Przegląd Spotkań Dialpad

Dialpad Meetings to łatwa w obsłudze usługa połączeń konferencyjnych. Dzięki solidnym narzędziom do nagrywania rozmów i wielu świetnym funkcjom jest to jedna z najlepszych bezpłatnych usług połączeń konferencyjnych. Istnieje kilka obszarów, w których konkurenci go przewyższają, takich jak jakość dźwięku połączenia, ale nadal jest lepsza niż większość innych usług połączeń konferencyjnych.

Spotkania Dialpad plusy i minusy

Plusy

  • Darmowy plan dostępny
  • Nagrywanie rozmów na wszystkich poziomach
  • Łatwy w użyciu
  • Dołączone udostępnianie ekranu

Wady

  • Ograniczone funkcje w planie darmowym
  • Mniej niż optymalna jakość dźwięku

Odwiedź Dialpad

Porównaj Najlepsze Usługi Połączeń Konferencyjnych
Sprawdziliśmy dziesiątki usług połączeń konferencyjnych i zawęziliśmy je do najlepszych opcji.

Zobacz Najlepsze Typy

Jak spotkania Dialpad porównuje do najlepszych usług połączeń konferencyjnych

Spotkania Dialpad dobrze wypadają w porównaniu z innymi usługami połączeń konferencyjnych na rynku, szczególnie tymi, które są bezpłatne. Dzięki najlepszym narzędziom do nagrywania rozmów, jego bezpłatny plan jest łatwo jedną z najlepszych ofert dostępnych dla osób, które chcą od razu wskoczyć, chociaż niektóre z płatnych planów konkurencji pokonały go w kilku obszarach.

Jakość dźwięku połączenia, na przykład, nie jest tak dobra, jak gdzie indziej. Mimo to jest to doskonała usługa połączeń konferencyjnych z wieloma przydatnymi funkcjami i dedykowaną aplikacją mobilną, która imponująco jest standardem w bezpłatnym planie.

Najlepsze usługi konferencyjne to RingCentral i GoToMeeting. RingCentral zapewnia najlepsze funkcje wideo, udostępniania ekranu i przesyłania wiadomości i jest bezpłatny dla maksymalnie 100 uczestników. Tymczasem GoToMeeting to kolejna najwyższej klasy usługa połączeń konferencyjnych znana z wideokonferencji HD, całodobowej obsługi klienta i integracji Salesforce.

Spotkania Dialpad Nagrywanie Rozmów

Możliwość nagrywania połączeń jest istotną cechą każdej dobrej usługi połączeń konferencyjnych. Cieszę się, że spotkania Dialpad oferują to, umożliwiając firmom nagrywanie rozmów biznesowych za bezkonkurencyjną cenę za darmo. Nagrywanie rozmów może być niezbędne do poprawy obsługi klienta, pozwalając pracownikom dowiedzieć się, gdzie połączenie może mieć źle skręcić lub zrozumienia, które miejsca mogli skierować klienta zamiast. Oczywiście możesz nagrywać połączenia, aby potwierdzić szczegóły.

Dialpad Meetings pozwala firmom skonfigurować system tak, aby każde połączenie, które przychodzi przez – czy to przez linię główną, kolejkę połączeń lub dział—było automatycznie rejestrowane i przechowywane. Te zarchiwizowane połączenia można następnie odsłuchać, wybierając dostęp do nich w razie potrzeby.

To jeden ze sposobów nagrywania rozmów przy użyciu Dialpad ‘ a. Drugi polega na ręcznym kliknięciu rekord w menu na ekranie po rozpoczęciu połączenia. Możesz także nagrać określone bity połączenia i zatrzymać je, klikając ponownie przycisk.

Dla wszystkich metod nagrywania wywołanie jest konwertowane do pliku MP3. Następnie można go pobrać z folderu do użytku osobistego. Warto wspomnieć, że pliki MP3 często zajmują mało miejsca-można tam spokojnie odpocząć.

