Przewodnik Po Syndykacji Treści Blogowych Na Innych Stronach Internetowych

W tym przewodniku po syndykacji treści blogów na innych stronach skupiamy się na organicznym marketingu blogów.

Istnieje wiele różnych sposobów na organiczne przesyłanie treści na platformy, aby udostępnić je społecznościom.

Jeśli zastosujesz się do tych strategii i podczas tworzenia treści, których wymaga każda społeczność, masz szansę zwiększyć ruch, zdobyć subskrybentów i rozwijać swój blog.

Zanim zaczniemy, chcemy udostępnić listę miejsc, w których możesz zsynchronizować swoje treści:
https://www.buzzblogger.com/500-places-to-syndicate-your-content/

Ta lista jest bardzo obszerna i jest doskonałym źródłem do syndykacji treści na innych stronach internetowych.

Ponownie, nie jest łatwo promować swojego bloga poprzez organiczną synchronizację treści, ale okazało się, że jest to dobra strategia dla wielu blogerów.

Przejdźmy do strategii.

Scoop.it

Scoop.it to coś, co mogłeś zobaczyć na LinkedIn lub Twitterze. Jest to narzędzie do wyszukiwania treści, którego ludzie używają do budowania społeczności zwykle za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Ludzie, którzy używają Scoop.it Zbierz treści przydatne dla grupy docelowej. Scoop.it umieszcza te treści w Formacie Gazety online, dzięki czemu publiczność może łatwo zobaczyć stronę główną i wybrać artykuły, które wyglądają najciekawiej.

Idea Scoop.it jest kuratorem treści z całej sieci, ale sekret polega na tym, że ludzie po prostu szukają przydatnych, interesujących i zabawnych treści.

Oto jak korzystać Scoop.it aby zsynchronizować swoje treści dla odbiorców do przeczytania.

Krok 1-Wybierz Popularny Temat Z Bloga

Zacznij od popularnego tematu na swoim blogu. Jeśli jesteś lekarzem, tematem mogą być artykuły o prawidłowym odżywianiu lub o konkretnej chorobie.

Krok 2-Utwórz Najlepszą Treść Dla Tematu

Przejrzyj swoje analizy i dodaj najlepsze artykuły do Scoop.it. zrób to co tydzień, aby utworzyć cotygodniowy Scoop.it kolekcje najlepszych artykułów na popularne tematy.

Krok 3-Udostępnij Scoop.it Z Twoimi Społecznościami

Po zakończeniu udostępnij swój Scoop.it kolekcje z odbiorcami mediów społecznościowych. Podziel się nim wiele razy. Zintegrować z buforem, o którym wspominaliśmy wcześniej. Ułatwi to zaplanowanie aktualizacji, aby udostępniać wybrane treści Scoop.it wiele razy w tygodniu.

Krok 4-Utwórz Więcej Tematów

Po zrobieniu tego dla jednego tematu rozwiń więcej tematów. Możesz to zrobić z istniejącymi artykułami ze swoich archiwów. Dodawaj nowe artykuły Jak to możliwe i uzupełniaj o Inne artykuły z całego Internetu.

Gdy korzystasz z innych artykułów z całego Internetu, skontaktuj się z tymi, które dodajesz i zachęć ich do udostępnienia swojej kolekcji. Będą udostępniać swoje treści i Twoje, gdy to zrobią.

Krok 5-Utwórz Biuletyny E-Mailowe

Użyj swojego Scoop.it aby utworzyć biuletyny e-mail. Jest to rodzaj treści, które subskrybenci e-maili uwielbiają otrzymywać co tydzień. Jest to świetny sposób, aby utrzymać tych ludzi zaangażowanych w program e-mail i można mieszać w swoich aktualizacjach marketingowych, aby utrzymać wezwania do działania nadchodzi.

Wiadomości Hakerskie

Hacker News jest częścią inkubatora Y Combinator. Ludzie ze świata technologii i marketingu internetowego przesyłają kolekcję artykułów. Tworzą kolejną silną społeczność ludzi, którzy spotykają się, aby dzielić się ciekawymi artykułami i treściami z całego Internetu.

Hacker News ma podobną społeczność jak Inbound.org, ale być może skłania się nieco bardziej w kierunku technologii i rozwoju. Jeśli twój blog dobrze pasuje do tego typu społeczności, istnieje potencjał, aby Twoje artykuły dobrze działały na stronie.

Oto kilka kroków, aby spróbować swoich sił w Hacker News.

Krok 1-Komentuj Popularne Posty

Komentowanie jest jednym z najlepszych sposobów, aby zbudować swój profil na Hacker News. Trudno jest od razu przyjść i udostępnić artykuły. Ludzie mogą klikać, jeśli tytuł jest intrygujący, ale ludzie również patrzą na TWÓJ profil, aby zobaczyć, kim jesteś.

Komentowanie popularnych postów zbuduje twoją reputację. Będziesz płacił dalej, zanim zaczniesz przesyłać własne treści.

Najpierw daj. Podziel się drugim.

Krok 2-Udostępnianie Treści Z Całego Internetu

Możesz zobaczyć najbardziej popularne treści na Hacker News w dowolnym momencie, patrząc na najlepszą sekcję. Zauważysz, że wiele tematów jest związanych z technologią. Mają unikalną perspektywę, którą dzieli się społeczność Hacker News.

