Najlepsze Oprogramowanie Do Tworzenia Aplikacji Mobilnych

Tworzenie aplikacji było w przeszłości złożonym, czasochłonnym i kosztownym procesem. Nauka programowania nie jest łatwa, a koszty związane z zatrudnieniem zespołu programistów aplikacji mogą szybko się sumować.

Oprogramowanie do tworzenia aplikacji mobilnych umożliwia nietechnicznym użytkownikom tworzenie aplikacji od podstaw bez pisania kodu lub zatrudniania programisty. To drastycznie zmniejsza koszty i skraca harmonogram rozwoju.

Zbadałem najlepsze oprogramowanie do tworzenia aplikacji mobilnych na rynku. Ten przewodnik obejmuje pięć najlepszych i zapewnia ramy do wykorzystania w procesie podejmowania decyzji.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć.

Top 5 Najlepsze Oprogramowanie Do Tworzenia Aplikacji Mobilnych

 1. Zoho Creator – Najlepsze Oprogramowanie Do Tworzenia Aplikacji Biznesowych
 2. BiznessApps-Najlepszy Program Dla Sprzedawców Aplikacji Mobilnych White Label
 3. BuildFire-najlepsze niestandardowe oprogramowanie do tworzenia bez kodu dla iOS i Androida
 4. Appy Pie-Najlepsza Platforma Do Tworzenia Aplikacji Mobilnych Dla Początkujących
 5. MobiLoud-Najlepsze Oprogramowanie Do Przekształcania Stron Internetowych W Aplikacje Mobilne

Po szeroko zakrojonych badaniach i testach zawęziliśmy naszą listę do pięciu narzędzi do tworzenia aplikacji mobilnych, które możemy śmiało polecić. Poniższe szczegółowe recenzje pomogą Ci znaleźć najlepsze oprogramowanie do tworzenia aplikacji dla Twoich konkretnych potrzeb i przypadków użycia.

# 1 – Zoho Creator-Najlepsze Oprogramowanie Do Tworzenia Aplikacji Biznesowych O Niskim Kodzie

Odwiedź Zoho Creator

 • Zaczyna się od $25
 • Automatyzacja procesów biznesowych
 • Dołączone gotowe szablony
 • Skalowalny i konfigurowalny

Wypróbuj przez 15 dni za darmo

Zoho Creator umożliwia tworzenie niestandardowych aplikacji wieloplatformowych dla Twojej firmy. Wszystko, od prostego dziennika połączeń po skomplikowany system ERP, można zbudować przy użyciu ekosystemu gotowych szablonów, wizualnych konstruktorów i edytorów kodu Zoho Creator. 

Chociaż nie potrzebujesz kompletnego tła kodowania, aby korzystać z Zoho Creator, musisz zrozumieć trochę logiki biznesowej, aby odnieść sukces z tym narzędziem. To doskonały sposób na automatyzację procesów biznesowych za pomocą urządzeń mobilnych i wypełnienie luk w istniejącym systemie. 

Zoho Creator ma nawet gotowe rozwiązania do zarządzania dostawcami, logistyką, zapasami, flotami, dystrybucją, zarządzaniem zamówieniami i nie tylko. 

Oprogramowanie zostało wykorzystane do stworzenia ponad sześciu milionów aplikacji, co czyni go jedną z najpopularniejszych opcji na rynku wewnętrznych rozwiązań biznesowych. 

Podstawowy pakiet Professional zaczyna się od $ 25 za użytkownika miesięcznie i obsługuje do pięciu aplikacji. Plan Ultimate, zaczynając od $ 400 miesięcznie, obsługuje nieograniczoną liczbę aplikacji i zawiera dziesięciu użytkowników. Wypróbuj Zoho Creator za darmo w 15-dniowej wersji próbnej.

# 2 – BiznessApps-Najlepszy Program Dla Sprzedawców Aplikacji Mobilnych White Label

Odwiedź BiznessApps

 • Reseller planuje od $300
 • Dedykowane szkolenie i doradca w cenie
 • 20 aplikacji w zestawie
 • Obsługuje iOS, Android i PWA

Rozpocznij

BiznessApps jest przeznaczony dla małych firm. To jeden z wielu powodów, dla których jest idealny dla agencji i sprzedawców aplikacji. 