Jak spotkania Dialpad wypadają na tle konkurencji? Odpowiedź jest ogólnie bardzo dobra. Nie jest niczym niezwykłym, że niektóre usługi pobierają opłaty od użytkowników za nagrywanie rozmów. Nie tylko to, ale system tutaj jest łatwy w użyciu, elastyczny, a Rozmiar pliku połączeń nie stanowi problemu. Niektórzy długoterminowi użytkownicy doświadczyli problemów z jakością połączeń,ale jest to niewiele. Spotkania dialpada wyróżniają się w tej dziedzinie.

Spotkania Dialpad liczba uczestników

Liczba uczestników jest istotnym czynnikiem, jeśli chodzi o korzystanie z usług połączeń konferencyjnych. Limit liczby uczestników prawie zawsze zmienia się w zależności od planów. Na przykład w przypadku spotkań Dialpad bezpłatny plan jest przeznaczony dla 10 uczestników, ale wersja płatna pozwala na znacznie większą liczbę na 100.

Jak ważne jest to, oczywiście, sprowadza się do tego, czego potrzebujesz, a mały zdalny zespół byłby dobrze obsługiwany dzięki planowi początkowemu spotkań Dialpad. Z drugiej strony, większa firma może uznać ten limit za szkodliwy, pozostawiając go w stanie utrzymać połączenie ze wszystkimi, których potrzebuje w danym czasie.

Jak widać na poniższym obrazku, spotkania Dialpad ograniczają również czas trwania połączeń do 45 minut w planie darmowym. W międzyczasie warstwa płatna pozwala na połączenie do pięciu godzin na raz.

W porównaniu z konkurencją oferta spotkań Dialpad jest ogólnie zadowalająca, chociaż niektóre inne usługi połączeń konferencyjnych pozwalają na większą liczbę uczestników w rozmowach na ich planach początkowych. Innym czynnikiem jest czas trwania połączenia. Na przykład Google Hangouts pozwala 25 osobom być częścią połączenia za darmo, a czasy połączeń są nieograniczone. Plan początkowy spotkań Dialpad nie pasuje do tego, więc pamiętaj o tym, decydując się na najlepszą usługę dla ciebie.

Spotkania Dialpad jakość wideo i Audio

Jeśli chodzi o jakość połączeń, mówimy tutaj zarówno o wideo, jak i audio. Jakość dźwięku spotkań Dialpad nie jest jedną z największych zalet usługi. Niektórzy klienci wspominali, że połączenia audio mogą być nierówne, z jakością wahającą się od doskonale dobrze do trudno zrozumieć, co druga osoba mówi. To oczywiste, że nie jest to przypadek dla wszystkich, ale usługa nie jest bezbłędna w tej dziedzinie.

Jeśli chodzi o jakość wideo, jest tu więcej spójności. Połączenia wideo, które obsługują rozdzielczości do 720p, są często stabilne w całym, chociaż niektórzy ludzie wspominali, że czasami może być niestabilny. Można śmiało powiedzieć, że może to również zależeć od szybkości i jakości internetu użytkownika. Dialpad Meetings zaleca przepustowość co najmniej 1,2-1,5 MB / s W górę / w dół dla połączeń 1:1, A dla połączeń grupowych szybkość 1,2-1,5 MB / s W górę i 3 MB / s W Dół.

W porównaniu do innych usług połączeń konferencyjnych, spotkania Dialpad robi dobrą robotę ogólnie, ale nie będzie to najwyższa jakość usług ani na poziomie audio, ani wideo. Na przykład RingCentral oferuje spójne połączenia audio i wideo w jakości HD, a klienci bardzo rzadko mają z nimi jakiekolwiek problemy. Warto również zauważyć, że spotkania Dialpad nie zapewniają wielu dodatkowych funkcji, takich jak zapobieganie ech, które, jak sama nazwa wskazuje, mogą być pomocne w zapobieganiu ech podczas kluczowych spotkań.

Spotkania Dialpad Inteligencja Głosowa

Spotkania Dialpad wyposażone są w zaawansowaną funkcję inteligencji głosowej (Vi), która umożliwia dokładną transkrypcję połączenia z innymi osobami. Może to być istotny element napędzania sprzedaży, zdobywania cennych informacji o odbiorcach lub poprawy obsługi klienta. Wywołania są przepisywane głównie słowo w słowo, choć czasami pojawia się kilka drobnych kwestii dotyczących dokładności. Połączenia są następnie generowane w łatwym do odczytania formacie.

