz wybrać plan Professional, Enterprise lub Ultimate, aby uzyskać dostęp do tych funkcji.

Poniżej przedstawiamy cennik usługi telefonicznej Nextiva, z wyłączeniem planu Essentials, który nie oferuje połączeń konferencyjnych.

Plan Professional ogranicza twoje połączenia konferencyjne do 40 osób–pozostałe dwa plany pozwalają na nieograniczoną liczbę uczestników. Możesz jednak wziąć do 250 uczestników na wideokonferencji z planem Professional.

Jeśli w ogóle nie chcesz martwić się o limity, uaktualnienie do Enterprise pozwala na dowolną liczbę uczestników w dowolnym formularzu konferencyjnym. Oczywiście jakość może się zmniejszyć, jeśli Twoja sieć nie jest w stanie obsłużyć setek osób podczas jednego połączenia, więc upewnij się, że Twoja infrastruktura może to znieść. Enterprise uruchamia $ 10 więcej na użytkownika miesięcznie niż Professional we wszystkich skalach.

Uzyskaj najlepszą jakość i niezawodność połączeń konferencyjnych w branży-rozpocznij z Nextiva już dziś.

2. RingCentral-najlepsze połączenie wideokonferencyjne i telefoniczne

Odwiedź RingCentral

 • Bezpłatne do 100 uczestników
 • Wideo, udostępnianie ekranu i wiadomości
 • Plany serwisowe telefonów VoIP
 • Rozwiązania dla małych firm

Rozpocznij za darmo

RingCentral obejmuje wideokonferencje wszystkie, z wyjątkiem ich najbardziej niedrogich płatnych planów telefonicznych. To idealne rozwiązanie dla każdej firmy wykonującej pracę w domu.

Istnieje bezpłatne oprogramowanie do wideokonferencji, które doskonale nadaje się do osobistych rzeczy, ale firmy potrzebują bezpiecznego połączenia. RingCentral zapewnia bezpłatne wideokonferencje dla maksymalnie 100 osób i nieograniczoną liczbę konferencji audio.

Ponieważ są to usługi telefonii VoIP, wszystko to zajmuje nie więcej niż połączenie z Internetem.

RingCentral Features

Bezpłatny plan dobrze konkuruje z innymi na tej liście. Podczas gdy limit wynosi 40 minut na spotkanie, nadal możesz mieć do 100 uczestników. To świetne dla kiepskich startupów.

Możesz łatwo dodać większe opcje spotkań do swojego planu, jeśli uaktualnisz do jednego z kilku płatnych planów, które zaczynają się już od $19.99 / miesiąc.

System oferuje prawie wszystkie połączenia, współpracę i funkcje mobilne, których firmy chciałyby od systemu telefonicznego. Ponieważ jest on umieszczony w chmurze, nie ma sprzętu do zainstalowania, a oni dbają o wszystkie konserwacje i aktualizacje.

RingCentral ma również stout enterprise solutions i możesz zaoszczędzić pieniądze, łącząc spotkania RingCentral z biznesowym planem telefonicznym VoIP.

Kliknij tutaj, aby odwiedzić RingCentral i zacząć za darmo.


3. GoToMeeting-najlepszy do modernizacji (lub tworzenia) sali konferencyjnej

Odwiedź GoToMeeting

 • BEZPŁATNY 14-dniowy okres próbny
 • Wideokonferencje HD
 • Brak ograniczeń czasowych na posiedzenia
 • Integracja aplikacji mobilnych i Slack

Rozpocznij za darmo

GoToMeeting oferuje proste, wysokiej jakości rozwiązania dla małych firmowych połączeń konferencyjnych bez wielu rozpraszających funkcji.

Jedną z wyróżniających się funkcji jest ich wszechstronny sprzęt i zestaw oprogramowania. Prześlą Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby przekształcić każdą fizyczną salę w inteligentną salę konferencyjną.

Nie ma znaczenia, czy masz biuro domowe, czy ogromną 12-osobową salę konferencyjną. Będziesz mógł stworzyć rozwiązanie do konferencji wideo i telefonicznych ze wszystkimi ekranami i narzędziami audio, których potrzebujesz w swojej firmie. To sprawia, że jest idealny dla zespołów każdej wielkości.

