Przewodnik dla początkujących po tanich pomysłach na biznes

Dla niektórych osób, im więcej czasu spędzasz pracując dla kogoś innego, tym bardziej chcesz rozwijać się na własną rękę i tworzyć własny biznes. 

Przedsiębiorczość przemawia do wielu ludzi, jeśli chodzi o bycie własnym szefem, ale logistyka i rzeczywistość mogą być bardzo różne od początkowych oczekiwań.

Jest niezaprzeczalne, że istnieją pewne wielkie korzyści do rozpoczęcia działalności gospodarczej, ale te korzyści pochodzą z ich sprawiedliwy udział wyzwań, jak również. 

Jednym z tych wyzwań jest to, czego potrzebujesz, aby zacząć od podstaw: decydowanie o tym, z jakim pomysłem na biznes. 

Możesz mieć kilka świetnych pomysłów, ale określenie, które pomysły mają największy potencjał sukcesu, może być trudne–nie wydając zbyt wiele, aby zacząć. 

Aby rozpocząć, będziesz chciał trzymać się tanich pomysłów biznesowych, dzięki czemu możesz mieć pewność, że znasz tajniki prowadzenia firmy przed nurkowaniem w coś, co wymaga dużo więcej kapitału. 

Jesteśmy tu, aby pomóc. Przeczytaj nasz przewodnik dla początkujących po tanich pomysłach na biznes.

Czym Są Tanie Pomysły Na Biznes?

Tanie pomysły na biznes to po prostu: pomysły na biznes, które nie wymagają dużo pieniędzy, aby rozpocząć. 

Firmy potrzebują minimalnego kapitału, aby rozpocząć działalność i często są to firmy oparte na usługach, ponieważ mają niższe koszty ogólne niż firmy oparte na produktach. 

Chociaż wiele osób może pragnąć być przedsiębiorcą, niektórzy zatrzymują się na przekształcenie swoich marzeń w rzeczywistość ze względu na koszty i wysiłek związany z rozpoczęciem działalności gospodarczej. 

Jeśli jednak znajdziesz odpowiedni tani pomysł na biznes, nie musisz pozwolić, aby pieniądze startupowe przeszkadzały Twoim marzeniom. 

Podstawy tanich pomysłów na biznes

Zacznij od odpowiedzi na kilka pytań, zanim przejdziesz do głębokiego końca założenia nowej firmy.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze z nich do rozważenia, więc przeczytaj je i znajdź odpowiedzi, zanim przejdziesz dalej.

Gotowy?

Nie możesz czekać na idealny moment na rozpoczęcie działalności gospodarczej, ponieważ ten” idealny ” moment nigdy nie istnieje. Zawsze będzie praca, życie i inne obowiązki. 

Jednak jeśli chodzi o tanie pomysły biznesowe, musisz mieć pewność, że jesteś we właściwym miejscu. 

Czy jesteś pewny siebie i swojej pracy? Jesteś podekscytowany pomysłem na prowadzenie własnego biznesu (nawet nie tak efektownych jego części)? 

Aby wziąć swoje pomysły i zamienić jeden lub więcej z nich w udany biznes, musisz być psychicznie przygotowany. Jest to ważne, ponieważ każdy przedsiębiorca natrafia na wyzwania po drodze, a jeśli nie jesteś w odpowiednim nastawieniu, aby biznes przynosił zyski pomimo przeszkód po drodze, drobne rzeczy mogą całkowicie wykoleić Cię. 

Jeśli jednak jesteś w odpowiednim miejscu, może się wydawać, że nic nie może przeszkodzić w sukcesie twojego pomysłu na biznes.

Bycie we właściwym nastawieniu oznacza poczucie pewności co do swojego pomysłu, poświęcenie czasu na przygotowanie i badania oraz możliwość adaptacji. Musisz być całkowicie przekonany, że jest to właściwy ruch dla Ciebie, nawet jeśli czujesz, że coś idzie nie tak. 

Zwątpienie w siebie jest normalne, ale aby ruszyć naprzód z zakładaniem firmy, musisz zagłuszyć wewnętrznego krytyka i być pewnym tego, co robisz.

Jaki biznes chcesz rozpocząć?

Może to być najbardziej zabawna część procesu, ale także jedno z najtrudniejszych. To jest serce i dusza twojego biznesu. 

Poświęć dużo czasu, aby określić, jaki rodzaj działalności chcesz rozpocząć. 

Dowiedz się, co Cię pasjonuje. Zastanów się, czy masz hobby, które chcesz przekształcić w biznes.

