Najlepsze usługi faksowania Online na rok 2021

Chcesz przejść od razu do odpowiedzi? Najlepsza usługa faksowania online dla większości ludzi jest zdecydowanie Vfax firmy Nextiva lub Faksowanie Ooma .

Dobra usługa faksu online oszczędza pieniądze na papierze i oszczędza czas na żmudnym zadaniu. Zamiast generować i przechowywać papierowe faksy dla potrzebującego klienta lub przepisów rządowych, możesz zdigitalizować proces.

Wyślij lub odbierz faks z telefonu. Odzyskaj faks wysłany w zeszłym roku za pomocą prostego wyszukiwania plików.

Usługi faksu Online są po prostu lepsze w każdy możliwy sposób. Oto moje najlepsze typy, z których wiele możesz wypróbować za darmo.

11 Najlepszych Usług Faksowych Online Opinie

 1. vFax by Nextiva – Najlepszy do dostępu do faksu z wieloma urządzeniami
 2. Ooma Faxing – Najlepsze do dodawania faksów do usług telefonicznych
 3. eFax – Najpopularniejsza usługa faksu online
 4. MetroFax – Najlepsza aplikacja mobilna do faksowania online
 5. Fax.Plus – Najlepsza tania usługa faksu online
 6. MyFax – Najlepsza usługa faksu online do użytku osobistego
 7. RingCentral Fax – Najlepsza usługa faksu online dla osób fizycznych
 8. HelloFax – Najlepsze rozwiązanie dla małych zespołów i integracji z pamięcią masową w chmurze
 9. FaxZero – Najlepsza bezpłatna usługa faksu online (tylko wysyłanie)
 10. Sfax – Najlepsza zgodna z HIPAA usługa faksu online dla służby zdrowia
 11. Biscom 123 – Najlepsza usługa e-mail-to-fax dla okazjonalnych użytkowników

Nie wszystkie usługi faksowania online są takie same. Znajdziesz niedrogie usługi dla ludzi, którzy wysyłają okazjonalne faksy, i oferty dla biur, które faksują z dużą ilością.

Istnieje również kilka rozwiązań z dodatkowymi zabezpieczeniami Prywatności i bezpieczeństwa dla firm zajmujących się prawem, opieką zdrowotną i usługami finansowymi.

Poniżej omówiłem cenę, korzyści i wszelkie potencjalne wady najlepszych dostępnych usług faksowania.

#1-vFax by Nextiva-najlepszy dostęp do faksu z wieloma urządzeniami

Odwiedź Nextiva

 • Darmowy 30-dniowy okres próbny
 • Wirtualne faksowanie zgodne z HIPAA
 • Zarządzanie faksem za pomocą portalu internetowego
 • 20% zniżki przy rozliczeniach rocznych

Wypróbuj za darmo

Nextiva jest już dobrze znaną nazwą w przestrzeni telefonów biznesowych, więc ma sens tylko mieć rozwiązanie do faksowania online.

VFax firmy Nextiva to solidne rozwiązanie do zarządzania wszystkimi faksami w jednym miejscu z dowolnego urządzenia.

Niezależnie od tego, czy wolisz korzystać z faksu fizycznego, czy całkowicie cyfrowego, Nextiva vFax ma cię w zasięgu ręki.

Każdy faks jest zabezpieczony 256-bitowym szyfrowaniem SSL i możesz śledzić wszystkie faksy za pośrednictwem portalu internetowego lub odbierać faksy przychodzące bezpośrednio w skrzynce odbiorczej e-mail jako pliki PDF. 

Możesz Wysyłać faksy za pośrednictwem portalu internetowego, e-mailem lub za pomocą tabletu lub urządzenia mobilnego. Aby wysłać faks, wystarczy wysłać dokument e-mailem na numer telefonu @nextivafax.com.

Nextiva vFax nie ma obecnie możliwości obsługi faksowania międzynarodowego, a portal internetowy może być bardziej intuicyjny. Jednak ceny są konkurencyjne, a funkcje zarządzania faksem są czymś, czego brakuje innym wirtualnym firmom faksowym.

Nextiva vFax oferuje trzy plany:

 • Essential: $7 miesięcznie rozliczane rocznie za 500 stron miesięcznie
 • Profesjonalne: $13 miesięcznie rozliczane rocznie za 1000 stron miesięcznie
 • Zgodny z HIPAA: Aby uzyskać wycenę, należy skontaktować się z Nextiva

Nextiva vFax oferuje bezpłatną 30-dniową/500-stronicową wersję próbną, aby sprawdzić, czy podoba ci się usługa.