W przeciwieństwie do niektórych innych płatnych rozwiązań telekonferencyjnych dostępnych na rynku, GoToMeeting nie ma podstawowego bezpłatnego planu. Jednak nadal możesz go wypróbować bez żadnych kosztów dzięki 14-dniowej wersji próbnej.

GoToMeeting

GoToMeeting ma trzy plany:

 • Profesjonalny-już od $14 miesięcznie
 • Biznes-już od $19 miesięcznie
 • Enterprise – niestandardowe ceny

Plany Professional i Business Plan mogą obsługiwać połączenia konferencyjne z odpowiednio 150 i 250 uczestnikami. Plan Enterprise przeznaczony jest dla maksymalnie 3000 uczestników.

Wszystkie plany mają te podstawowe funkcje:

 • Wideokonferencje HD
 • Udostępnianie ekranu
 • Wybierz linie konferencyjne
 • Brak limitów na spotkania
 • Brak ograniczeń czasowych na posiedzenia
 • Prywatne sale konferencyjne
 • Wiadomości biznesowe
 • Aplikacja mobilna
 • Integracja Slack
 • Integracja Salesforce
 • Obsługa klienta 24/7

GoToMeeting ma również nieograniczone możliwości nagrywania i automatyczne transkrypcje połączeń konferencyjnych.

Wydajność to miejsce, w którym GoToMeeting wyróżnia się na tle konkurencji. Wiele bezpłatnych i płatnych usług połączeń konferencyjnych nie ma jakości dźwięku. Ale klienci GoToMeeting zachwycają się krystalicznie czystym dźwiękiem i połączeniem ich połączeń konferencyjnych.

GoToMeeting nie ma bardziej zaawansowanych funkcji, które widzieliśmy od innych dostawców. Ale osobiście lubię prostotę.

Nie potrzebujesz dzwonków i gwizdków, aby wykonywać skuteczne połączenia konferencyjne. Plus, myślę, że punkty cenowe dla tych planów zapewniają wielką wartość dla korzyści.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to świetny wybór dla tych z Was, którzy zarządzają dużymi zespołami zdalnymi lub jeśli twój zespół jest w stanie pracować w fizycznej lokalizacji-i chcą ulepszyć swoją salę konferencyjną.

Kliknij tutaj, aby wypróbować GoToMeeting za darmo.

4. Phone.com -najtańsze opcje rutynowych małych rozmów konferencyjnych

Odwiedź Phone.com

 • Najlepsza wartość dla połączeń na małą skalę
 • Zaczyna się już od $10.39 / użytkownik miesięcznie
 • Bezpłatne i nieograniczone konferencje na wszystkich planach
 • Zawiera SMS-y i dziesiątki funkcji

Rozpocznij Teraz

Phone.com zapewnia idealną równowagę mniejszym zespołom, które potrzebują zawsze dostępnego głosu, wideo i wiadomości. Wypełniają tak bardzo potrzebną opcję “środek drogi” dla większości ludzi.

To nie znaczy, że skąpią na funkcjach. Oferują one doskonałą równowagę między wartością a dostarczaniem potrzebnych narzędzi.

Phone.com zaczyna się od $10.39 / użytkownik miesięcznie dla podstawowego planu użytkowników. Otrzymasz 300 połączonych minut, 1000 połączonych wiadomości tekstowych i wideokonferencje dla maksymalnie 10 osób.

Zrób tylko jeden krok do planu Plus Users – $19.99 / użytkownik miesięcznie-a nie będziesz musiał się martwić o limity. Otrzymasz tam nieograniczoną liczbę minut i wiadomości tekstowych, a także wideokonferencje dla maksymalnie 25 uczestników i nagrywanie wideo.

Zauważ, że limity uczestników dotyczą tylko Połączeń wideo. Wiele zespołów i firm preferuje wideokonferencje, zwłaszcza teraz, gdy zaangażowanych jest więcej pracowników zdalnych. Ale jeśli potrzebujesz tylko połączenia głosowego przez część lub większość czasu, Phone.com jest jeszcze bardziej atrakcyjne.

