Jak rozpocząć działalność w zakresie mycia ciśnieniowego

Jeśli chcesz uciec od wyścigu szczurów, zmniejszyć presję finansową związaną z zwolnieniem lub spełnić swoje przedsiębiorcze marzenia, powinieneś założyć własny biznes. 

Firma mycia ciśnieniowego może być szczególnie atrakcyjna dla Ciebie, jeśli chcesz świadczyć usługi w lokalnej społeczności. Plus koszty uruchomienia tego typu działalności są stosunkowo niskie.

Niestety, około 20% nowych przedsiębiorstw upada w ciągu pierwszych dwóch lat. W ten sposób trzeba dostać swój biznes off do silnego startu.

W tym przewodniku nauczymy cię, jak planować, przygotowywać, rejestrować, wprowadzać na rynek i rozwijać firmę zajmującą się myciem ciśnieniowym. Innymi słowy, pomożemy Ci zaznaczyć wszystkie niezbędne pola, a następnie niektóre.

Łatwe Części rozpoczęcia działalności w zakresie mycia ciśnieniowego

Biznes, który rozwija się razem z Tobą

Możesz rozpocząć działalność z niewielkim budżetem, jeśli potrzebujesz. Na przykład, można nawet rozpocząć jako jednoosobową operację z wynajętym sprzętem. Następnie z czasem masz możliwość rozszerzenia poprzez zatrudnianie robotników, nabywanie własnego sprzętu i tak dalej.

Zarządzanie Finansami

Jesteś początkującym przedsiębiorcą, nie księgowym. Na szczęście czasy, w których zarządzanie finansami oznacza mnóstwo papierkowej roboty i złożonych obliczeń, już dawno minęły.

Istnieje kilka fantastycznych narzędzi księgowych dla małych firm, które upraszczają Księgowość i pomagają wydajniej prowadzić firmę. 

QuickBooks, na przykład, ma mnóstwo funkcji. Możesz go używać do fakturowania klientów, wysyłania szacunków, maksymalizacji odliczeń podatkowych, zarządzania rachunkami i nie tylko.

Trudne części rozpoczęcia działalności w zakresie mycia ciśnieniowego

Pozyskiwanie Pierwszych Klientów

Budowanie bazy klientów od podstaw jest trudne. To wymaga czasu,wysiłku i dobrego marketingu. Ale nie poddawaj się.

Kiedy masz tych pierwszych klientów, możesz zacząć budować impet. Jeśli świadczysz najlepszą usługę, rozsądnie jest poprosić o rekomendacje i polecenia.

Zakładanie firmy

Kiedy tworzysz biznes, masz kilka obręczy do przeskoczenia. Musisz zarejestrować swoją firmę, uzyskać identyfikator podatkowy, otworzyć konto bankowe firmy i uzyskać odpowiednie zezwolenia itp. Poza tym sposób, w jaki to wszystko się dzieje, różni się w zależności od stanu, więc trudno jest uzyskać właściwą radę.

Istnieje kilka przydatnych zasobów, na które możesz zwrócić uwagę, takich jak amerykańska administracja małych firm. Alternatywnie, możesz uzyskać usługę tworzenia biznesu, aby zająć się sprawami prawnymi dla Ciebie.

Krok 1: Przygotuj się do rozpoczęcia działalności

To naturalne, że jesteś bardzo chętny do rozpoczęcia działalności. Ale nie możesz tak po prostu wskoczyć na głowę. 

Musisz umieścić odpowiednie rzeczy na miejscu, aby stać się profesjonalistą. W końcu nikt nie chce wynająć usługi mycia pod ciśnieniem.

Co więcej, bardziej prawdopodobne jest, że odniesiesz sukces, jeśli ustalisz cele, zrozumiesz rynek i masz odpowiedni plan.

Rozwijaj Swoje Umiejętności

Prawdopodobnie masz już pewne doświadczenie w myciu ciśnieniowym własnego podjazdu lub podwórka. Ale twoje umiejętności i wiedza muszą być na najwyższym poziomie, jeśli chcesz zrobić z tego biznes.

