Przegląd WotNot

Uruchomiona w 2018 r., wotnot to stosunkowo nowa platforma chatbotów bez kodu, która szturmem podbija branżę.

Zaufało nam ponad 3000 marek, dzięki czemu wotnot pomoże Ci zbudować wizualny rurociąg wykwalifikowanych potencjalnych klientów, zwiększyć przychody Twojej firmy i utrzymać długoterminowych klientów bez zwiększania zatrudnienia i kosztów. 

WotNot pomoże Ci przekształcić obsługę klienta w wielu branżach, od ubezpieczeń po opiekę zdrowotną. Oferuje niezawodne i wielojęzyczne chatboty, które działają 24 godziny na dobę, dzięki czemu możesz skupić się na szerszym obrazie. 

Dzięki obsłudze 24/7 w połączeniu z analityką danych, przekazywaniem ludzi i narzędziami czatu na żywo, WotNot jest doskonałą opcją dla małych i dużych firm.

WotNot plusy i minusy 

Plusy 

 • Intuicyjny interfejs webchat 
 • Szablony branżowe 
 • Responsywny zespół wsparcia 
 • Łatwe w budowie boty 
 • Integracja z narzędziami innych firm
 • Aplikacja mobilna do zdalnej komunikacji

Wady 

 • Czat uruchamia się ponownie po przejściu do innego okna 
 • Brak liczby powiadomień  
 • Budowniczy czasami może być powolny 

Funkcje WotNot 

WotNot oferuje wiele funkcji, które pomogą Ci poprawić jakość obsługi klientów w różnych kanałach. Oto szczegółowe spojrzenie na niektóre z jego najlepszych funkcji.

Bot Builder 

Jeśli chodzi o budowanie chatbotów i rozwiązań do czatu na żywo, najlepiej wybrać elastyczną platformę. Na szczęście WotNot jest elastyczny i łatwy w użyciu, a proces budowania nie wymaga znajomości pojedynczej linii kodu. 

Wotnot ‘ s no-code bot builder eliminuje uczucia zastraszania i dezorientacji dotyczące procesu budowania botów. 

W interfejsie edycji WotNot możesz utworzyć nowego chatbota w ciągu zaledwie kilku godzin. Jego łatwość użycia jest jedną z najbardziej korzystnych funkcji WotNot, dzięki czemu jest prostą platformą dla nawet początkującego użytkownika. 

Ale nawet jeśli masz więcej doświadczenia, edytor botów WotNot pomoże Ci z łatwością uprościć proces budowania. 

Możesz także wybrać z biblioteki wybranych szablonów WotNot, aby pomóc Ci znaleźć inspirację i zaoszczędzić czas. Każdy wybrany szablon jest dostępny w różnych kolorach i czcionkach.

Możesz nie tylko wybierać spośród kilku wyselekcjonowanych szablonów, ale także mieć dostęp do przydatnych narzędzi narzędziowych, takich jak automatyczne zapisywanie zmian, minimapa, Kontrola wersji, cofanie-ponawianie i automatyczny układ.

Te narzędzia pomogą w procesie budowania i upewnij się, że nie tracisz postępu, czasu i pieniędzy. 

Czy masz wiele chatbotów w różnych kanałach i stronach internetowych? Nie ma sprawy! Dzięki WotNot możesz z łatwością zarządzać każdym botem dzięki unikalnemu systemowi zarządzania. Możesz zebrać boty z WhatsApp, Facebooka i stron internetowych w jednym miejscu. 

Wśród bardziej standardowych funkcji kreatora botów masz dostęp do unikalnego i w pełni wyposażonego zestawu narzędzi, w tym narzędzi takich jak: 

 • Wyzwalacze Zaręczynowe 
 • Warunkowe rozgałęzienia 
 • Podgląd i wdrożenie 
 • Możliwość ponownego użycia komponentów 
 • Przesyłanie plików 
 • Karuzela obrazów 
 • Blok kodu 

Bot builder WotNot jest dostępny dla wszystkich płatnych użytkowników i dla każdego, kto wypróbuje 14-dniowy darmowy okres próbny. 