Na każdy plan otrzymasz darmowy most konferencyjny, który może obsłużyć do 500 uczestników. I, konferencje audio nie pokrywa się z miesięcznymi limitami minut. Oznacza to, że jeśli wykonujesz kilka połączeń przychodzących i wychodzących, możesz rozliczyć się na najniższej Phone.com planuj ceny i bądź w porządku dla wszystkich Twoich potrzeb konferencyjnych.

To sprawia, że Phone.com kradzież dla mniejszych zespołów-zwłaszcza tych, których członkowie są rozproszeni po całej mapie—którzy bardziej polegają na rozmowach konferencyjnych niż jakikolwiek inny produkt głosowy.

Podstawowy plan użytkowników również nie skąpi na dodatkowych funkcjach. Jest również wyposażony w:

 • Udostępnianie ekranu wideo
 • Udostępnianie dokumentów
 • Powiadomienia e-mail dla poczty głosowej (transkrypcja dostępna tylko z użytkownikami Plus)
 • aplikacje mobilne iOS i Android
 • HD voice and video
 • Dzienniki połączeń
 • Powiadomienia o połączeniach

A to tylko próbka standardowych funkcji.

Możesz zacząć już dziś bezstresowo z powodu Phone.com 30-dniowa Gwarancja Zwrotu pieniędzy. Nie czekaj dłużej szukając rozwiązania do połączeń konferencyjnych, Twój mniejszy zespół znalazł idealne dopasowanie Phone.com.


5. ClickMeeting-najlepsze narzędzia do webinariów i prezentacji

Odwiedź ClickMeeting

 • Rozwiązanie webinarium z rozmowami konferencyjnymi
 • Wysoka współpraca i zaangażowanie
 • Dobre dla onboardingu i szkoleń
 • Ceny zaczynają się od $25 / miesiąc

Wypróbuj 30 dni za darmo

ClickMeeting różni się nieco od innych na naszej liście. To dlatego, że jest to webinar rozwiązanie, które daje świetny sposób prowadzenia połączeń konferencyjnych, jak również.

Może się to nie wydawać wadą — ale w rzeczywistości jest to całkiem świetne, jeśli często organizujesz wydarzenia internetowe. Nie tylko będziesz miał sposób na spotkanie i współpracę ze swoim zespołem, ale także będziesz miał silnik generowania leadów z webinariami.

Ich oprogramowanie do współpracy jest naprawdę świetne dla zespołów i rozproszonych firm. Jako taki powinien się wyróżniać wśród wszystkich pracowników zdalnych.

How to record a webinar | Webinar recording with ClickMeeting

Jeśli chodzi o połączenia konferencyjne, solidny zestaw narzędzi do prezentacji i agendy ClickMeeting pozwala na prowadzenie bardzo angażujących, owocnych spotkań z zespołem, klientami, klientami i nie tylko.

To doskonały sposób na to, aby twój zespół mógł odejść dzięki praktycznym spostrzeżeniom, a także łatwemu wdrożeniu i szkoleniu nowych pracowników.

Ponieważ jest to również narzędzie do webinarów, ma więcej funkcji ukierunkowanych na udostępnianie spostrzeżeń. W związku z tym, jeśli szukasz czystego narzędzia do połączeń konferencyjnych, możesz poszukać gdzie indziej.

Jest to jednak nadal fantastyczne narzędzie, jeśli szukasz świetnego rozwiązania do połączeń konferencyjnych, które jest wieloaspektowe i elastyczne, jeśli chodzi o Twoje użytkowanie.

Dostosowanie, które oferują, naprawdę ułatwia interakcję widza z materiałem, o którym mówi prezenter. Ogólnie rzecz biorąc, powiedziałbym, że jest to świetne rozwiązanie dla agencji, nauczycieli i innych specjalistów w dziedzinie edukacji.

Ich rozwiązanie webinar integruje się również z PayPal, umożliwiając klientom zakup dostępu do webinarów łatwo i bezpiecznie.

