Ramones ‘ Guide To Killer Content

Czego możesz się dowiedzieć o zabójczych treściach online ze starego punkowego zespołu z Lat 70-tych, składającego się z trzech akordów, czterech pinheadów i nadmiernych włosów Prince Valiant? Odpowiedź brzmi: cała masa!

“Hej, Ho … Chodźmy!”i” Gabba Gabba Hey!”to tylko dwa z kultowych pieśni, które Ramones rozsławili, gdy eksplodowali na scenie w 1974 roku.

W czasach, gdy rock N’ roll był pod silnym wpływem psychodelicznych narkotyków, obsesyjnej ekscentryczności i dziesięciominutowych solówek instrumentalnych, Ramones rozwalili przemysł muzyczny minimalistycznymi, ostrymi jak brzytwa riffami, które zmieniły rock N’ roll na zawsze.

Joey, Johnny, Dee Dee i Tommy Ramone dorastali z klasycznym rockiem i żaden z nich nie rozumiał, dlaczego nagle potrzebowałeś Dyplomu z Juilliard, aby założyć zespół rockowy.

Ramones mieli zupełnie inne podejście do muzyki – wyeliminować niepotrzebne i skupić się na substancji.

Każda piosenka musiała urzekać słuchacza w ciągu nanosekundy, a każdy refren musiał być na tyle chwytliwy i prosty, że publiczność nie mogła oprzeć się śpiewaniu – nawet jeśli nigdy wcześniej nie słyszała piosenki.

W ciągu swojej 22-letniej kariery, Ramones nigdy nie stracili skupienia na swoich fanach, a za każdym razem, gdy pojawiali się na scenie, dawanie publiczności niesamowitych wrażeń było priorytetem.

Widzisz do czego zmierzam?

Podejście Ramones do pisania muzyki doskonale nadaje się do treści online i kopiowania. Korzystając z ich podejścia, będziesz mieć doskonały przewodnik, aby poznać podstawy tworzenia zabójczych treści za każdym razem:

  • Wyeliminuj niepotrzebne i skup się na istocie-sercu i duszy wiadomości, którą chcesz przekazać.
  • Pisz treści, które urzekną odbiorców w ciągu nanosekundy. Spraw, aby każdy nagłówek był chwytliwy i wystarczająco prosty, aby czytelnicy nie mogli powstrzymać się od czytania.
  • Nigdy nie trać skupienia na swojej publiczności! Zapewnienie swoim odbiorcom niesamowitych wrażeń jest twoim głównym priorytetem.
  • Zdmuchnij obsesyjną, zadowoloną z siebie komunikację korporacyjną na kawałki z ostrymi jak brzytwa treściami.

To wszystko. Szybko i do rzeczy … jak melodia Ramonesa. Masz podstawy, teraz rób jak Ramones i Zostaw swój ślad w historii.

Total
0
Shares
Related Posts

Link Karma

Odkąd wirus Indie pojawił się w komentarzach Copybloggera cztery miesiące temu, wielu mądrych ludzi wymyśliło własne wirusy linków…