Narzędzie Live Chat

Większość platform chatbota oferuje narzędzie do czatu na żywo. Jednak WotNot robi rzeczy trochę inaczej. W tym przypadku narzędzie czatu na żywo WotNot jest znacznie bardziej elastyczne i zapewnia bezpośrednią linię komunikacji między klientami a zespołami sprzedaży i wsparcia. 

Wsparcie w czasie rzeczywistym jest istotnym aspektem każdej platformy chatbota, ponieważ większość botów jest tak dobra, jak są zaprogramowane i mogą nie wiedzieć wszystkiego. Mając to na uwadze, narzędzie czatu na żywo wotnot zapewnia, że każdy klient otrzyma odpowiedzi, których szuka. 

Wotnot wykorzystuje omnichannel do korzystania z narzędzia czatu na żywo w różnych witrynach i aplikacjach, takich jak WhatsApp, Messenger lub aplikacja mobilna wotnot. Aplikacje te można zlokalizować w konsoli agenta, która jest bezpiecznym systemem typu “wszystko w jednym”. 

Korzystając z routingu konwersacji, możesz również przenosić i przekierowywać każdą rozmowę do właściwych osób w zespole, na podstawie ich aktualnego obciążenia czatu i poziomu umiejętności. Możesz także kategoryzować i współpracować na czatach w oparciu o tematy, dzięki czemu łatwiej jest przypisywać rozmowy. 

W ramach funkcji routingu konwersacji klienci mogą nawet przeglądać szczegóły kwalifikacji dotyczące tego, z kim rozmawiają. Klienci mogą przeglądać szczegóły, takie jak lokalizacja geograficzna, kanał, poczta e-mail i telefon, aby dodać więcej kontekstu i personalizacji do rozmów. 

Podobnie jak w wotnot Bot builder, unikalny system zarządzania jest również dostępny w narzędziu czatu na żywo do zarządzania wszystkimi agentami. Jako administrator możesz przeglądać wszystkie rozmowy prowadzone przez agentów z klientami. 

Nie ma potrzeby instalowania zewnętrznego oprogramowania lub dysków do zapisywania danych, ponieważ WotNot robi to wszystko za Ciebie. Narzędzie live chat śledzi każdą rozmowę Twoich klientów z botami i członkami zespołu, dzięki czemu masz wszystkie informacje potrzebne do przyszłych referencji. 

Human Handover 

Human handover to funkcja WotNot, której możesz użyć bezpośrednio z narzędzia czatu na żywo. Korzystanie z wbudowanej funkcji wyzwalaczy może pomóc w przekierowaniu rozmowy z chatbota na członka zespołu w zaledwie kilku słowach. 

Gdy chatbot nie może obsłużyć złożonych zapytań, wotnot automatycznie ostrzega członka zespołu, aby dołączył do czatu. Funkcja human handover zapewnia, że nadal możesz udzielać odpowiedzi w czasie rzeczywistym za pomocą zegara lustrzanego na każdym czacie-i zapisywać odpowiedzi na szybkie odpowiedzi na różne tematy. 

Najlepszą częścią funkcji Human handover jest to, że możesz zostawiać notatki na temat każdej rozmowy z klientem, aby inni członkowie zespołu mogli je zobaczyć. Pozostawienie tych notatek zapewnia, że ty i członkowie Twojego zespołu możecie pokierować tymi rozmowami we właściwym kierunku bez utraty klienta, jeśli chatbot nie zrozumie zapytania. 

Dzięki chatbots możesz skalować komunikację jeden na jednego, ale członek zespołu pomaga uczłowieczyć Twoją markę i spersonalizować wrażenia klientów. 

WotNot polega na łatwości obsługi, a ta funkcja nie jest inna. Human handover oferuje płynne przejście jednym kliknięciem i przekierowanie konwersacji z bota na człowieka i odwrotnie. 

Routing konwersacji jest nie tylko tak płynny i szybki, ale także wotnot przekierowuje każdą rozmowę do właściwych zespołów. Możesz przekierować klientów do Zespołu Obsługi Klienta lub zespołu sprzedaży dla każdego zapytania. 

Chatbot Analytics 

Dzięki chatbot analytics możesz lepiej zrozumieć swoich klientów dzięki dokładnym i wiarygodnym danym. Uzyskujesz dostęp do potoków wizualnych dla krytycznych metryk, takich jak całkowita liczba rozmów, całkowita liczba użytkowników i powracający użytkownicy.