Podczas konfigurowania bezpłatnego okresu próbnego zostaniesz poproszony o wybranie opcji planu miesięcznego lub rocznego po zakończeniu okresu próbnego i pobraniu opłaty za plan premium. Płacąc co roku otrzymasz 20% rabatu.

#2-Ooma Faxing-Najlepsze Do Dodawania Faksowania Do Usług Telefonicznych

Odwiedź Ooma Faksowanie

 • Darmowa funkcja Wirtualnego faksowania
 • Kompletny system telefoniczny dla firm
 • Incl. we wszystkich planach biurowych Ooma
 • Dodaj wirtualny faks do dowolnego rozszerzenia

Wypróbuj teraz

Ooma Faxing to usługa dodatkowa do zaufanego pakietu biurowego Ooma.

Ooma Office to biznesowy system telefoniczny w chmurze z najwyższej klasy funkcjami biznesowymi, takimi jak nieograniczona liczba rozszerzeń, wirtualna recepcjonistka, przekazywanie połączeń, konferencje, nagrywanie połączeń, transkrypcja poczty głosowej i wiele innych. 

Możesz również uzyskać dostęp do funkcji faksowania Ooma. Jest to usługa całkowicie online, więc już nigdy nie będziesz musiał płacić za fizyczny faks ani go naprawiać.

Ponadto Faksowanie Ooma jest bezpłatne i dołączone do każdego planu biurowego Ooma. 

Podczas gdy wiele osób nadal potrzebuje funkcji faksowania, nie wiele biznesowych systemów telefonicznych zawiera już tę funkcję.

Faksowanie Ooma obsługuje faksowanie przychodzące i wychodzące, a administratorzy mogą dodać funkcję faksu wirtualnego do dowolnego rozszerzenia użytkownika w firmie. 

Aby uzyskać dostęp do funkcji wirtualnego faksu, użytkownicy Ooma muszą po prostu przejść przez portal użytkownika końcowego, aby wysłać go jako plik PDF. Gdy faks zostanie wysłany na rozszerzenie telefonu, użytkownicy otrzymają go w swojej skrzynce odbiorczej.

W portalu każdy użytkownik i wszyscy administratorzy mogą przeglądać swoje wirtualne rekordy faksów. Jedyną wadą jest brak możliwości zapisywania faksów wychodzących, ale jeśli wysyłasz je samodzielnie, możesz po prostu zapisać kopię przed wysłaniem.

Ooma Office oferuje dwa poziomy subskrypcji: 

 • Ooma Office za $19.95 za użytkownika
 • Ooma Office Pro za $24.95 za użytkownika 

Faksowanie Ooma jest zawarte w obu planach. Dodanie funkcji wirtualnego faksu do dowolnego rozszerzenia telefonu użytkownika jest bezpłatne.

Podczas gdy Ooma Office ma doskonałą aplikację mobilną, wirtualne faksowanie musi odbywać się za pośrednictwem strony internetowej, ponieważ użytkownicy muszą uzyskać dostęp do swojego portalu, aby wysłać faks. Użytkownicy będą otrzymywać faksy za pośrednictwem poczty e-mail, więc dostaną je z dowolnego miejsca.

Odwiedź biuro Ooma, aby rozpocząć bezpłatny okres próbny.

# 3 – eFax-najpopularniejsza usługa faksu Online

Odwiedź eFax

 • Zaczyna się od $16.95 / miesiąc
 • Rozwiązania konsumenckie i biznesowe
 • Połączenie z pamięcią masową w chmurze
 • Wyślij faks online z dowolnego miejsca

Rozpocznij Teraz

Z ponad 10 milionami użytkowników na całym świecie, eFax jest światowym liderem w faksowaniu online. To proste: Wyślij faks online z dowolnego miejsca za pomocą smartfona, komputera lub tabletu.

Najlepsze jest to, że nie potrzebujesz faksu.

Rozpoczęcie pracy z eFax jest również proste. Wybierz numer kierunkowy na podstawie swojej lokalizacji lub wybierz bezpłatny numer w USA. Jednym z głównych wyróżników eFax jest możliwość wysyłania międzynarodowych faksów, co nie jest oferowane przez każdą firmę faksującą online.

Jeśli masz już Numer faksu dla swojej firmy, możesz go przekonwertować na eFax. Warto zauważyć, że nowość i niestandardowe numery faksów nie są dostępne z eFax.