Jeśli potrzebujesz wysoce konfigurowalnego webinarium i narzędzia do współpracy, a także potrzebujesz czegoś, co wykracza poza połączenia konferencyjne, jest to usługa dla ciebie.

Ceny zaczynają się od $ 25 miesięcznie i są rozliczane rocznie. Jednak zawiera bezpłatny 30-dniowy okres próbny, aby go przetestować.6. Zoom-najlepszy dla dużych zespołów

 • Bezpłatne do 100 uczestników
 • Pro plan zaczyna się od $14.99 mo
 • Wideokonferencje HD
 • Funkcje nagrywania w chmurze

> > Porównaj Oferty

Zoom zyskał ostatnio popularność-i nie bez powodu. Oprócz globalnej pandemii zmuszającej firmy do wyboru nowej opcji wideokonferencji, Zoom również zyskał popularność ze względu na ich niezawodność, łatwość obsługi i niską cenę.

Ten oparty na chmurze system oferuje szeroką gamę bezpłatnych i płatnych opcji, aby pomieścić zarówno osoby prywatne, jak i firmy każdej wielkości.

zoom

To powiedziawszy, Zoom jest najlepszy dla dużych zespołów lub przedsiębiorstw. Za $ 19.99 miesięcznie możesz mieć do 300 uczestników w jednym połączeniu. Jest większy niż którykolwiek z pozostałych dostawców (poza planami na poziomie przedsiębiorstwa).

Ponadto, masz zamiar uzyskać światowej klasy wydajność w audio i wideo. Nie ma chyba lepszej usługi połączeń konferencyjnych, która oferuje tak ostrą jakość obrazu z mniejszymi opóźnieniami i przerwanymi połączeniami.

Nie bez powodu stali się ważną częścią społeczeństwa podczas pandemii.

Ich pierwszy płatny plan powinien wystarczyć większości z was. Zawsze możesz przejść na Zoom Business, gdy Twoja firma skaluje się.

Zoom wyróżnia się wśród swoich konkurentów w zakresie wideokonferencji i sal konferencyjnych w chmurze. Na pewno chcesz pochylić się w kierunku tej usługi, jeśli planujesz profesjonalne prezentacje wideo za pośrednictwem połączeń konferencyjnych.

Chociaż nie jest to rozwiązanie dla wszystkich, Zoom Enterprise to najlepsze rozwiązanie dla tych z Was, którzy należą do tej kategorii. Duże firmy, takie jak Uber, Zendesk, Ticketmaster, GoDaddy i Pandora, to tylko kilka marek, które polegają na rozwiązaniach Zoom do połączeń konferencyjnych.

Zoom ma obszerną bazę wiedzy, a także wsparcie telefoniczne 24/7 i szkolenie na żywo z niektórymi planami. Ale jakość dźwięku może być czasami trochę niestabilna.

Porównaj Oferty

7. Google Hangouts-najłatwiej skonfigurować i zaprosić

 • Za darmo z kontem Gmail
 • Konferencja do 25 osób
 • Integracja z Kalendarzem Google
 • Najlepiej używać z kontem G Suite

> > Porównaj Oferty

Google Hangouts oferuje Rodzaj niezawodnej, najwyższej jakości usługi, jakiej można oczekiwać od produktu Google.

Jest darmowy i jest świetną opcją dla każdego, kto ma konto Gmail (czyli w zasadzie każdy).

Automatycznie łączy się z Twoim kontem Gmail i kontaktami — dzięki czemu może być naprawdę bezproblemowy. Posiada również integrację z Kalendarzem Google, co ułatwia planowanie spotkań z innymi użytkownikami.

Aby skonfigurować połączenie konferencyjne, użyj przeglądarki, rozszerzenia chrome lub aplikacji mobilnej.

Chociaż nie zawiera wszystkich dzwonków i gwizdków, które mają niektóre inne oferty na tej liście, świeci w czystej prostocie. Aby skonfigurować połączenie, wystarczy konto Google-i to wszystko. W rzeczywistości, jeśli czytasz to teraz, prawdopodobnie możesz skonfigurować połączenie w mniej niż 10 sekund.

Po skonfigurowaniu wystarczy wysłać link Google Hangout do każdego, kto chce dołączyć do połączenia.