Panel analityczny wotnot oferuje widok z lotu ptaka na poszczególne kryteria. Dzięki tym przydatnym danym możesz dostosować i zmodyfikować swoją strategię chatbota i czatu na żywo poprzez prawidłowy pomiar aktualnych wskaźników KPI. 

Możesz także dowiedzieć się, ile rozmów obsługiwał każdy chatbot, średni czas trwania sesji, a także dostosować interakcje z użytkownikami, rozdzielając je między nowych i powracających użytkowników. 

Najlepszą częścią Pulpitu nawigacyjnego chatbota wotnot jest to, że pozwala śledzić różne cele klientów. Możesz śledzić, ile rozmów Twoje chatboty konwertują na rejestracje, żądania demo, rozwiązane bilety i potencjalnych klientów. 

Możesz także dowiedzieć się, jak głęboko w rozmowie dostaje się każdy klient za pomocą chatbotów i mieć oko na to, gdzie spadają i kończą rozmowę. Uzyskujesz dostęp do przebiegu rozmowy testowej a / B, dzięki czemu możesz obliczyć odpowiednie statystyki. 

Jeśli chcesz rozszerzyć swoją działalność i rozwinąć działalność, ważne jest, aby wiedzieć, skąd pochodzi każdy klient. I z WotNot, możesz to zrobić. Uzyskujesz dostęp do informacji geograficznych, które pomogą Ci również poprawić sprzedaż i obsługę w wybranych krajach. 

Inne przydatne funkcje związane z analityką chatbota obejmują: 

 • Zaangażowanie stron www 
 • Punkty zrzutu 
 • Przydziel budżet reklamowy 
 • Zarządzaj swoimi chatbotami 

Analizy są dostępne dla wszystkich użytkowników i znacznie pomogą Ci poprawić jakość obsługi klienta. 

Ceny i opcje pakietów WotNot 

Jeśli chodzi o ceny, WotNot jest dość prosty i oferuje tylko jeden plan cenowy Pro dla większości użytkowników. Ten plan cenowy obejmuje dostęp do narzędzia Bot builder, narzędzia live chat, human handover i analizy chatbotów—wszystko, o czym rozmawialiśmy tutaj. 

Jednak oferuje Plan Enterprise z dodatkowymi funkcjami. Będziesz musiał skontaktować się z działem sprzedaży w celu uzyskania tego planu, ponieważ jest to niestandardowa Cena. 

WotNot oferuje również 14-dniowy bezpłatny okres próbny, bez karty kredytowej. Oprócz swojego planu cenowego oferuje dodatkowe płatne usługi, o których zajmiemy się nieco później. 

Na razie rzućmy okiem na plan cenowy Pro Wotnot i co oferuje. 

Plan miesięczny Pro: $99 miesięcznie, rozliczane w $1,188 rocznie 

Plan roczny Pro: $79 miesięcznie, rozliczane w $949 rocznie 

Jeśli wybierzesz roczny plan WotNot, zaoszczędzisz łącznie 20%. Jednak nadal masz te same funkcje w obu opcjach płatności planu cenowego. 

Dzięki planowi cenowemu Pro otrzymujesz nieograniczoną liczbę rozmów, nieograniczoną historię czatu, godziny pracy i przepływy warunkowe dotyczące Stron. W kategorii czat na żywo masz dostęp do wszystkiego, co otrzymuje plan Enterprise. W tym dostępność członków zespołu i tryby wyjazdowe, Ustaw limity czatu i transkrypcje czatu jednym kliknięciem. 

Jeśli chodzi o obsługę klienta, masz dostęp do dokumentów pomocy, wsparcia e-mailowego i samouczków wideo, które są idealną pomocą dla małych i średnich firm. 

Możesz także zintegrować się z Facebookiem, Dialogflow i Salesforce—oprócz kilku funkcji personalizacji i raportów. 

Enterprise Plan

Dzięki planowi Enterprise otrzymujesz wszystko w planie Pro, ale z odrobiną więcej i jest to niestandardowa Cena. Oto lista niektórych zaawansowanych funkcji, do których masz dostęp: 

 • Przechowuj historię konwersacji 
 • Interfejs czatu niestandardowa widoczność 
 • Zaawansowana logika konwersacji 
 • FAQ builder 
 • Wsparcie priorytetowe 24/7 
 • Usuń branding WotNot na szablonach 
 • Niestandardowe karty analityczne 
 • Wszystkie integracje 

Teraz wiesz wszystko o głównych planach cenowych WotNot, rzućmy okiem na jego dodatkową ofertę produktów. 