Jak wspomniałem wcześniej, faksowanie jest powszechnie używane w scenariuszach, gdy wymagane jest podpisywanie dokumentów. eFax posiada zintegrowaną funkcję podpisu elektronicznego, która umożliwia podpisywanie dokumentów bez konieczności drukowania czegokolwiek.

eFax oferuje nieograniczoną przestrzeń dyskową online, aby bezpiecznie przechowywać faksy w aktach przez cały okres użytkowania konta. Łatwo jest zlokalizować dokumenty, wyszukując słowa kluczowe.

Mówiąc o bezpieczeństwie, eFax nie dostarczy faksów bezpośrednio do twojej skrzynki odbiorczej. Zamiast tego wszystkie przychodzące faksy są szyfrowane i bezpiecznie hostowane. Więc można pobrać wszelkie poufne faksy stamtąd.

Jeśli korzystasz z usług przechowywania danych w chmurze online, takich jak Dysk Google, Dropbox lub iCloud, eFax umożliwia pobieranie plików i wysyłanie ich za pośrednictwem wirtualnego faksu.

Oto przegląd struktury cenowej eFax:

eFax Plus – $16.95 miesięcznie

 • Wyślij 150 stron
 • Otrzymaj 150 stron
 • $ 10 setup

eFax Pro – $19.95 miesięcznie

 • Wyślij 200 stron
 • Otrzymaj 200 stron
 • $ 10 setup

Oferują również rozwiązania korporacyjne eFax z niestandardowymi cenami w zależności od wolumenu. Musisz poprosić o wycenę z ich zespołu sprzedaży.

Ceny te są w rzeczywistości nieco wysokie w porównaniu do konkurencji. Możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy i uzyskać dwa bezpłatne miesiące, jeśli zarejestrujesz się w planie rocznym zamiast miesięcznie. Jeśli przekroczysz miesięczny limit na stronę, dla każdego planu zostanie naliczona dodatkowa opłata w wysokości 0,10 USD za stronę.

Ogólnie rzecz biorąc, eFax jest prosty, prosty i popularny. Aplikacja mobilna jest nowoczesna, a Ty korzystasz z wysokiej jakości faksów.

eFax nie pod względem wartości jest niewystarczający. Istnieją bardziej przystępne opcje tam, i to nie jest dobre dla użytkowników dużych ilości. Wypróbuj bezpłatny okres próbny eFax, aby sprawdzić, czy jest odpowiedni dla ciebie.

#4-MetroFax-Najlepsza Aplikacja Mobilna Do Faksowania Online

Odwiedź MetroFax

 • Plany zaczynają się od $8.30
 • Numer lokalny i bezpłatny
 • Proste ceny
 • Brak opłat dalekobieżnych

Rozpocznij Teraz

MetroFax oferuje faksowanie online w doskonałej cenie. Dzięki planom zaczynającym się od $8.30 miesięcznie, jest to najlepsza opcja dla właścicieli małych firm, a także użytku osobistego.

Każdy plan MetroFax ma następujące funkcje i zalety:

 • Dedykowany numer lokalny i bezpłatny
 • Możliwość przeniesienia aktualnego numeru faksu
 • Faksuj wielu odbiorców jednocześnie
 • Brak opłat dalekobieżnych
 • Brak długoterminowych umów
 • Automatyczne ponowne próby i natychmiastowe potwierdzenia

MetroFax prawdopodobnie ma najlepszą aplikację mobilną do faksowania online. Interfejs internetowy jest nieco przestarzały, ale jest to świetna opcja, jeśli planujesz wysyłać i odbierać faksy ze smartfona.

Oprócz doskonałej jakości, MetroFax ma wyjątkową jakość faksu. W przeciwieństwie do innych platform, które widzieliśmy, nie zapłacisz żadnej opłaty aktywacyjnej, aby rozpocząć.

MetroFax ma trzy plany do wyboru.

 • Essential — do 500 stron
 • Najlepsza Wartość — do 1000 stron
 • Profesjonalne — do 2500 stron

Każdy plan został zaprojektowany tak, aby zaspokoić potrzeby niskich, umiarkowanych i ciężkich użytkowników faksów.

Platforma została zaprojektowana tak, aby pomieścić również duże pliki. Jeden klient zachwyca się tym, że był w stanie z łatwością wysłać 500+ stron faksu za pomocą MetroFax, podczas gdy inne usługi faksu online nie mogły wykonać zadania.

Ogólnie Rzecz Biorąc, MetroFax jest solidnym wyborem dla wszystkich Twoich potrzeb faksowania online. Chciałbym, aby Wersja internetowa była nieco bardziej przyjazna dla użytkownika, ale trzymaj się aplikacji mobilnej, a będzie dobrze. Wypróbuj MetroFax za darmo, aby sprawdzić, czy jest to najlepsza usługa faksowania dla Twoich potrzeb faksowania.