Możesz użyć tego oprogramowania do tworzenia aplikacji dla firm w dowolnej kategorii. Platforma bez kodu obsługuje aplikacje nieruchomości, aplikacje restauracyjne, aplikacje edukacyjne, aplikacje dla zdrowia i urody, aplikacje społecznościowe i wiele innych. Więc nie brakuje potencjalnych klientów.

Pakiet dla sprzedawców to gotowe rozwiązanie, które obejmuje niszowe materiały marketingowe i szkolenia sprzedażowe. Otrzymasz również dedykowanego doradcę ds. marketingu mobilnego, który poprowadzi Cię przez wszystko podczas sesji szkoleniowych jeden na jeden. 

BiznessApps umożliwia tworzenie natywnych aplikacji na iOS, natywnych aplikacji na Androida i progresywnych aplikacji internetowych (PWA) dla klientów.

Istnieją trzy różne pakiety dla sprzedawców do wyboru, począwszy od $300, $360 i $400 miesięcznie, odpowiednio. Pakiet Platinum o wartości 400 USD oferuje największą wartość, a dodatkowe 100 USD jest marginalne w porównaniu do powtarzających się przychodów generowanych ze sprzedaży aplikacji. 

Wszystkie plany obsługują aplikacje 20 i nieograniczoną liczbę PWAs.

# 3 – BuildFire-najlepsze niestandardowe oprogramowanie do tworzenia bez kodu dla iOS i Androida

Odwiedź BuildFire

 • Zaczyna się od $159
 • Nie wymaga kodowania
 • Nieograniczona funkcjonalność
 • Obsługuje iOS, Android i PWA

Wypróbuj przez 14 dni za darmo

BuildFire został użyty do stworzenia ponad 10,000 + aplikacji mobilnych w każdej możliwej kategorii. Zaufały mu wielkie nazwiska, takie jak Cisco, Travelers, Pepsi i Pandora.

Platforma BuildFire bez kodu pozwala nietechnicznym użytkownikom tworzyć aplikacje na iOS i Androida od podstaw z łatwością. Ale to, co naprawdę sprawia, że BuildFire jest wyjątkowy w porównaniu do innych platform bez kodu, to jego nieograniczone dostosowywanie. 

Dzięki innym narzędziom z tej kategorii będziesz ograniczony pod względem tego, co można zbudować za pomocą platformy. Tak nie jest w przypadku BuildFire.

Załóżmy, że masz niestandardowe żądanie funkcji, których nie można osiągnąć za pomocą jednej z wtyczek BuildFire lub wbudowanej funkcjonalności. Możesz skontaktować się z zespołem BuildFire, który stworzy tę funkcję za Ciebie. Jeśli masz dewelopera w domu, BuildFire SDK pozwala im również utworzyć niestandardową wtyczkę. 

Otrzymujesz wszystkie zalety narzędzia bez kodu, ale bez żadnych ograniczeń. 

Oto krótki przegląd planów i cen BuildFire:

 • Wzrost-od $159 miesięcznie
 • Biznes-od $299 miesięcznie
 • Enterprise-już od $424 miesięcznie

Wszystkie plany obsługują systemy iOS, Android i PWA. Możesz wypróbować za darmo przez 14 dni. 

#4-Appy Pie-Najlepsza Platforma Do Tworzenia Aplikacji Mobilnych Dla Początkujących

Odwiedź Appy Pie

 • Zaczyna się od $16
 • Kreator aplikacji DIY
 • Dołączona Obsługa Publikowania Aplikacji
 • Nie Wymaga Kodowania

Wypróbuj 7 Dni Za Darmo

Appy Pie jest jedną z najbardziej znanych nazw w przestrzeni rozwoju bez kodu. Oprogramowanie zostało wykorzystane przez ponad siedem milionów użytkowników na całym świecie. 

Uproszczone rozwiązanie pozwala każdemu stworzyć aplikację w trzech prostych krokach bez pisania jednej linii kodu:

 1. Wybierz nazwę aplikacji, kategorię i schemat kolorów
 2. Dodaj swoje funkcje
 3. Opublikuj aplikację

To takie proste. 