Kiedy masz podstawy w dół najważniejsze obszary, aby skupić się na bezpieczeństwo i zapobieganie uszkodzeniom. Oczywiście musisz zapewnić bezpieczne korzystanie ze sprzętu dla siebie, przyszłych pracowników i klientów. Będziesz również chciał uniknąć strat finansowych spowodowanych uszkodzeniem roślin lub powierzchni.

Aby dowiedzieć się więcej, możesz skorzystać z lokalnego kursu szkoleniowego lub zdobyć doświadczenie w pracy w innej firmie. Możesz też zastosować podejście DIY i poznać tajniki online, na przykład na YouTube.

Źródło Urządzenia Do Mycia Ciśnieniowego

Jeśli nie masz budżetu na zakup własnego sprzętu do mycia ciśnieniowego od razu, zacznij od jego wypożyczenia. Możesz wynająć profesjonalny sprzęt za około $100 dziennie, aż będziesz miał wystarczająco dużo zysku, aby reinwestować własny sprzęt.

Komercyjne myjki ciśnieniowe różnią się ceną od około $600 do $ 1000+. Należy pamiętać, że inwestowanie w lepszy sprzęt od samego początku może prowadzić do oszczędności, na przykład w kosztach konserwacji.

Twoje myjki ciśnieniowe będą prawdopodobnie wyposażone w pistolet natryskowy,wąż i dysze o różnych kątach. Istnieje możliwość zakupu dodatków, np. przenośnych węży o różnych ciśnieniach lub długościach. Dodatkowe wyposażenie, którego będziesz potrzebować, obejmuje:

 • Środki bezpieczeństwa i ochrony, np. środki ochrony osobistej i plandeki
 • Transport i magazynowanie, np. ciężarówka i rolki do przechowywania węży
 • Detergenty do różnych powierzchni, np. betonu lub tarasu
 • Urządzenia do specjalistycznych usług, np. oczyszczalnie ścieków

Stwórz biznes Plan

Potrzebujesz biznesplanu z wielu powodów. Po pierwsze, aby wypracować ważne rzeczy, takie jak struktura firmy, budżet i przewidywane zyski, na przykład. Następnie wyznaczać cele, utrzymywać Cię na dobrej drodze i wspomagać wzrost. I wreszcie, aby lepiej zrozumieć rynek i konkurencję.

Jeśli chcesz ubiegać się o pożyczkę lub wsparcie biznesowe lub uzyskać partnerów na pokładzie, potrzebujesz szczegółowego biznesplanu. Jeśli nie, to jest w porządku, aby zachować to proste. Nie daj się niepotrzebnie ugrzęźnąć.

Stwórz prosty biznes plan przedstawiający następujące:

 • Cele
 • Opis Firmy
 • Analiza Rynku
 • Struktura Organizacyjna
 • Zarządzanie I Operacje
 • Strategia Marketingowa I Sprzedażowa
 • Projekcje
 • Potrzeby Finansowe

Oczywiście możesz zaczynać jako jednoosobowa operacja. W takim przypadku twój biznes plan będzie uwzględniał ekspansję lub możesz go dodawać w miarę rozwoju (np. sekcja struktura organizacyjna).

W tym momencie musisz również ustawić swoje stawki. Według HomeAdvisor, klienci wydają średnio $293 na mycie ciśnieniowe. Oczywiście stawki będą się różnić w zależności od wielkości projektu, czy są wymagane jakieś specjalne usługi i czy będziesz musiał pokryć wydatki, takie jak praca. 

Jeśli naprawdę nie jesteś pewien, co do opłat, warto przyjrzeć się innym firmom zajmującym się myciem ciśnieniowym w Twoim regionie, aby uzyskać przybliżone szacunki.

Krok 2: Stwórz Swój Biznes Mycia Ciśnieniowego

W tworzeniu legalnego biznesu jest sporo biurokracji. To może być snoozefest i skomplikowane, jeśli nie zrobiłeś czegoś takiego przed.