Usługa ta jest zwykle używana do spotkań jeden na jeden, ale może być realną opcją dla mniejszych połączeń konferencyjnych do 25 osób. Google Hangouts ułatwia udostępnianie ekranu i ułatwia również wideokonferencje.

Aby w pełni korzystać z Google Hangouts, musisz mieć konto G Suite, które zaczyna się od $ 6 miesięcznie. Być może już korzystasz z G Suite, a jeśli nie, powinieneś zacząć.

Podczas gdy Google Hangouts jest prosty, prosty i łatwy w użyciu, na pewno ma kilka wad, o których należy pamiętać.

Na początek, nie ma obsługi klienta, jeśli używasz go za darmo. Więc jeśli masz problem lub pytanie, musisz zamiast tego przeglądać fora użytkowników. Nie ma też funkcji nagrywania, która wydaje się być standardem w większości innych usług połączeń konferencyjnych.

Osobiście korzystam z Google Hangouts co najmniej raz lub dwa razy w miesiącu. Większość tych spotkań jest tylko z garstką ludzi. Problemy z jakością dźwięku są powszechne. Ale ogólnie rzecz biorąc, wykonywanie połączeń konferencyjnych za pomocą tej usługi jest szybkie, łatwe i bezpłatne.

Porównaj Oferty

8. Webex-najlepszy do współpracy zespołowej

 • Bezpłatne do 50 uczestników
 • Funkcje współpracy w chmurze
 • Wysokiej jakości audio i wideo
 • Przechowywanie w chmurze

> > Porównaj Oferty

Webex jest produktem Cisco, więc wiesz, że technologia używana do zasilania tego rozwiązania jest renomowana i wysokiej jakości. Jest to jedna z najlepszych usług biznesowych połączeń konferencyjnych do rozważenia zarówno dla połączeń audio, jak i wideo.

Prawdopodobnie najlepszą częścią tego oprogramowania do wideokonferencji są funkcje współpracy w chmurze. Zespoły dowolnej wielkości mogą łatwo udostępniać pliki i ekrany innym uczestnikom spotkania, aby zachować porządek i uczynić konferencję bardziej interaktywną.

Webex

Nie tylko otrzymasz wspaniałe funkcje współpracy, których oczekujesz od usług połączeń konferencyjnych, w tym udostępniania ekranu, narzędzi do tablic i nagrań ze spotkań, ale także będziesz mógł tworzyć pokoje breakout lub wysyłać wiadomości i pliki do zespołów lub osób za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Oferują również bezproblemową integrację, umożliwiając współpracę z klientami i interesariuszami w wielu aplikacjach i oprogramowaniu innych firm.

Innym bardzo pomocnym narzędziem do współpracy jest Webex Assistant, cyfrowy asystent sztucznej inteligencji, który robi notatki, przypomina członkom zespołu, a także zapewnia transkrypcje w czasie rzeczywistym, napisy, a nawet tłumaczenia. Jest to idealne rozwiązanie dla zespołów, które mają ludzi, którzy mówią innymi językami, są niedosłyszący lub chcieliby uzyskać dokładny zapis protokołów ze spotkań.

Dzięki planowi najwyższego poziomu maksymalnemu dla uczestników 200, Webex tak naprawdę nie ma opcji na poziomie przedsiębiorstwa. Chociaż to nie powinno być problemem dla większości z was. Plany z maksymalnie 50 lub 100 uczestnikami powinny być wystarczające, aby spełnić twoje potrzeby.

