Najlepsze Oprogramowanie Do Zamówień

Dobre oprogramowanie do zamówień zakupu sprawia, że Twoja firma otrzymuje zapasy, których potrzebuje od dostawców, łatwo i szybko.

Usprawnia to proces zaopatrzenia, pozwalając na spokojny wypoczynek Twoja firma otrzyma potrzebne produkty w późniejszym terminie.

Istnieje jednak wiele różnych programów do zamówień zakupu. Który z nich powinien pasować do Twojej firmy?

Na szczęście przyjrzeliśmy się dziesiątkom oprogramowania do zamówień zakupu i sprawdziliśmy je pod kątem jakości, wydajności i niezawodności. Poniżej znajdują się nasze recenzje, w których podzieliliśmy pięć najlepszych programów zamówień zakupu, na które patrzyliśmy.

Zanim jednak przejdziemy do listy, ważne jest, aby zrozumieć, czym dokładnie jest oprogramowanie do zamówień zakupu.

Odwiedź Quickbooks

 • Świetne dla użytkowników faktur Quickbook
 • Automatyczne fakturowanie i fakturowanie
 • Natychmiast otrzymaj płatność
 • Ceny zaczynają się od $12.50 / miesiąc

Wypróbuj już dziś!

Co to jest oprogramowanie zamówienia zakupu?

Aby zrozumieć oprogramowanie, musimy najpierw zrozumieć, jakie są zamówienia zakupu.

Zamówienie zakupu (PO) to dokument wysyłany przez kupujących do dostawców. Dokument jest żądaniem dostarczenia i dostarczenia produktów i/lub usług przez dostawcę.

Oto dobry przykład jednego poniżej:

Istnieje kilka dobrych powodów, dla których firmy wydają zamówienia zakupu.

Po pierwsze, są prawnie wiążące. Oznacza to, że gdy kupujący wystawia PO dostawcy i otrzymuje swoje produkty i/lub usługi, musi zapłacić dostawcy.

Pozwala to Kupującemu na zakup przedmiotów na kredyt, co jest dla nich bardzo pomocne.

Pomagają one również zapewnić zapis wymiany między kupującymi i dostawcami. Mogą one zostać odesłane w przypadku jakichkolwiek sporów—prawnych lub innych.

Zlecenia zakupu mogą być również wykorzystywane przez kredytodawców i inne instytucje finansowe do udzielania pożyczek i innych rodzajów pomocy finansowej dla kupujących.

Oprogramowanie zamówień zakupu to tylko oprogramowanie, które dostarcza i wysyła zamówienia zakupu zarówno cyfrowo, jak i fizycznie. Daje to Twojej firmie możliwość wysyłania POs przez Internet lub, jeśli chcesz, wydrukować PO i wysłać go pocztą.

5 Najlepsze Oprogramowanie Do Zamówień Zakupu

 • Quickbooks-najlepsze oprogramowanie do zamówień dla użytkowników Quickbooks
 • Coupa Procurement – najbardziej elastyczne oprogramowanie do zamówień
 • Procurify-najlepsze oprogramowanie do zamówień na zamówienie
 • Xero-najlepsza cena za oprogramowanie do zamówień
 • ManageEngine ServiceDesk Plus-najlepsze oprogramowanie dla zespołów IT

Poniżej znajdują się nasze recenzje i zalecenia dotyczące pięciu najlepszych programów do zamówień zakupu. Każdy z nich ma swoje unikalne zalety i wady.

Ta, którą ostatecznie wybierzesz, może różnić się od innej firmy. W porządku. Ważne jest, aby wybrać taki, który jest dobry dla procesu i potrzeb.

#1. Quickbooks-najlepsze oprogramowanie do zamówień zakupu dla użytkowników faktur Quickbook

Odwiedź Quickbooks

 • Świetne dla użytkowników faktur Quickbook
 • Automatyczne fakturowanie i fakturowanie
 • Natychmiast otrzymaj płatność
 • Ceny zaczynają się od $12.50 / miesiąc

Wypróbuj już dziś!

Quickbooks oferuje rozwiązania do fakturowania i płatności. Jednak mają również świetne oprogramowanie do zamówień zakupu.

Jako taki, jest to solidny wybór dla wszystkich obecnych użytkowników Quickbook.

Korzystając z intuicyjnego, przyjaznego dla użytkownika interfejsu, Quickbooks pozwala łatwo tworzyć wysokiej jakości zamówienia zakupu. Dostarczają nawet unikalne numery zamówień zakupu.