Ale wprowadzenie odpowiednich systemów wiąże się z korzyściami, takimi jak ulgi podatkowe. Zobacz też:

Zarejestruj Swoją Firmę

Rejestracja firmy jest opłacalna, ponieważ możesz uzyskać korzyści prawne, korzyści podatkowe i ochronę osobistej odpowiedzialności. Sposób rejestracji zależy od struktury firmy zajmującej się myciem ciśnieniowym.

Jeśli jesteś jednoosobowym przedsiębiorcą i prowadzisz firmę pod własnym nazwiskiem, nie musisz się rejestrować. Jeśli jednak zakładasz małą firmę, musisz zarejestrować nazwę firmy w władzach lokalnych i stanowych.

Należy również skontaktować się z lokalnymi władzami, jeśli potrzebujesz pozwoleń lub licencji do prowadzenia działalności w zakresie mycia ciśnieniowego, na przykład pozwolenia na odprowadzanie ścieków.

Rozważ Swoje Podatki

Jako jednoosobowy przedsiębiorca płacisz podatki od zysków, które osiągasz, gdy składasz rachunki podatkowe stanowe i federalne. Ale jeśli chcesz zatrudnić pracowników i / lub otworzyć konto firmowe, istnieją dalsze kroki. Musisz ubiegać się o numer identyfikacyjny pracodawcy (ein), który możesz zrobić online za pomocą narzędzia ein Assistant IRS.

Otwórz konto bankowe dla firm

Aby oddzielić Finanse firmowe i osobiste, możesz otworzyć konto bankowe firmy. Rozejrzyj się, aby znaleźć bank, który oferuje dobre ceny i korzyści dostosowane do Twoich potrzeb. Na przykład niektóre banki mają oferty wstępne, zapewniają linie kredytowe i pokrywają osobistą odpowiedzialność.

Aby otworzyć firmowe konto bankowe, musisz podać pewne informacje i dokumentację, takie jak numer EIN, dokumenty zakładania firmy i dowód adresu firmy.

Rozpocznij pracę z księgowością

Rachunkowość ma kluczowe znaczenie i to nie tylko ze względów prawnych. Musisz śledzić swoje finanse, aby zobaczyć, jak działa Twoja Firma i upewnić się, że skutecznie rozprowadzasz swój budżet. 

Co więcej, analiza finansów pomaga podejmować ważne decyzje biznesowe. Na przykład analiza kosztów i korzyści pomoże Ci zdecydować, czy pewne inwestycje, takie jak zatrudnienie innego pracownika, są tego warte.

Jak wspomniano powyżej, narzędzia księgowe dla małych firm, takie jak QuickBooks, pomagają w przeprowadzaniu kluczowych procesów, takich jak fakturowanie i księgowość. Mogą również dostarczyć przydatnych informacji, od przeglądu Twoich finansów w czasie rzeczywistym po szczegółowe raporty, które będą przydatne w miarę rozwoju.

Krok 3: Promuj Swoją Firmę

Potrzebujesz marketingu, aby przyciągnąć klientów. To takie proste.

Zaczyna się od stworzenia niezapomnianej tożsamości marki i obecności w Internecie. Następnie możesz użyć kombinacji marketingu cyfrowego i osobistego, aby uzyskać informacje na temat swojej działalności w zakresie mycia ciśnieniowego.

Branding

Potrzebujesz silnego brandingu, aby z czasem ludzie zaczęli rozpoznawać i pamiętać twój biznes. Wtedy, gdy potrzebują usługi mycia ciśnieniowego, natychmiast pomyślą o Tobie.

Tożsamość marki składa się z nazwy firmy, logo, sloganu i elementów projektu, takich jak kolory i czcionki.

Zastanów się również, co chcesz, aby ludzie kojarzyli z Twoją marką. Być może chcesz, aby ludzie zobaczyli na przykład godną zaufania, niezawodną i przyjazną firmę.