Oto przegląd czterech różnych planów oferowanych przez Webex:

Webex Free

 • Za darmo
 • Do 50 uczestników
 • 40-minutowy limit połączeń konferencyjnych
 • 1 GB przestrzeni dyskowej w chmurze

WebEx Starter

 • Już od $13.50 miesięcznie
 • Do 50 uczestników
 • Brak limitów spotkań
 • 5 GB przestrzeni dyskowej w chmurze

Webex Plus

 • Już od $17.95 miesięcznie
 • Do 100 uczestników
 • Brak limitów spotkań
 • 5 GB przestrzeni dyskowej w chmurze
 • Przypisywanie zastępczych hostów
 • Obsługa klienta 24/7

Webex Biznes

 • Już od $26.95 miesięcznie
 • Do 200 uczestników
 • 10 GB przestrzeni dyskowej w chmurze
 • Niestandardowe funkcje brandingu

Darmowy plan jest w porządku, ale jest dość ograniczony. Wszystkie płatne plany są wyposażone w bardziej zaawansowane funkcje, takie jak nagrywanie transkrypcji, połączenie audio, udostępnianie plików i funkcje administracyjne. Aby uzyskać najlepszą obsługę klienta, musisz przejść na plan Webex Plus.

Porównaj Oferty

Jak znaleźć najlepszą usługę połączeń konferencyjnych dla Ciebie

Porównaj Oferty Z Najlepszych Usług Połączeń Konferencyjnych

Uzyskaj Połączenie z usługą połączeń konferencyjnych, która pasuje do Twoich konkretnych potrzeb.

Porównaj Oferty

Aby zawęzić wybór, musisz wiedzieć, na co zwrócić uwagę podczas oceny potencjalnej usługi.

Jest to metodologia, której użyliśmy podczas badania rozwiązań w tym przewodniku. Porównaliśmy każdą z usług telekonferencji z tymi kryteriami.

Teraz możesz go użyć, aby poinformować o swoich wyborach.

Liczba uczestników

Maksymalna liczba uczestników jest kluczowym elementem, o którym należy pamiętać. W rzeczywistości te limity są najważniejszymi liczbami, jeśli chodzi o plan, który ostatecznie wybierzesz.

Niektóre bezpłatne plany ograniczają cię do zaledwie 10 uczestników i 40 minut na połączenie konferencyjne, podczas gdy inne płatne opcje dają do 1000 uczestników bez ograniczeń czasu trwania połączenia.

Wybierz usługę w oparciu o to, czego potrzebujesz. Jeśli masz małą firmę z garstką zdalnych pracowników, prawdopodobnie nie musisz płacić za usługę połączeń konferencyjnych z limitem 250 uczestników.

Usługi z nieograniczonym czasem trwania połączeń są najlepsze opcje. Nie będzie to skuteczne ani produktywne, jeśli będziesz zmuszony skracać spotkania w oparciu o te ograniczenia.

Na przykład RingCentral i Zoom to świetne opcje, jeśli jesteś przedsiębiorcą, który chce organizować mniejsze połączenia konferencyjne z klientami. Oba oferują bezpłatny plan, który pozwala na 40 minut dla maksymalnie 100 uczestników.

Ich płatne plany dają jeszcze więcej dozwolonych uczestników (np. Zoom daje do 300 uczestników z ich biznesplanem) z dłuższym czasem trwania połączeń.

Podczas gdy usługa taka jak Google Hangouts, która jest całkowicie darmowa, daje tylko 25 osób max-ale czasy połączeń są nieograniczone.

Wideokonferencje

Firmy coraz częściej sięgają po wideokonferencje. W następstwie globalnej pandemii jest to niezbędne narzędzie dla szkół, firm, rodzin, przyjaciół i nie tylko.

Dlatego powinieneś umieścić premium w usłudze konferencyjnej, która zawiera wideo. Nie tylko to, ale także muszą zawierać narzędzia, które pomagają poprawić twoje wrażenia.

Może to obejmować narzędzia do współpracy, takie jak udostępnianie ekranu i udostępnianie dźwięku, czaty tekstowe do wspólnej komunikacji oraz narzędzia do tworzenia tablic, takie jak możliwość pisania na ekranie. Spotkania Zoom, BlueJeans i Dialpad zapewniają te narzędzia ułatwiające współpracę.

Niektóre usługi połączeń konferencyjnych specjalizują się w połączeniach wideo. Jeśli więc planujesz korzystać z wideo dla większości połączeń, poszukaj opcji, która specjalizuje się w tej dziedzinie.

Wiele opcji na tej liście oferuje jedną lub inną formę wideokonferencji. Jednak oferta taka jak Grasshopper skupia się tylko na połączeniach audio i konferencjach. Jeśli szukasz wideo, musisz skręcić gdzie indziej.