Appy Pie jest idealny dla użytkowników MAJSTERKOWICZÓW z ograniczonym budżetem, którzy chcą tworzyć proste aplikacje na iOS i Androida. Aplikacje są szybkie, bezpieczne i zgodne z przepisami. Appy Pie pomaga również uzyskać aplikacje opublikowane w Apple App Store i Google Play Store bez żadnych kłopotów. 

Wstępny plan Appy Pie zaczyna się od zaledwie 16 USD za aplikację miesięcznie. Ten plan obsługuje tylko Androida, więc nie jest idealny do masowej konsumpcji. Aby utworzyć aplikację na iOS i Androida, potrzebujesz planu Platinum—od $60 za aplikację miesięcznie.

Wypróbuj za darmo przez siedem dni. 

# 5 – MobiLoud-Najlepsze Oprogramowanie Do Przekształcania Stron Internetowych W Aplikacje Mobilne

Odwiedź MobiLoud

 • Zaczyna się od $160
 • Go Live in Days
 • Dołączone Automatyczne Aktualizacje
 • Bez Ryzyka Przez 60 Dni

Pobierz Darmowe Demo

MobiLoud ułatwia każdemu, kto ma stronę internetową, tworzenie aplikacji mobilnej w kilka dni. Jest łatwy w użyciu i prawdopodobnie najszybszą drogą do rozwoju na rynku.

Koncepcja tego rozwiązania jest naprawdę prosta. Wystarczy zsynchronizować witrynę z Oprogramowaniem, a MobiLoud zajmie się resztą. 

Podczas aktualizacji witryny aplikacja zaktualizuje się automatycznie. Jest to prawdą niezależnie od Twojego CMS. MobiLoud współpracuje z WordPress, Shopify, Laravel i innymi. 

Po uruchomieniu aplikacji możesz wysyłać powiadomienia push do użytkowników, a nawet z łatwością zarabiać na swojej aplikacji. 

W porównaniu z innymi rozwiązaniami do tworzenia aplikacji, MobiLoud jest nieco krótki dzięki niestandardowym możliwościom. Ale jest idealny dla każdego, kto ma stronę internetową, który chce natychmiast zwiększyć swoją mobilną obecność. 

Plany zaczynają się od $ 160 miesięcznie i rosną w zależności od aktywnej bazy użytkowników i dodatkowych funkcji. Istnieje dodatkowa opłata w wysokości 500 USD za złożenie App store.

Wszystkie plany są wspierane przez 60-dniową Gwarancję Zwrotu pieniędzy. 

Jak znaleźć najlepsze oprogramowanie do tworzenia aplikacji mobilnych dla Ciebie

Oprogramowanie do tworzenia aplikacji mobilnych to szeroka kategoria z dziesiątkami opcji do wyboru. Podczas gdy wszystkie narzędzia tworzą aplikacje, Typ tworzonych aplikacji i ścieżka rozwoju różnią się w zależności od platformy. 

Każdy z nich jest tworzony z myślą o konkretnym przypadku użycia lub użytkowniku końcowym, więc ślepe wybranie jednego z wyszukiwarek Google lub listy prawdopodobnie nie przyniesie pozytywnych wyników. 

Możesz użyć następujących kryteriów jako przewodnika zakupowego dla oprogramowania do tworzenia aplikacji mobilnych. Te czynniki pomogą Ci zawęzić opcje podczas zakupów i porównywania narzędzi w tej kategorii. 

Złożoność Aplikacji

Rodzaj aplikacji lub aplikacji, które chcesz utworzyć, będzie miał znaczący wpływ na Twoją decyzję. 

Tworzenie prostego kalkulatora lub aplikacji latarki jako hobby bardzo różni się od tworzenia aplikacji do wewnętrznej automatyzacji procesów biznesowych. Funkcje takie jak korzystanie z funkcji GPS, dane logowania do mediów społecznościowych i łączenie użytkowników w czasie rzeczywistym również zwiększają złożoność aplikacji.

Użytkownicy końcowi i sposób, w jaki będą współpracować z Twoją aplikacją, mają również bezpośredni wpływ na jej złożoność. Próbujesz zbudować następny Uber lub Facebook? A może chcesz rozwiązać problem biznesowy za pomocą aplikacji mobilnej?