Chcesz również zadać sobie pytanie, czy chcesz posiadać firmę, która jest mocno zaangażowana w codzienne operacje, czy raczej coś, co po prostu posiadasz, co zapewnia bardziej pasywny dochód. 

Nie brakuje tanich pomysłów na biznes, a oto niektóre z najlepszych, które warto rozważyć. 

Dropshipping. Ta działalność polega na realizacji zamówień z twojej witryny przez dostawcę zewnętrznego. Ma bardzo niski narzut, jest hands-off i ma mnóstwo potencjału wzrostu. Dzięki dropshipping nigdy nie zajmujesz się żadnym produktem samodzielnie. Zamiast tego po prostu dokonujesz sprzedaży i przekazujesz zamówienia swoim dostawcom. Dropshipping jest jedną z najszybszych i najbardziej opłacalnych firm, które możesz założyć, chociaż rynek może być przesycony i może być trudny do rozwoju.

Usługi / Doradztwo. Możesz założyć firmę, wykorzystując swoje umiejętności w zakresie content marketingu i blogowania, marketingu w mediach społecznościowych, projektowania graficznego, tworzenia stron internetowych, fotografii, księgowości i innych. Jeśli jesteś wykwalifikowany w każdym obszarze usług opartych, można rozpocząć działalność gospodarczą z domu pracy dla klientów jako freelancer lub konsultant.

Kursy Online. Ponieważ nauka przez internet staje się coraz bardziej popularna, ludzie zwracają się do kursów online, aby kształcić się na tematy, od korzystania z Photoshopa po strategie sprzedaży i marketingu po zakładanie firmy. Nie musisz martwić się o konkretne produkty lub koszty wysyłki, a masz pełną kontrolę nad strukturą i sprzedażą kursów. 

Gotowanie / Pieczenie. Podczas kwarantanny Wiele osób bardziej interesowało się gotowaniem w domu, a niektórzy odkryli, że świetnie nadają się do robienia chleba lub dekorowania ciast. Możliwe jest przekształcenie tej umiejętności w Tani biznes, ponieważ wszystko, za co musisz zapłacić, to składniki używane w chlebie lub ciastach i zbudować stronę internetową, aby je sprzedać. Lub nawet sprzedać je do lokalnych sklepów i kawiarni.

Internetowy sklep odzieżowy. Jeśli masz pasję do mody, możesz pomyśleć o założeniu sklepu z modą online. Aby obniżyć koszty, Możesz sprzedawać przedmioty od innych dostawców online (za pośrednictwem dropshipping, jak wspomniano powyżej). 

Sprzedam książkę. Nie musisz być początkującym pisarzem, żeby napisać książkę. Możesz stworzyć książkę o biznesie, książkę kucharską, książkę dla dzieci, komiks, książkę ze zdjęciami itp. Istnieje wiele opcji, jeśli chodzi o pisanie książki. Prawdziwą inwestycją w tego typu działalność jest czas. Możesz zdecydować się na samodzielne publikowanie i drukowanie książki na żądanie, aby nie przytłoczyć się próbą sprzedaży wielu zapasów.  

Korepetycje. Czy masz silne umiejętności z matematyki, języka angielskiego lub innego przedmiotu? Rozważ rozpoczęcie korepetycji. Koszty rozpoczęcia tego typu działalności to po prostu marketing. Nie są potrzebne żadne dodatkowe materiały/koszty.

Jakie Są Koszty?

Ponieważ jesteś zainteresowany tanimi pomysłami na biznes, musisz dowiedzieć się, jakie są koszty związane z poruszaniem się Piłki dla każdego pomysłu, który przychodzi na Twoją drogę. 

Powinieneś dążyć do znalezienia firm, których tylko główne koszty obejmują marketing firmy i które nie wymagają zakupu specjalistycznego sprzętu lub produktów. Im mniej musisz włożyć w materiały, tym więcej zyskasz.

Potrzebne są jednak pewne inwestycje pieniężne. W większości przypadków potrzebujesz strony internetowej (w tym hostingu i nazwy domeny) oraz komputera, aby rozpocząć. Gorąco polecamy Bluehost lub jego niedrogie plany hostingowe i gwarantowany czas pracy. Możesz uzyskać hosting współdzielony od $2.95 miesięcznie. 

Jeśli możesz stworzyć własną witrynę opartą na usługach za pomocą darmowego narzędzia do tworzenia witryn, takiego jak nasz najlepszy wybór Wix, zaoszczędzisz dużo pieniędzy, ponieważ nie będziesz musiał zatrudniać projektanta witryn. Jeśli potrzebujesz Kreatora witryn ecommerce, Shopify jest niedrogą opcją,o której omówimy poniżej.