WhatsApp Business API 

Ta dodatkowa oferta produktów pozwala łączyć się ze wszystkimi klientami na WhatsApp. 

WhatsApp Chatbot: $0.003 za sesję wiadomości.

Usługa WhatsApp Chatbot jest przystępna cenowo. Korzystanie z tej usługi może pomóc zwiększyć współczynnik zaangażowania, konwertować więcej potencjalnych klientów, wysyłać spersonalizowane powiadomienia i automatycznie wysyłać odpowiedzi kontekstowe. 

Done-for-You-Service 

Ta dodatkowa oferta produktów pozwala Ci ściśle współpracować z zespołem WotNot w celu zbudowania chatbota marketingu konwersacyjnego. 

Done-for-You-Service: 25 dolarów za godzinę.

Za jedyne $25 za godzinę możesz pracować z profesjonalnym projektantem konwersacji, który oferuje jeszcze szybszą i spersonalizowaną konfigurację. 

Czas realizacji wynosi 24-48 godzin, co oszczędza dużo czasu, jeśli nie jesteś świetny w oprogramowaniu. 

Niestandardowe Integracje 

Ta dodatkowa oferta produktów umożliwia współpracę z profesjonalnymi programistami aplikacji WotNot w celu tworzenia niestandardowych integracji, które można idealnie dostosować do wszystkich potrzeb chatbota i witryny. 

Niestandardowe Integracje: 30 dolarów za godzinę.

Jeśli potrzebujesz niestandardowej integracji, możesz skontaktować się z zespołem sprzedaży WotNot. Czas realizacji zależy od głębokości i wielkości integracji, ale WotNot dba o to, aby budowali każdą integrację zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami i przyzwyczajeniami swoich klientów. 

Reputacja WotNot 

Jeśli chodzi o reputację, WotNot otrzymuje solidne gwiazdki od 4 do 4.5 na większości witryn z recenzjami. Ponieważ WotNot jest nowym produktem,nie ma zbyt wielu recenzji. Jednak podczas przewijania kilkudziesięciu znalezionych, najczęstsze pochwały obracały się wokół wotnot ‘ s no-code bot builder i jego intuicyjnego interfejsu. 

Wielu użytkowników chwaliło również wotnot za responsywny zespół obsługi klienta i szablony branżowe. Użytkownicy lubili, że otrzymali wsparcie e-mail w ciągu dnia lub dwóch, a jego szablony nie wymagały zbyt wielu modyfikacji, ponieważ były już do nienagannego standardu. 

Mimo że nie natknęliśmy się na wiele negatywnych recenzji dla WotNot, najczęstszą wadą, jaką widzieliśmy, było powolne budowanie botów. Niektórzy użytkownicy odkryli, że konstruktor botów był opóźniony lub wręcz powolny, gdy próbował zbudować swoje chatboty. 

Pozytywne recenzje dotyczące solidnych funkcji i elastyczności WotNot wydają się przeważać nad wszelkimi negatywnymi doświadczeniami. 

Streszczenie

Ogólnie rzecz biorąc, wotnot jest doskonałą platformą chatbota, którą polecamy większości użytkowników. 

Dzięki narzędziom do tworzenia botów bez kodu, narzędziom do czatu na żywo i zaawansowanej analizie większość użytkowników stwierdzi, że WotNot dziesięciokrotnie poprawi obsługę klienta. 

WotNot to nowa i niedroga opcja dla każdego, kto szuka platformy, która pomoże mu przekształcić obsługę klienta, tworząc bardziej usprawnione i humanizowane środowisko. 

Total
0
Shares
Related Posts

OctoPush Recenzja

Szukasz sposobu na wzmocnienie relacji z klientami poprzez marketing mobilny i SMS?  Jeśli tak, Octopush może być właśnie…

RingCentral Phone Review

RingCentral to rozbudowany i w pełni funkcjonalny dostawca wirtualnych numerów telefonicznych, który wyróżnia się wśród konkurencji. Łatwy w…