Dla aplikacji o dużej skali przeznaczonych do masowej konsumpcji (jak następny Uber, Facebook, Tinder itp.), oprogramowanie do tworzenia aplikacji mobilnych tylko do tej pory. W tych scenariuszach będzie Ci lepiej z niestandardowym rozwojem. To samo dotyczy aplikacji do gier-są one zazwyczaj zbyt złożone, aby mogły sobie z nimi poradzić. 

Wiedza techniczna i doświadczenie w kodowaniu

Zdecydowana większość narzędzi do tworzenia aplikacji mobilnych należy do jednej z dwóch kategorii—Oprogramowanie do tworzenia bez kodu i oprogramowanie do tworzenia z niskim kodem.

Jak sama nazwa wskazuje, oprogramowanie bez kodu nie wymaga żadnej wiedzy o kodowaniu ani wiedzy technicznej. Jeśli możesz poruszać się po Internecie, możesz zbudować aplikację za pomocą tego oprogramowania. 

Pomyśl o oprogramowaniu bez kodu, takim jak Kreator stron internetowych. Podobnie jak w przypadku Wix lub Squarespace, po prostu włączasz funkcje, dodajesz wtyczki i korzystasz z funkcji przeciągania i upuszczania, aby dostosować aplikację. Wszystkie funkcje są już wbudowane w narzędzie-po prostu decydujesz, które z nich włączyć dla swojej aplikacji. 

Narzędzia bez kodu są idealne do aplikacji dla małych firm, aplikacji na siłownię i fitness, aplikacji restauracyjnych, a nawet aplikacji e-commerce. Funkcje wymagane we wszystkich przypadkach użycia są dość podobne, a Platformy bez kodu mogą zaspokoić Twoje potrzeby. Skończysz z pięknie zaprojektowaną i wysoce funkcjonalną aplikacją, gdy to wszystko zostanie powiedziane i zrobione.

Aplikacje o niskim kodzie wymagają trochę zaplecza technicznego. Niekoniecznie musisz być ekspertem w kodowaniu, ale potrzebujesz podstawowej wiedzy na ten temat, aby korzystać z tych platform.

Na przykład wewnętrzne zespoły IT i programiści stron internetowych mogą używać rozwiązań o niskim kodzie do tworzenia niestandardowych aplikacji do automatyzacji procesów biznesowych. Nie jest to tak proste, jak włączenie wstępnie zbudowanej funkcji, ponieważ procesy będą się znacznie różnić w zależności od firmy.

Dostępność Systemu Operacyjnego

Jedną z największych zalet korzystania z oprogramowania do tworzenia aplikacji mobilnych jest możliwość tworzenia aplikacji dla wielu systemów operacyjnych jednocześnie. Nie ma tej opcji, gdy kodujesz aplikację od zera.

Na przykład, załóżmy, że miałeś wynająć agencję programistyczną, aby stworzyć aplikację dla swojej firmy. Można bezpiecznie założyć, że chcesz, aby aplikacja była dostępna zarówno na iOS, jak i Androida, ponieważ twoi klienci prawdopodobnie używają obu typów urządzeń. 

W tym scenariuszu Agencja musiałaby stworzyć dwie całkowicie oddzielne aplikacje-jedną Dla Apple i jedną dla Androida. To jeden z wielu powodów, dla których tradycyjne tworzenie aplikacji jest tak kosztowne i czasochłonne. 

Ale najlepsze oprogramowanie do tworzenia aplikacji pozwala na tworzenie aplikacji dla iOS, Android i PWA (progressive web app) z jednej kompilacji. 

Ta funkcja nie jest tak ważna w wewnętrznych aplikacjach biznesowych, w których wszyscy użytkownicy będą używać tego samego systemu operacyjnego. Ale ma to kluczowe znaczenie dla każdej aplikacji zbudowanej dla ogólnych konsumentów. 

Pomoc W Wydawaniu App Store

Oprócz możliwości tworzenia aplikacji na wiele platform, musisz również udostępnić te aplikacje w App store i udostępnić je do pobrania. 

Ponownie, nie jest to łamanie umowy, jeśli utrzymujesz aplikację w domu i rozprowadzasz ją wśród swoich pracowników. Ma to jednak kluczowe znaczenie dla wszystkich aplikacji konsumenckich. 