Jakość obrazu i dźwięku

Jeśli wykonujesz połączenia przez internet, potrzebujesz silnego połączenia. Nie chodzi o to, że połączenia głosowe powodują ogromne obciążenie sieci–nie robią tego–chodzi o to, że każde opóźnienie lub opóźnienie w połączeniu to wielka sprawa.

Podczas pobierania pliku niewielkie opóźnienie nie stanowi problemu. Ale kiedy próbujesz prowadzić rozmowę, utrata jakości prowadzi do nieporozumień. To frustrujące próbować rozmawiać z jedną osobą, i prawie niemożliwe do przeprowadzenia produktywnej rozmowy konferencyjnej.

Możesz przetestować swoje połączenie bezpośrednio na stronie internetowej Nextiva, symulując do 200 telefonów.

Ale nawet jeśli połączenie z Internetem jest solidne, nadal istnieją potencjalne problemy z jakością połączeń, które najlepsze usługi połączeń konferencyjnych mogą pomóc ci rozwiązać.

Niektóre narzędzia i funkcje, na które warto zwrócić uwagę:

 • Przyciski wyciszania na żądanie dla uczestnika i gospodarza. Daje to wszystkim większą kontrolę nad dźwiękiem i pozwala uniknąć niepożądanych, rozpraszających hałasu.
 • Odwołanie głosu. Niektóre usługi wideokonferencyjne wycinają niektóre głosy, jeśli nakładają się na siebie (np. Zoom), podczas gdy inne pozwalają słyszeć wszystkich mówiących naraz (choć możesz ich nie rozumieć w kakofonii).
 • Zapobieganie Echo. Dźwięk w przestronnym lub pustym pomieszczeniu może być trudny do słuchania. Niektóre usługi są w stanie ograniczyć ilość echo za pośrednictwem swoich platform.

Jedynym sposobem, aby naprawdę wiedzieć, jak dobra będzie jakość połączenia, jest przetestowanie go. Skorzystaj z bezpłatnych prób oferowanych przez dostawcę i korzystaj z niego w jak największym stopniu, aby sprawdzić, czy jesteś zadowolony z wyników.

W naszych badaniach odkryliśmy, że RingCentral oferuje najlepszą ogólną jakość, jeśli szukasz solidnej platformy UCaaS. Od rozmów telefonicznych po wideokonferencje-oferują spójne usługi audio i wideo w jakości HD. Jeśli szukasz jednego systemu do obsługi zarówno telefonów firmowych, jak i połączeń wideo, są one zdecydowanie najważniejsze.

Jeśli chodzi o połączenia czysto wideo, okazało się, że Zoom oferuje najlepszą ogólną jakość. Obraz był najczystszy i (w zależności od połączenia internetowego) rzadko spotykał się z opóźnieniami lub przerwanymi połączeniami. Dźwięk był również bardzo wyraźny.

Mają jednak funkcję, która automatycznie wycisza określony dźwięk, gdy ludzie rozmawiają ze sobą. Może to być dobre lub złe, ponieważ pomaga zmniejszyć chaos wielkich spotkań, ale może skutkować przerwaniem dialogu.

Nagrywanie Rozmów

Możliwość nagrywania rozmów konferencyjnych jest kolejną dużą zaletą. Nie każda bezpłatna usługa jest dostarczana z tą opcją.

Istnieją różne poziomy możliwości nagrywania rozmów. Niektóre usługi rejestrują połączenie, a następnie zmuszają cię do przechowywania go lokalnie na dowolnym urządzeniu, z którego korzystasz. Inne mają opcje przechowywania w chmurze, w zależności od Twojego planu.

Przed zarejestrowaniem się w planie upewnij się, że rozumiesz wszelkie limity miejsca. W przeciwnym razie możesz zostać zmuszony do aktualizacji, gdy zabraknie miejsca.

Warto również zauważyć, że niektóre plany nagrywania rozmów również pochodzą z usług transkrypcji. Ułatwi to powrót i znalezienie określonych punktów w trakcie połączenia bez konieczności przeszukiwania dźwięku.