#5-Fax.Plus-Najlepsza Tania Usługa Faksu Online

Odwiedź Fax.Plus

 • Darmowy plan Ograniczony
 • Aktualizacje zaczynają się od $4.99 / miesiąc
 • Elastyczny i rozbudowany
 • Przyjazny dla użytkownika interfejs

Rozpocznij Teraz

Fax.Plus to niedroga usługa faksu online.

Oferują prosty darmowy plan, a także roczne stawki zaczynające się od 5 USD miesięcznie.

Klienci otrzymują przyjazny dla użytkownika interfejs, a także świetną aplikację mobilną. Jest to zdecydowanie bonus, ponieważ tak wiele usług na naszej liście wydaje się wyróżniać tylko jedną lub drugą.

Tanie faksy online, Fax.Plus oferuje sporo dodatkowych funkcji i korzyści na każdym poziomie planu. Przyjrzyjmy się bliżej temu, co otrzymujesz z każdym planem.

Darmowy – $0

 • 10 całkowita liczba stron
 • $0.20 za dodatkową stronę
 • Wysyłaj tylko faksy
 • Nieograniczona pamięć masowa
 • Wielu odbiorców faksów
 • Podpis elektroniczny

Podstawowy – $5.99 miesięcznie ($4.99 z planem rocznym)

 • 100 stron
 • $0.10 za dodatkową stronę
 • Dedykowany numer faksu
 • Wysyłanie i odbieranie faksów

Premium – $11.99 miesięcznie ($9.99 z planem rocznym)

 • 300 stron
 • $0.05 za dodatkową stronę
 • Wszystkie podstawowe funkcje
 • Eksportuj dzienniki faksów jako plik CSV

Biznes – $19.99 miesięcznie ($14.99 z planem rocznym)

 • 800 stron
 • $0.05 za dodatkową stronę
 • Wiele numerów faksu
 • 5 członków zespołu
 • Integracja Slack

Enterprise – $59.99 miesięcznie ($49.99 z planem rocznym)

 • 3000 stron
 • $0.03 za dodatkową stronę
 • Wszystkie funkcje biznesowe
 • Nieograniczona liczba członków zespołu
 • Integracja z zapierem
 • Fax.Plus API
 • Wsparcie priorytetowe
 • Zaawansowane zabezpieczenia

Opcje są elastyczne i rozbudowane, co najmniej. Ale ogólnie rzecz biorąc, chciałbym skłaniać się ku planom podstawowym lub Premium na coś przyjaznego dla budżetu.

Biznesplan jest również dobry pod względem ceny, ale jesteś ograniczony do zaledwie 800 stron miesięcznie, co nie pomieści użytkowników o dużej objętości.

Możesz dodać numer faksu vanity do swojego planu za $19.99. Rejestracja na faksy jest bezpłatna.Plus. Nie ma ograniczeń czasowych co do długości darmowego planu. Po prostu zaczniesz płacić za stronę, gdy przekroczysz limit 10 stron.

# 6-MyFax-Najlepsza Usługa Faksu Online Do Użytku Osobistego

Odwiedź MyFax

 • Plany zaczynają się od $10 / miesiąc
 • Łatwa konfiguracja
 • Najlepszy do użytku osobistego
 • Brak opcji dla podpisów cyfrowych

Rozpocznij Teraz

MyFax to kolejna doskonała opcja, jeśli planujesz Wysyłać faksy z urządzeń mobilnych. Ale ogólną cechą tej usługi faksowania online jest jej prostota.

Proces konfiguracji jest niezwykle łatwy. MyFax to usługa faksu przez e-mail. Możesz dostarczać wiadomości do odbiorców za pomocą tradycyjnych faksów, jak również tych z usługą faksu online.

Chociaż MyFax jest prosty, to nie jest nieco krótki pod względem bezpieczeństwa. Nie mają również opcji podpisów cyfrowych.

Dlatego polecam MyFax do użytku osobistego, w przeciwieństwie do czegokolwiek związanego z biznesem lub faksowania poufnych informacji.

Plany i ceny są następujące:

Użytkownik Home Office – $10 miesięcznie

 • Wyślij 100 stron
 • Otrzymaj 200 stron

Small Business User- $ 20 miesięcznie

 • Wyślij 200 stron
 • Otrzymaj 200 stron

Power User- $ 40 miesięcznie

 • Wyślij 400 stron
 • Otrzymaj 400 stron

Każda dodatkowa strona kosztuje $0.10, gdy przekroczysz swoje limity dla wszystkich planów.