Jeśli chodzi o logo i branding, istnieją również bezpłatne i tanie narzędzia do tego, takie jak używanie Canva do tworzenia własnych lub zatrudnianie bardzo niedrogiego projektanta na Fiverr.

3 narzędzia do znalezienia taniego pomysłu na biznes

Nowoczesne narzędzia to świetny sposób na pozbycie się stresu z pleców i znacznie ułatwiają procesy związane z Twoją firmą, dzięki czemu możesz skupić się na innych ważnych rzeczach. 

Oto niektóre z naszych ulubionych narzędzi do wykorzystania, aby poprawić swoje pomysły biznesowe i znaleźć odpowiedni dla Ciebie.

Słowa Kluczowe Wszędzie

Kiedy zaczynasz, zrób listę rzeczy, które pasjonują cię i/lub są zainteresowane tworzeniem firmy. Mogą to być rzeczy takie jak bieganie, jedzenie, moda, pisanie i inne. 

Po skompilowaniu tej listy potencjalnych pomysłów biznesowych, będziesz chciał wyszukać objętość wyszukiwania każdego słowa za pomocą słów kluczowych wszędzie.  

Za pomocą tego narzędzia uzyskasz dostęp do następujących informacji: 

 • Objętość wyszukiwania. Średnia z całkowitej liczby wyszukiwań, które ludzie przeprowadzili dla danego słowa kluczowego. Jest mierzony miesięcznie w ciągu ostatniego roku.
 • Koszt za kliknięcie. Jest to kwota, którą reklamodawcy płacą za pojedyncze kliknięcie dla określonego słowa w Google Ads.
 • Konkurencja. Pomaga to ocenić liczbę reklamodawców wyświetlających reklamy w Google AdWords dla danego słowa kluczowego.
 • Dane trendu. Dostarcza historycznych danych miesięcznych trendów dla Google i YouTube z 2004 i 2008 roku. 

Cena za słowa kluczowe Everywhere nie jest miesięczną subskrypcją, ale opiera się na liczbie słów kluczowych, które planujesz przeszukać. 

Jedno słowo kluczowe = jeden kredyt, a kredyty są dostępne w następujących cenach: 

 •  10 $za 100 000 kredytów
 • 50 $za 500 000 kredytów
 • 100 $za 1 000 000 kredytów
 • 200 $za 2 000 000 kredytów
 • 500 $za 5 000 000 kredytów
 • $1000 za 10 000 000 kredytów

Shopify

Jeśli Twoje tanie pomysły biznesowe obejmują sprzedaż produktów fizycznych, będziesz potrzebował sklepu internetowego i możesz użyć kreatora stron internetowych dla e-commerce, takiego jak Shopify. 

Ponad milion zaufanych marek korzysta z tej platformy do sprzedaży, wysyłki i przetwarzania płatności.   

Shopify zapewnia wszystkie narzędzia potrzebne do zbudowania sklepu online w ciągu kilku minut, w tym: 

 • Kreator sklepów typu “przeciągnij i upuść”
 • 70 + profesjonalnych tematów
 • Konfigurowalne szablony i funkcje
 • Nazwa domeny
 • Pełna platforma blogowa
 • Darmowy certyfikat SSL 

Shopify umożliwia wypróbowanie platformy za darmo przez 14 dni, bez konieczności korzystania z karty kredytowej. Jeśli podoba ci się to, co znajdziesz, możesz uaktualnić do jednego z płatnych pakietów Shopify po okresie próbnym. 

Podstawowe Shopify. $ 29 miesięcznie. Najlepsze dla nowych firm ecommerce z okazjonalną sprzedażą osobistą. 

Shopify. 79 dolarów miesięcznie. Najlepsze dla rozwijających się firm, które są online lub w sklepie. 

Zaawansowane Shopify. $ 299 miesięcznie. Najlepsze rozwiązanie do skalowania firm wymagających zaawansowanego raportowania.

Możesz użyć Shopify App Store, aby dodać funkcje i dodatkowe funkcje do swojej witryny, a wszystkie płatne plany są dostarczane z hostingiem, więc nie musisz za to płacić osobno. Shopify obsługuje mnóstwo opcji przetwarzania płatności, sklepów dropshipping i jest skalowalny, więc będzie się rozwijać wraz z Tobą.