Najlepsze oprogramowanie do tworzenia aplikacji mobilnych pomoże Ci w procesie publikowania. O wiele łatwiej powiedzieć niż zrobić, aby Twoja aplikacja została opublikowana na własną rękę. Apple App Store i Google Play Store mają swoje własne zasady i wytyczne dotyczące publikowania.

Jeśli przesyłasz aplikację i zostanie ona odrzucona, jest to nie tylko frustrujące, ale także wpływa na Twoją firmę. Każde opóźnienie wprowadzenia aplikacji na rynek jest straconą szansą na generowanie zysków. W niektórych scenariuszach może to nawet zaszkodzić twoim szansom na pozyskanie nowych klientów i zachowanie istniejących. 

Poszukaj rozwiązania z publikowaniem jednym kliknięciem, aby uniknąć tych bólów głowy. Zespół pomocy technicznej powiązany z używanym oprogramowaniem pomoże upewnić się, że aplikacja zostanie zatwierdzona przez oba sklepy z aplikacjami i opublikowana tak szybko, jak to możliwe. 

White Label i możliwości resellera

Istnieją tylko dwa scenariusze, w których powinieneś szukać tej funkcji w oprogramowaniu do tworzenia aplikacji mobilnych:

 1. Prowadzisz agencję i budujesz aplikacje dla swoich klientów.
 2. Tworzysz wiele aplikacji dla siebie.

Pierwszym scenariuszem jest przeznaczenie oprogramowania white label app. Niezależnie od tego, czy masz istniejącą agencję, czy zakładasz ją od zera, pozwala to na zmianę Marki Oprogramowania jako własnego, gdy tworzysz aplikacje dla swoich klientów. 

Krótko mówiąc, twoi klienci nigdy nie zobaczą nazwy używanego oprogramowania. To świetny sposób, aby Twoja agencja generowała cykliczne przychody, a otrzymasz znaczną zniżkę za łączenie wielu aplikacji w plan dla odsprzedawców. 

Plany odsprzedawców mają wszystko, czego potrzebujesz, aby sprzedawać usługi tworzenia aplikacji jako własne. Możesz tworzyć niestandardowe plany cenowe, zarządzać użytkownikami i zapewniać wsparcie po uruchomieniu.

Plany te są również atrakcyjne dla każdego, kto chce zbudować wiele aplikacji dla siebie. Jeśli tworzysz aplikacje 5-10+, prawdopodobnie będzie to znacznie tańsze w ramach planu odsprzedawcy, w przeciwieństwie do rejestracji w tradycyjnym pakiecie—nawet jeśli w rzeczywistości nie odsprzedajesz aplikacji innej firmie.  

Streszczenie

Jakie jest najlepsze oprogramowanie do tworzenia aplikacji mobilnych? To zależy od tego, czego szukasz.

Zoho Creator to najlepsze rozwiązanie do tworzenia aplikacji biznesowych o niskim kodzie. Jeśli prowadzisz agencję i chcesz być sprzedawcą white label, BiznessApps będzie najlepszym rozwiązaniem dla ciebie.

Dla tych z Was, którzy chcą zbudować niestandardową aplikację na iOS i Androida bez pisania jednej linii kodu, przejdź do BuildFire. Jeśli jesteś początkującym, który chce stworzyć prostą aplikację, Appy Pie ma Cię na swoim koncie. MobiLoud to łatwy sposób, aby zabrać swoją stronę internetową i przekształcić ją w aplikację mobilną.

Skorzystaj z tych zaleceń i przewodnika zakupowego, aby zawęzić opcje i skorzystać z bezpłatnych wersji próbnych oferowanych na początku.

Total
0
Shares
Related Posts

Najlepsze usługi VPN

Chcesz zachować bezpieczeństwo w Internecie? Może podróżujesz za granicę i potrzebujesz internetu do pracy? A może po prostu…

Przegląd TelemetryTV

TelemetryTV, platforma oprogramowania Digital signage, ułatwia przekształcenie dowolnego ekranu w oazę angażujących treści–niezależnie od branży, w której działasz.…

Time Doctor Review

Nietrudno zgadnąć, kiedy lekarz robi najlepiej, czytając imię.  W obszarze produktywności jest to oprogramowanie do śledzenia czasu pracowników,…