Być może najbardziej imponująca jest zdolność Maszyny do uczenia się i rozwijania, jak skuteczne jest w transkrypcji połączeń. Podobnie jak w przypadku filmu science fiction, transkrypcje połączeń Dialpad Meetings zwiększają dokładność w czasie, a system VI może przetwarzać subtelne niuanse w rozmowach, im bardziej jest używany. Może również określać różne głosy, umożliwiając łatwe odczytanie i zrozumienie transkrypcji. Ostatecznym celem jest wyeliminowanie czasochłonnych zadań, dzięki czemu można poświęcić więcej energii gdzie indziej.

Niektóre dodatkowe funkcje obejmują oprogramowanie, które może przechwytywać i wyróżniać kluczowe “elementy akcji” z rozmów oraz opcję wyszukiwania transkryptów pod kątem określonych słów kluczowych. Pomocne podsumowanie po połączeniu zawiera również istotne szczegóły, takie jak transkrypcja z możliwością wyszukiwania i ogólny sentyment spotkania.

Inteligencja głosowa spotkań Dialpad jest niewątpliwie atrakcyjną ofertą, ale możesz się zastanawiać, gdzie wypada na tle konkurencji. Na przykład GoToMeeting może automatycznie rejestrować notatki z połączenia i podobnie może transkrybować kluczowe sekcje.

Podsumowując? Nie ma ogromnej różnicy w możliwościach oferowanych przez inteligencję głosową i te oferowane przez inne najlepsze usługi połączeń konferencyjnych, co oznacza, że spotkania Dialpad układa się całkiem dobrze w porównaniu z konkurentami. Niektórzy użytkownicy zauważyli, że VI jest szczególną atrakcją usługi,i jest to zdecydowanie funkcja, z której uzyskasz wiele kilometrów, jeśli wybierzesz spotkania Dialpad.

Spotkania Dialpad Udostępnianie Ekranu

Posiadanie funkcji udostępniania ekranu innym osobom jest istotną częścią pracy zdalnej. Może pomóc w wykonaniu zadania z zespołem i zwiększyć poczucie współpracy między współpracownikami. Dialpad Meetings oferuje udostępnianie ekranu w prostej i łatwej w użyciu formie. Użytkownicy mogą udostępniać ekran, klikając przycisk Udostępnij ekran, a następnie wybrać, czy udostępnić okno, czy cały ekran swoim odbiorcom.

Jeszcze lepsze jest to, że nie musisz być organizatorem rozmowy, aby udostępnić swój ekran—jest on dostępny zarówno dla organizatorów, jak i uczestników. Chociaż w danym momencie można udostępnić tylko jeden ekran, w razie potrzeby można udostępnić różne ekrany w trakcie połączenia. Podczas udostępniania ekranu będziesz mieć również dostęp do elementów sterujących konferencją, takich jak funkcja wyciszania. Jeśli wolisz jedynie udostępnić dokument lub plik, jest to również opcja.

Nie ma wątpliwości, że jest to świetna funkcja i myślę, że jest to coś, co wszystkie usługi połączeń konferencyjnych muszą mieć jako standard, aby być na bieżąco ze współczesnym światem. Ogólne możliwości oferowane tutaj są podobne do tych dostępnych gdzie indziej, a wiele usług oferuje możliwość udostępniania ekranów. Dialpad Meetings nie zapewnia użytkownikom czegoś rewolucyjnego, ale jest to podstawowa funkcja, a użytkownicy zauważają, że działa bardzo dobrze na platformie.

Spotkania Dialpad Custom On-Hold Music

Dialpad Meetings umożliwia użytkownikom przesyłanie i wybieranie muzyki w trybie wstrzymania. Lub, jeśli wolą, mogą wybrać z wyboru muzyki, która jest gotowa do pracy. Ta funkcja może nie wydawać się najbardziej palącym problemem, ale może mieć potężny wpływ na klientów, gdy czekają. Wielu użytkowników Dialpad Meetings stwierdziło, że ich klienci często podnosili muzykę na poczekaniu, głównie w pozytywnym świetle, więc może to być nowatorski sposób na dodanie osobowości do wizerunku Twojej firmy.