Ponownie, naprawdę polecam MyFax tylko do użytku osobistego. Nawet mały biznes plan i plan Power User są dość ograniczone pod względem liczby faksów, które możesz wysłać miesięcznie.

Dla celów porównawczych możesz wysłać i otrzymać łącznie 2500 stron z MetroFax za mniej niż koszt planu MyFax Power User. Więc jeśli jesteś użytkownikiem faksów o dużej objętości, możesz uzyskać lepszą wartość w innym miejscu.

Bezpłatna wersja próbna MyFax jest dostępna tylko dla planu Home Office. Warto wypróbować go przez miesiąc, aby sprawdzić, czy podoba Ci się platforma.

#7-RingCentral Fax-Najlepsza Usługa Faksu Online Dla Osób Fizycznych

Odwiedź RingCentral

 • Plany zaczynają się od $12.99 / miesiąc
 • Wysyłanie i odbieranie z dowolnego urządzenia
 • Bardzo łatwy w konfiguracji i obsłudze
 • Oferuje planowanie faksu

Rozpocznij Teraz

RingCentral przygotował listę najlepszych usług telefonicznych dla małych firm. Oferują również Gwiezdne usługi faksowania ass dobrze.

RingCentral Fax to świetne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli jesteś właścicielem małej firmy, freelancerem lub kontrahentem, który przewiduje nieco więcej faksowania niż przeciętny przedsiębiorca. Ich Najtańszy plan oferuje do 750 stron miesięcznie z $0.059 za dodatkową stronę. To całkiem solidna umowa.

Lubię RingCentral Fax, ponieważ ma nowoczesny interfejs, oferuje planowanie faksu i obsługuje załączniki dla dużych plików. Inną zaletą tego dostawcy jest to, że nie zostanie pobrana opłata za bezpłatny numer faksu.

Rozpoczęcie pracy z RingCentral jest proste. Wystarczy wybrać numer i zalogować się online lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Następnie możesz rozpocząć wysyłanie i odbieranie faksów z dowolnego urządzenia.

Będziesz mieć możliwość wysyłania faksów online do grup, otrzymywania powiadomień o wszystkich aktywnościach faksów i blokowania przychodzących faksów bez identyfikatora rozmówcy.

RingCentral Fax przechowuje online rejestr wszystkich faksów wysłanych i odebranych, więc łatwo jest wrócić, aby uzyskać dostęp do tych faksów jako odniesienia.

Oto plan i podział cen dla RingCentral Fax:

Fax 750-12,99 zł miesięcznie

 • 750 stron
 • $0.059 za każdą dodatkową stronę
 • Tylko Obsługa klienta Online

Fax 1500-17,99 zł miesięcznie

 • 1500 stron
 • $0.049 za każdą dodatkową stronę
 • Wsparcie telefoniczne i online

Fax 2500 – $49.99 miesięcznie

 • 2500 stron
 • $0.039 za każdą dodatkową stronę
 • Wsparcie telefoniczne i online

Jak widać, stawka za dodatkowe strony jest niższa w każdej warstwie cenowej, która różni się od niektórych innych usług, które do tej pory sprawdziliśmy.

Możesz wypróbować RingCentral Fax za darmo przez 30 dni z okresem próbnym.

RingCentral Fax nie jest idealny. Jakość faksów może być nieco lepsza i nie będziesz w stanie wysyłać żadnych międzynarodowych faksów. Ale ogólnie rzecz biorąc, plany oferują przyzwoitą wartość.

# 8-HelloFax-najlepsze rozwiązanie dla małych zespołów i integracji z pamięcią masową w chmurze

Odwiedź HelloFax

 • Darmowy plan z ograniczonymi funkcjami
 • Upgrade już od $9.99 / miesiąc
 • Wbudowany edytor
 • Integracja z pamięcią masową w chmurze

Rozpocznij Teraz

HelloFax oferuje doskonałą usługę faksu z płynnym i intuicyjnym interfejsem.

HelloFax wyróżnia się na tle konkurencji funkcjami integracji pamięci masowej w chmurze i opcjami zespołu, co jest idealne dla właścicieli małych firm.

Kolejnym powodem, dla którego kochamy HelloFax, jest wbudowany edytor. Dzięki temu niezwykle łatwo jest poradzić sobie z wszelkimi załącznikami.