Reklamy Google

Gdy już masz pomysł na biznes, będziesz chciał zacząć myśleć o tym, jak się reklamować. Google Ads jest jednym z najlepszych sposobów, aby to zrobić. 

Google Ads pracuje nad dostosowaniem reklam w oparciu o wyniki, których szukasz. Tak więc w Google Ads wybierasz cel reklamowy, a program współpracuje z Tobą, aby pomóc Ci stworzyć reklamę dopasowaną do Twoich potrzeb. 

Następnie wybierasz, gdzie chcesz wyświetlać swoje reklamy, co chcesz, aby je powiedzieć, swój budżet i jesteś gotowy do rock and roll. 

Ceny Google Ads zależą od Twojego budżetu, co oznacza, że jest tak drogi lub tak tani, jak chcesz. Nigdy nie zapłacisz więcej niż Ustawiłeś miesięczny limit, a możesz przestać korzystać z usługi w dowolnym momencie, jeśli okaże się, że nie działa ona dobrze dla Twojej firmy.

4 sztuczki dla tanich pomysłów biznesowych

Chociaż jest trochę szczęścia w wymyślaniu udanego pomysłu na tanią Działalność, wiele sprowadza się do planowania i realizacji. 

Oto niektóre z naszych najlepszych wskazówek, które pomogą Ci w częściach, których nie chcesz pozostawić na szczęście.

Uzyskaj Informacje Od Innych

Kiedy rzucasz pomysły biznesowe w głowie, pamiętaj, aby uruchomić je przez innych ludzi, którym ufasz. Mogą to być przyjaciele, rodzina i współpracownicy lub osoby, które będą służyć jako rynek docelowy. 

Jednak osoby, od których otrzymujesz informacje, powinny również obejmować osoby z odnoszącymi sukcesy biznesami. Poszukaj osób, które mają doświadczenie w prowadzeniu firmy i zapytaj o to, co działa, a co nie.

Rozwiąż Problem

Aby pomóc Ci zdecydować, w jaki tani biznes się dostać, zacznij od zidentyfikowania problemów, które ludzie mają. Butik pozwala ludziom wyrazić siebie w wyjątkowy sposób i dać im pewność siebie. Biznes korepetycji pomaga uczyć ludzi więcej o przedmiotach, z którymi się zmagają. 

Jeśli więc utkniesz z pomysłami, Szukaj problemów i zastanów się, jak możesz stworzyć dla nich tanie rozwiązanie.

Keep It Simple

Prostota jest trudne do zapamiętania, jak wziąć niektóre z pomysłów biznesowych i zacząć widzieć, jak będą one działać w rzeczywistości, ale konieczne jest, aby zachować rzeczy proste. 

Nie komplikuj swojej firmy, próbując dodać zbyt wiele dodatków lub opcji. Zacznij od czegoś małego i rozwijaj się w odpowiednim momencie. W przeciwnym razie ryzykujesz, że skończysz z biznesem, który jest zbyt skomplikowany i bardzo drogi.

Nie rezygnuj jeszcze z codziennej pracy

Podczas pracy nad pomysłami na Tani biznes, zachowaj swoją codzienną pracę. Będzie to trudny czas, ponieważ będziesz spędzać noce i weekendy budując swój biznes podczas pracy w ciągu dnia. 

Zapewnia jednak, że nadal zarabiasz pieniądze na pierwszych etapach swojej działalności, które często są najtrudniejsze i te, które mają najniższy zwrot finansowy. 

Gdy Twoja firma ma silne przepływy pieniężne, możesz zacząć myśleć o rzuceniu pracy. 

Co dalej

Gdy już zdecydujesz się na pomysł, który kochasz dla swojego taniego biznesu, zacznij o nim mówić. Głoszenie tego słowa jest kluczem do jego sukcesu. Zrób to za pośrednictwem mediów społecznościowych, wydarzeń sieciowych, marketingu i mówienia, jeśli masz taką możliwość. 

Jednym z pierwszych kroków, które chcesz podjąć po rozpoczęciu działalności, jest rejestracja nazwy firmy. Pomaga to ustalić wiarygodność Twojej firmy. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, stworzyliśmy przewodnik dotyczący rejestracji nazwy firmy tutaj. 

Potrzebujesz również skutecznej strategii w mediach społecznościowych. Jeśli brzmi to jak coś, o czym masz minimalną lub zerową wiedzę, omówimy to w naszym artykule na temat tego, jak skutecznie promować swoją małą firmę w mediach społecznościowych. 

Total
0
Shares
Dodaj komentarz
Related Posts