Każdy formularz można dostosować do marki firmy, w tym logo, kolorów i informacji.

Po zakończeniu zamówienia Quickbook automatyzuje proces za Ciebie. Zamienią Twoje zamówienie zakupu w rachunek, który możesz następnie wysłać do Klientów wraz z przedmiotami, cenami i ilością zamówień.

A ponieważ jest już zintegrowany z ich rozwiązaniami do fakturowania, będziesz mógł otrzymywać płatności od klientów, gdy tylko otrzymają rachunek i dokonają płatności.

To automatyzacja, która naprawdę sprawia, że Quickbooks shine, i dlaczego tak gorąco polecam. Nic nie przebije możliwości ustawienia i zapomnienia.

Ceny i plany zaczynają się od $12.50 / miesiąc dla planu Essentials. Funkcje zawarte w każdym są następujące:

Podczas gdy plan Essentials powinien być więcej niż wystarczający dla mniejszych firm, Gorąco polecam skorzystanie z planu Plus. Zawiera więcej użytkowników i uprawnień, a także zarządzanie zapasami i bardzo przydatne narzędzie, które pomoże Ci obsłużyć 1099 wykonawców. Idealne dla rozwijających się firm.

#2. Coupa Procurement – najbardziej elastyczne oprogramowanie do zamówień

Odwiedź Coupa

 • Elastyczny i łatwy w użyciu
 • Świetny interfejs
 • Pomocne alerty
 • Zatwierdzenia przez e-mail i telefon komórkowy

Wypróbuj już dziś!

Coupa Procurement jest jednym z najpopularniejszych programów do zamówień na rynku.

Oferują elastyczny, łatwy w użyciu system zakupów, który nie poświęca jakości na rzecz przystępności.

To proste: interfejs przeprowadzi Cię przez proces zamówień z martwym prostym paskiem wyszukiwania. Ostrzegają nawet o produktach sprzedawanych po obniżonych cenach. Pozwala to zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy i rozciągnąć wartość dolara.

Przynosi prostotę sklepu ecommerce, z którego korzystasz codziennie, takiego jak Amazon, i przenosi go do świata zamówień.

W przypadku usług ich formy pracy są niezwykle proste. Nawet najbardziej ekologiczny pracownik może je z łatwością wypełnić.

Połącz to z procesem zatwierdzania poczty e-mail i urządzeń mobilnych, a możesz być pewien, że twój przepływ pracy będzie bardziej usprawniony, jeśli chodzi o zamówienia.

Ceny są zaciemnione na ich stronie internetowej. Jednak Coupa oferuje bezpłatną wersję demonstracyjną swojego produktu, w tym pytania na żywo, dzięki czemu możesz mieć bezpośredni dostęp do przedstawiciela. Będą mogli przekazać Ci więcej informacji na temat cen. Możesz również skontaktować się z zespołem sprzedaży za pośrednictwem formularza na swojej stronie internetowej.

#3. Procurify-najlepsze oprogramowanie do zamówień na zamówienie

Odwiedź Procurify

 • Kompleksowe rozwiązanie zakupowe
 • Doskonałe i przyjemne doświadczenie użytkownika
 • Śledź budżety
 • Darmowe demo

Wypróbuj już dziś!

Procurify oferuje świetne rozwiązanie zakupowe.

Skupiają się przede wszystkim na śledzeniu i zarządzaniu wydatkami Twojego zespołu. Robią to za pośrednictwem bardzo przyjaznego dla użytkownika pulpitu nawigacyjnego i interfejsu mobilnego.

Mówiąc o tym, łatwo mają najprzyjemniejsze wrażenia użytkownika z dowolnego oprogramowania do zamówień zakupu na tej liście. Ich pulpity nawigacyjne są proste, proste, a jednocześnie oferują wszystkie funkcje, które chcesz zobaczyć w dobrym oprogramowaniu do zamówień zakupu, takie jak śledzenie budżetu, niestandardowe zatwierdzenia i raportowanie wskaźników.

Ich przepływy zatwierdzania są wysoce konfigurowalne. Ty i twój zespół będziecie mogli zaprojektować proces zatwierdzania, który będzie idealny dla Twojej firmy. Możesz także ustawić niestandardowe powiadomienia na komputerach i urządzeniach mobilnych, aby jeszcze bardziej usprawnić działanie.