W przeciwieństwie do eFax, który liczy wysłane i odebrane faksy oddzielnie do Twojego miesięcznego zasiłku, HelloFax grupuje je razem. Moim zdaniem jest to znacznie lepsza struktura cenowa.

Oto przegląd planów i cen dla HelloFax.

Darmowy – $0

 • 5 łącznie wysłanych stron
 • Brak funkcji zespołu

Home Office – $9.99 miesięcznie

 • 300 stron miesięcznie
 • 5 członków zespołu

Profesjonalny – $19.99 miesięcznie

 • 500 stron miesięcznie
 • 10 członków zespołu

Mały biznes – $39.99 miesięcznie

 • 1000 stron miesięcznie
 • 20 członków zespołu

Plan darmowych wysyłek jest bardzo ograniczony. Jest przeznaczony tylko dla kogoś, kto musi wysłać jednorazowy faks, który ma mniej niż pięć stron. W przeciwnym razie nic więcej nie można z tym zrobić.

Za jedyne $10 miesięcznie możesz wysłać i otrzymać 100 stron więcej niż eFax, za połowę ceny. Plus, HelloFax nie uderzy cię z żadnych opłat instalacyjnych.

Wszystkie płatne plany są objęte 30-dniowym bezpłatnym okresem próbnym i obniżonymi stawkami za roczne umowy.

Chociaż HelloFax jest świetny, ma jedną poważną pułapkę, którą trudno przeoczyć. Nie ma dedykowanej aplikacji mobilnej, co jest nieco rozczarowujące. Ale jeśli można spojrzeć poza to, HelloFax jest nadal świetnym rozwiązaniem do rozważenia.

#9-FaxZero-Najlepsza Bezpłatna Usługa Faksu Online (Tylko Wysyłanie)

Odwiedź FaxZero

 • Bezpłatny fax
 • Wysyłaj do 5 faksów dziennie
 • Upgrade za $1.99
 • Ograniczone funkcje

Rozpocznij Teraz

Jak sama nazwa wskazuje, FaxZero kosztuje dla Ciebie zero dolarów.

To prawda: są one bezpłatne usługi faksu.

Za pomocą platformy wysłano ponad 20,5 miliona faksów.

Korzystanie z FaxZero jest proste. Wystarczy przejść do strony internetowej i wypełnić formularz faksu. Nie musisz nawet tworzyć konta. Wystarczy wpisać swoje imię i nazwisko, firmę (opcjonalnie), adres e-mail i numer telefonu. Następnie wprowadź nazwę i numer faksu odbiorcy.

Po wypełnieniu tych informacji możesz wysłać do trzech stron, dołączając plik. Strona tytułowa nie liczy się do tego limitu.

Możesz wysłać do pięciu bezpłatnych faksów dziennie, w sumie 15 bezpłatnych stron dziennie. To całkiem dobrze, biorąc pod uwagę, że nie musisz za nic płacić.

Minusem FaxZero jest to, że nie można odbierać żadnych faksów. Ale jest to idealny wybór dla okazjonalnego użytkownika, który po prostu musi wysłać szybki faks.

FaxZero oferuje również plan “prawie bezpłatny faks”, który kosztuje $1.99 za faks. Pozwala to na wysłanie do 25 stron i usunięcie marki FaxZero ze strony tytułowej.

Prawdopodobnie nie rozważyłbym płatnego planu, chyba że był to jednorazowy przypadek. Istnieją inne niedrogie plany, które zapewniają znacznie lepszą wartość i korzyści dzięki opcjom planu miesięcznego.

Najważniejsze jest proste. Jeśli nie masz faksu i chcesz wysłać krótki faks za darmo online, FaxZero będzie najlepszym rozwiązaniem. Poza tym jest bardzo ograniczony.

# 10-Sfax – najlepsza zgodna z HIPAA usługa faksu online dla Służby Zdrowia

Odwiedź Sfax

 • Plany zaczynają się od $29 / miesiąc
 • Opieka zdrowotna skoncentrowana
 • Zwiększone bezpieczeństwo
 • Elastyczne opcje

Rozpocznij Teraz

“S” w Sfax oznacza secure-który jest idealny dla opcji faksu online, która jest dostosowana do firm medycznych.

Za każdym razem, gdy dokumentacja medyczna jest wysyłana, za pośrednictwem dowolnego medium, prywatność i bezpieczeństwo są głównym problemem. Sfax to usługa faksu zgodna z HIPAA, która umożliwia wysyłanie, odbieranie, zarządzanie, dodawanie adnotacji i cyfrowe podpisywanie dokumentów bez użycia faksu lub drukarki.