Upewnij się, że odzwierciedlasz wszystkie powyższe informacje we wszystkich swoich komunikatach i materiałach marketingowych.

Strona internetowa

Dobrym pomysłem jest stworzenie strony internetowej dla Twojej firmy zajmującej się myciem ciśnieniowym. Po pierwsze, wygląda profesjonalnie. Chcesz również miejsca, w którym ludzie mogą znaleźć Ciebie i Twoje dane kontaktowe podczas wyszukiwania online.

Jeśli nie jesteś tak zaawansowany technologicznie, możesz zatrudnić programistę internetowego. Ale w dzisiejszych czasach łatwo jest stworzyć własną stronę internetową za pomocą Kreatora Stron.

Na przykład dzięki Wix możesz pracować nad szablonem i uczynić witrynę wyjątkową dla Twojej marki za pomocą Kreatora przeciągnij i upuść.

Marketing Internetowy

W dzisiejszych czasach ludzie spędzają większość czasu online, jasne jest, że dzięki marketingowi cyfrowemu będziesz w stanie dotrzeć do wielu potencjalnych klientów. 

Istnieje wiele platform internetowych, za pomocą których możesz promować swoją firmę. To może być przytłaczające. 

Więc najlepszym miejscem do rozpoczęcia jest dowiedzieć się, gdzie Twój potencjalni klienci spędzają czas online. Na przykład twoja grupa demograficzna może często korzystać z lokalnych grup społecznościowych na Facebooku. Warto skupić swoją energię i budżet na takich platformach.

Marketing Offline

Ponieważ oferujesz usługi lokalnym mieszkańcom, nawet jeśli planujesz w końcu pojechać na miasto lub nawet na cały stan, powinieneś również zrobić trochę marketingu w prawdziwym życiu.

Przy każdej nowej działalności dobrze jest po prostu powiedzieć wszystkim, których znasz – rodzinie, przyjaciołom i tak dalej – o swoim nowym przedsięwzięciu. Przekaż wiadomość. A gdy zaczniesz działać, poproś klientów o skierowania i rekomendacje.

Inną drogą byłoby rozdawanie ulotek. Możesz rozważyć zaoferowanie zniżki lub zachęty, aby pozyskać pierwszych klientów na pokładzie.

Krok 4: rozwijaj się i rozwijaj

Gdy już założysz swój biznes, praca nie ustaje. Oczywiście, trzeba rozwijać swój biznes, Aby zwiększyć zyski.

Oznacza to rozszerzenie. Aby mieć dobrze prosperujący biznes, nie możesz zrobić wszystkiego sam.

Zatrudnię Dodatkową Siłę Roboczą

Nie chcesz być w sytuacji, w której nie możesz podjąć więcej pracy tylko dlatego, że nie ma wystarczająco dużo czasu w ciągu dnia. Gdy baza klientów rośnie, zatrudniaj dodatkowych pracowników dla swojej firmy.

Daje to również możliwość cofnięcia się i podjęcia większej roli menedżerskiej. Dodatkowo będziesz miał czas, aby zrobić więcej tego, co ważne dla Ciebie i Twojej firmy, takich jak tworzenie relacji z klientami.

Zwiększ Sprzedaż I Marketing

Aby jeszcze bardziej rozwijać swoją firmę, możesz rozszerzyć swoje działania sprzedażowe i marketingowe. Oznacza to przypisanie większego budżetu na pozyskiwanie klientów.

Mógłbyś wynająć agencję, która zajmie się tą pracą. Mało prawdopodobne, że znajdziesz agencję, która specjalizuje się w myciu ciśnieniowym. Możesz jednak sprawdzić ich listę obecnych i byłych klientów, aby sprawdzić, czy odnosili sukcesy z podobnymi firmami, np. ogrodnictwem, czyszczeniem przemysłowym lub firmami budowlanymi.

Alternatywnie, można wprowadzić własnych pracowników sprzedaży i marketingu, jeśli poważnie o rozwoju.

Total
0
Shares
Related Posts