Istnieje rozróżnienie na to, co użytkownicy mogą zrobić między planami. W planie darmowym utknąłeś z wcześniej nagraną muzyką. Tylko użytkownicy opłaconego biznesplanu mogą przesyłać własną muzykę. Dotyczy to tylko plików MP3, ale oczywiście będziesz mógł przesłać dowolną piosenkę, o ile jest w tym formacie. Muszą być jednak mniejsze niż 10 MB. Oczywiście możesz czuć, że nie musisz w ogóle korzystać z muzyki wstrzymanej, w takim przypadku będziesz mieć również opcję, aby klienci czekali w ciszy.

Ta funkcja nie jest unikalną funkcją spotkań Dialpad. Na przykład, RingCentral pozwala na wybór muzyki na wstrzymanie zbyt, i może być do 20MB w rozmiarze lub .format pliku wav oprócz MP3—więc jest tam nieco więcej elastyczności. To powiedziawszy, jest to jedna z tych funkcji, które w niektórych przypadkach mogą być dość skuteczne w tworzeniu pożądanego nastroju, więc wspaniale jest zobaczyć spotkania Dialpad je oferują. Pamiętaj tylko, że sam płatny plan pozwala przesyłać swoje utwory.

Połączenia i Routing spotkań Dialpad

Funkcja połączeń i routingu jest kluczową częścią usługi połączeń konferencyjnych i obejmuje nieco szeroki zakres funkcji. Na początek spotkania Dialpad oferują swoim użytkownikom możliwość szybkiego przeniesienia połączenia przychodzącego do innej osoby za pomocą jednego kliknięcia. Zapytasz potencjalnego odbiorcę połączenia, czy może go odebrać, a jeśli nie, możesz wysłać go na pocztę głosową.

Inne godne uwagi funkcje obejmują możliwość tworzenia połączenia trójdrożnego, dzięki czemu inna osoba może dołączyć do połączenia w razie potrzeby. Funkcja dial-by-name pozwala rozmówcom przychodzącym rozmawiać z wymaganą osobą, do której próbują dotrzeć, używając klawiatury do wybierania ich nazwiska. Istnieje przydatna funkcja flip połączeń, która przenosi połączenia na żywo z jednego urządzenia na drugie, więc wyobraź sobie przeniesienie połączenia z laptopa na tablet iz powrotem bez wiedzy klienta o tym. To bez wspominania o blokowaniu połączeń spamowych i przesyłaniu połączeń do “zaparkowanego obszaru”, aby umożliwić innym na innym rozszerzeniu odebranie połączenia.

Istnieje wiele funkcji, które zadowolą użytkowników spotkań Dialpad. Chociaż wiele z tych funkcji nie jest bezprecedensowych, nadal oczekuje ich większość firm. Myślę, że wszystkie one pomagają uczynić spotkania Dialpad kompletnym pakietem.

Odwiedź Dialpad

Porównaj Najlepsze Usługi Połączeń Konferencyjnych
Sprawdziliśmy dziesiątki usług połączeń konferencyjnych i zawęziliśmy je do najlepszych opcji.

Zobacz Najlepsze Typy

Streszczenie

Jeśli szukasz prostej, prostej usługi połączeń konferencyjnych, spotkania Dialpad to jedna z najlepszych dostępnych obecnie opcji.

Dzięki ogromnej liczbie solidnych funkcji, doskonałemu nagrywaniu rozmów i łatwemu w użyciu interfejsowi nie możesz daleko pomylić.

Najlepsze usługi połączeń konferencyjnych dla większości ludzi nadal będzie RingCentral i GoToMeeting, ale powinieneś dać spotkania Dialpad trochę czasu i uwagi.

To może być idealna usługa dla ciebie.

Total
0
Shares
Related Posts

Przegląd BotsCrew

BotsCrew jest jedną z najlepszych firm programistycznych chatbotów.  W rzeczywistości jest to już niezawodny programista chatbotów dla innowacyjnych,…