Oto co społeczność lubi najbardziej:

  • Osobiste historie sukcesu i bólu (zobacz: Dlaczego odrzuciłem finansowanie VC w wysokości 5 milionów dolarów)
  • Hacki, ciekawe sposoby na budowanie umiejętności informacyjnych (zobacz: jak zdobyć goo w szachy, szybko)
  • Szokujące nowinki techniczne (zobacz: luka w zabezpieczeniach konta Google)
  • Wirtualna rzeczywistość i maszyny (zobacz: datowanie wysokiej częstotliwości)

Użyj tych czterech kryteriów, aby rozpocząć wyszukiwanie artykułów i treści z całego Internetu. Udostępnij te, które prawdopodobnie nie były wcześniej udostępniane na stronie (patrz: wytyczne).

Krok 3-Udostępnij Własne Treści

Gdy zbudujesz swój profil z komentarzami i solidnymi udostępnieniami z całego Internetu, będziesz mógł zacząć dodawać własne treści.

Jeśli chcesz mieć największe szanse na sukces w społeczności, Utwórz zawartość w oparciu o cztery powyższe kryteria. To daje Ci największą szansę na coś, co robi dobrze i wysyła ruch z powrotem do Twojego bloga.

Reddit

Podobnie jak poprzednie elementy wymienione tutaj, Reddit jest miejscem, w którym wszelkiego rodzaju Treści mogą być udostępniane dużej społeczności użytkowników online.

Oto jak osiągnąć sukces Reddita, pierwsza strona Internetu. To będzie podobne do innych społeczności, w tym Hacker News.

Krok 1-Zbuduj Swój Profil, Komentując Tematy Niszowe

Podobnie jak w Hacker News, budowanie swojego profilu na Reddit może naprawdę pomóc ci zdobyć szacunek. Społeczność Reddit docenia ludzi, którzy poświęcają czas, aby dodać do społeczności. To sarkastyczna społeczność, która docenia dowcipne, sprytne komentarze.

Krótkie, zgryźliwe komentarze, które są sprytne, są doceniane. Podobnie jak osobiste historie, które możesz opowiedzieć w komentarzach, aby zbudować popularny fragment treści, który został udostępniony.

Dodaj tego typu komentarze, a otrzymasz upvotes za swój wkład, który będzie budować swój profil na później, gdy chcesz udostępnić własne treści.

Krok 2-Podziel Się Rodzajem Treści, Które Kocha Twoja Niszowa Publiczność Reddit

Oto rodzaj treści, które Reddit wydaje się najbardziej lubić w ogólnym sensie:

  • Sprytne, szokujące lub niezręczne memy (patrz: babcia trzymająca Broń)
  • Niesamowite historie nauki (patrz: rury uliczne pękają spod ulicy)
  • Szokujące fakty historyczne (patrz: dziś dowiedziałem się, że rząd czerpie zyski z kredytów studenckich)

Istnieje wiele innych typów treści, które radzą sobie dobrze,ale są to trzy dobre typy treści do kierowania. Ale na Reddicie nie kierujesz się na ogólną publiczność Reddita. Zacznij od rozpoczęcia niszy docelowej. Istnieje mnóstwo różnych kategorii.

Udostępniaj treści z całej sieci, które pasują do tych kryteriów i udostępniaj je w swojej niszy.

Krok 3-Udostępnij Własne Treści

Wreszcie, gdy budujesz swoją reputację jako silny współpracownik społeczności, możesz zacząć udostępniać własne treści. Publikuj treści, które spełniają kryteria udanych postów, a będziesz miał największą szansę na sukces.

Slashdot

Slashdot to społeczność, która przesyła i udostępnia wiele różnych postów na blogu, artykułów i innych rodzajów treści z całego Internetu. Kiedy publikujesz nowy post, prześlij go na Slashdot. W razie potrzeby dostosuj swój post do wytycznych dotyczących przesyłania.

Alltop

Prześlij swój kanał bloga do Alltop. Znajdź niszę, która najlepiej pasuje do Twojego bloga. Twój Ostatni post pojawi się na górze kanału i będziesz miał natychmiastowy dostęp do tysięcy użytkowników na Alltop, którzy szukają wspaniałych treści, takich jak twoja.

 

Bloglovin’

Wyszukaj adres URL swojego bloga na bloglovin ‘ i śledź go. Dzięki temu Twój blog znajdzie się na liście innych obserwujących.

Aby uzyskać jeszcze więcej katalogów blogów i stron syndykacyjnych zobacz ten post:
http://www.toprankblog.com/rss-blog-directories/

Wniosek

Syndykacja treści to kolejny świetny sposób na promowanie bloga.

Daliśmy ci kilka strategii, których możesz użyć do syndykacji treści w Internecie. Niektóre inne wiążą się z budowaniem małych społeczności, o czym rozmawialiśmy w innych postach. Jest to powtarzający się temat w marketingu blogów i będzie Ci dobrze służył, gdy będziesz pracować nad marketingiem swojego bloga i jego postów.

Chcesz więcej? Sprawdź nasze inne przewodniki dotyczące budowania odbiorców bloga, aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących rozwijania bloga.

Total
0
Shares
Related Posts