Oczywiście, jeśli chodzi o same zamówienia zakupu, mają również świetny proces. Cały twój zespół jest w stanie zobaczyć status każdego zamówienia. Pozwala to na lepszą komunikację i niszczy potencjalne blokady po drodze.

Dzięki aplikacji mobilnej będziesz mógł składać zamówienia bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Pracownicy mogą nawet otrzymywać powiadomienia o wszelkich aktualizacjach lub zmianach w zamówieniach. Idealny dla zespołów zdalnych i rozproszonych.

Niestety ich ceny są zaciemnione na stronie internetowej. Jednak twój zespół może poprosić Procurify o bezpłatną wersję demonstracyjną, aby ją wypróbować. Przedstawiciel zespołu sprzedaży będzie w stanie podać wycenę w oparciu o to, czego potrzebuje Twoja firma.

#4. Xero-najlepsza cena za oprogramowanie do zamówień

Odwiedź Xero

 • Nagradzane oprogramowanie
 • Szybko realizuj zamówienia zakupu
 • Automatyczne fakturowanie
 • Ceny zaczynają się od $9 / miesiąc

Wypróbuj już dziś!

Xero to wielokrotnie nagradzane oprogramowanie księgowe. Oferują również świetne rozwiązanie w zakresie zamówień zakupu, na którym nie należy spać.

Korzystając z przedmiotów z ekwipunku, Xero pomaga szybko i sprawnie realizować zamówienia zakupu. Podobnie jak wiele innych ofert na tej liście, pozwalają one również dostosować zamówienie zakupu, aby odzwierciedlić markę Twojej firmy.

Podobnie jak Quickbooks, pomagają również konwertować zamówienia zakupu na faktury lub rachunki. Różnica polega oczywiście na tym, że robią to za pomocą oprogramowania księgowego Xero, a nie Quickbooks.

W związku z tym Xero jest doskonałym wyborem, jeśli już korzystałeś z Xero. Plus, cena w $9.00 / miesiąc jest bardzo lukratywny.

Oferują również opcję bezpłatnego okresu próbnego. Pozwala to zanurzyć palce w wodzie przed podjęciem decyzji, aby wskoczyć. Bezpłatny okres próbny trwa 30 dni, co powinno wystarczyć Tobie i Twojemu zespołowi na sprawdzenie, czy chcesz z nim skorzystać.

Jest jednak kilka wad. Po pierwsze, krzywa uczenia się Xero jest trochę bardziej stroma niż inne. Kilka opinii online od klientów mówi, że interfejs może być trudny w użyciu. Ponadto, czasami rzucają nieoczekiwane opłaty na Ciebie, jeśli nie jesteś ostrożny.

#5. ManageEngine ServiceDesk Plus-najlepsze oprogramowanie dla zespołów IT

Odwiedź ManageEngine

 • Świetne dla zespołów IT
 • Automatyzuje zakupy technologiczne
 • All-in-one dashboard
 • Darmowe demo

Spróbuj teraz!

ManageEngine to dział Rozwiązań do zarządzania IT Zoho.

Nic więc dziwnego, że oferują również świetne oprogramowanie do zamówień zakupu.

ManageEngine ServiceDesk Plus optymalizuje i automatyzuje zakupy IT. W jednym pulpicie nawigacyjnym będziesz mógł korzystać z ich ogromnego katalogu produktów i dostawców, aby składać zamówienia i dostarczać rozliczenia dla każdego z nich.

Oczywiście składanie zamówień nie jest jedyną rzeczą, którą możesz zrobić za pomocą ManageEngine ServiceDesk Plus. Jest to również w pełni dopracowane oprogramowanie it help desk, które pomaga w takich sprawach jak:

 • Raportowanie / analityka
 • Zarządzanie aplikacjami IT
 • Przepływy pracy ITSM
 • Raporty inwentaryzacji aktywów
 • Raporty Help desk
 • Portale samoobsługowe
 • Zarządzanie projektami
 • Katalogi usług

… i więcej.

ManageEngine oferuje również dwa różne rodzaje rozwiązań. Możesz zarejestrować się w usłudze, która ma być świadczona w chmurze, lub pobrać ją w wersji lokalnej.

Oferują one demo dla zespołów, aby przetestować i zanurzyć palce w wodzie przed skokiem. Możesz również uzyskać wycenę, która jest “dopasowana” do potrzeb i celów Twojej firmy.