Oprócz zwiększonego bezpieczeństwa, Sfax usprawni również proces przepływu pracy w służbie zdrowia. Drukowanie i ręczne podpisywanie dokumentów nie jest efektywnym wykorzystaniem czasu.

Sfax umożliwia zdalnemu personelowi lub każdemu, kto podróżuje, wysyłanie i odbieranie niezbędnych dokumentów zdrowotnych z dowolnego miejsca.

Ponieważ Sfax jest przeznaczony dla branży medycznej, oferuje elastyczne opcje pełnej kontroli. Możesz zarządzać użytkownikami, aby ustawić opcje dostępu, uprawnień i zabezpieczeń dla każdej osoby.

Grupy i zespoły mogą również łatwo współpracować, przeglądać, zarządzać i eksportować dokumenty.

Możesz używać Sfax z wieloma lokalizacjami, wieloma numerami i wieloma podobnymi organizacjami w tym samym planie. Nie potrzebujesz osobnego konta dla każdej lokalizacji, a liczba użytkowników dla każdego konta nie będzie ograniczona.

Przyjrzyjmy się planom i opcjom cenowym dla Sfax:

Standard – $29 miesięcznie

 • 350 stron
 • Nieograniczona liczba użytkowników

Plus- $ 49 miesięcznie

 • 700 stron miesięcznie
 • Nieograniczona liczba użytkowników

Contender – $99 miesięcznie

 • 1500 stron miesięcznie
 • Nieograniczona liczba użytkowników

Sfax ma również niestandardowe plany Enterprise dla użytkowników wymagających ponad 2500 stron miesięcznie. Zostaniesz obciążony 0,10 USD za stronę za każdą stronę powyżej miesięcznego limitu.

Jak widzisz, Sfax jest drogi. Ale warto dla praktyk medycznych lub jakiejkolwiek firmy w dziedzinie opieki zdrowotnej. Inną Wadą Sfax jest to, że obsługuje tylko faksy wysyłane w USA i Kanadzie.

# 11-Biscom 123-Najlepsza Usługa E-Mail Do Faksu Dla Okazjonalnych Użytkowników

Odwiedź Biscom 123

 • Plany zaczynają się od $7.99 / miesiąc
 • Funkcje poczty e-mail do faksu
 • Darmowy 30-dniowy okres próbny
 • Brak interfejsu WWW

Rozpocznij Teraz

Biscom 123 jest obecnie jedną z najlepszych opcji przesyłania poczty e-mail do faksu na rynku.

Możesz wysłać faks bezpośrednio z aplikacji e-mail w następującym formacie:

RecipientName.RecipientFaxNumber@biscom123.com

Temat wysyłanej wiadomości e-mail będzie również tematem strony tytułowej faksu. Treść wiadomości e-mail będzie notatką Twojej strony tytułowej. Ale nie można dostosować niczego innego na okładce poza tym.

Po prostu załącz pliki, które chcesz przefaksować bezpośrednio do wiadomości e-mail. Załączniki są konwertowane na pliki obrazów faksu i przesyłane do odbiorcy.

Po pomyślnym przesłaniu i wysłaniu wszystkich stron otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem.

Podczas gdy Biscom 123 integruje się z pocztą e-mail, ma dziwną wadę w porównaniu z innymi usługami faksu online. Nie można wysłać faksu z interfejsu internetowego.

Aplikacja mobilna Biscom 123 ma również swoje wady. Ale musisz go użyć, aby połączyć się z istniejącymi platformami poczty e-mail. Za pomocą aplikacji mogą wystąpić usterki i awarie.

Biscom 123 oferuje dwa proste plany:

Indywidualne – $7.99 miesięcznie

 • 30 stron
 • Jeden użytkownik
 • $0.07 za stronę powyżej 30

Mała grupa – $14.99 miesięcznie

 • 300 stron
 • Do pięciu użytkowników
 • $0.07 za stronę powyżej 300

Możesz wypróbować Biscom 123 za darmo przez 30 dni bez wprowadzania danych karty kredytowej. Jest to dobra opcja dla okazjonalnych użytkowników,ale na pewno ma swoje ograniczenia.

Jak znaleźć najlepszą usługę faksu Online dla Ciebie

To jest metodologia, której użyliśmy w QuickSprout do stworzenia tego przewodnika. Uważamy, że są to najważniejsze czynniki, jeśli chodzi o najlepszą usługę faksu.

Upewnij się, że wybrana usługa faksu online spełnia określone potrzeby według następujących kryteriów.

Użyj go, aby pomóc w podejmowaniu własnych decyzji.