Jeśli chcesz skorzystać z funkcji Połączeń wideo, sprawdź, czy usługa rejestruje filmy lub czy nagrywanie jest ograniczone tylko do połączeń audio.

Możliwość późniejszego udostępniania nagranych połączeń jest również kluczowa. Sprawdź, pod jakim typem pliku pobierane są nagrane połączenia i upewnij się, że są one łatwo udostępniane innym.

Zoom, BlueJeans, spotkania Dialpad i GoToMeeting oferują świetne funkcje nagrywania rozmów. Webex nie rejestruje wideo ani dźwięku, ale oferuje usługi transkrypcji połączeń.

Planowanie i konfiguracja połączeń

Nie ma nic gorszego niż pogmatwana sytuacja między tobą a osobą, o której chcesz porozmawiać jak POZNACIE SIĘ. Dlatego możliwość łatwego planowania i konfigurowania połączeń jest podstawą każdej dobrej usługi połączeń konferencyjnych.

Dobre platformy integrują się z ulubioną aplikacją kalendarza i umieszczają połączenie w harmonogramie za pomocą kilku kliknięć. Te integracje są kluczem do uproszczenia procesów planowania.

Na przykład Google Hangouts robi to dzięki łatwej integracji z Kalendarzem Google. Automatycznie łączy się również z kontem Gmail, dzięki czemu można łatwo zaplanować połączenia z istniejącymi kontaktami.

Zoom ma również integrację z Google Calendar, Office 365 i iCal. Możesz zaplanować dzień, godzinę i lokalizację (np. Zoom room link), a następnie wysłać zaproszenie, aby zadzwonić do uczestników za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Dodanie nowych użytkowników do połączenia powinno być równie proste, jak wysłanie im linku do sali konferencyjnej.”Jeśli jest to bardziej skomplikowane, możesz poszukać gdzie indziej.

Warto wspomnieć, że rejestracja w niektórych usługach połączeń konferencyjnych nie powinna trwać dłużej niż kilka sekund. Na przykład, jeśli używasz G Suite, wystarczy przejść do Google Hangouts, aby z niego korzystać.

Wniosek

Dobra obsługa połączeń konferencyjnych to już nie tylko Luksus. Jest wręcz niezbędny do pracy w XXI wieku.

Upewnij się, że masz odpowiedni dla swojej firmy, korzystając z naszej listy powyżej.

Na tej liście jest mieszanka darmowych i płatnych opcji. Ogólnie rzecz biorąc, każdy znajdzie coś dla siebie.

 1. Nextiva – Najlepsza Jakość Dźwięku Rozmów Konferencyjnych
 2. RingCentral – Najlepsze połączenie wideokonferencyjne i telefoniczne
 3. GoToMeeting– Najlepszy do modernizacji (lub tworzenia) sali konferencyjnej
 4. Phone.com – Najtańsze opcje rutynowych małych rozmów konferencyjnych
 5. ClickMeeting – Najlepsze narzędzia do webinariów i prezentacji
 6. Zoom– Najlepsze dla dużych zespołów
 7. Google Hangouts – Najłatwiej skonfigurować i zaprosić
 8. Webex – Najlepsze do współpracy zespołowej

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą indywidualną, start-upem, dużą firmą, czy przedsiębiorstwem, znajdziesz wysokiej jakości rozwiązanie do połączeń konferencyjnych w każdym z narzędzi, które widziałeś w tym przewodniku.

Porównaj Oferty Z Najlepszych Usług Połączeń Konferencyjnych

Uzyskaj Połączenie z usługą połączeń konferencyjnych, która pasuje do Twoich konkretnych potrzeb.

Porównaj Oferty

Total
0
Shares
Related Posts

Recenzja VoiceSage

VoiceSage to platforma komunikacyjna w chmurze oferująca wiele różnych sposobów komunikacji dla firm. Rozwiązanie IVM (Interactive Voice Messaging)…

Recenzja Biteable

Biteable pomaga tworzyć filmy o jakości studyjnej, które zauważą Twoją markę.  Jego zaletą do sławy jest dostępność: jest…