Metodologia wyboru oprogramowania zamówienia zakupu

Wybierając oprogramowanie do zamówień zakupu, możesz wziąć pod uwagę wiele różnych kryteriów.

W naszych recenzjach powyżej przyjrzeliśmy się trzem różnym czynnikom, które uznaliśmy za najważniejsze w dobrym oprogramowaniu PO.

Automatyka

Automatyczne funkcje, takie jak fakturowanie i fakturowanie, a także powiadomienia dla wszystkich zainteresowanych stron są kluczowe dla dobrego oprogramowania do zamówień zakupu.

Jest to metoda zamawiania zapasów od dostawców. Nie musisz się martwić o minuty procesu. Będziesz w stanie łatwo ułatwić relacje między Dostawcą a kupującym z łatwością.

Będziesz także mógł złożyć zamówienie zakupu, a oprogramowanie automatycznie wyśle zgłoszenie zapotrzebowania do właściwego interesariusza w celu zatwierdzenia. Po zatwierdzeniu automatycznie trafia do sprzedawcy.

Koniec z szukaniem ludzi, żeby sprawdzić, czy został wysłany. Na tym polega piękno automatyzacji.

Kompleksowe katalogi

Aby zaspokoić potrzeby swojego zespołu i pracowników, będziesz potrzebować oprogramowania do zamówień zakupu, które daje dostęp do potrzebnych produktów.

(Również woda jest mokra)

W tym celu będziesz potrzebował oprogramowania PO z obszernym katalogiem popularnych produktów. Zapewni to Twojemu zespołowi szybki i łatwy sposób na uzyskanie wszystkiego, od materiałów biurowych po produkty techniczne. Katalogi te mogą być dostarczane od dostawców lub mogą być zarządzane przez zespół zamówień na miejscu.

Tak czy inaczej, chcesz uzyskać dostęp do potrzebnych przedmiotów.

Budżetowanie

Dobre oprogramowanie do zamówień zakupu nie powinno rozbijać banku. Nie tylko oznacza to, że jego cena powinna być odpowiednia, ale samo oprogramowanie powinno również pomóc Tobie i Twojej firmie utrzymać się w budżecie.

Można to zrobić na wiele sposobów. Najczęstszym sposobem jest prawdopodobnie narzędzie do budżetowania, które jest dostosowane do celów i potrzeb Twojej firmy.

Powinieneś być w stanie ustawić kwotę w dolarach dla swojego budżetu, a narzędzie powinno być w stanie pracować z wieloma różnymi typami budżetu. W końcu Twoja firma nie ma tylko jednego budżetu na wszystko. To jak podział na projekty, zespoły i działy w Twojej firmie.

Oprogramowanie zamówienia zakupu powinno to ułatwić.

Odwiedź Quickbooks

 • Świetne dla użytkowników faktur Quickbook
 • Automatyczne fakturowanie i fakturowanie
 • Natychmiast otrzymaj płatność
 • Ceny zaczynają się od $12.50 / miesiąc

Wypróbuj już dziś!

Wniosek

Oto lista naszych zaleceń ponownie.

 • Quickbooks-najlepsze oprogramowanie do zamówień dla użytkowników Quickbooks
 • Coupa Procurement – najbardziej elastyczne oprogramowanie do zamówień
 • Procurify-najlepsze oprogramowanie do zamówień na zamówienie
 • Xero-najlepsza cena za oprogramowanie do zamówień
 • ManageEngine ServiceDesk Plus-najlepsze oprogramowanie dla zespołów IT

Jeśli szukasz najlepszego, gorąco polecamy Coupa Procurement. Jednak ostatecznie zależy to od potrzeb Twojej firmy.

Total
0
Shares
Related Posts

Najlepsze oprogramowanie CMMS

Skomputeryzowane oprogramowanie do zarządzania konserwacją—lepiej znane jako CMMS-pomaga uprościć operacje konserwacyjne w organizacji. Oprogramowanie ma zazwyczaj funkcje do…

Nextiva Vs. RingCentral

Zarówno Nextiva, jak i RingCentral oferują usługi VoIP przeznaczone dla firm różnej wielkości. Oprócz telefonu, usługi obejmują funkcje…

VOIP Vs. stacjonarny

Tradycyjne usługi telefoniczne są drogie. Przy tak wielu firmach szukających sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na rachunkach telefonicznych, rozwiązania…