Archiwa Dokumentów

Najlepsze usługi faksowania online ułatwiają dostęp zarówno do wysłanych, jak i odebranych faksów po ich pierwotnym uzyskaniu. Poszukaj więc usługi, która pozwala wrócić i przeglądać stare wiadomości.

Czasami archiwa te będą ograniczone tylko do roku. Dlatego ważne jest, aby znać swoje opcje przed zarejestrowaniem się.

Integracja Z Pamięcią Masową W Chmurze

Oprócz archiwów w ramach platformy faksowania, możesz zawsze przechowywać swoje dokumenty na zawsze, przenosząc je do systemów przechowywania w chmurze, takich jak Dysk Google lub Dropbox.

Kolejną zaletą integracji z pamięcią masową w chmurze jest możliwość wysyłania faksów z tych platform. Jest to znacznie łatwiejsze niż alternatywa skanowania, przesyłania i dołączania.

Dostęp Wieloplatformowy

Punktem usługi faksu online jest możliwość wysłania faksu z gdziekolwiek oraz dowolne urządzenie: komputery, smartfony, tablety, urządzenia z systemem iOS i Android.

Podczas gdy większość Internetowych Firm faksowych oferuje aplikację mobilną, nie zawsze tak jest. Ponadto niektóre aplikacje mobilne są lepsze niż inne. Niektóre firmy mają doskonałą aplikację mobilną, ale przestarzały interfejs internetowy.

Podejmij decyzję w oparciu o platformę, z której zamierzasz korzystać najczęściej do faksowania.

Limity Stron

Żadna z internetowych usług faksowych na naszej liście nie ma możliwości wysyłania lub odbierania nieograniczonej liczby faksów. Każda platforma i plan mają miesięczne limity.

Jeśli przekroczysz te limity, zostaniesz obciążony opłatą za nadwyżkę na stronie. Będziesz chciał znaleźć plan, który spełni Twoje potrzeby bez przekraczania tych miesięcznych ograniczeń.

Niezależnie od tego, czy jesteś okazjonalnym użytkownikiem, czy użytkownikiem faksów o dużej pojemności, możesz wziąć pod uwagę plany i limity stron w różnych punktach cenowych.

Wniosek

Faksowanie ewoluowało, ale wciąż istnieje. Ludzie pozbywają się nieporęcznych faksów w swoich domach i biurach i przenoszą się na bardziej usprawnione rozwiązania elektroniczne.

Jaka jest najlepsza usługa faksu online? To zależy od tego, czego szukasz.

Istnieją pewne platformy dla małych firm, Inne do użytku osobistego, a nawet plany dla dużych użytkowników faksów. Oto krótkie podsumowanie usług z naszej listy:

 1. vFax by Nextiva – Najlepszy do dostępu do faksu z wieloma urządzeniami
 2. Ooma Faxing – Najlepsze do dodawania faksów do usług telefonicznych
 3. eFax – Najpopularniejsza usługa faksu online
 4. MetroFax – Najlepsza aplikacja mobilna do faksowania online
 5. Fax.Plus – Najlepsza tania usługa faksu online
 6. MyFax – Najlepsza usługa faksu online do użytku osobistego
 7. RingCentral Fax – Najlepsza usługa faksu online dla osób fizycznych
 8. HelloFax – Najlepsze rozwiązanie dla małych zespołów i integracji z pamięcią masową w chmurze
 9. FaxZero – Najlepsza bezpłatna usługa faksu online (tylko wysyłanie)
 10. Sfax – Najlepsza zgodna z HIPAA usługa faksu online dla służby zdrowia
 11. Biscom 123 – Najlepsza usługa e-mail-to-fax dla okazjonalnych użytkowników

Bez względu na to, jaki rodzaj faksowania potrzebujesz, jestem przekonany, że możesz znaleźć odpowiednie dopasowanie do swoich potrzeb dzięki temu przewodnikowi.

Total
0
Shares
Related Posts

Najlepsze systemy EMR

Chcesz przejść od razu do odpowiedzi? Najlepszym elektronicznym systemem dokumentacji medycznej jest AdvancedMD. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się…

Ooma Recenzja

Komunikacja jest niezbędna, jeśli chodzi o Twoją firmę. Oznacza to, że potrzebujesz systemu telefonicznego VoIP, który dobrze ci…

Jak zoptymalizować sieć VOIP

Dzięki pracy zdalnej właściciele firm stają przed wyjątkowymi wyzwaniami związanymi z komunikacją między zespołem a klientem. Ten rozproszony…